Audyt SEO:

Audyt SEO 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Audyt SEO

  Co to jest audyt SEO?

  Inaczej znany jako analiza strony internetowej, biorąca pod uwagę skladowe mające wpływ na pozycjonowanie – a więc na pozycje witryny w wynikach wyszukiwania Google, znane jako SERP (Search Engine Results Page).

  Opisywany audyt SEO (często nazywany jako audyt pozycjonowania) jest więc znakomitym działaniem, dzięki któremu w szybkim czasie sprawdzasz najważniejsze parametry swojego serwisu www– a także jego potencjał w promocji w wynikach organicznych wyszukiwania.

  Audyt strony internetowej który przeprowadzamy został zaprojektowany w ten sposób, aby ABSOLUTNIE każdy, niezależnie od stopnia znajomości tematyki pozycjonowania, mógł wstępnie ocenić potencjał swojej witryny. W dodatku posiada informacje, które będą przydatne także dla osób, dla których pozycjonowanie nie jest obce.

  Od oceny aspektów technicznych i potencjału treści, aż do weryfikacji przystosowania do urządzeń mobilnych (przenośnych), aż po elementarną analizę linków przychodzących do Twojej domeny– strona www jest dokładnie sprawdzana, dzięki czemu otrzymujesz rozbudowany zestaw danych i informacji w przejrzystej i czytelnej formie.

  W audycie pozycjonowania znajdziesz nie tylko wyniki analizy strony www. Raport wyjaśnia również bazowe pojęcia i poszczególne sekcje opisywane w dokumencie. Dostajesz także porady i wskazówki na co zwrócić uwagę podczas pracy nad stroną internetową.

  Dodajemy ciekawostki z branży, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć cały proces i wprowadzą Cię w świat marketingu online w wyszukiwarce Google.

  Nasz audyt strony www online to znakomity wstęp do dalszej dyskusji nad promocją serwisu w naturalnych wynikach wyszukiwania Google. Daje podstawy do dalszych rozmów, a także szerszej analizy i szerszego spojrzenia na Twoją witrynę.

  Nasz SEO audyt nie zawiera oczywiście wszystkich elementów, nad jakimi pracuje się w ramach pozycjonowania witryny internetowej. Pozwala jednak wykonać pierwszy krok i świadomie dyskutować nad promocją firmy prosto w SERPach Google.

  Kiedy najlepiej wykonać audyt SEO online?

  Niezależnie od tego, czy Twoja strona internetowa jest zupełnie nowa, nigdy nie była pozycjonowana, lub może obecnie inni SEOwcy nad nią pracują. Zawarte informacje są na tyle pomocne, że zawsze będą cennymi wskazówkami do dalszych działań SEO na Twoim serwisie www.


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 100 PLN dla jednej firmy:
  Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl.

  Audyt SEO 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że Audyt SEO to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Podziel się!