Reklama YouTube:

Reklama YouTube 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Reklama YouTube ads

  Serwis YouTube powstał w 2005 roku i bardzo szybko został drugą – zaraz po Google – najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie. Obecnie YouTube odwiedza około miliard użytkowników miesięcznie, a łączny czas poświęcany przez nich na oglądanie materiałów wideo zamieszczonych w serwisie, to grubo ponad 6 miliardów godzin w skali 30 dni. YouTube dostępny jest już ponad 90 krajach, a nieco więcej niż 70% użytkowników korzysta z niego na urządzeniach mobilnych.

  Ile kosztuje reklama na YouTube

  Poniżej odpowiedź na pytanie “ile kosztuje reklama na YouTube”, czyli youtube ads:

  Mini
  1000 PLN

  (miesięcznie)

  do 7 000 PLN obsługiwany budżet YouTube Ads

  Sensowny pakiet kiedy chcesz ugruntować się w świadomości lokalnej społeczności.  Standard
  2000 PLN

  (miesięcznie)

  do 15 000 PLN obsługiwany budżet YouTube Ads

  Idealny pakiet, kiedy masz już sprecyzowaną grupę odbiorców, a swoje działania chcesz uzupełnić o remarketing.

  Zdecydowany
  3500PLN

  (miesięcznie)

  do 30 000 PLN obsługiwany budżet YouTube Ads

  Budżet, który pozwala na prowadzenie zasięgowych działań w oparciu o szersze grupy docelowe.


  Indywidualny pakiet PRO
  Operujesz na wyższych budżetach?

  (miesięcznie)

  Indywidualny pakiet, dopasowany ściśle do potrzeb Twojego biznesu.  *Do każdego pakietu doliczyć trzeba jednorazową opłatę startową w wysokości 1 abonamentu (ustawianie i research)

  **Co składa się na opłatę aktywacyjną.Projekt i budowa kampanii, dobór strategii, integracja z Google Analytics, dobór odpowiedniego formatu reklam, pomoc przy połączeniu kanału YT z kontem Google Ads, odpowiednia optymalizacja odbiorców, listy remarketingowe i wybór odpowiednich formatów reklam.


  Na Youtube szukamy inspiracji, rozrywki, odpowiedzi i recenzji – to wszystko, reklamodawcy mogą przekuć na swoją korzyść i zachwycać odbiorców, jak również zwyczajnie budować zasięgi. Zasięgi, które będą o wiele tańsze i lepiej stargetowane niż te, tworzone przy pomocy klasycznej reklamy telewizyjnej. Warto też mieć na uwadze, że Youtube to druga po Google wyszukiwarka internetowa w Polsce – czy możesz sobie pozwolić, by pominąć ją w swoich działaniach marketingowych?

  Opcji reklamy na youtube jest wiele, np. płacisz tylko wtedy, gdy ktoś zdecyduje się obejrzeć co najmniej 30 sekund Twojej reklamy TrueView lub ją kliknie.

  Najważniejsze cechy kampanii reklamowej w YouTube to:

  • szeroka skala oddziaływania, która pozwoli Ci na dotarcie do dokładnie przez Ciebie zdefiniowanej grupy docelowej, w zależności od specyfiki branży: wąskiej lub obszernej
  • płatność za efekty – w zależności od obranej strategii marketingowej, płacisz za skalę emisji filmu (wyświetlenia) lub zaangażowanie odbiorców (obejrzenia, kliknięcia), dzięki czemu masz pewność, że wydatkowane pieniądze spełniają obrany przez Ciebie cel
  • atrakcyjny przekaz wizualny i dźwiękowy, porównywalny do reklamy TV, z tą różnicą, że generuje on zdecydowanie niższe koszty, może być kierowany do konkretnej grupy docelowej i daje możliwość pomiaru wyników


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 100 PLN dla jednej firmy:
  Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl.

  Reklama YouTube 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że reklama YouTube to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Podziel się!