Mangools Tools narzędzie, optymalizacja, marketing (analiza KWFinder, SERPChecker, SERPWatcher, LinkMiner, SiteProfiler)

Ahrefs
Ahrefs
1 lutego, 2022
Moz
Moz
2 lutego, 2022
mangools
mangools

Mangools Tools narzędzie, optymalizacja, marketing (analiza KWFinder, SERPChecker, SERPWatcher, LinkMiner, SiteProfiler)

Pozycjonowanie stron internetowych, jeszcze 10 lat temu, sprowadzało się do utworzenia strony z treścią, która była w miarę unikalna, czytelna i zawierała odpowiednie słowa kluczowe.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

mangools

Specjaliści SEO od dawna używają najlepszych dostępnych narzędzi, aby pomóc im w tworzeniu skutecznych i działających strategii dla różnych rodzajów stron internetowych. W rzeczywistości trudno wyobrazić sobie świat, w którym te narzędzia w ogóle nie istnieją. Pozycjonowanie bez narzędzi może wydawać się bardzo męczące.

Na szczęście dzięki licznym dostępnym narzędziom SEO możemy być pewni, że będziemy w stanie działać najlepiej, jak potrafimy i generować najlepsze wyniki. Narzędzia te mogą wykonywać takie zadania, jak badanie słów kluczowych, badanie treści, analiza SERP, sprawdzanie linków zwrotnych, śledzenie pozycji, a nawet sprawdzanie gramatyki. Mamy wiele doświadczeń z różnymi narzędziami i zawsze staramy się wszystko wypróbować i zobaczyć, jak mogą sprawić, że będziemy pracować wydajniej.

Jednym z najlepszych narzędzi, któremu będziemy się przyglądać, jest firma Mangools, która oferuje 5 narzędzi w jednym pakiecie. Omówiliśmy wcześniej wszechstronne narzędzia SEO m.in. ahrefs, czy semrush i wygląda na to, że jest to kolejne narzędzie, które warto wypróbować. Przyjrzyjmy się bliżej:

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Mangools Tools


Mangools oferuje 5 różnych narzędzi SEO w jednym pakiecie, a mianowicie KWFinder do badania słów kluczowych, SERPChecker do analizy SERP, SERPWatcher do śledzenia pozycji, LinkMiner do śledzenia linków oraz SiteProfiler do metryk i statystyk SEO. Zanim przejdziemy do dalszych szczegółów, chcielibyśmy, abyś zarejestrował się za darmo i sam wypróbował narzędzia i zobaczył, co myślisz o tym ciekawym pakiecie.

Teraz zacznijmy od KWFinder:

KWFinder


Jednym z najważniejszych narzędzi, których potrzebujesz przy tworzeniu skutecznej strategii SEO, jest narzędzie do badania słów kluczowych. Znalezienie właściwych słów kluczowych to pierwszy krok, który musisz wykonać, ponieważ Twoja strategia zawali się, jeśli nie użyjesz odpowiednich słów kluczowych, które pomogą użytkownikom znaleźć strony, którymi zarządzasz. To sprawia, że ​​KWFinder jest jednym z narzędzi, których będziesz używać częściej.

Korzystanie z KWFinder jest podobne do większości narzędzi do badania słów kluczowych. Wystarczy wpisać słowo kluczowe i zobaczyć wyniki.

mangools

Po wprowadzeniu wybranego słowa kluczowego nie tylko otrzymujesz dane o tym słowie kluczowym, ale także zbierasz dane z innych możliwych wyborów słów kluczowych. Jedną z rzeczy, które podobają się użytkownikom w KWFinder, jest to, jak dobrze dane są prezentowane użytkownikowi. Wraz ze zwykłymi statystykami liczby wyszukiwań, CPC i PPC, otrzymujesz również wyniki SERP ze słowa kluczowego, co pozwala uzyskać dostęp do witryn zawierających to słowo kluczowe, co jest dobrą funkcją podczas prowadzenia badań dotyczących marketingu treści.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to skuteczne narzędzie do badania słów kluczowych, które prezentuje swoje dane w sposób, który nawet nowicjusze w SEO byliby w stanie zrozumieć znacznie łatwiej.

