Darmowy audyt SEO online (bezpłatna analiza strony internetowej)

Darmowy audyt SEO online (bezpłatna analiza strony internetowej)

Agencja adwords

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  bezpieczne daneTwoje dane są bezpieczne. 100% prywatności. Bez gierek, bez spamu.

  Darmowy audyt SEO online (bezpłatna analiza strony internetowej) 1 4.9 gwiazdki z 397 recenzji od zadowolonych klientów

  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez naszą firmę. Zgody marketingowej udzielasz dobrowolnie i w każdym momencie możesz ją wycofać.

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  🥇POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM PRZECZYTA GO KONKURENCJA

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży.💸💸💸

  🔐 Twoje dane są bezpieczne.🔐 (sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu).

  darmowy newsletter marketingowy i SEO SEM Reklamy PPC
  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Audyt SEO

  Co to jest darmowy audyt SEO?

  Darmowy audyt SEO to bezpłatna analiza strony internetowej, która uwzględnia parametry które mają wpływ (ten pośredni jak i bezpośredni) na pozycjonowanie – a więc na pozycje witryny w tzw. SERP (Search Engine Results Pages), czyli w wynikach wyszukiwania Google.

  Wykonanie kompleksowego audytu SEO to podstawa, jeśli chcesz zdobywać wartościowych klientów z wyszukiwarek takich jak Google, Bing, Yandex czy inne.

  diagram marketingowy jak budować świadomość za pomocą reklam social media, Google Ads i SEO


  REKLAMA

  agencja seo social media reklama google ads facebook marketing
  Sprawdź naszą ofertę

  KONIEC REKLAMY

  Jest to bezpłatna analiza strony internetowej, która uwzględnia parametry mające bezpośredni i pośredni wpływ na pozycjonowanie – pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google, tzw. SERP (ang. Search Engine Results Page). Dlatego dobrym wstępem jest audyt SEO, dzięki któremu w kilkadziesiąt sekund sprawdzisz podstawowe parametry strony – oraz jej potencjał promocyjny w organicznych wynikach wyszukiwania.

  Nasza bezpłatna recenzja strony internetowej ma na celu umożliwienie każdemu, niezależnie od poziomu wiedzy o pozycjonowaniu, wstępnej oceny potencjału swojej strony internetowej. Jednocześnie zawiera również przydatne informacje dla osób zaznajomionych z pozycjonowaniem.

  Od oceny aspektów technicznych i potencjału treści, przez weryfikację dopasowania urządzenia mobilnego, po podstawową analizę linków przychodzących.

  darmowy audyt seo
  seo audyt darmowy

  W audycie strona została dokładnie sprawdzona, dzięki czemu otrzymasz kompleksowy zestaw informacji w przejrzystej i przejrzystej formie.

  W audycie SEO znajdziesz coś więcej niż tylko wyniki analizy strony internetowej. Dokument wyjaśnia również podstawowe pojęcia i różne części opisane w dokumencie. Możesz również uzyskać wskazówki i porady dotyczące tego, na co zwracać uwagę podczas pracy na swojej stronie internetowej. Cały proces jest uzupełniony ciekawostkami z branży, aby lepiej zrozumieć cały proces i wprowadzić w świat promocji w wyszukiwarce Google.

  Bezpłatna recenzja witryny internetowej to świetne wprowadzenie do dalszych dyskusji na temat promowania Twojej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Daje podstawę do dalszej dyskusji, a także szerszej analizy i szerszego spojrzenia na stronę.

  Oczywiście przegląd SEO nie obejmuje wszystkich elementów, które są przetwarzane w ramach pozycjonowania strony. Pozwala jednak zrobić pierwszy krok i świadomie omówić promocję firmy w Google SERP.

  Seo audyt darmowy, a płatny różnice

  W audycie pozycjonowania znajdziesz nie tylko wyniki analizy strony internetowej. Darmowy SEO audyt nie zawiera oczywiście wszystkiego nad czym pracuje się w ramach pozycjonowania witryny internetowej.

