Clickup Ustawienia i recenzja (aplikacja clickup.com)

ManyChat
Bot Facebook Messenger Whatsapp -jak działa i jak ustawić na przykładzie (darmowy chatbot)
18 kwietnia, 2022
propozycja wartości
Propozycja wartości, Value Proposition UVP. Czyli jak odwiedzających przekuć w klientów
22 kwietnia, 2022
Clickup Ustawienia i recenzja (aplikacja clickup.com)
Clickup Ustawienia i recenzja (aplikacja clickup.com)

Clickup Ustawienia i recenzja (aplikacja clickup.com)

ClickUp to wszechstronne oprogramowanie, które jest przyjazne dla użytkowników. Dzięki niemu można nadzorować zarówno postęp projektów z dowolnego miejsca. ClickUp.com dostosowuje się do wszystkich urządzeń mobilnych, takich jak laptop, komputer i smartfon.

Przetestuj za darmo, link.

Co to jest ClickUp.com?

ClickUp jest łatwą w użyciu i bardzo przystępną, nawet dla laika, platformą. Doskonale współpracuje ze wszystkim, co związane jest z biznesem i funkcjonuje jako węzeł centralny. Dzięki tej platformie użytkownicy mogą wykonać wszystkie operacje, jakich potrzebują w danym momencie.

ClickUp.com pomoże stworzyć wszelkie projekty, stworzyć listę zadań dla pracowników i wiele innych rzeczy. Można powiedzieć, że ClickUp to platforma, która zastępuje wszystkie inne. Posiada taski, cele, czat, dokumenty.

Jak wygląda przestrzeń w platformie ClickUp?

Przestrzeń w tej platformie to duży panel, który wytwarza kilka mniejszych składowych projektu. Dzielą się one na listy i na foldery. Listy tworzone są w przestrzeniach oraz w folderach. Końcowy układ zależy od użytkownika, podobnie jak hierarchia. Każdą listę, przestrzeń i folder można tu spersonalizować i nadać konkretne templatki. Odpowiadać one będą za docelowy układ zadań i przepływ protu. Przestrzeń to panel, który jest duży i bogaty w funkcje. Ich liczba ograniczona jest planem użytkownika.

W platformie tej umieszczony jest board, czyli tablica, którą szereguje się według statusów. Jej cel to kanbanowe ukazanie procesu. Kolejnym punktem w przestrzeni platformy jest calendar. Jest to widok tasków w widoku kalendarza. Podobny jest do tego umieszczonego w Google. Taski to nic innego jak zadania, Są one najważniejsze w całym projekcie. Bardzo ważną funkcją w ClickUp jest możliwość powtarzania zadań.
Można znaleźć tu także Mind Map, pozwalający na wizualne zmapowanie zadań. Workload jest widokiem dostępności czasowej użytkownika w danym dniu. Doc to ważna funkcja dla każdego kto chce sporządzać notatki podczas realizowania projektu.

Zalety platformy ClickUp.com

Platforma ClickUp.com ma wiele zalet. Przede wszystkim centralizuje wszystkie zadania w jednym panelu, a przydzielanie ich i współpraca odbywa się bez żadnych kłopotów. Platforma ta promuje kreatywność zespołu poprzez funkcję podglądania projektów i zadań, a to prowadzi do zwiększenia się produktywności. Zadania wykonywane są w określonej ramie czasowej dzięki learning machine.

Platforma ta ma rzesze zadowolonych klientów dzięki temu, ze można tu liczyć na wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. Zadania cykliczne są spersonalizowane, tak więc nie ma tu ryzyka, że się cokolwiek przeoczy lub zapomni, a pracownicy mogą pracować zdalnie.

Platforma ClickUp ma niski koszt miesięczny abonamentu. Plan cenowy jest prosty i przystępny, a pamięć jest nieograniczona niczym.

Wady Click.Up.com

Platforma ClickUp.com nie jest także pozbawiona drobnych wad. Są to ograniczone zintegrowanie, powolna funkcja eksportu i niespójne materiały pomocnicze. Pomieszana jest także lista szablonów, a funkcje udostępniania są złożone.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Jakie funkcje ma platforma ClickUp.com?

