ManyChat -jak ustawić, konfiguracja, recenzja [przykłady, definicja, szablony]

ManyChat
ManyChat

Co to jest ManyChat?

ManyChat jest moim zdaniem najlepszym systemem do automatyzacji rozmów na czacie-messengerze, tworzenia lejków sprzedażowych, baz mailingowych i zarabiania online!

Mega prosty w obsłudze dla każdego blogera i przedsiębiorcy.

ManyChat jest:

 1. banalnie prosty w obsłudze,
 2. posiada wiele przydatnych funkcji (o tym dalej)
 3. jest bardzo tani!

Opcja DARMOWEGO KONTA, o którym mowa daje możliwość posiadania do 1.000 kontaktów miesięcznie za FREE. Link do oferty ManyChat.

ManyChat to bardzo popularny bot stosowany na Facebooku. Wiele użytkowników tej strony potrafi się nim obsługiwać. Warto dowiedzieć się, czy ManyChat jest godnym uwagi botem.

ManyChat jest narzędziem pozwalającym w bardzo łatwy sposób stworzyć chatbota na Facebooku w zaledwie kilka minut. Dodatkowo pozwoli on zbudować chatbota dla wielu funkcji marketingowych oraz sprzedażowych. ManyChat zapewnia także wsparcie bez doświadczenia w kodowaniu przy pomocy wizualnego kreatora przeciągania oraz upuszczania.

Jedyne co musimy zrobić, to połączyć naszą stronę na Facebooku z ManyChatem. Trzeba też powiedzieć o tym, że ManyChat ma w swej ofercie wszelkie niezbędne narzędzia do przekształcenia odbiorców w subskrybentów. Mowa tutaj o sekwencjach automatycznych, autoresponderach czy natychmiastowych powiadomieniach. Oprócz tego mamy do dyspozycji narzędzia, które pozwolą przeprowadzić transmisje.

Warto zaznaczyć, że po założeniu konta ManyChat będziemy mieć dostęp do domeny darmowe szkolenie wideo, która poprowadzi nas w tworzenia specjalnego chatbota.

Jeżeli naszym głównym celem jest skuteczna oraz sprawna komunikacja z klientami, warto będzie zadbać o konfigurację narzędzia, które raz ustawione zrobi za nas praktycznie całą potrzebną pracę. Panuje powszechne przekonanie, że klienci nie lubią botów, jednakże nie jest to do końca prawdą.

diagram marketingowy jak budować świadomość za pomocą reklam social media, Google Ads i SEO


REKLAMA

agencja seo social media reklama google ads facebook marketing
Sprawdź naszą ofertę

KONIEC REKLAMY

Wielu konsumentów ceni boty takie, które są odpowiednio przygotowane. Wynika to z raportu, który dostępny jest na Facebooku. Warto dowiedzieć się więcej o botach. Wystarczy tylko kilka kroków, które załatwią nam temat konfigurowania go.

ManyChat – jak się zarejestrować?

Aby zostać użytkownikiem ManyChat, należy zarejestrować konto, które możesz przetestować za darmo.

W formularzu rejestracyjnym trzeba podać:

 • adres e-mailowy,
 • nazwę użytkownika,
 • hasło.

Następnie wystarczy kliknąć „utwórz konto” – jest to jednoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego pakietu.

🥇POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM PRZECZYTA GO KONKURENCJA

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży.💸💸💸

🔐 Twoje dane są bezpieczne.🔐 (sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu).

darmowy newsletter marketingowy i SEO SEM Reklamy PPC

Wiele osób zastanawia się, czym jest bot. Jest to po prostu robot ze sztuczną inteligencją bądź programem, który pozwoli w sposób automatyczny zarządzań naszym kontem na Messengerze. Właściwe ustawienie mogą praktycznie wyłączyć się z długotrwałego uczestnictwa przy komunikacji między nami a klientami. Ponadto można przenieść dotychczasowy mailing na aplikację Messenger’a.