  W efekcie zamówienia darmowego audytu SEO online dostaniesz wytyczne do kilku kwestii. Ocenie będą poddane takie kwestie jak:

  • meta-tagi sekcji HEAD które są widoczne w wynikach wyszukiwania,
  • rodzaj treści i content hub na stronie www,
  • dostosowanie strony do urządzeń mobilnych (rwd, mobile reponsive),
  • szybkość strony internetowej (page speed),
  • analiza konkurencji i benchmark
  • frazy i widoczność na niej w wyszukiwarce Google.

  Jak widać, ta forma audytu SEO to szybki sposób na analizę treści witryny i jest całkowicie darmowy – jest bardzo prosty w wykonaniu za pomocą specjalnie zaprojektowanych narzędzi i pozwala sprawdzić podstawowe elementy witryny, które mają wpływ na SEO.

  Co zyskasz jeśli wykonasz u nas darmowy audyt SEO online

  Skoro wciąż to czytasz to wiesz że chcesz zrobić skuteczny audyt SEO na swojej stronie internetowej. Wiedza o ważnych parametrach witryny pod kątem jej pozycji w SERP’ach i efektywnego pozycjonowania, to tylko początek zalet jakie może zyskać Twoja firma, jeśli dostarczymy Ci z naszej analizy zawartości strony www. Dodatkowe zalety darmowego audytu SEO po który się do nas zgłosisz to:

  1. Błyskawiczne zdiagnozowanie kondycji Twojej strony internetowej.
  2. Skuteczne sugestie usprawnień, niezbędnych poprawek i wskazanie obszarów które mogą wymagać optymalizacji.
  3. Skuteczne podwaliny pod inne działania promocyjne Twojej strony w Sieci, jak na przykład reklamy płatne.
  4. Możliwość dostosowania założeń audytu do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.
  5. Identyfikacja najważniejszych strategicznie obszarów strony www, m.in.:
   • widoczność strony w wynikach wyszukiwania,
   • jakość treści oraz ich struktura,
   • responsywność i dostosowanie do urządzeń mobilnych,
   • page speed, czyli szybkość ładowania witryny,
   • widoczność treści w wyszukiwarce.

  Przeprowadzając darmowy audyt SEO online swojej strony internetowej, nie ponosisz żadnych kosztów 


  We wszystkich pracach wykonując seo audyt darmowy i płatny wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Darmowy audyt SEO online (bezpłatna analiza strony internetowej) 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że darmowy Audyt SEO to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Audyt SEO darmowy kontra płatny- ile może kosztować?

  W tym momencie za każe bardziej wartościowe narzędzie biznesowe, a już zwłaszcza narzędzie typowo marketingowe, trzeba trochę zapłacić. Trudno się temu dziwić. Każdy człowiek poświęca sporą ilość czasu na świadczenie wybranych usług, w których się specjalizuje, dlatego oczywiste jest to, że będzie żądać za nie jakichś pieniędzy i to zwykle niemałych. Zawsze da się jednak znaleźć tańsze alternatywy. A czasem wręcz darmowe. Bo choć dawniej było to wręcz niemożliwe, dziś istnieje już coś takiego jak darmowy audyt SEO, który – jak nazwa wskazuje – przeprowadza się kompletnie za darmo, nikomu nie musząc za to płacić. Pewnie niektórym wyda się to wprost nierealne. W rzeczywistości jednak na niektórych portalach internetowych pojawiły się już specjalistyczne generatory, do których wystarczy wpisać adres witryny internetowej, aby ta witryna została względnie sprawdzona. A czy warto w ten sposób przeprowadzić właśnie audyt SEO, będący kluczowym elementem pozycjonowania strony? Dla zaspokojenia własnej ciekawości – jak najbardziej, jednakże wyników uzyskanych w ramach darmowego audytu nie należy traktować jak w stu procentach wiarygodnego źródła informacji. Dopiero gdy się za coś zapłaci, chociażby mniejszą kwotę, można oczekiwać od tego jakichś lepszych efektów.

