Szkolenie Google Analytics. Kurs online (optymalizacja, konwersja i analityka)

Szkolenie Google Analytics. Kurs online (optymalizacja, konwersja i analityka) 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Szkolenie Google Analytics

  Interesujesz się tematem jakim jest szkolenie Google Analytics? Masz już dość szukania i zależy Ci tylko na skutecznych kanałach reklamowych które są dopasowane do Twojego biznesu i firmy? Albo posiadasz już dobrą wiedzę w kilku obszarach, ale chcesz zdobyć nowe kompetencje w których wiesz że możesz wypaść lepiej? Jesteś w dobrym miejscu, ponieważ wszedłeś na stronę najszybciej rozwijającej się agencji SEO/SEM w Polsce!

  Skuteczne szkolenia Google Analytics online i stacjonarne

  Analiza danych jest nieodzownym elementem marketingu internetowego. Jeśli nie zrobisz pomiarów, nie będziesz wiedział, co działa, a co nie. Musisz dokonać pomiaru, aby zoptymalizować wydatki na reklamę i umieścić je w najbardziej odpowiednim miejscu do inwestowania już teraz. Mierzenie i analizowanie danych może również pomóc w raportowaniu osiągniętych wyników do komitetu zarządzającego lub przełożonych. Im płynniejszy postęp w analizie danych, tym lepsze będą Twoje działania marketingowe i wyższa ich akceptacja w firmie. Dane to twoja amunicja.

  Dlaczego warto wybrać szkolenie Google Analytics?

  Google Analytics to najpopularniejsze narzędzie do analizy statystycznej stron internetowych. Zapewnia również wiele niezbędnych integracji, a jeśli jest poprawnie skonfigurowany, może mierzyć dowolny obszar Twojej aktywności w Internecie. Dzięki niemu możesz zrozumieć nie tylko ruch czy zakupy Twoich osobistych kampanii reklamowych, ale także ich zachowanie na Twojej stronie. To skarbnica wiedzy o skuteczności Twoich działań dla konkretnych użytkowników.

  Co najczęściej wchodzi w skład programu szkolenia Google Analytics?

  Najpierw musimy zobaczyć gdzie jesteś.

  Program szkoleniowy google analytics:

  Google Analytics to potężne narzędzie analityki internetowej, które dostarcza szczegółowych informacji na temat ruchu w witrynie. Jest to jedno z najważniejszych narzędzi dla marketerów cyfrowych i właścicieli firm do śledzenia wydajności ich witryny.

  Analiza internetowa to nieodłączny element kampanii reklamowych online. Tak naprawdę każdy, kto zajmuje się promocjami online lub chce mieć pewność, że ich biznes jest widoczny w sieci, powinien rozumieć działanie Google Analytics. Jeśli chcesz świadomie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o zebrane dane – ten kurs jest dla Ciebie.

  • Jak sprawdzić, czy prawidłowo zebrałeś dane?
  • Jak dokładnie śledzisz użytkowników?
  • Skąd pochodzą Twoi potencjalni klienci?
  • Czy dany kanał reklamowy dokona konwersji?
  • Co Twoi goście oglądają w Twojej witrynie?
  • Kiedy użytkownicy opuszczają ścieżkę konwersji?
  • Analiza ruchu użytkowników na stronie
  • Wprowadzenie do Menedżera tagów Google

  Ideą napisania tego kursu jest wyciągnięcie wniosków z danych w praktyce, tak aby można było podejmować prawidłowe decyzje biznesowe.

  Dowiesz się, dlaczego obecnie warto skupić się na myśleniu “data driven”, niż ślepo ufać swojej intuicji. Ten kurs będzie do tego doskonałym wsparciem.

  Zrozum dane zawarte w GA

  Kolejna część tego kursu skupia się na zrozumieniu znaczenia niektórych zmiennych w Google Analytics. Z powodu niezrozumienia definicji danych wiele osób popełnia błędy podczas interpretacji danych. Wspólnie zajmiemy się wszystkimi niuansami związanymi z interpretacją danych, aby w przyszłości uniknąć niepotrzebnych błędów.

  Poznaj swoich użytkowników

  W tym rozdziale dowiesz się, jak sprawdzić cechy potencjalnych klientów na stronie. Opowiemy Ci, jak budować persony klientów, a dowiesz się, jak grupować użytkowników w odpowiednie segmenty rynku w Google Analytics. Ponadto dowiesz się, jak wykorzystać tworzone przez siebie segmenty użytkowników w przyszłych działaniach marketingowych.

  Sprawdź skuteczność kanałów ruchu

  W tym rozdziale przeprowadzimy Cię przez proces weryfikacji skuteczności każdego kanału reklamowego, który kieruje ruch do Twojej witryny. Najpierw sprawdzimy jakość ruchu, przeanalizujemy konwersje wspomagane na podstawie modeli atrybucji, a na końcu dowiemy się, jak uzyskać zwrot z inwestycji w reklamy. Nauczysz się swobodnie zarządzać budżetem reklamowym i odpowiednio je przenosić pomiędzy najlepszymi źródłami konwersji.

