Ile kosztuje strona internetowa (pod formularzem szczegółowy cennik):

Ile kosztuje strona internetowa (pod formularzem szczegółowy cennik): 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  ile kosztuje strona internetowa

  Prowadzisz firmę, oferujesz usługi, produkty, Twoi klienci wracają, ale wciąż jest ich zbyt mało, by móc rozwinąć w pełni własny biznes. Powodem może być przestarzała, mało funkcjonalna strona internetowa lub, co gorsza, jej brak. Kiedy już podejmiesz decyzję o stworzeniu skutecznej wizerunkowo i sprzedażowo witryny, pojawia się pytanie: ile kosztuje strona internetowa?

  Koszt, czyli cena strony internetowej (nie mylić ze sklepem e-commerce) zależy od wielu czynników w tym wielkości, czyli w dużym wymiarze od objętości (ilość podstron) oraz wymagań jakie ma klient. Witryna na CMS będzie tańsza niż napisana od podstaw w html. Sklep, który ma 50,000 produktów będzie o wiele kosztowniejszy i droższy niż ten, który ma ich tylko kilka w ofercie.

  Przykładowe rodzaje:

  • Strona Blog
  • Strona Wizytówka
  • Strona One Page
  • Strona Landing Page
  • Strona dla firmy
  • Strona rozszerzona
  • Strona e-learningowa
  • Strona zamówień dla restauracji
  • Strona dedykowana
  • Strona internetowa sklepu

  Ile czasu czeka się na stronę?

  • Strona wizytówka to czas od 3-5 dni pracy grafika i programisty
  • Strona podstawowa to około 10-30 dni pracy grafika i programisty
  • Strona rozszerzona (premium) to 30 dni i więcej pracy grafika i programisty
  • Strona internetowa sklepu to 30 dni i więcej pracy grafika i programisty

  Jeśli interesuje Cię odpowiednio wykonana i zoptymalizowana strona internetowa, cena jaką powinieneś przygotować to około 1900-4500 zł. Jednak gdy zdecydujesz się złożyć zamówienie, które jest bardziej złożone niż standardowa strona internetowa, są to zazwyczaj stawki powyżej 3000 zł. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku budowy strony internetowej nie ma limitu cenowego, który całkowicie zależy od pomysłowości i złożoności funkcji projektu.


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Ile kosztuje strona internetowa (pod formularzem szczegółowy cennik): 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że cena zrobienia strony internetowej, czy serwisu www to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Ile kosztuje strona internetowa? Oto, za co musisz zapłacić

  Jeśli chodzi o koszt strony internetowej, możesz podzielić rzeczy na dwie szerokie kategorie:

     Infrastruktura – to wszystko, co jest podstawą Twojej witryny. Oprogramowanie, hosting, nazwa domeny itp.

     Design i funkcjonalność – to wszystko, z czym Twoi odwiedzający będą wchodzić w interakcje, takie jak projekt Twojej witryny i jej funkcjonalność.

  Poza tym pojawia się również pytanie, czy chcesz zapłacić komuś za przygotowanie tych rzeczy, czy też nie masz ochoty iść drogą DIY, czyli robisz to samemu.

  Rozłóżmy najpierw podstawowe koszty strony internetowej (czyli rzeczy, które musiałbyś zapłacić, jeśli zrobiłeś to sam). Następnie omówimy, ile może to kosztować, jeśli chcesz, aby ktoś inny zbudował Twoją witrynę.

  Ile kosztuje wykonanie strony

  Tworząc witrynę internetową, należy wziąć pod uwagę trzy główne koszty infrastruktury:

     Nazwa domeny

     Oprogramowanie strony internetowej/system zarządzania treścią   Hosting

  Witryny internetowe są kluczowym elementem sukcesu firmy — w tym lokalnych, tradycyjnych firm. A jednak prawie 40% małych firm nie ma strony internetowej. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że kiedyś strony internetowe były albo bardzo drogie, albo bardzo trudne do skonfigurowania. Jednak strony internetowe są łatwiejsze – i tańsze – niż kiedykolwiek wcześniej, przy kosztach tak niskich, jak około 10 PLN miesięcznie na utrzymanie, więc nie ma wymówki, aby ich nie mieć.

