TikTok Ads Reklama na tik toku (kampania)

reklama na tik tok
Reklama na Tik Tok (kampania tiktok ads) Marketing
9 lipca, 2021
reklama na tik tok
Co to jest Tik Tok (dawna aplikacja musical.ly portal społecznościowy)
9 lipca, 2021
reklama na tiktok
reklama na tiktok

  Twoje imię

  Twoja strona/profil

  Twój Email

  Twój Telefon

  Twój Budżet

  Twój Przychód

  Zainteresowanie ofertą(można zaznaczyć kilka)
  Social MediaSEOGoogle AdsWystąpienie publiczne (kongres, szkolenie)Kampania dedykowana

  Tik Tok ads? Żaden problem. Skontaktuj się.

  Chcesz korzystać z TikTok’a? Zastanawiasz się, jak działa TikTok ads?

  W tym artykule dowiesz się, jak tworzyć reklamy na TikTok, aby promować swoje produkty lub usługi.

  Spis treści artykułu pt. ” TikTok Ads”:

  CHCESZ ŻEBYŚMY PRZEPROWADZILI DLA CIEBIE KAMPANIĘ- „REKLAMA NA TIKTOK ADS”?
  PRZEŚLIJ SWOJE ZAPYTANE TUTAJ: https://uniqueseo.pl/oferta/
  ROZPOCZNIJ JUŻ DZIŚ

  Zobacz NAJLEPSZY kurs facebook ads w internecie:

  Szkolenie Facebook Ads

  Czy reklamy TikTok ads są odpowiednie dla Twojej firmy?

  Zakładam że wiesz co to jest tik tok.

  Z ponad 800 milionami aktywnych użytkowników na całym świecie, TikTok stanowi ogromną szansę dla reklamodawców. TikTok nie tylko pod względem popularności przewyższył Twittera i Snapchata, ale jest też mniej nasycony reklamami niż jego starsze odpowiedniki.

  @rafalszrajnert

  wersja 2.0 ostatniego filmu.przy okazji zapraszam na mój kanal youtube:Rafał Szrajnert ##ciekawe ##ciekawostki ##fajne ##polska ##smieszne ##dowcipy

  ♬ dźwięk oryginalny – Rafał Szrajnert

  Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedawać, przyciągać ruch do swojej witryny, czy wprowadzać nowy produkt, kreatywna i dobrze ukierunkowana kampania TikTok ads może przynieść świetne (i ogromne!) wyniki.

  W tym przewodniku odkryj wszystko, co musisz wiedzieć o różnych opcjach kreatywnych reklam TikTok.

  CHCESZ ŻEBYŚMY PRZEPROWADZILI DLA CIEBIE KAMPANIĘ- „REKLAMA TIK TOK ADS”?
  PRZEŚLIJ SWOJE ZAPYTANE TUTAJ: https://uniqueseo.pl/oferta/
  ROZPOCZNIJ JUŻ DZIŚ

  Przedstawiamy reklamy TikTok

  Od kierowania, tworzenia reklam, raportów analitycznych i narzędzi do zarządzania reklamami, TikTok Ads oferuje potężną, ale łatwą w użyciu platformę, która pomaga firmom i markom reklamować się milionom użytkowników na całym świecie.

  Chociaż reklamy TikTok nie są tak popularne jak reklamy na Facebooku czy Instagramie (jeszcze!), są niesamowitą szansą dla marek, które chcą poszerzyć swój zasięg. A teraz jest idealny czas, aby zacząć korzystać z reklam TikTok — ponieważ niewiele marek i firm wykorzystało skutecznie ich potencjał.

  Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę z ograniczonym budżetem, czy prowadzisz 7-dniową kampanię, TikTok Ads oferuje szereg unikalnych narzędzi, które pomagają markom i firmom się wyróżniać.

  Reklamy TikTok

  Podobnie jak Instagram Ad Manager, narzędzia platformy reklamowej TikTok automatyzują proces tworzenia, dostarczania i optymalizacji reklam.

