Twoja agencja SEO

Agencja seo
Agencja SEO 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Agencja SEO

  W ramach współpracy otrzymujesz:

  • zespół dedykowanych specjalistów – nad widocznością Twojej strony będzie pracować specjalnie przydzielony zespół: pozycjoner, copywrite i linkbuilder. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości w stałym kontakcie z Twoją firmą jest dedykowany doradca, który czuwa nad sprawną komunikacją i raportowaniem wszystkich działań.
  • SEO szerokie – działamy w systemie abonamentowym, dzięki czemu nie płacisz za pozycjonowanie firmy tylko na kilka fraz, a za budowanie widoczności na wszystkich kluczowych podstronach. Takie podejście pozwoli Ci na szersze i skuteczniejsze dotarcie do klientów.
  • kompleksowe działania – niezależnie od tego, czy Twoja oferta skierowana jest do klientów z Łodzi, czy całej Polski, my podchodzimy do pozycjonowania kompleksowo. Od audytu strony przez budowę strategii i jej realizację, aż po optymalizację konwersji. Z nami masz gwarancję skuteczności i profesjonalizmu.
  • profesjonalne narzędzia – liczy się dla nas precyzja i dokładność. Dlatego analizując i monitorując efekty naszych działań korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych płatnych narzędzi SEO: Senuto, Surfer, Ahrefs, czy SEMSTROM. Pozycjonując Twoją stronę z Łodzi a bazie tych narzędzi przesyłamy Ci szczegółowe raporty z efektami prowadzonych działań.
  • szkolenia dla klientów – grono klientów agencji widoczni może cieszyć się z cyklicznych spotkań szkoleniowych z naszymi ekspertami. Dzięki nim dowiesz się, jak przebiega proces pozycjonowania, jak analizować raporty SEO oraz jak samodzielnie możesz wesprzeć nasze działania.

  W obecnych czasach budowanie wizerunku firmy w internecie jest koniecznością. W celu promocji stosuje się różne działania, na temat których można całkiem sporo dowiedzieć się samemu. Jednak nie mając doświadczenia, jest to dość ryzykowane. Można stracić wypracowaną pozycję, którą później nie jest łatwo odzyskać. Dlatego z pomocą przychodzą agencje SEO/SEM.


  Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że nowoczesne projekty będą wymagały przede wszystkim zastosowania najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Przedsiębiorca nie musi posiadać wiedzy związanej ze zdobywaniem klientów. Wspomniane zadanie może bowiem wykonać profesjonalna agencja SEO.

  Czym dokładnie zajmuje się agencja SEO?

  Należy mieć świadomość, że zakres usług agencji SEO jest zdecydowanie szerszy, niż mogłoby się wydawać. Zajmuje się bowiem profesjonalnym content marketingiem, audytami, skutecznym pozycjonowaniem stron czy raportowaniem. Dzięki temu klient ma możliwość jest poznania nie tylko słabych, ale również mocnych stron swojej strony internetowej. Ponadto dzięki odpowiedniej optymalizacji można osiągnąć znacznie wyższe pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy kluczowe.

  Należy mieć świadomość, że agencja SEO zajmuje się zarówno wszystkimi wspomnianymi zadaniami, jak i oferuje dodatkowe usługi, które są zależne od indywidualnych potrzeb określonych klientów. Godny uwagi jest fakt, że wszystkie działania omawianej agencji będą zmierzały optymalizacji witryn, by były one możliwie najbardziej przyjazne dla wyszukiwarki.

  Czym dokładnie jest audyt SEO?

  W najprostszym możliwym ujęciu jest to bardzo szczegółowe badanie strony internetowej, które bazuje na sprawdzeniu struktury witryny, kodu źródłowego, linków, adresu URL czy struktury witryny. Warto również zaznaczyć, że praktycznie wszystkie dane są zbierane na podstawie wiedzy analityków i różnych innowacyjnych narzędzie, z których na co dzień korzysta agencja.

  Profesjonalna optymalizacja strony

  Są to z kolei wieloetapowe działania, których celem jest zdecydowane zwiększenie widoczności określonej strony internetowej. Jak zostało już wspomniane wcześniej optymalizacja jest podstawą działań agencji SEO. Oczywiście musi ona zostać poprzedzona audytem. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że optymalizacja polega na zastosowaniu przez agencję odpowiednich słów kluczowych, które wyróżnia stosunkowo duża liczba wyświetleń.

  Link building

  Należy mieć świadomość, że linkowanie w działaniach SEO odgrywa zdecydowanie większe znaczenie, niż mogłoby się wydawać. W najprostszym możliwym ujęciu chodzi o pozyskanie odpowiednich linków zewnętrznych, które będą posiadały odnośniki prowadzące do strony internetowej klienta. Do zdecydowanie najbardziej popularnych źródeł wspomnianych linków należy zaliczyć blogi i fora internetowe.

