Reklama YouTube kampania wideo

Reklama YouTube kampania wideo 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Reklama YouTube ads

  Serwis YouTube powstał w 2005 roku i bardzo szybko został drugą – zaraz po Google – najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie. Obecnie YouTube odwiedza około miliard użytkowników miesięcznie, a łączny czas poświęcany przez nich na oglądanie materiałów wideo zamieszczonych w serwisie, to grubo ponad 6 miliardów godzin w skali 30 dni. YouTube dostępny jest już ponad 90 krajach, a nieco więcej niż 70% użytkowników korzysta z niego na urządzeniach mobilnych.

  Ile kosztuje reklama na YouTube

  Poniżej odpowiedź na pytanie „ile kosztuje reklama na YouTube”, czyli youtube ads:

  Mini
  1000 PLN

  (miesięcznie)

  do 7 000 PLN obsługiwany budżet YouTube Ads

  Sensowny pakiet kiedy chcesz ugruntować się w świadomości lokalnej społeczności.  Standard
  2000 PLN

  (miesięcznie)

  do 15 000 PLN obsługiwany budżet YouTube Ads

  Idealny pakiet, kiedy masz już sprecyzowaną grupę odbiorców, a swoje działania chcesz uzupełnić o remarketing.

  Zdecydowany
  3500PLN

  (miesięcznie)

  do 30 000 PLN obsługiwany budżet YouTube Ads

  Budżet, który pozwala na prowadzenie zasięgowych działań w oparciu o szersze grupy docelowe.


  Indywidualny pakiet PRO
  Operujesz na wyższych budżetach?

  (miesięcznie)

  Indywidualny pakiet, dopasowany ściśle do potrzeb Twojego biznesu.  *Do każdego pakietu doliczyć trzeba jednorazową opłatę startową w wysokości 1 abonamentu (ustawianie i research)

  **Co składa się na opłatę aktywacyjną.Projekt i budowa kampanii, dobór strategii, integracja z Google Analytics, dobór odpowiedniego formatu reklam, pomoc przy połączeniu kanału YT z kontem Google Ads, odpowiednia optymalizacja odbiorców, listy remarketingowe i wybór odpowiednich formatów reklam.


  Na Youtube szukamy inspiracji, rozrywki, odpowiedzi i recenzji – to wszystko, reklamodawcy mogą przekuć na swoją korzyść i zachwycać odbiorców, jak również zwyczajnie budować zasięgi. Zasięgi, które będą o wiele tańsze i lepiej stargetowane niż te, tworzone przy pomocy klasycznej reklamy telewizyjnej. Warto też mieć na uwadze, że Youtube to druga po Google wyszukiwarka internetowa w Polsce – czy możesz sobie pozwolić, by pominąć ją w swoich działaniach marketingowych?

  Opcji reklamy na youtube jest wiele, np. płacisz tylko wtedy, gdy ktoś zdecyduje się obejrzeć co najmniej 30 sekund Twojej reklamy TrueView lub ją kliknie.

  Najważniejsze cechy kampanii reklamowej w YouTube to:

  • szeroka skala oddziaływania, która pozwoli Ci na dotarcie do dokładnie przez Ciebie zdefiniowanej grupy docelowej, w zależności od specyfiki branży: wąskiej lub obszernej
  • płatność za efekty – w zależności od obranej strategii marketingowej, płacisz za skalę emisji filmu (wyświetlenia) lub zaangażowanie odbiorców (obejrzenia, kliknięcia), dzięki czemu masz pewność, że wydatkowane pieniądze spełniają obrany przez Ciebie cel
  • atrakcyjny przekaz wizualny i dźwiękowy, porównywalny do reklamy TV, z tą różnicą, że generuje on zdecydowanie niższe koszty, może być kierowany do konkretnej grupy docelowej i daje możliwość pomiaru wyników


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 100 PLN dla jednej firmy:
  Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl.