  TikTok Ads ma obecnie dwie opcje budżetowania: dzienny lub ciągły. W przypadku obu opcji budżet nie jest sztywny — możesz dostosować budżet w dowolnym momencie kampanii.

  Możesz także kierować reklamy na swoich odbiorców według płci, lokalizacji, wieku, zainteresowań i innych unikalnych zmiennych.

  Podobnie jak w przypadku Ad Managera na Facebooku i Instagram, możesz również tworzyć „niestandardowych odbiorców” i „podobnych odbiorców”, aby docierać do nowych odbiorców podobnych do tych istniejących.

  Rodzaje reklam na tik toku


  Brand Takeovers- „Przejęcia marki”

  Reklama przejęcia marki pojawi się natychmiast, gdy użytkownik otworzy TikTok. Reklamę można następnie przekierować do linku wewnętrznego lub zewnętrznego — innego filmu w TikTok lub zewnętrznej witryny lub aplikacji.

  Reklamy w kanale- in feed

  Reklamy In-Feed to reklamy natywne umieszczane na dole organicznych filmów TikTok lub w kanale jako część kolejki wideo, w zależności od rodzaju produktu. Reklamy te przekierowują również do Twojej witryny lub aplikacji.


  HashTag Challenged- „Wyzwania hashtagowe”

  Możesz współpracować z zespołem marketingowym TikTok, aby stworzyć sponsorowane wyzwanie hashtag, które zachęca użytkowników do udostępniania treści w TikTok w imieniu Twojej marki. Wyzwania trwają zazwyczaj 6 dni.

  reklama na tik tok


  Social media zyskało kolejny format reklamowy w postaci tiktoka. Reklama na tiktoku ma kilka ciekawych funkcji, np spark ads, można tworzyć ciekawy hashtag challenge i wiele innych. Całość obsługiwana jest w TikTok ads manager. Styl reklam może być ukierunkowany na leady, konwersje, branded, a sam klient docelowy może być łatwo zidentyfikowany. Podobnie jak w przypadku facebooka, do zainstalowania jest pixel co pomaga m.in. w remarketingu swojej marki i jest to działanie już typowo pod „business”.

  Jak wspomniałem jedną z ciekawych opcji „dla ciebie” aby zdobyć potencjalnych klientów jest branded hashtag challenge. Można to boostować za pomocą feed ads, co pomaga zwiększyć świadomość marki. Spark ads to nowy format który też fajnie działa.

  Kampanie reklamowe CTA są skierowane na strony www i dodatkowe targetowanie wspomaga realizowanie celów reklamowych na tiktoku.

  Podobnie jak na facebooku działania reklamowe są skierowane na grupy odbiorców. Typ reklamy może zachęcać do różnych konwersji, jak na pobrania aplikacji. Dodatkowo pamiętaj że formy reklamy wideo są z reguły potężniejsze niż te obrazkowe.

  Dobrze działa też format, kiedy Twoje wideo odtwarza się zaraz po otwarciu aplikacji i wygląda wtedy natywnie, czyli tak jak reszta treści generowanych przez użytkowników.

  Podsumowując, tworzenie kampanii ogromnie zwiększa Twój potencjał marketingowy, a skoro czytasz wciąż ten tekst to znaczy że zdajesz sobie z tego sprawę.

  Gotowy?

  Zaczynajmy!

  Wniosek

  Zacznij z nami kampanię TikTok ADS!

  CHCESZ ŻEBYŚMY PRZEPROWADZILI DLA CIEBIE KAMPANIĘ- „REKLAMA NA TIK TOK ADS”?
  PRZEŚLIJ SWOJE ZAPYTANE TUTAJ: https://uniqueseo.pl/oferta/
  ROZPOCZNIJ JUŻ DZIŚ

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Koniecznie ZOBACZ:

  Jak napisać reklamę

  Link do kursu jak napisać reklamę i ofertę.

  Zgłoś się do nas i zacznij wyświetlać reklamy dla swoich usług lub e-commerce. Media społecznościowe to potężne narzędzie dla Twojego biznesu. Łatwo możesz dotrzeć do grupy docelowej.

  Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
  Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
  UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

  Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)