  Social Media

  Media Społecznościowe mają obecnie ogromną siłę. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że jest to jedno z najlepszych miejsc, gdzie można zarówno szybko, jak i efektywnie wypromować firmę. Zdecydowanie najbardziej istotną rolę odgrywają wysokiej jakości treści. Ich zadaniem jest bowiem zainteresowanie odbiorców. Nie można oczywiście zapomnieć o regularnej publikacji. Bardzo duże znaczenie ma także kreatywność udostępnianego contentu.

  Content marketing

  Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że dzięki publikacji bardzo wartościowych treści można zarówno zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej, jak i pozyskać nowych klientów. Celem content marketingu jest zatem zainteresowanie odbiorców i potencjalnych klientów usługą lub produktem. Bardzo dużą rolę będzie odgrywał język korzyści. Ponadto wszystkie podawane informacje muszą być rzetelne.

  Performance SEO

  Warto wiedzieć, że performance SEO jest to w najprostszym możliwym ujęciu bardzo nowoczesna usługa, która polega na pozycjonowaniu średniej wielkości sklepów online. Należy mieć świadomość, że jest ona skierowana do wszystkich osób i firm, które potrzebują profesjonalnego wsparcia przy realizacji strategii SEO. Godny uwagi jest fakt, że najbardziej istotnymi priorytetami performance SEO są: znaczna poprawa widoczności w kanale organicznym, dostępność sklepu dla wyszukiwarek, większa liczba użytkowników odwiedzających stronę internetową.

  Czym dokładnie powinna cechować się dobra agencja SEO?

  Pracują w niej przede wszystkim doświadczeni specjaliści, którzy nie tylko codziennie bardzo dokładnie analizują wyniki swoich działań, ale również regularnie uczą się nowych technik. Na tej podstawie agencja może systematycznie poszerzać zakres swoich usług. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że proces SEO stanowią długofalowe działania. Oznacza to, że na satysfakcjonujące rezultaty trzeba będzie poczekać. rekomendowane jest jednak skorzystanie z pomocy na najwyższym możliwym poziomie.

  Co dokładnie może zrobić dla klienta agencja SEO?

  Należy mieć świadomość, że firmy korzystające z kompleksowych i profesjonalnych usług omawianych agencji SEO mogą liczyć na zdecydowanie większą liczbę korzyści, niż mogłoby się wydawać. Warto wiedzieć, że obecnie posiadanie strony internetowej może być niewystarczające. Potencjalni klienci trafią na nią dopiero wtedy, gdy będzie widoczna w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy kluczowe.

  Dotarcie do grupy docelowej

  Agencja SEO dzięki stosowaniu właściwie dobranych fraz i słów kluczowych doprowadzi do sytuacji, że osoby zainteresowane daną branżą trafią na stronę internetową klienta. Godny uwagi jest fakt, że SEO będzie działało najbardziej efektywnie z połączeniu z innymi formami promocji. Zalecane jest zatem zadbanie o pozostałe formy reklamy. Bardzo dobrym rozwiązaniem może okazać się integracja kilku działań. Można będzie dzięki temu osiągnąć wymierny efekt.

  Wzrost sprzedaży

  Agencja SEO dzięki pozycjonowaniu jest w stanie dotrzeć od potencjalnych klientów. Przedsiębiorca zyska w ten sposób okazję do zwiększenia sprzedaży swoich usług i produktów. Jak wiadomo wyższe pozycje na poszczególne frazy w wyszukiwarce przekładają się na większy ruch na stronie internetowej.

  Redukcja kosztów i integracja marketingu online

  Przedsiębiorca musi mieć świadomość, że poniesie pewne koszty, które będą związane z usługami agencji SEO. Wspomniane SEO pozwoli jednak na integrację określonych działań marketingowych online. Oznacza to, że rozwiązanie może być dla firmy niezwykle korzystne. Dana osoba zaoszczędzi bowiem nie tylko pieniądze, ale również czas.

  Budowanie wiarygodności oraz zaufania

  Należy mieć świadomość, że wyszukiwarka Google jest obecnie głównym źródłem informacji. Osoby, które posiadają profesjonalną stronę internetową w pierwszej kolejności dzięki pomocy agencji zbuduje pozycję eksperta w określonej branży. Ponadto zyska zarówno wiarygodność, jak i zaufanie odbiorców.

  Długotrwałe efekty

  Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że profesjonalne agencje SEO wykonują pozycjonowanie miesiącami. Warto wiedzieć, że proces wymagający czasu. Godny uwagi jest fakt, że bardzo wysokiej jakości strony internetowe, które są prowadzone w prawidłowy sposób stwarzają ogromne szanse na uzyskanie długotrwałych rezultatów.

