Darmowy Newsletter marketingy, biznes i reklamaRazem z naszymi subskrybentami dzielimy się badaniami marketingowymi. Prosto na Twoją skrzynkę e-mail.


Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.


Dołącz do 11 674 osób, które otrzymują moje cotygodniowe porady dotyczące biznesu i psychologii przez e-mail

Niektóre opinie naszych klientów i czytelników:

"Polecam usługi Unique SEO i Rafała Szrajnerta innym firmom, które w krótkim czasie zamierzają osiągać ponadprzeciętne rezultaty biznesowe."

"Człowiek ogarnięty autentyczną, głęboką pasją czynienia dobrze, który kocha swoją pracę i kocha ludzi dla których pracuje i daje to odczuć wszystkim wokół siebie."

"Rafał Szrajnert to jeden z najlepszych marketerów na świecie. Jego rozwaga i inteligencja, a także perfekcyjne przygotowanie merytoryczne połączone z poczuciem humoru mogą zmienić twój sposób myślenia o sobie i swojej firmie."

Subskrypcja, czyli zapisz się na nasz newsletter!

Będziemy Co wysyłać tylko mailing drogą elektroniczną związany z ciekawymi informacjami z branży. Pomoże Ci to poszerzać wiedzę i zdobywać potencjalnych klientów.

Co to jest newsletter?

Newsletter to publikacja, która jest dystrybuowana do grupy osób. Może być wysyłany pocztą elektroniczną, tradycyjną lub w inny sposób. Newslettery są często wykorzystywane do celów marketingowych i informowania subskrybentów o najnowszych wiadomościach z firmy.

Newsletter jak powinien wyglądać?

Newsletter powinien być napisany w przyjaznym tonie i łatwy do czytania. Powinien też mieć przejrzystą strukturę, ze wstępem, główną częścią tekstu i zakończeniem.

 Kiedy najlepiej wysyłać newsletter?

 Najlepszym momentem na wysyłkę newslettera jest czas, w którym odbiorca z dużym prawdopodobieństwem go przeczyta. Regularne wysyłanie newsletterów może pomóc w budowaniu relacji z czytelnikami i informowaniu ich o najnowszych wydarzeniach w Twojej firmie.

Newsletter jak napisać?

Newsletter to publikacja, która jest dystrybuowana do grupy osób, które zapisały się na jej otrzymywanie. Zazwyczaj jest on publikowany w regularnych odstępach czasu, np. co tydzień lub co miesiąc.

Gdzie stworzyć newsletter?

 Newsletter to publikacja, która jest regularnie wysyłana do subskrybentów. Dostarcza on informacji o firmie, jej produktach i usługach, a także o nadchodzących wydarzeniach. Newsletter może być tworzony w wielu różnych formatach, takich jak HTML czy PDF.

Ile kosztuje projekt newslettera?

Projekt newslettera może kosztować od 200 do 2000 złotych w zależności od złożoności projektu.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)

 

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.