Darmowy audyt SEO:

Darmowy audyt SEO 1

Wypełnij formularz i otrzymaj od nas darmowy audyt seo.
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Audyt SEO

  Co to jest darmowy audyt SEO?

  Bezpłatny audyt SEO to darmowa analiza strony internetowej, uwzględniająca parametry mające bezpośredni i pośredni wpływ na pozycjonowanie – a więc na pozycje witryny w wynikach wyszukiwania Google, tzw. SERP (Search Engine Results Pages).

  Wykonanie kompleksowego audytu SEO to podstawa, jeśli chcesz zdobywać wartościowych klientów z wyszukiwarek takich jak Google.

  darmowy audyt seo

  Audyt SEO jest więc znakomitym wstępem, dzięki któremu w kilkadziesiąt sekund możesz sprawdzić podstawowe parametry swojego serwisu internetowego – a także jego potencjał w promocji w organicznych wynikach wyszukiwania.

  Nasz darmowy audyt strony internetowej został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy, niezależnie od stopnia znajomości tematyki pozycjonowania, mógł wstępnie ocenić potencjał swojej witryny. Jednocześnie zawiera informacje, które będą przydatne także dla osób, dla których pozycjonowanie nie jest obce.

  Od oceny aspektów technicznych i potencjału treści, przez weryfikację przystosowania do urządzeń mobilnych, aż po podstawową analizę linków przychodzących – witryna jest wszechstronnie sprawdzana, dzięki czemu otrzymujesz kompleksowy zestaw informacji w czytelnej i przejrzystej formie.

  W audycie pozycjonowania znajdziesz nie tylko wyniki analizy strony internetowej. Dokument wyjaśnia także podstawowe pojęcia i poszczególne sekcje opisywane w dokumencie. Otrzymujesz również wskazówki i porady na co zwrócić uwagę podczas pracy nad witryną internetową. Całości dopełniają ciekawostki z branży, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć cały proces i wprowadzą Cię w świat promocji w wyszukiwarce Google.

  Darmowy audyt strony www online to znakomity wstęp do dalszej dyskusji nad promocją serwisu w naturalnych wynikach wyszukiwania Google. Daje podstawy do dalszych rozmów, a także szerszej analizy i szerszego spojrzenia na Twoją witrynę.

  SEO audyt nie zawiera oczywiście wszystkich elementów, nad jakimi pracuje się w ramach pozycjonowania witryny internetowej. Pozwala jednak wykonać pierwszy krok i świadomie dyskutować nad promocją firmy w SERP Google.

  W ramach darmowego audytu SEO online oceniane są takie aspekty jak:

  • meta-tagi sekcji HEAD prezentowane w wynikach wyszukiwania,
  • rozpiętość oraz formatowanie treści znajdujących się na stronie www,
  • dostosowanie strony do urządzeń mobilnych,
  • szybkość strony internetowej,
  • widoczność w wyszukiwarce Google.

  Jak widać, audyt SEO w takiej formie stanowi szybki sposób na analizę zawartości strony internetowej, a do tego jest całkowicie darmowy – jego wykonanie za pomocą specjalnie zaprojektowanego narzędzia jest niezwykle proste i pozwoli Ci sprawdzić Twoją stronę internetową w zakresie podstawowych elementów mających wpływ na SEO.

  Korzyści z wykonania darmowego audytu SEO online

  Zastanawiasz się, dlaczego wykonać audyt SEO na swojej stronie internetowej? Wiedza o istotnych parametrach witryny pod kątem jej pozycjonowania, to tylko jedna z wielu korzyści, jakich dostarczy Ci analiza zawartości strony www. Dodatkowe zalety naszego darmowego audytu SEO to:

  1. Szybka diagnoza kondycji Twojej strony internetowej.
  2. Profesjonalne sugestie usprawnień, poprawek, wskazanie obszarów mogących wymagać optymalizacji.
  3. Skuteczne przygotowanie do dalszych działań promocyjnych strony w Sieci.
  4. Możliwość dostosowania założeń audytu do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.
  5. Identyfikacja strategicznych obszarów strony www, takich jak:
   • prezentacja strony w wynikach wyszukiwania,
   • treści oraz ich struktura,
   • dostosowanie do urządzeń mobilnych,
   • szybkość ładowania witryny,
   • widoczność w wyszukiwarce.

  Przeprowadzając darmowy audyt SEO online swojej strony internetowej, nie ponosisz żadnych kosztów 


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 100 PLN dla jednej firmy:
  Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl.

  Darmowy audyt SEO 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że darmowy Audyt SEO to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Podziel się!