  Darmowe audyty SEO

  Dlaczego twórcy stron, sklepów i blogów nie chcą jednak korzystać z tradycyjnych audytów i nie chcą wykupywać ich z ofert profesjonalnych agencji marketingowych czy nawet niezależnych specjalistów, czyli tzw. freelancerów? Powód jest banalnie prosty. Jest nim oczywiście zbyt wysoka cena usługi, a przynajmniej zbyt wysoka cena w ich mniemaniu. Warto jednak dowiedzieć się, co takiego dokładnie na nią wpływa i czy ona ostatecznie rzeczywiście musi być bardzo wysoka. Nie zawsze tak jest. Koszt audytu będzie zależeć przede wszystkim od rodzaju strony internetowej, jej wielkości i tego, co się na niej znajduje.

  Analiza okaże się znacznie droższa w przypadku dużego sklepu internetowego posiadającego w ofercie kilkadziesiąt tysięcy różnych pozycji niżeli w przypadku małego amatorskiego bloga, prowadzonego wyłącznie z doskoku. A akurat właściciel dużego, prężnie działającego sklepu powinien mieć pieniądze na to, by zapłacić za porządny i profesjonalny audyt SEO. Śmiało można więc uznać od razu, że darmowy audyt SEO będzie dobrym wyborem głównie dla amatorów, czyli osób, które swojej działalności w Internecie nie traktują w sposób poważny albo dopiero raczkują i nie chcą jeszcze wkładać większych pieniędzy w profesjonalne zewnętrzne usługi. To, co jest darmowe, zawsze będzie mieć niestety nieco gorszą jakość od tego, w co włoży się już chociażby mniejsze pieniądze. A dobry audyt nie musi być na szczęście audytem super drogim. Już za nie więcej niż tysiąc złotych da się z niego skorzystać i stworzyć z niego bezcenne źródło informacji na temat strony i efektów jej pozycjonowania.

  Audyt SEO za mniej niż 1000 zł

  Większość agencji marketingowych i firm zajmujących się pozycjonowaniem wycenia zlecenia dopiero po otrzymaniu jakiegoś zgłoszenia. Nie zawsze tak to jednak wygląda. W przypadku niektórych firm praktycznie od razu, jeszcze przed skorzystaniem z jej usług można się dowiedzieć, ile zapłaci się za audyt SEO, albowiem wystarczy zerknąć do jej cennika usług, nieraz opublikowanego na jej głównej stronie internetowej. Oczywiście zupełnie darmowy audyt w większości przypadków jest po prostu niemożliwy, a już za pięćset czy maksymalnie tysiąc złotych jak najbardziej staje się czymś realnym do uzyskania. Właśnie za taką kwotę coraz więcej agencji marketingowych jest w stanie przeprowadzić podstawowy (i dla wielu osób w zupełności wystarczający) audyt SEO.

  Należy jednak zawsze pamiętać o tym, że cena w dużej mierze wyznacza jakość usługi. Co dokładnie można więc uzyskać w ramach audytu SEO za 500-1000 zł? Czy takie pieniądze naprawdę pozwolą na dokonanie dogłębnej analizy jakości i wartości strony internetowej, czy może jednak nie da się zmieścić w kwocie tysiąca złotych, jeżeli chce się skorzystać z profesjonalnych i bardziej opłacalnych usług?

  To wszystko zależy tak naprawdę od oczekiwać usługobiorcy. A nie zawsze te oczekiwania muszą być jakieś szczególnie wymagające czy specyficzne. To raczej oczywiste, że tak tani audyt za mniej niż tysiąc złotych nie będzie jakoś mocniej analizować stron zewnętrznych odwołujących się do głównej witryny, a skupi się maksymalnie wyłącznie na tym głównym portalu. Posprawdza wszystkie jego treści poprzez dokonanie oceny przynależących do nich meta opisów oraz meta tagów. Te dwa elementy mają jednak kluczowy i bardzo duży wpływ na pozycjonowanie stron internetowych, dlatego jeśli występują w nich jakiekolwiek błędy albo zostały one skonstruowane (meta opisy lub tagi) w sposób bezmyślny, nic dziwnego w tym, że strona internetowa dalej ma kiepską pozycję w Google czy jeszcze innych internetowych wyszukiwarkach.