Warto sprawdzić tego typu funkcję, bowiem jest to bezpłatna opcja dla osób ceniących sobie wygodę, a także swój czas. ManyChat to bardzo skuteczne narzędzie służące do marketingi. Warto zaznaczyć, że skuteczności takiej formy docierania do klientów z pewnością nie możemy mu odmówić.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego ManyChat jest tak atrakcyjnym botem. Jest tak dlatego, bowiem osobom codziennie korzystającym z aplikacji Messenger o wiele łatwiej będzie odczytywać przychodzące wiadomości niż odebrać na przykład maila. Ponadto o tym, iż jakaś osoba do nas coś wysłała, automatycznie powiadomi nas dźwięk. Bardzo dużo osób od razu reaguje na powiadomienia na swym telefonie komórkowym.

Nawet w przypadku gdy nie odpisujemy automatycznie, to z pewnością sprawdzamy, jaka wiadomość do nas przyszła. Prowadząc biznes w internecie zdecydowanie warto korzystać z ManyChata.

Istnieje wiele powodów dla których należy wykorzystywać bota na Facebooku. Warto zaznaczyć, że Polacy – zwłaszcza młodsze pokolenie – do codziennie komunikacji wykorzystują aplikację Messenger, która jest niesamowicie popularna. Z tego powodu warto ten fakty wykorzystać i tam skierować nasz mailing.

ManyChat to niesamowicie proste oraz intuicyjne urządzenie, które zostało zbudowane tak jak duża część komunikatorów. Nieznacznym minusem jest to, że bot nie został przetłumaczony na język polski, jednakże programiści pracują nad tym i już niedługo ma powstać także wersja z polskim językiem. Warto też dodać, że bot zapewnia wysoki wskaźnik Oper Rate.

Jest to ilość wyświetlanych wiadomości na liczbę wysłanych wiadomości. Oprócz tego możemy zapewnić sobie o wiele szybszą formę budowania listy mailingowej niż w przypadku tradycyjnych form newslettera. Trzeba też wspomnieć o tym, że z pewnością jest to idealny sposób na zwiększenie swoich zasięgów na portalu Facebook. Żeby to sprawdzić musimy jedynie podpiąć naszego bota pod jeden ze swoich postów.

Dzięki temu zobaczymy, w jaki sposób bot działa. Dodatkowo ManyChat zapewni szybką reakcję odbiorcy na przychodzące wiadomości. Trzeba też wspomnieć o automatyzacji wysyłki wiadomości. Dzięki temu można zapewnić ogromną oszczędność naszego czasu.

Ponadto bot ten zapewnia cieplejszy oraz nieco bardziej osobisty odbiór takiej formy komunikatów, bowiem Messengera przeważnie odbieramy jako narzędzie przeznaczone do osobistej komunikacji.

Warto też wspomnieć, że w menedżerze reklam Facebooka możemy także ustawiać cele kampanii wysokiego poziomu dla swych reklam. Mowa tutaj o konwersjach w witrynie z dużą liczbą wiadomości. Z tego powodu można ustawiać dodatkowe optymalizacje, który wpływają na to, kto zobaczy nasze reklamy.

ManyChat to bardzo intuicyjny bot, który powinien nam w tym pomóc. Dzięki niemu można o wiele lepiej reklamować nasz biznes na mediach społecznościowych.

Obecnie z tego bota korzysta wiele osób nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Przynosi on wiele korzyści. Zdecydowanie warto go dodać do swojej kampanii marketingowej, bowiem jest on bardzo przyjazny dla klientów. Powinien budzić sympatię.

Program jest idealny dla firm i organizacji poszukujących funkcjonalnych rozwiązań zdających egzamin na rodzimym rynku.

Jeśli jesteś ciekawy innych narzędzi SEO, oto te najpopularniejsze. Na ogół wszystkie specjalizują się w jednym kanale.