Dużą zaletą tej platformy jest to, że posiada ona rozmaite funkcje i ciągle się rozbudowuje, obiecując ich więcej. Funkcje te to możliwość przypisywania komentarzy oraz zarządzanie nimi, filtrowanie według statusu, wykrywanie współprac, przypisywanie poszczególnych zadań do osób, modele obrazkowe, które przedstawiają osoby i powierzone im zadania, czytelne powiadomienia, aplikacje mobilne, domyślne powiadomienia i wiele, wiele innych.

Do ważnych funkcji tej platformy należy także wyszukiwarka, zwłaszcza kiedy pracuje się w większej grupie ludzi. Z dowolnego miejsca na ziemi, za pomocą przycisku S na klawiaturze można włączyć wyszukiwarkę i przekaże ona cały potrzebny zasób. Natomiast opcja automatyki pozwala na wykonanie w tle czynności, które w innych warunkach trzeba by było wykonywać samodzielnie.

Jakie dodatki ma platforma ClickUp?

Dodatki te to około czterdziestu rozwiązań. Personalizują one środowisko pracy i pozwalają na pokazywanie alertów, wtedy gdy chce się skończyć całe zadanie, oznaczanie kluczowych zadań, tworzenie sprintów, monitorowanie czasu pracy nad zadaniem, rozpoczynanie pracy w wewnętrznym zoomie, pokazywanie podglądów z narzędzi pakietu Microsoft Office.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o ClickUp.com?

Jest to narzędzie, które jest coraz bardziej popularne w Polsce. Jest ono bardzo przydatne dla osób, które pracują nad różnymi projektami. Urządzenie to sprawdza się w codziennym użytkowaniu i pozwala na rozpoczęcia dnia od poukładania sobie listy zadań oraz pełnym przeglądem poszczególnych etapów prac.

Można tu spersonalizować zmiany wszelkich ustawień. dzięki temu, że platforma ta szybko się rozwija, wiele zmian wprowadza się na życzenie użytkowników, którzy w drodze głosowania wybierają najpilniejsze i najpotrzebniejsze ulepszenia.

Pracując z tą platformą, użytkownik czuje się współodpowiedzialny za ClickUp.com i za to w jakim tempie się rozwija. Można śmiało powiedzieć, że obecnie platforma jest na pierwszym miejscu wśród sobie podobnych.

Program jest idealny dla firm i organizacji poszukujących funkcjonalnych rozwiązań zdających egzamin na rodzimym rynku.

Jeśli jesteś ciekawy innych narzędzi SEO, oto te najpopularniejsze. Na ogół wszystkie specjalizują się w jednym kanale.

 • Ahrefs – Przede wszystkim SEO z komponentami społecznościowymi i niektórymi danymi PPC.
 • Semrush – głównie SEO, ale z pełnym pakietem narzędzi PPC i społecznościowych.
 • Mangools – głównie SEO z niższymi limitami wykorzystania danych, ale w bardziej przystępnej cenie.
 • Moz – Przede wszystkim społeczność / edukacja z elementami SEO i społecznościowymi.
 • BuzzSumo – głównie społecznościowy z komponentami SEO.
 • Majestic – Wyłącznie SEO z naciskiem na analizę linków.
 • SpyFu – Przede wszystkim PPC z komponentami SEO.
 • Raven Tools – przede wszystkim Analytics z komponentami SEO i Social.
 • Screaming frog SEO Spider – doskonałe narzędzie do audytu technicznego strony internetowej
 • Senuto – narżedzie seo i planowania treści
 • Surfer SEO – optymalizacja tekstów pod seo
 • Contadu– edytor tekstu SEO
 • Semstorm
 • WP rocket – wtyczka do optymalizacji pod prędkość strony na wordpress
 • Google search console– narzędzie dla webmasterów
 • Goolge analytics – analityka danych
 • Google keyword planner – planer słów kluczowych google
 • SE ranking – narzędzie do pozycjonowania stron typu „all in one”
 • Mailerlite – program do mailingu i automatyzacji wysyłania wiadomości
 • Getresponse– jak wyżej
 • Ubersuggest– narzędzie należące do znanej osoby w świecie marketingu, jest nią Neil Patel.
 • ManyChat– narzędzie facebook bot
 • Clickup – project management tool i CRM
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)