Twoja agencja social media

Agencja seo
Agencja social media 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  agencja social media
  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Agencja social media

  Najważniejsze dla nas to pomaganie Klientom w realizacja ich celów biznesowych.

  Pomimo krótkich terminów, obłożenia zawsze stawiamy dobro Klienta i jego projektu na pierwszym miejscu.

  Zajmujemy się tym już 10 lat.

  Agencja social media czym się zajmuje, dziedziny:

  # marketingu zintegrowanego

  # interaktywna

  # social media

  # online

  # BTL

  Wierzymy, że sukces Social Media marketingu oparty jest na współdziałaniu.

  Dlatego tworzymy strategię oparte na wspólnym wyznaczaniu celów i zaangażowaniu, dzięki któremu Twoi fani stają się Twoimi klientami.

  Tworzymy reklamy na Facebooku, Instagramie, LinkedIn.

  Wspomagamy prowadzenie profili i dostarczamy wartościowego contentu.

  Dobieramy odbiorców w oparciu o statystyki i informację.

  Wszystko po to, by dotrzeć do grona odbiorców, którzy będą zainteresowani Twoją ofertą.

  WYBÓR ODPOWIEDNICH KANAŁÓW PROMOCJI W SOCIAL MEDIA TO KLUCZ DO SUKCESU. DZIAŁANIA ZORIENTOWANE NA TWÓJ REZULTAT BIZNESOWY TO MOTOR NASZYCH DZIAŁAŃ.

  DZIAŁAMY Z GŁOWĄ, ANALIZUJĄC WSZELKI DOSTĘPNE DANE, DOCIERAJĄC DO OSÓB, KTÓRE NIE SĄ PRZYPADKOWE. WIZUALNA KREACJA I SPÓJNOŚĆ DOPASOWANA DO MEDIUM ODDZIAŁUJĄ NA BUDOWANIE ŚWIADOMOŚCI TWOJEJ MARKI W SIECI.

  Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę w Social Media, zapoznaj się z ofertą naszej agencji marketingu internetowego.


  Jak wybrać odpowiednią agencję, która zajmie się naszą reklamą w sieci?

  Jeśli chcemy rozpocząć reklamowanie się w internecie i zlecić to zadanie agencji marketingowej warto również dowiedzieć się jak wybrać tę najlepszą spośród wielu dostępnych na rynku. W internecie reklamuje się i ogłasza niezwykle duża ilość różnorodnych agencji marketingowych z każdej kategorii. Wybór ten wbrew pozorom nie jest prosty, gdyż często oferty i ceny, a także warunki współpracy różnią się nawet diametralnie. Jak zatem wybrać dobrą agencję marketingową, która poprowadzi naszą promocję w internecie? Odpowiedź na to pytanie staramy się przedstawić poniżej.

   

  Agencja marketingowa, interaktywna czy SEO?

  Pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać, chcąc wybrać najlepszą agencję, która zajmie się promocją naszej marki, jest określenie, jaki typ agencji będzie dla nas najkorzystniejszy. Należy zatem określić czy udamy się do agencji marketingowych, interaktywnych czy SEO. Agencje marketingowe zajmują się zarówno promocją w świecie rzeczywistym jak i internecie oraz świadczą kompleksowe usługi od określenia strategii reklamowej po wykonywanie wszystkich konkretnych czynności. Agencje interaktywne z kolei specjalizują się w marketingu internetowym, a agencje SEO w pozycjonowaniu stron internetowych. Choć każda agencja oferuje również pozostałe usługi szeroko pojętego marketingu internetowego, są one na nieco niższym poziomie, gdyż są oferowane niejako dodatkowo. Należy zatem wybrać typ agencji, który będzie najbardziej odpowiadał naszym oczekiwaniom. Dzięki temu najważniejsze dla nas kwestie zostaną wykonane na najwyższym poziomie, ale również będziemy mogli skorzystać z innych pozostałych usług agencji, aby nie musieć udawać się do innych i rozpoczynać niekomfortowej współpracy z wieloma firmami.