  Działania SEO są mierzalne

  Należy mieć świadomość, że agencja SEO wykonująca pozycjonowanie regularnie informuje klienta o widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Ponadto bardzo istotne znaczenie ma parametr precyzyjnie określający pod iloma frazami kluczowymi dana witryna jest wyszukiwana w wyszukiwarce Google.

  Wzrost liczby obserwujących w social mediach

  Warto wiedzieć, że dzięki zdobyciu wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania przedsiębiorca będzie miał możliwość dotarcia do zdecydowanie większej liczby odbiorców, którzy będą zainteresowanie obserwowaniem profilu marki w mediach społecznościowych. Nie można zapomnieć, że omawiane pozycjonowanie łączy różne działania marketingowe. Bardzo istotne znaczenie będzie miało zatem posiadanie profilu firmowego w Social Media.

  Większe bezpieczeństwo witryny

  Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że profesjonalna agencja SEO będzie nie tylko systematycznie sprawdzała, ale również kontrolowała stronę internetową. Dzięki temu ewentualne zmiany wprowadzone przez hakerów czy wirusy zostaną stosunkowo szybko wychwycone. Agencja SEO powinna przykładać ogromną wagę do bezpieczeństwa strony internetowej w kwestii pozycjonowania. Godny uwagi jest fakt, że zainfekowane witryny nie będą właściwie rankingować w wyszukiwarce Google.

  Wzrost użyteczności

  Należy mieć świadomość, że dzięki właściwie prowadzonej optymalizacji strona internetowa stanie się znacznie użyteczniejsza i bardziej przyjazna dla wszystkich użytkowników. Przełoży się to z kolei na zdecydowanie lepszy wizerunek marki w oczach odbiorców i potencjalnych klientów. Nie można zapomnieć, że brand, jak i usługi, produkty oferowane przez przedsiębiorstwo będą znacznie szerzej rozpoznawalne. Użytkownicy będą mieli zaufanie do marki.

  Dlaczego współpraca z agencją jest świetną inwestycją?

  Warto wiedzieć, że prze pozycjonowanie strony internetowej można uzyskać zarówno satysfakcjonujący ruch, jak i kontakty czy sprzedaż. Należy pamiętać, że osiągnięcie odpowiednich efektów będzie wymagało od przedsiębiorcy cierpliwości. Wyniki będą jednak nie tylko stabilne, ale również długotrwałe. Oznacza to, że inwestycja w działania SEO jest opłacalna. Stanowi pewnego rodzaju szansę dotarcia przez firmę do bardzo dużej liczby osób poszukujących oferowanych przez nią usług i produktów.

  Jakie kwestie trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze agencji SEO?

  Rekomendowane jest w pierwszej kolejności sprawdzenie warunków umowy. Należy wiedzieć, co dokładnie oferuje dana firma. Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie postawienie na agencję, która będzie jasno określała warunki dotyczące ewentualnego rozwiązania umowy. Bardzo istotne znaczenie będzie miał także audyt strony i jego zakres. Warto wiedzieć, że może on być wykonany w ciągu kilku godzin lub kilku dni. Warto rozpocząć współpracę z agencją SEO, która będzie określała w bardzo szczegółowy sposób zakres przeprowadzonego audytu.

  Koniecznie trzeba zapytać firmę o liczbę fraz kluczowych, na którą będzie pozycjonowała stronę internetową. Wspomniane frazy powinny być wybrane w taki sposób, by precyzyjnie odzwierciedlały rodzaj prowadzonej działalności przez klienta i branżę. Raportowanie działań i uzyskanych rezultatów to bardzo istotny element pozycjonowania. Warto zatem zapytać agencję SEO o częstotliwość raportów i ich formę.

  Agencje marketingowe, interaktywne i SEO. Sprawdź czym się różnią i którą wybrać

  Agencje reklamowe, które oferują promocję w internecie, dzielą się ogólnie na trzy kategorie. Są to agencje marketingowe, interaktywne i SEO. Każdy typ agencji zajmuje się nieco inną płaszczyzną digital marketingu i kładzie nacisk na inne sposoby promocji w internecie. Choć każda agencja przeważnie oferuje też w mniejszym zakresie pozostałe najpopularniejsze usługi marketingu internetowego, warto jednak odpowiednio dobierać konkretny typ agencji do działań, jakie chcemy wdrożyć. Poniżej prezentujemy trzy typy agencji marketingowych na rynku i podpowiadamy, którą warto wybrać w danej sytuacji.