 • Ahrefs – Przede wszystkim SEO z komponentami społecznościowymi i niektórymi danymi PPC.
 • Semrush – głównie SEO, ale z pełnym pakietem narzędzi PPC i społecznościowych.
 • Mangools – głównie SEO z niższymi limitami wykorzystania danych, ale w bardziej przystępnej cenie.
 • Moz – Przede wszystkim społeczność / edukacja z elementami SEO i społecznościowymi.
 • BuzzSumo – głównie społecznościowy z komponentami SEO.
 • Majestic – Wyłącznie SEO z naciskiem na analizę linków.
 • SpyFu – Przede wszystkim PPC z komponentami SEO.
 • Raven Tools – przede wszystkim Analytics z komponentami SEO i Social.
 • Screaming frog SEO Spider – doskonałe narzędzie do audytu technicznego strony internetowej
 • Senuto – narżedzie seo i planowania treści
 • Surfer SEO – optymalizacja tekstów pod seo
 • Contadu– edytor tekstu SEO
 • Semstorm
 • WP rocket – wtyczka do optymalizacji pod prędkość strony na wordpress
 • Google search console– narzędzie dla webmasterów
 • Goolge analytics – analityka danych
 • Google keyword planner – planer słów kluczowych google
 • SE ranking – narzędzie do pozycjonowania stron typu „all in one”
 • Mailerlite – program do mailingu i automatyzacji wysyłania wiadomości
 • Getresponse– jak wyżej
 • Ubersuggest– narzędzie należące do znanej osoby w świecie marketingu, jest nią Neil Patel.
 • ManyChat- narzędzie facebook bot

Jak skonfigurować ManyChat?

Aby skonfigurować ManyChat, możesz wykonać następujące kroki:

 1. Zarejestruj się na platformie ManyChat: Aby rozpocząć, zarejestruj się na platformie ManyChat, tworząc konto lub używając swojego konta Facebooka.
 2. Stwórz nowy bot: Po zalogowaniu się na swoje konto w ManyChat, kliknij przycisk „Create a Bot” i wybierz rodzaj bota, jaki chcesz utworzyć (np. Wiadomości na stronie lub Wiadomości na Facebooku).
 3. Połącz swoją stronę z Facebookiem: Aby połączyć swoją stronę z Facebookiem, musisz mieć uprawnienia administratora do strony. Po połączeniu, będziesz mógł ustawić automatyczne powiadomienia i odpowiedzieć na wiadomości od użytkowników z poziomu swojego konta w ManyChat.
 4. Konfiguruj automatyczne odpowiedzi: Możesz skonfigurować automatyczne odpowiedzi na różne rodzaje wiadomości, takie jak powitalne wiadomości lub wiadomości powrotne, kiedy nie jesteś dostępny.
 5. Stwórz sekwencję: Utwórz sekwencję wiadomości, aby automatycznie wysyłać wiadomości do swoich użytkowników. Możesz ustawić sekwencję tak, aby była wysyłana po określonym czasie lub w odpowiedzi na określone działanie użytkownika, takie jak kliknięcie przycisku lub wpisanie słów kluczowych.
 6. Monitoruj swoje statystyki: Możesz śledzić swoje statystyki, aby zobaczyć, jak działa twój bot i jakie wiadomości są najbardziej skuteczne.
 7. Dostosuj swój bot: Możesz dostosować swój bot na bieżąco, dodając nowe sekwencje lub modyfikując istniejące, aby dostosować go do potrzeb swoich użytkowników.

Z nami każda firma może się rozwijać. Tworzymy firmy i rozwijamy istniejące w internecie, a nasz marketing=WYNIKI. Z resztą zobacz co możemy osiągnąć w kilka miesięcy:

Czy warto inwestować w seo: dlaczego pozycjonowanie się opłaca

Zacznij współpracę z partnerem godnym zaufania!

Marketing w internecie, reklama i rozwijanie firm to nasza pasja i chleb powszedni. Na bieżąco jesteśmy zawsze z najnowszymi trendami, po to aby dawać Tobie to co najlepiej działa. Konkretny wynik, bez przepalania budżetu. Dla każdego zadania posiadamy wyszkolonych specjalistów, którzy dowiozą obiecane wyniki.

Skontaktuj się z nami:

pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy
Nasza oferta: pozycjonowanie, seo, reklama google ads, facebook, szeroko pojęty marketing internetowy

Jak bardzo spodobała Ci się ta strona?

Kliknij na gwiazdki aby ocenić! (dobre opinie sprawiają, że piszemy więcej)

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 555

Jeszcze nie ma głosów. Bądź pierwszą osobą.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!