Facebook Ads (reklama na facebooku, kampania FB):

Facebook Ads (reklama na facebooku, kampania FB) 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Reklama na Facebooku (FB ads) to w tej chwili praktycznie z najbardziej popularna i jedna z najprędzej rozwijających się gałęzi działu reklam online. Każdego dnia przychodzi tu więcej i więcej reklamodawców, którzy przekonują się do tego rodzaju reklamowania swoich produktów i usług, głównie ze względu na doskonałe możliwości aby dopasować ofertę do konkretnej grupy docelowej i konkretnych odbiorców.

  promowanie postów na facebooku

  Ile kosztuje reklama na facebooku?

  ile kosztuje reklama na facebook ads

  Poniżej odpowiedź na pytanie „ile kosztuje reklama na facebooku”, czyli facebook ads:

  Mini
  1000 PLN

  (miesięcznie)

  do 2 000 PLN obsługiwany budżet Facebook Ads

  Biorąc pod uwagę niski budżet skupiamy się na promocji i remarketingu.  Początkujący
  2000 PLN

  (miesięcznie)

  2000-4000 PLN obsługiwany budżet Facebook Ads

  Pakiet skierowany do biznesów o dobrze stargetowanych grupach docelowych.


  Standardowy
  3000 PLN

  (miesięcznie)

  4000-7000 PLN obsługiwany budżet Facebook Ads

  Pakiet pozwalający na pełne rozwinięcie żagli, optymalizację kampanii i wykorzystywanie wielu formatów jednocześnie.

  Indywidualny pakiet PRO
  Operujesz na wyższych budżetach?

  (miesięcznie)

  Indywidualny pakiet, dopasowany ściśle do potrzeb Twojego biznesu.  *Do każdego pakietu doliczyć trzeba jednorazową opłatę startową w wysokości połowy jednego abonamentu (ustawianie i research)

  **Co składa się na opłatę aktywacyjną.Projekt i budowa kampanii, dobór strategii, pomoc przy instalacji kodów piksela, pomoc przy tworzeniu konta firmowego, tworzenie katalogów.

  Promowanie na facebooku


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Facebook Ads (reklama na facebooku, kampania FB) 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że reklama na FB i facebook ads to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Czy Facebook to naprawdę skuteczna platforma reklamowa? Jeśli nadal zastanawiasz się nad reklamami na Facebooku, oto kilka głównych powodów, które mogą popchnąć Cię do zarejestrowania się.

  #1: Twoi klienci są na Facebooku

  Facebook jest niekwestionowanym królem mediów społecznościowych z 2,45 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie i jest używany przez 1,62 miliarda ludzi dziennie. To powód dlaczego kampania facebook ads spełnia głowny cel sprzedażowy.

  #2: Szybka konfiguracja i szybkie wyniki

  Dostępność jest jedną z mocnych stron reklamy na Facebooku. Założenie konta jest szybkie i łatwe i może przynieść niezwykłe rezultaty w krótkim czasie. Jeśli posiadasz już konto lub stronę na Facebooku, skonfigurowanie kampanii reklamowej powinno być proste. Niezależnie od tego, czy jesteś małą lokalną firmą, czy dużym przedsiębiorstwem, reklama na Facebooku nigdy nie była łatwiejsza.

  Dosłownie każdy może utworzyć konto lub stronę na Facebooku, a następnie utworzyć konto menedżera firmy, ustawić metodę płatności i uruchomić kampanię – wszystko tego samego dnia. Dzięki odpowiedniej usłudze lub produktowi możesz nawet uzyskać ruch, a nawet konwersje tego samego dnia. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z agencją reklamową Facebook, możesz uzyskać jeszcze szybsze rezultaty. Zdobywasz rozpoznawalność dzięki temu, że precyzyjnie określimy dla Ciebie cel kampanii. A może wolisz lead generation? Żaden problem. Zadzwoń do nas.

  #3: Wysoce ukierunkowana reklama social media

  Jak wspomniano wcześniej, Facebook otrzymuje wiele danych ze swojej ogromnej bazy użytkowników, z których wszystkie są dostarczane dobrowolnie. Mając taką ilość informacji, Facebook może dostarczać użytkownikom najbardziej ukierunkowaną formę reklam. Jako reklamodawca Facebook pozwala kierować reklamy do użytkowników według lokalizacji, wieku, danych demograficznych, płci, zachowania, powiązań i zainteresowań.