  Audyt sprawdzi też na pewno unikalność poszczególnych elementów składających się na zawartość portalu. Przeanalizuje zastosowane w nim nagłówki, oceni ogólną szybkość witryny (szybkość ładowania się jej podstron) oraz zbada jej ogólny układ i budowę. Taki audyt na pewno dostarczy większej ilości cennych i przydatnych informacji niżeli prawie każdy audyt darmowy, przeprowadzany przez gotowe programy lub aplikacje. Jeżeli więc twórca portalu naprawdę musi zaoszczędzić na tego typu rozwiązaniach i nie jest w stanie skorzystać z czegoś droższego, powinien postarać się przynajmniej o to, by nie używać zupełnie darmowych rozwiązań, a zapłacić za nie chociażby te pięćset czy sześćset bądź siedemset złotych. Usługi za tę cenę mogą być już świadczone na naprawdę niezłym poziomie. Śmiało można więc przetestować je na własnej stronie internetowej, którą chce się jeszcze lepiej pozycjonować albo dopiero chce się zacząć to robić.

  Audyt SEO za 2000 zł

  Większość internetowych twórców zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak wiele zależy od pozycjonowania i od tego, czy będzie ono przeprowadzane w sposób poprawny, profesjonalny i tym samym efektywny. Branża SEO pozwala wybić się nawet najmłodszym i najmniejszym twórcom. Można mieć kiepską stronę, a i tak znakomicie ją wypromować, jeżeli zna się wartość pozycjonowania i potrafi się je przeprowadzać albo zleca się je agencji, dla której branża SEO jest chlebem powszednim. To wszystko świadczy o tym, że akurat w pozycjonowanie i wszystkie składające się na nie elementy zawsze warto inwestować, nawet jeśli mają to być inwestycje nieco większe niżeli pięćset czy tysiąc złotych. Darmowy audyt SEO to dobry wybór dla osób zupełnie zielonych w temacie.

  Nieco bardziej doświadczeni twórcy zdecydują się zapewne na jak najtańszą opcję z możliwych i w ten sposób uzyskają możliwość przeprowadzenia audytu za pięćset lub góra tysiąc złotych. A co potem? Na pewnym etapie internetowy twórca zaczyna doceniać jakość droższych usługi i sam chce z nich na co dzień korzystać. Wtedy właśnie może poszukać tych usług w bardziej znanych i profesjonalnych agencjach, by zdecydować się na to, by zapłacić za audyt przynajmniej te dwa tysiące złotych. Za tę cenę ma się już dostęp do naprawdę jakościowych usług, które są usługami opłacalnymi.

  Ale oczywiście, o czym trzeba wspomnieć, jednorazowe przeprowadzenie audytu SEO nikomu do niczego nie wystarczy. Taki audyt należy przeprowadzać regularnie, przynajmniej raz na rok albo jeszcze lepiej nawet raz na pół roku. Audyt, jak to już można wywnioskować po przeczytaniu wcześniejszych akapitów tego tekstu, nie jest niestety tani i właśnie z tego powodu niektórzy celowo z niego rezygnują albo decydują się na darmowy audyt SEO, przeprowadzany przez generatory pracujące w oparciu o pewne ustalone schematy. Tak jak już jednak było to powiedziane we wstępie – to, co jest zupełnie darmowe, zazwyczaj nie ma niestety jakiejś większej wartości (choć i pod tym względem zdarzają się pewne wyjątki) i w tym przypadku jest podobnie. Jeżeli rzeczywiście twórca ma zamiar przeprowadzić profesjonalny i wystarczający audyt SEO, w którego ramach uzyska dostęp do bardziej istotnych i przydatnych informacji, powinien od razu zdecydować się na przeprowadzenie tego audyt z pomocą profesjonalnej agencji, która na tym wszystkim naprawdę się zna. Za audyt lepiej więc zapłacić i to zapłacić trochę więcej niżeli kilkaset złotych. Jeżeli analiza strony internetowej wyniesie kogoś więcej niż te dwa tysiące złotych, uzyska się w jej ramach najprawdopodobniej zarówno standardową ocenę witryny, jak i kilka dodatkowych cennych usług, które też potrafią zawsze bardzo się przydać.

  Co wybrać?

  Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, warto jeszcze zapoznać się z kolejną zaletą pełnopłatnych audytów. W ich przypadku analizie poddaje się bowiem nie tylko główną stronę internetową należącą do klienta, ale również i wiele innych witryn internetowych należących do jego konkurencji. Portale są do siebie dokładnie porównywane. W ten sposób uzyskuje się informacje na temat tego, w czym ta konkurencja jest lepsza, aby następnie móc ją dogodzić lub nawet wyprzedzić i pokonać. Ocenie podlega tutaj nawet potencjał i dobór słów bądź całych fraz kluczowych.

  Przewiduje się bowiem, czy będą one w stanie wpłynąć intensywniej i wyraźniej na pozycjonowanie strony internetowej, czy może nie przyniosą żadnych większych efektów i z tego powodu powinny zostać zastąpione innymi sformułowaniami bądź wyrazami. Droższy audyt, kosztujący więcej niż tysiąc albo wręcz więcej niż dwa tysiące złotych, mocno skupia się też zawsze na analizowaniu linków. A to wciąż tylko jego wybrane i najważniejsze, a nie jedyne możliwości. Taki zupełnie darmowy audyt SEO, przeprowadzany przez gotowe systemy, zdaje się być świetnym narzędziem, ale głównie z uwagi na to, że jest właśnie darmowy i nie trzeba za niego nic płacić. Mimo wszystko lepiej więc od razu zainwestować w porządną i profesjonalną analizę, zgłaszając się do porządnej i profesjonalnej agencji. Darmowe rozwiązania SEO mogą być dobre tylko i wyłącznie dla tych, których rzeczywiście na nic innego nie stać.

  Specjalista seo sprawdzi Twoje działania. Nasza agencja seo przeprowadzi audyt online, sprawdzimy słowa kluczowe, dalej nastąpi optymalizacja strony i pełna analiza seo pod kątem strony głównej.

  Więc sprawdź nasz audyt seo strony Twojej strony w google.

  Zobacz jak prezentuje się widoczność strony i jak reagują na nią roboty google. Jak widzą elementy strony, jaki jest czas ładowania strony. Czy pomoże tutaj google ads?

  Zwiększ pozycje w wynikach wyszukiwania. Zoptymalizuj słabe strony. Skorzystaj z narzędzi seo, poprawiając szybkość ładowania strony, i zastosuj działania seo wpływające na widoczność. Nie lekceważ struktury strony bo ona ma również kluczowe znaczenie na pozycje witryny w wyszukiwarce google. Poznaj swoje mocne i słabe strony w internecie.

  Darmowy audyt SEO online (bezpłatna analiza strony internetowej) 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że darmowy Audyt SEO to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Zgodnie z naszymi założeniami Twoje domena będzie generować ruch, więc warto zadbać o widoczność strony internetowej pod kątem kluczowych zapytań i słów kluczowych.

  Z nami każda firma może się rozwijać. Tworzymy firmy i rozwijamy istniejące w internecie, a nasz marketing=WYNIKI. Z resztą zobacz co możemy osiągnąć w kilka miesięcy:

  Czy warto inwestować w seo: dlaczego pozycjonowanie się opłaca

  Zacznij współpracę z partnerem godnym zaufania!

  Marketing w internecie, reklama i rozwijanie firm to nasza pasja i chleb powszedni. Na bieżąco jesteśmy zawsze z najnowszymi trendami, po to aby dawać Tobie to co najlepiej działa. Konkretny wynik, bez przepalania budżetu. Dla każdego zadania posiadamy wyszkolonych specjalistów, którzy dowiozą obiecane wyniki.

  Skontaktuj się z nami:

  pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy
  Nasza oferta: pozycjonowanie, seo, reklama google ads, facebook, szeroko pojęty marketing internetowy

  Jak bardzo spodobała Ci się ta strona?

  Kliknij na gwiazdki aby ocenić! (dobre opinie sprawiają, że piszemy więcej)

  Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 555

  Jeszcze nie ma głosów. Bądź pierwszą osobą.

  Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
  Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
  UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!
  Darmowy audyt SEO online (bezpłatna analiza strony internetowej)
  Używamy plików cookie na naszej stronie internetowej, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie wrażenia, zapamiętując Twoje preferencje. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.
  Czytaj więcej