  Dowiedz się, jak użytkownicy korzystają z Twojej witryny

  Kolejny rozdział poświęcony jest dogłębnej analizie zachowań użytkowników na Twojej stronie. Nauczysz się analizować dwa przepływy użytkowników w Twojej witrynie, znajdować najlepsze treści w Twojej witrynie i sprawdzać, czego użytkownicy szukają w Twojej witrynie. Ponadto dowiesz się, jak analizować lejek konwersji i poprawiać jego przepustowość.

  Podczas podstawowego poziomu szkolenia Google Analytics będziemy stopniowo omawiać wszystkie kluczowe funkcje i raporty Google Analytics, zwracając szczególną uwagę na poprawną interpretację danych i czytanie raportów. Podstawowe szkolenie z Google Analytics to wstępna i absolutna podstawa do analizy sieci, po której uczestnicy mogą analizować i wyciągać poprawne wnioski na temat skuteczności swoich kampanii reklamowych.

  Na poziomie zaawansowanym szkolenia Google Analytics zajmujemy się bardziej zaawansowanymi aspektami Google Analytics, ale najbardziej zależy nam na interpretacji danych w narzędziu do optymalizacji kampanii reklamowych. Krótko mówiąc, szkolenia skupiają się na tym, jak wykorzystać właściwe dane, aby zmniejszyć wydatki i uzyskać coraz lepsze wyniki z kampanii reklamowych.


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Szkolenie Google Analytics. Kurs online (optymalizacja, konwersja i analityka) 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że szkolenie Google Analytics to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Kurs Google Analytics to branżowy standard analityki internetowej. To potężne narzędzie zapewnia środki do śledzenia, analizowania i raportowania odwiedzin witryny, celów marketingowych i przychodów z reklam generowanych przez witrynę. Ten kurs wyjaśnia, jak korzystać z Google Analytics, aby lepiej zrozumieć, kim są Twoi klienci online, w jaki sposób znaleźli Twoją witrynę i jak wchodzą w nią po dotarciu. To szkolenie z Google Analytics obejmuje niestandardową funkcjonalność platformy, od tworzenia kont po podstawy raportowania. Instruktor ga i ga4 wyjaśnia, jak zebrać spostrzeżenia z szerokiej gamy dostępnych danych: od średnich i segmentów po trendy i kontekst.

  Program szkolenia:

  • Zakładanie konta
  • Instalowanie tagu śledzenia Google Analytics
  • Praca z niezbędnymi raportami
  • Korzystanie z adnotacji w raportach analitycznych
  • Wykresy danych w czasie
  • Czyszczenie danych za pomocą wbudowanych filtrów
  • Tworzenie i stosowanie trwałych segmentów w raportach
  • Określanie lokalizacji, danych demograficznych i zainteresowań użytkowników
  • Korzystanie z raportów pozyskiwania, aby określić, skąd pochodzą Twoi użytkownicy
  • Praca z raportami o zachowaniu
  • Wizualizacja lejków za pomocą Goal Flow   Ustalanie celów
  • Google data studio
  • Google ads – google adwords

  Jako uzupełnienie polecamy szkolenie google ads, oczywiście aby zwiększyć możliwości google.

  Szkolenie online lub u Ciebie w firmie!

  Analiza danych w google analytics to podstawa rozwoju Twojej firmy. A trener google ads i google analytics pokaże jak wszystko wdrożyć do codziennej pracy w celu realizacji targetów sprzedażowych.
  Więc skorzystaj z tych potężnych narzędzi google, m.in universal analytics czy kampanii google ads i zabookuj to świetne szkolenie.

  Konfiguracja google analytics 4 i adsense: Google Analytics to bezpłatna usługa analityki internetowej oferowana przez Google, która generuje szczegółowe statystyki dotyczące ruchu na stronie internetowej i korzystania z internetu. Usługa śledzi dane dotyczące stron internetowych, aplikacji, filmów, obrazów, postów w mediach społecznościowych i innych. Dostarcza również informacji o położeniu geograficznym osoby odwiedzającej witrynę.

  Uwaga!

  Udział w szkoleniu obejmuje również moduł google tag manager i optymalizację e-commerce. Całość świetnie współgra z social media. Hasła google partners czy google premier nie będą już dla Ciebie niewiadomą. Więc zapisz się na szkolenie i poznaj google analytics!
  Dodatkowo zwiększ swoją wiedzę z zakresu pozycjonowania i wypracuj indywidualne podejście do strefy reklamowej google.
  Jedno jest pewne. Każdy może zwiększyć swoją efektywność działań.

  Gotowy na profesjonalnie przeprowadzone szkolenie?

  Do dzieła!

  Szkolenie Google Analytics. Kurs online (optymalizacja, konwersja i analityka) 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że szkolenie Google Analytics to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Szkolenie Google Analytics online

  Po szkoleniu stacjonarnym wydajemy certyfikat. Cały program jest bardzo pomocny dla Twojego biznesu bo pomoże m.in. tworzyć skuteczne kampanie reklamowe. Świetne narzędzie jakim jest Google Analytics pomaga w wielu kwestiach, na które odpowiedzi nie uda się znaleźć na zasadzie „prób błędów”.

  Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

  Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)