  Koszty strony internetowej według typu rozwoju

  Koszty za wykonanie strony internetowej

  Koszty witryny różnią się znacznie, w dużej mierze w zależności od rodzaju witryny, której potrzebujesz i sposobu jej tworzenia. Na przykład najtańszą opcją jest samodzielne zbudowanie za pomocą WordPressa (zaledwie opłacasz hosting) lub kreatora witryn, takiego jak Squarespace. Najdroższą opcją jest strona dedykowana, czyli wszystko jest robione pod Ciebie tak jak 10 lat temu. Robisz to u firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych.

  Stworzenie strony internetowej staje się coraz tańsze i łatwiejsze

  Cofnijmy się w czasie o 10 lat. Albo nawet pięć lat. W tamtych czasach płacenie agencji dużych pieniędzy za zbudowanie nawet prostej strony internetowej było całkowicie normalne. Większość ludzi nie wie, jak kodować ani projektować, więc oczywiście potrzebujesz profesjonalisty, który zrobi to za Ciebie, prawda?

  Tak było kiedyś. Koszt wykonania był wysoki bo dodatkowo dochodził projekt strony który wykonywał grafik. Więc cena strony rosła. Podobnie sklep internetowy, z tym że on musiał posiadać więcej funkcjonalności i kodu.

  Możesz też wybrać tańszą trasę, czyli projekt graficzny jest Ci niepotrzebny, wykonawca również bo robisz to sam, ale byłby to żmudny proces z przeciętnymi wynikami. Zanim skończyłeś, prawdopodobnie żałowałeś, że nie zatrudniłeś profesjonalisty.

  Na szczęście czasy się zmieniły. Kreatory stron internetowych dla majsterkowiczów stały się łatwiejsze w użyciu i zapewniają lepsze wyniki niż kiedykolwiek. Co najlepsze, zazwyczaj kosztują one niską miesięczną opłatę, czyli mniej niż to, co płacisz za obiad. Nieźle jak na usługę, która samodzielnie może umieścić Twoją firmę na mapie.

  Ale z czasem zobaczysz że cena strony internetowej z takiego kreatora nie była warta włożonej w to pracy.

  Dlaczego?

  Otóż strony z takich drag and dropów są bardzo ciężkie i powolne. Przez to nie nadają się za bardzo do pozycjonowania i konwersje są na nich również słabe bo wolno się ładują.

  Dlaczego profesjonalnie zaprojektowane strony internetowe są tak drogie?

  Po pierwsze, należy zauważyć, że wielu projektantów i programistów stron internetowych wykonuje naprawdę wspaniałą pracę. W przypadku niektórych złożonych witryn internetowych, które wymagają wielu dostosowań, warto mieć profesjonalistę w swoim narożniku i może być wart swojej ceny.

  Koszty mają jednak coraz mniej sensu, gdy zaczynasz mówić o „przeciętnej” stronie internetowej. Większość witryn internetowych dla małych firm wymaga tylko kilku stron informacji. A jak wszyscy wiemy, prosty projekt jest w rzeczywistości najskuteczniejszy. Łącząc wszystkie te czynniki, można zauważyć, że w większości przypadków kreator stron internetowych dla majsterkowiczów jest najlepszą i najtańszą opcją.

  Jednak wiele małych firm zapłaciło tysiące złotych za profesjonalnie zaprojektowaną stronę internetową, która niewiele różni się od tego, co mogliby stworzyć u nas w agencji za ułamek ceny. Po prostu mamy odpowiednie narzędzia do tworzenia witryn internetowych.

  Strona firmowa

  Dlaczego ludzie wciąż płacą taką ilość pieniędzy, skoro dostępne są tańsze opcje? Wielu przedsiębiorców uważa, że ​​nie ma czasu lub może potrzebuje nauczyć się nowych umiejętności kodowania lub że wyniki mogą nie być zbyt profesjonalne lub godne zaufania, jeśli zrobią to sami. „Nie wiem nic o projektowaniu stron internetowych”, możesz usłyszeć, jak mówią. Istnieje również wiele agencji, które starają się, aby tworzenie i projektowanie stron internetowych brzmiało bardziej skomplikowanie niż w rzeczywistości, więc myślisz, że nie możesz zrobić tego sam i że musisz zatrudnić profesjonalistę.