  Agencja marketingowa

  Pierwszym, najpopularniejszym i najogólniejszym typem agencji do której możemy udać się, chcąc promować się w internecie, jest agencja marketingowa. Jest to agencja, która pomaga promować markę zarówno w świecie rzeczywistym jak i internetowo. Zatrudnia ona specjalistów z wielu branż i kategorii. Jej zadaniem jest pomoc w ustaleniu i wybraniu konkretnych strategii marketingowych, a także wdrażanie ich i prowadzenie działań reklamowych w internecie dla klienta. Agencje marketingowe nie specjalizują się w konkretnym typie promocji, a starają się świadczyć usługi jak najbardziej kompleksowo. Do działań, jakie oferują agencje marketingowe, możemy zaliczyć wszystkie działania promocyjne związane z reklamą w świecie rzeczywistym takie jak tworzenie banerów czy materiałów reklamowych obsługa reklamy stacjonarnej, a także działania doradcze związane z wyborem najlepszej strategii reklamowej dla marki. Agencje marketingowe oferują również szeroki wachlarz usług związanych z promocją internetową takie jak pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych, content marketing, marketing szeptany, inbound marketing i wiele innych.

  Agencje marketingowe warto wybierać jeśli chcemy wypromować naszą markę na rynku ogólnie — uwzględniając działania internetowe. Będzie to dobry wybór jeśli nie mamy ustalonej strategii ani kierunku reklamowania się lub chcemy prowadzić zarówno działania w świecie rzeczywistym jak i w internecie.

  Agencje interaktywne

  Agencje interaktywne to nieco tajemniczy typ agencji, który zajmuje się działaniami promocyjnymi jedynie w internecie. Agencje tego typu skupiają się na konkretnych strategiach marketingu internetowego oraz świadczą ich najszerszy zakres. Dzięki temu będziemy mogli często skorzystać z niszowych czy oryginalnych sposobów promocji internetowej, a specjaliści, jacy pracują w takich agencjach, specjalizują się w digital marketingu. Agencje takie warto wybierać jeśli chcemy promować się jedynie lub głównie w internecie i zależy nam na najwyższej jakości obsługi pod tym kątem. Do agencji tego typu warto wybierać się również jeśli samodzielnie wiemy, w jakim kierunku reklamowym zmierzamy oraz jaką strategię marketingową przyjęliśmy, aby zamówić jedynie poszczególne i konkretne usługi związane z reklamą w sieci. Mogą być to wpisy marketingu szeptanego, prowadzenie profili social mediach czy stworzenie wizytówki na Google Maps. Te i inne usługi agencje interaktywne oferują swoim klientom w najbardziej rozbudowanych wersjach.

  Agencje SEO

  Agencja SEO to typ agencji, który zajmuje się ogólnie pojętym pozycjonowaniem stron internetowych. Agencje te zatrudniają specjalistów związanych z branżą, a także osoby znające się na prowadzeniu kampanii reklamowych i tych wszystkich kwestiach, które są związane z tworzeniem i optymalizacją strony internetowej. Agencje SEO świadczą wysokojakościowe i specjalistyczne usługi związane z audytami stron internetowych, tworzeniem witryn, optymalizacją serwisów, działaniami pozycjonującymi off site w internecie czy poszczególne usługi związane z pozycjonowaniem takie jak link building, copywriting czy tworzenie contentu. Agencje SEO coraz częściej oferują większy zakres usług związanych marketingiem internetowym, a więc przejmują kompetencje agencji interaktywnych — często ze wzajemnością.

  Do agencji SEO warto wybierać się gdy głównie stawiamy na promocję w internecie poprzez pozycjonowanie strony internetowej. Świadczenie usług związanych z pozycjonowaniem przez agencję SEO będzie na najwyższym możliwym poziomie, gdyż żaden inny typ agencji nie skupia się na pozycjonowaniu tak jak właśnie agencje SEO. Z usług tych agencji można korzystać również, jeśli chcemy wykorzystywać dodatkowe strategie digital marketingu, aby nie musieć współpracować z kilkoma agencjami.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 100 PLN dla jednej firmy:
  Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl.

  Agencja SEO 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że Agencja SEO to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Działamy również w innych miastach (Cała Polska):

  E-commerce, domena, marketing internetowy stron www. To tylko niektóre pojęcia związane z tym co robi agencja marketingu internetowego. Specjalista seo i sem to osoba która musi znać dodatkowo działanie ppc, google ads (dawniej google adwords), facebook, Linkedin i innych platform, które moga pomóc w pozycjonowaniu lokalnym i globalnym. Kampanie seo musza wspołdziałać z formami reklamy płatnej jak np facebook ads. To taki standard branżowy. Prowadzimy usługi z zakresu rozwoju Twojego biznesu. Marketing w internecie, seo i ppc to wysokie pozycje w google. Gotowy skorzystać z usług naszej agencji seo? Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron.

  Podziel się!

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)