  Reklama YouTube kampania wideo 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że reklama YouTube to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Czy reklama youtube jest warta działania z Wami?

  Reklama wideo obecnie to istny hit. Coraz więcej osób zdaje się wyszukiwać hasła reklamowe na youtube. Promować możesz praktycznie wszysto. Aplikacja, witryna www, profil na facebooku, social media, usługi produkty i inne.

  Więc reklama w youtube wydaje się dosyć apetycznym kąskiem dla marketerów. TrueView, in-stream, discovery… doskonale nadają się do zdobywania potencjalnych klientów, bo filmy na youtube są świetne dla budowania świadomości marki.

  CPV czyli koszt za wyświetlenie (cost per view) jest wciąż niski, cpm również. Czyli dzięki reklamom wideo na youtube możesz zacząć działać nawet od kwoty kilkunastu groszy za wyświetlenie. Jedno zastrzeżenie, usługa youtube premium. Nawet jakbyś chciał wyświetlać reklamy to dla jej użytkowników nie możesz.

  Ale głowa do góry. Użytkowników płatnej subskrypcji jest bardzo mało więc interakcja użytkowników youtube działa na naszą korzyść.

  Same kampanie wideo w youtube tworzy się w interfejsie google ads (dawniej google adwords). Koszt odtworzeń zależy głównie od typu reklamy. Mamy na przykład takie niemożliwe do pominięcia, integracja google merchant center czy bumpery reklamowe (bumper ads).

  Oczywiście jako agencja marketingowa polecamy ten kanał.

  Wyświetlenie reklamy jako promocyjny film reklamowy może łatwo zdobyć dla Ciebie nowych klientów.

  Wielu polskich internautów korzysta z youtube, a system google ads jest wysoce dopracowany. W zależności jakie wybierzemy słowa kluczowe do arsenału możliwości kierowania reklam to musimy pamiętać że kampanie reklamowe na youtube to wciąż system aukcyjny. Więc musimy dla ciebie się napracować żeby wyświetlenia zaczynały się od kilku do kilkunastu groszy. Kliknięcie w reklamę oznacza zawsze interakcję.

  A wartość dodana?

  Możesz budować branding i status eksperta w branży. Jeśli wgryziesz się w temat to możesz przystąpić do programu partnerskiego youtube i wtedy każdy subskrybent oznacza dodatkową korzyść.

  Kolejna wartość EKSTRA.

  Twoje filmy mogą pojawiać się w wyszukiwarce google. Dzięki temu możesz ZA DARMO dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

  Youtube pozwala na to że wiele rodzajów reklam wplywa na Twój koszt obejrzenia. Ludzie chętnie oglądają filmy, a duży % z nich może w wyniku obejrzenia reklamy dokonać bezpośrednio od Ciebie zakupu.

  Dlatego to medium reklamowe działa świetnie w ecommerce, dużych organizacjach czy tych małych i średnich firm. W swoich wideo na kanale youtube możesz za pomocą właściwych treści wybierać optymalne metody kierowania na działania. I pamiętaj, odtwarzanie kampanii wideo na youtube to świetne narzędzie do rozwijania Twojego biznesu!

  Youtube korzysta z algorytmów, dzięki temu reklamy wyświetlane z wyników wyszukiwania trafiają tam gdzie chcesz.

  Oczywiście w wideo możesz zawrzeć więcej niż na zdjęciu.

  Gotowy do działania?

  Zaczynajmy!

  Reklama YouTube kampania wideo 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że reklama YouTube to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  • reklama youtube działa świetnie, używaj póki wyświetlenia są stosunkowo tanie

  Reklama wideo dla Twojej firmy

  Formaty reklamowe dają bardzo dużo możliwości. Dla wielu świetnie sprawdza się discovery w sieci reklamowej google. Targetowanie jest bardzo skuteczne. W dodatku nie musisz co chwilę tworzyć nowych filmów. Więc chcesz skorzystać z zalet reklam wideo?

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)

   

  Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

  Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.