SERPChecker

Oprócz badania słów kluczowych, kolejną kluczową częścią skutecznej strategii SEO jest przyjrzenie się wynikom wyszukiwania, które pojawiają się po wpisaniu wybranego słowa kluczowego. Pozwala to analizować, jakie treści widzą ludzie, wpisując to słowo kluczowe w wyszukiwarkach. Podczas gdy KWFinder może zawierać linki do tego, co można zobaczyć w SERP, SERPChecker pozwala zagłębić się w szczegóły.

mangools

Podobnie jak KWFinder, wszystko, co musisz zrobić, to wpisać słowo kluczowe i spojrzeć na wyniki.

Ilość prezentowanych danych to całkiem niezła ilość, od rankingu domeny po nawet liczbę udostępnień na Facebooku. Oprócz najlepszych witryn i artykułów związanych ze słowem kluczowym możesz również przeglądać polecane fragmenty i podobne zapytania, aby jeszcze bardziej poszerzyć swoje badania. Możesz także opublikować wyniki, jeśli chcesz utworzyć raport o swoich ustaleniach, który może nawet zawierać przegląd podglądu wyników wyszukiwania.

Po raz kolejny prezentacja danych jest dobrze wykonana i łatwa do zrozumienia. SERPChecker to bezpośrednie narzędzie, które skutecznie pomaga znaleźć potrzebne wyniki.

SERPWatcher

Śledzenie wydajności witryny jest kluczem do monitorowania postępów kampanii SEO, a posiadanie modułu śledzącego, takiego jak SERPWatcher, pozwala monitorować wiele witryn i sprawdzać, jak dobrze sobie radzą.

Na początek wpisz nazwę swojej witryny, dodaj domenę, a następnie słowa kluczowe. Po wprowadzeniu tych danych SERPWatcher jest teraz gotowy do śledzenia Twojej witryny.

Możesz przeglądać każdą stronę internetową i śledzić jej indeks i metryki, które są wskaźnikiem ich widoczności i trafności w SERP. Idąc dalej, możesz również przyjrzeć się skuteczności swoich słów kluczowych. SERPWatcher zapewnia użytkownikom możliwość śledzenia wydajności witryny w jednym miejscu i zapewnia inny dogłębny wygląd.

LinkMiner

Kolejnym narzędziem, któremu przyjrzymy się, jest LinkMiner, który jest narzędziem do analizy linków zwrotnych, które pozwala monitorować linki zwrotne w Twojej witrynie.

Żeby rozpocząć, wprowadź adres URL swojej witryny, aby rozpocząć proces śledzenia.

Po wprowadzeniu adresu URL możesz teraz wyświetlić wszystkie linki zwrotne w swojej witrynie, wraz ze statystykami, takimi jak Citation i Trust Flow, a nawet Alexa Rank witryny. Jedną z głównych zalet tego narzędzia jest możliwość przeglądania stron internetowych, do których linkuje Twoja witryna, i uruchamiania ich przez SERPChecker w celu dalszej analizy.

Posiadanie tak wielu informacji sprawia, że ​​LinkMiner jest wysokiej jakości narzędziem do analizy linków zwrotnych i uzupełnia i tak już wszechstronny pakiet narzędzi, który oferuje Mangools.

SiteProfiler

Ostatnim narzędziem, które będziemy sprawdzać, jest SiteProfiler firmy Mangools, który umożliwia użytkownikom wejście do domeny i analizę ważnych wskaźników SEO oraz zapewnia wgląd w to, kim są twoi konkurenci, szybkość linków w witrynie i wiele innych.

Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić domenę, którą chcesz zmierzyć i uzyskać wgląd, a SiteProfiler wykona swoją analizę w ciągu kilku sekund.

Gdy SiteProfile wykona swoje zadanie, wszystkie dane, które musisz zobaczyć dla wprowadzonej witryny, są teraz w pełni widoczne. Ze zwykłego przepływu PA/DA, Trust/Citation, profil linków zwrotnych witryny – łączna liczba linków zwrotnych, rozkład typu linków, wskaźnik linków dofollow, wskaźnik aktywnych linków, wykres linków i wiele innych. Najlepszą rzeczą w SiteProfiler jest to, że konkurenci, których wyświetlają, są obliczani na podstawie wspólnych słów kluczowych, w których wpisałeś witrynę, i konkurenta w rankingu w tym samym czasie.

Najlepsze w tym jest to, że gdy jesteś ciekawy konkretnego konkurenta, o którym nie wiedziałeś, Siteprofiler ponownie wykona swoją analizę, dostarczając cenne dane i informacje, których możesz użyć. Dzięki takiemu narzędziu będziesz w stanie uzyskać dokładniejszy i bardziej dogłębny wgląd w swoją witrynę, a także zobaczyć, czego możesz się nauczyć od konkurencji.

Podsumowanie Mangools

Prostota Mangools zapewnia nam dużą funkcjonalność, a także wiarygodne dane, które pozwalają efektywniej wykonywać nasze zadania. Przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest to również doskonałe narzędzie dla początkujących SEO, ponieważ będą mogli znacznie lepiej zrozumieć i uczyć się.

Zarejestruj się w mangools pod tym linkiem.

Mangools dostarcza nam wysokiej jakości narzędzie, które jest doskonałym dodatkiem do zestawu narzędzi SEO. Będąc użytecznym zestawem narzędzi zarówno dla profesjonalistów, jak i nowicjuszy, z pewnością pomoże to w tworzeniu skutecznych strategii, które pomogą poprawić naszą obecność w Internecie.

Jeśli masz pytania i pytania dotyczące narzędzi SEO lub ogólnie SEO, zostaw komentarz poniżej.

Jeśli jesteś ciekawy innych narzędzi SEO, oto te najpopularniejsze. Na ogół wszystkie specjalizują się w jednym kanale.

 • Ahrefs – Przede wszystkim SEO z komponentami społecznościowymi i niektórymi danymi PPC.
 • Semrush – głównie SEO, ale z pełnym pakietem narzędzi PPC i społecznościowych.
 • Mangools – głównie SEO z niższymi limitami wykorzystania danych, ale w bardziej przystępnej cenie.
 • Moz – Przede wszystkim społeczność / edukacja z elementami SEO i społecznościowymi.
 • BuzzSumo – głównie społecznościowy z komponentami SEO.
 • Majestic – Wyłącznie SEO z naciskiem na analizę linków.
 • SpyFu – Przede wszystkim PPC z komponentami SEO.
 • Raven Tools – przede wszystkim Analytics z komponentami SEO i Social.
 • Screaming frog SEO Spider – doskonałe narzędzie do audytu technicznego strony internetowej
 • Senuto – narżedzie seo i planowania treści
 • Surfer SEO – optymalizacja tekstów pod seo
 • Contadu– edytor tekstu SEO
 • Semstorm
 • WP rocket – wtyczka do optymalizacji pod prędkość strony na wordpress
 • Google search console– narzędzie dla webmasterów
 • Goolge analytics – analityka danych
 • Google keyword planner – planer słów kluczowych google
 • SE ranking – narzędzie do pozycjonowania stron typu „all in one”
 • Mailerlite – program do mailingu i automatyzacji wysyłania wiadomości
 • Getresponse– jak wyżej
 • Ubersuggest– narzędzie należące do znanej osoby w świecie marketingu, jest nią Neil Patel.
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)