  To oczywiście gwarantuje, że Twoje reklamy dotrą do użytkowników, którzy mogą być zainteresowani Twoją firmą i prawdopodobnie będą generować konwersje. Facebook oferuje również wiele opcji targetowania, które pozwolą Ci kierować na określone parametry, takie jak ostatnie zachowania zakupowe, wydarzenia z życia lub kierowanie super szczegółowe. Marketing to nie tylko fanpage, czy messenger, ale o tym później.

  #4: Bardzo opłacalny system

  Czy reklama na Facebooku jest droga? To bardzo częste pytanie, które zadaje sobie wielu właścicieli firm. Jak wspomniano wcześniej, koszt reklam na Facebooku będzie zależał od wybranego modelu licytacji: kosztu kliknięcia (CPC) lub kosztu tysiąca wyświetleń (CPM). Istnieją również inne modele określania stawek, takie jak koszt za leada (CPL)lub (CPA).

  Podobnie jak Google Ads, istnieje wiele sposobów na optymalizację reklam na Facebooku i obniżenie kosztów reklamy. Obejmują one takie dane, jak stawka reklamy, jakość reklamy, trafność reklamy i szacunkowy współczynnik działań. Jeśli chcesz, możesz współpracować z agencją reklamową Facebooka, czyli z nami, aby zoptymalizować kampanię i jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze marketingowe.

  #5: Kampanie reklamowe są bardzo konfigurowalne

  Reklamy na Facebooku mają solidny system, który pozwala marketerom stworzyć idealne wrażenia reklamowe dla ich docelowych odbiorców. Jeśli chodzi o projektowanie reklam, które mogą przyciągnąć Twoją grupę docelową, Facebook po prostu robi to lepiej, tak, nawet lepiej niż Google.

  Dzieje się tak, ponieważ istnieje tak wiele opcji i formatów do wyboru podczas reklamowania się za pośrednictwem Facebooka.

  Możesz na przykład stworzyć przekonujący film, który może zainteresować dorosłych graczy komputerowych, lub zaoferować wciągającą reklamę dla starszych właścicieli kotów. Możesz użyć tego typu treści, aby wyjaśnić szczegóły i zalety swojego produktu lub usługi. Karuzela działa dobrze jeśli masz sklep internetowy.

  Wideo świetnie na zimny ruch. Także reklama facebook da się zdecydowanie polubić za rezultaty jakie daje:)Co więcej, Facebook pozwala również wybierać spośród wielu różnych celów reklamowych. Możesz dowolnie dostosować tekst reklamy, projekt, strony docelowe, optymalizację wyświetlania, stawki, audience network żeby wymienić tylko kilka.

  KLUCZOWE WSKAŹNIKI: KAMPANIE NA FACEBOOKU AGENCJI REKLAMOWEJ (agencja social media)

  Celem naszych usług agencji reklamowej na Facebooku jest zwiększenie ruchu, który prowadzi do sprzedaży dla Twojej firmy. Realizujemy to na kilka sposobów:

  Zwiększanie kliknięć z reklam na Facebooku

  Twoje reklamy na Facebooku będą bezcelowe, jeśli ludzie nie klikną CTA. Nasza agencja marketingowa stworzy kopie reklam z zachęcającymi wezwaniami do działania, aby upewnić się, że użytkownicy nie tylko zobaczą Twoją reklamę, ale ostatecznie ją klikną. Wyświetlać reklamy potrafi każdy, ale ważny jest kolejny punkt…

  Facebook Ads oferuje zwiększanie konwersji

  Celem każdej firmy jest zwiększenie sprzedaży i konwersji. Kampanie reklamowe na Facebooku, które prowadzimy dla Twojej firmy, są nastawione na przynoszenie konwersji. Zmaksymalizujemy Twoje konwersje, starając się jednocześnie zminimalizować Twoje wydatki na reklamę.