  Sprawdź zakres usług i ofertę

  Jeśli wiemy już jaki typ agencji powinniśmy wybrać, należy sprawdzić i porównać zakres ich usług oraz ofertę. Poszczególne agencje mogą znacząco różnić się pod tym względem i oferować zarówno podstawowe jak i bardzo szerokie usługi związane z danymi działaniami marketingowymi. Jeśli zależy nam jedynie na konkretnych działaniach i wiemy, że nie będą potrzebne nam inne usługi, należy zwrócić jedynie uwagę na to, aby konkretna agencja oferowała te usługi marketingowe na których nam zależy. Jeśli nie mamy pewności co do ostatecznego kształtu promocji w internecie, warto wybierać te agencje, które świadczą jak najszerszy zakres usług. Często będzie to świadczyło również o profesjonalizmie konkretnych agencji, o tym, że są duże i zatrudniają dużą ilość specjalistów. Jest to pewnego rodzaju pozytywny wyznacznik, gdyż wybierając przeważnie największe agencje mamy nieco więcej pewności, że działania marketingowe zostaną wykonane kompetentnie, a sama współpraca będzie układała się na wysokim poziomie.

  Porównaj ceny

  Kolejnym bardzo ważnym krokiem podczas wyboru odpowiedniej agencji jest porównanie cen za konkretne usługi. Na rynku digital marketingu usługi mogą różnić się diametralnie i być nawet kilkukrotnie wyższe w niektórych agencjach. Choć nie jest to jedyny i bezpośredni czynniki decydujący o wyborze danej agencji, gdyż musi być to kompleksowa decyzja, warto wybierać te agencje, które oferują średni lub niski zakres cen. Możemy zorientować się o tym, sprawdzając i porównując cenniki różnych agencji — nawet tych usług, z których nie planujemy skorzystać. Porównując ceny, należy analizować je w odniesieniu do naszej marki, gdyż nie ma złotej rady czy zależności np. iż duże agencje zawsze oferują najwyższe ceny.

  Poznaj opinie

  Jednym z ostatnich, ale najważniejszych elementów, na jakie musimy zwrócić uwagę, wybierając agencję która będzie zajmowała się promocją naszej marki w sieci, jest sprawdzenie opinii o nich. Dzięki temu będziemy mogli dowiedzieć się, jak pracuje i działa dana agencja oraz czy jest rzetelna i solidna i jakie kompetencje posiada. Jak dobrze wiemy, obecnie manipulowanie opiniami jest bardzo proste. Sprawdzając je, musimy zachować szczególną uwagę i sprawdzić opinie o konkretnej agencji w wielu miejscach. Możemy zrobić to zarówno na wizytówce Google Maps, ale także na poszczególnych portalach oferujących zalecenie promocji. Warto również porozmawiać z osobami na konkretnych grupach tematycznych zajmujących się marketingiem internetowym lub z własnymi znajomymi. Rozmowa taka będzie bardzo wartościowa i pozwoli nieco od kuchni dowiedzieć się, jak działa dana agencja. Dobrym pomysłem jest również sprawdzanie rekomendacji, czy wykonanych projektów przez daną agencję. Najczęściej chwalą się one tym na swoich stronach internetowych, a kontakt z byłymi klientami agencji i krótka rozmowa również może rozwiać wiele wątpliwości. Wybór konkretnej agencji powinien być zatem wypadkową jakości, ceny i zakresu usług.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 100 PLN dla jednej firmy:
  Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl.

  Agencja social media 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że agencja social media to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Działamy w wielu miastach (praktycznie cała Polska):

  Media społecznościowe to współczesny plan aby realizować target sprzedażowy. Tworzymy content, kampanie google ads, facebook ads, czy twitter. Do naszych zadań należy również prowadzenie fanpage i oólnie prowadzenie social media na Twoich wszystkich platformach. Zwiększamy rozpoznawalność. Chcemy angażować poprzez kampanie reklamowe. Dopasowujemy przekaz do grupy docelowej i naszym zadaniem to SKUTECZNA reklama w social mediach!

  Pamiętaj, content marketing Twojej firmy, marketing społecznościowy i ruch ze stron www są podstawami. Prowadzenie mediów społecznościowych to w obecnych czasach coś “zwykłego”. Musisz pokazać swoją obecność w kanałach społecznościowych. Kreacje graficzne to co nas wyróżnia. Marketing w mediach i prowadzenie facebooka to nasza specjalność. Tworzymy ciekawe profile w mediach społecznościowych i zdobywamy potencjalnych klientów poprzez social media.

  Doceniasz już potencjał mediów społecznościowych? Spójna identyfikacja wizualne to Twoje MUST HAVE. Jesteśmy agencją i robimy skuteczne kampanie w social. Fanpage na facebooku to już dawno za mało, a zasięgi zostały obcięte.

  Działamy?

  Podziel się!

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)