Szkolenie LinkedIn. Kurs online z marki osobistej dla Twojej firmy + marketing i lead generation

Szkolenie LinkedIn. Kurs online z marki osobistej dla Twojej firmy + marketing i lead generation 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Szkolenie Linkedin

  Interesujesz się tematem jakim jest szkolenie LinkedIn? Masz już dość szukania i zależy Ci tylko na skutecznych kanałach reklamowych które są dopasowane do Twojego biznesu i firmy? Albo posiadasz już dobrą wiedzę w kilku obszarach, ale chcesz zdobyć nowe kompetencje w których wiesz że możesz wypaść lepiej? Jesteś w dobrym miejscu, ponieważ wszedłeś na stronę najszybciej rozwijającej się agencji SEO/SEM w Polsce!

  Szkolenie Linkedin

  Jak wykorzystać Linkedin do pozyskiwania nowych klientów, budowania relacji i szerzenia świadomości marki? Szkolenie LinkedIn odpowie na wszystkie te pytania! Podpowiemy Ci, jak i kiedy udostępniać treści na największym na świecie portalu biznesowym, na którym również są 2 miliony Polaków. Rządzi się jednak nietypowymi prawami, dlatego najlepiej wejść w ten świat pod okiem doświadczonego przewodnika. Szkolenie przez LinkedIn może zapewnić płynne wejście w to środowisko reklamowe i społeczne.

  Szkolenie Linkedin to sposób, aby dowiedzieć się, jak korzystać z Linkedin w życiu zawodowym i osobistym. Może on być używany jako platforma do nawiązywania kontaktów, poszukiwania pracy, a nawet znajdowania nowych przyjaciół. Szkolenie nauczy Cię jak założyć konto, zbudować swój profil i znaleźć ludzi w swojej sieci.

  Nasze Programy szkoleniowe LinkedIn obejmują głównie następujące tematy:

  Moduł szkolenia nr. 1

  Specyfika kont osobistych Linkedin i kont firmowych

  • Jak powinna wyglądać zawodowa prezentacja pracownika?
  • Co ulepszyć na stronie firmowej, aby pozyskać followersów-potencjalnych klientów?

  Moduł szkolenia nr. 2

  Sposoby na rozwój profilu i pozyskiwanie kontaktów

  • Jak znaleźć najlepszą grupę docelową na Linkedin?
  • Jak skutecznie nawiązywać kontakty i budować relacje z potencjalnymi klientami.
  • Jak tworzyć angażujący content i prowadzić komunikację z usługobiorcą, pracownikiem i potencjalnym klientem
  • Sales navigator, davinci i inne płatne narzędzia (czy warto je stosować)

  Moduł szkolenia nr. 3

  Jak budować content na Linkedin?

  • Przegląd możliwości i dostępnych formatów reklamowo-wydawniczych.
  • Jak wesprzeć konto firmowe poprzez czynności pracowników?
  • Wspieraj formułowanie strategii działania: analizuj grupę docelową na Linkedin, dobieraj format i treść do realizacji określonych celów, publikuj wytyczne.

  Moduł szkolenia nr. 4

  Przegląd możliwości reklamowych

  • Budżet kampanii reklamowej, formaty i cele na Linkedin

  Linkedin daje możliwość promocji marek (firm/organizacji) oraz marek osobistych. Tylko synergia tych działań może przynieść wymierne efekty. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę podejmując decyzję o wykorzystaniu strony internetowej jako elementu strategii marketingowej? Jak przetestować potencjał działań w serwisie i zdefiniować cele? Jak poprawnie wyszukiwać informacje na temat Linkedin i oceniać istnienie potencjalnych odbiorców-klientów? Jak opracować strategie komunikacji dla kluczowych pracowników (menedżerów, dyrektorów, ekspertów, prezesów)? Na te i wiele innych pytań trener odpowie podczas szkolenia.

  Jak wykonać badanie potencjału, wyszukiwać informacje, znajdywać klientów na Linkedin i stworzyć strategię komunikacji pracowników (managerowie, dyrektorzy, eksperci, CEO)?


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Szkolenie LinkedIn. Kurs online z marki osobistej dla Twojej firmy + marketing i lead generation 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że szkolenie LinkedIn to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Reklama na Linkedin to przyszłość social selling.

  Bo widzisz sam branding to za mało. Powinieneś sprawdzić strategię digital Twojej firmy w social media. Ten kurs online pokazuje system skutecznych działań. Stworzysz profil na linkedin marketing. Media społecznościowe które staną się dla Ciebie czymś super prostym, a wystarczy udział w szkoleniu i nauka działań na linkedin.

  Więc gotowy na podbój b2b i prawdziwy skuteczny plan na działania w mediach społecznościowych?

  Zaczynajmy!

  Szkolenie LinkedIn. Kurs online z marki osobistej dla Twojej firmy + marketing i lead generation 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że kurs LinkedIn to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Szkolenie z LinkedIn (sales navigator i social media, reklama na linkedin)

  Szkolenie online które chcesz u nas zamówić pozwala wykorzystać Linkedin zarówno do budowania marki osobistej jak i do social sellingu. Dlaczego akurat tak? Ponieważ w naszych czasach ludzie niechętnie kupują od firmy której nie znają więc obraz marki firmy jaką reprezentujesz jest bardzo ważny. Z całych sił postaramy się abyś mógł wykorzystywać Linkedin aby wyciągnąć z niego 100% możliwości.

  Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

  Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)