  Facebook daje możliwość zwiększania trafności

  Aby użytkownicy mogli kliknąć Twoją kampanię reklamową, tekst reklamy powinien oferować rozwiązanie ich problemu, a jednocześnie odzwierciedlać Twoją markę. Jeśli ich to nie zainteresuje, najprawdopodobniej po prostu przejrzą Twoje kampanie reklamowe na Facebooku w swoim kanale informacyjnym. Tworzymy różne formaty reklam, które przynoszą wartość Twoim odbiorcom docelowym i prezentują to, co Twoja marka ma do zaoferowania.

  Kolejna korzyść jaką daje reklama facebook ads:

  Zwiększenie ogólnej świadomości Twojej marki, czyli rozpoznawalność marki

  O wiele łatwiej jest promować nowy produkt lub usługę, jeśli Twoja strona na Facebooku ma wielu obserwujących. Więcej osób będzie mogło zobaczyć Twoje posty i zbudować relację z Twoją marką, co da Ci większe szanse na przekształcenie ich w nowych klientów.

  Nasza agencja reklamowa może pomóc Ci zwiększyć świadomość Twojej marki, podkreślając Twoje produkty lub usługi w każdej rozpoczynanej przez nas kampanii reklamowej, dzięki czemu Twoja marka będzie bardziej zapadająca w pamięć wśród docelowych odbiorców. Cel reklamy jest prosty, świadomość marki i generowanie potencjalnych klientów.Umów się na bezpłatną konsultację już dziś.

  Mamy doświadczenie, którego potrzebujesz.

  Dobrze wiemy gdzie umiejscowić kreacje, jak ma konwertować Twoja witryna i jak tworzyć kampanie niczym profesjonalista systemu facebook for business.

  Jeśli zatrudnisz pracownika, freelancera lub stażystę do zarządzania reklamami na Facebooku bez żadnego doświadczenia, podejmujesz ogromne ryzyko (i prawdopodobnie popełniasz błąd!). Co roku na Facebooku marnuje się miliony złotych m.in. z powodu ograniczonej wiedzy, doświadczenia i kompetencji w stosunku do prowadzenia kampanii. Potrzebujesz agencji reklamowej która zna ads manager, z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu skutecznych kampanii, które generują przychody.

  Zapewniamy wgląd w rozwój Twojego biznesu

  Trudno jest rozwijać i skalować firmę przy ograniczonej ilości danych. W przypadku każdej kampanii reklamowej, nad którą pracujemy, upewniamy się, że otrzymujesz istotne metryki. Z pewnością prześledzimy Twój zwrot z inwestycji ROI i ROAS i dostarczymy Ci raporty, które pomogą Ci jak najlepiej rozszyfrować te informacje.

  Jesteśmy agencją reklamową full service

  Nasza kompleksowa agencja reklamowa na Facebooku może wesprzeć Cię we wszystkich Twoich potrzebach reklamowych online. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zaawansowanej grafiki, czy biuletynów marketingowych e-mail, aby dotrzeć do nowych klientów, możemy Ci pomóc. Możemy również promować Twoją firmę na dodatkowych platformach społecznościowych, zarządzając Twoimi reklamami na Instagramie IG, reklamami na Twitterze, reklamami na LinkedIn i reklamami na Pinterest. Naprawdę wierzymy, że nasza agencja SEO może być długoterminowym partnerem wspierającym Twoje potrzeby biznesowe. Przygotuj się, aby zmienić swoją grupę docelową w prawdziwych, nowych klientów!

  Skuteczna reklama na facebooku to również kampanie remarketingowe. Kreacja takiej reklamy jest MEGA WAŻNA. Ale do tego potrzebny jest facebook pixel. Wtedy również zmienia się treść reklamy, także jeśli używasz instagram ads. W taki zestawie reklam inaczej konfigurujemy kreacje, ponieważ użytkownicy facebooka są na innym etapie lejka sprzedażowego.
  Gotowy na skuteczne kampanie reklamowe fb ads?

  Pod opiekę weźmiemty Twoje konto reklamowe, określimy znaczenie grupy docelowej na facebooku, odbiorców reklamy i wyciśniemy tyle ile się tylko da z każdej reklamy.

  Do dzieła!

  Facebook Ads (reklama na facebooku, kampania FB) 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że reklama na FB i facebook ads to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Gotowy sprawdzić jak pozyskiwać potencjalnych klientów z naszymi kampaniami dla e-commerce poprzez facebook ads?

  Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

  Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)