  Oto trzy podstawowe sposoby uzyskania witryny internetowej:

     Zbuduj własną, korzystając z WordPressa: najlepsza dla tych, którzy mają pewne umiejętności techniczne (lub czas i zainteresowanie nauką), którzy chcą zbudować witrynę, którą można dostosować do własnych potrzeb.

     Zbuduj własną, korzystając z uniwersalnego narzędzia do tworzenia witryn: Najlepsza opcja dla tych, którzy chcą łatwo zbudować i utrzymać własną witrynę internetową w przystępnej cenie.

     Zatrudnij profesjonalistę: idealne rozwiązanie dla firm o złożonych potrzebach dotyczących witryn i firm o ugruntowanej pozycji, które dysponują zasobami umożliwiającymi zatrudnienie zespołu ekspertów ds. tworzenia witryn internetowych.Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co wiąże się z tworzeniem własnej witryny, zanim wybierzesz sposób, w jaki ją zbudujesz? Zgłoś się do nas ne darmową konsultację i dowiedz się, czego możesz się spodziewać podczas tworzenia witryny dla małej firmy.

  Jeśli zakładasz własną firmę, musisz pomyśleć o wielu kosztach początkowych. Większość z nich jest prosta – powierzchnia biurowa, opłaty rejestracyjne i ubezpieczenie, a nawet spinacze do papieru zazwyczaj mają dość wyraźne ceny.Ale może być trudno określić, ile będzie kosztować nowa strona internetowa, mimo że jest to jedno z najważniejszych narzędzi, jakie może mieć mała firma. Firmy projektowe i web deweloperzy rzadko reklamują ryczałtową stawkę za stronę internetową, ponieważ każdy projekt jest inny. Jeśli prowadzisz własne badania online, zobaczysz artykuły szacujące koszt od tysiąca do dziesiątek tysięcy złotych w opłatach programistycznych i projektowych, nie wspominając o dodatkowych kosztach domen, hostingu, doradztwa SEO, logo i brandingu , marketing i nie tylko.
  Wykonanie strony www to nie wszystko- utrzymanie strony

  Koszt stworzenia strony to jedno, a drugie jej utrzymanie. Na szczęście nie ma tu wpływu rodzaj stron. Koszt utrzymania to coś innego, składa się na to: koszt aktualizacji strony internetowej, uaktualnień, konserwacji i licencji

  Po uruchomieniu witryny Twoja praca nie jest skończona.

  Podobnie jak przy zakupie domu, musisz zainwestować czas, wysiłek i pieniądze, aby go utrzymać.

  Na przykład będziesz mieć roczne opłaty za hosting i utrzymanie oraz ewentualnie roczne opłaty licencyjne za wtyczki i usługi premium.

  Prawdopodobnie kupisz nowe obrazy podczas uaktualniania i rozszerzania witryny.

  Możesz dodać personel lub zatrudnić freelancerów, którzy pomogą Ci w tworzeniu nowych niestandardowych treści internetowych lub filmów, aby zwiększyć swoje działania marketingowe.

  Twoja witryna wymaga również ciągłej konserwacji technicznej, aby zainstalować aktualizacje i poprawki zabezpieczeń do podstawowych plików WordPress i wtyczek WordPress, aby chronić Twoją witrynę przed atakami hakerskimi. Tak, nawet witryny małych firm są celem hakerów.Jeśli nie masz nic przeciwko samodzielnemu wykonaniu tych aktualizacji, świetnie. Czasami jednak rutynowe aktualizacje psują Twoją witrynę, więc musisz wiedzieć, co zrobić, jeśli/kiedy tak się stanie.
  Podsumowując koszt wykonania strony zależy od kilku czynników. Nasza agencja interaktywna musi wiedzieć czy potrzebujesz projekt strony internetowej, typ budowy strony, założenie strony. Po tym podamy Ci aktualny cennik i odpowiemy na pytanie ile kosztuje strona internetowa i czy będziemy tutaj robić pozycjonowanie.
  Gotowy?Działamy.

  Ile kosztuje strona internetowa (pod formularzem szczegółowy cennik): 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że cena zrobienia strony internetowej, czy serwisu www to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Jeśli nie wiesz jaki jest koszt utworzenia strony internetowej która Ci się podoba to napisz do nas a dostaniesz cennik stron internetowych www.

  Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

  Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)