Tworzenie sklepów internetowych (nowoczesna platforma e-commerce)

Tworzenie sklepów internetowych (nowoczesna platforma e-commerce) 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Tworzenie sklepów internetowych

  Tworzenie sklepów internetowych: jak wybrać właściwe rozwiązanie?

  Tworzenie sklepów internetowych to zestaw działań polegających głównie na projektowaniu platformy, która spełnia wyspecjalizowane zapotrzebowania klientów w dziedzinach sprzedażowych i e-commerce online. Rynek e handlu zapewnia masę możliwośc które różnią się się m.in. ceną, funkcjonalnościami oraz poziomem wiedzy wymaganym aby ten system obsługiwać. Więc zatem jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego, którego zadaniem jest to aby zapewnić efektywną sprzedaż w warunkach w jakich życjemy obecnie czyli szybko zmieniającej się gałęzi rynku e-commerce i e-handlu a takża jak wybrać oprogramowanie do swojego sklepu?

  Tworzenie sklepu internetowego – jakie mamy możliwości?

  Myśląc o tym aby otworzyć sklep internetowy stajemy przed wyborem platformy do oprogramowania, która ma zagwarantować najlepsze z punktu widzenia klienta i naszych potrzeb rozwiązanie. Właściwy wybór wcale nie jest łatwy, ponieważ rynek oferuje w tym zakresie wiele możliwości, które różnią się od siebie w wielu aspektach. Dlatego zanim jeszcze przystąpimy do analizy ofert, musimy odpowiedzieć sobie na ważne pytania:

  • Jaki budżet mamy na start,
  • Jaką wiedzę techniczno-informatyczną posiadamy oraz kto będzie obsługiwał nasz sklep,
  • Które z funkcjonalności i narzędzi są nam niezbędne aby przeprowadzić efektywną sprzedaż
  • Czy przewidujemy w przyszłości wiele modyfikacji i rozwój sklepu

  Odpowiedzi na wyżej wymienione pytania są bardzo ważne, a wręcz kluczowe, ponieważ określają w znacznym stopniu wybór naszego przyszłego dostawcy oprogramowania. Ustalony precyzyjnie budżet w oczywisty sposób wpłynie na decyzję o tym, czy zupełnie odmiennym rozwiązaniu, jednak temat kosztów z pewnością nie jest jedynym najważniejszym czynnikiem.

  Sklep tworzony od podstaw czy lepiej kupić gotowe narzędzie?

  • Jedna z opcji to stworzenie sklepu w oparciu o całkowicie darmowe oprogramowanie typu open source.

  Dla osób z przynajmniej najmniejszą wiedzą programistyczną najlepszą opcją wydaje się tak zwane darmowe oprogramowanie open source. Należy jednak pamiętać, że możemy korzystać z narzędzia za darmo, które jest dopiero podstawą do zbudowania sklepu – uzyskanie wszystkich niezbędnych funkcji, a nawet szablonów graficznych wymaga czasu, wiedzy, inwestycji lub wsparcia zewnętrznego.

  • Kolejna z opcji to tworzenie sklepu internetowego na całkowicie indywidualne zamówienie.

  Projektowanie sklepów internetowych możemy zlecić firmom lub instytucjom specjalizującym się w tej dziedzinie. Zaletą tego rozwiązania jest oczywiście to, że system można zbudować w oparciu o wszelkie osobiste założenia – tak naprawdę organizacja jest w stanie spełnić każde nasze życzenie. Ponieważ jednak czas potrzebny na przygotowanie takiego sklepu w oczywisty sposób przekłada się na koszty, zazwyczaj nie jest to najtańsza opcja. Sklep zaprojektowany z jednym zamówieniem od A do Z to rozwiązanie z wyboru dla bardzo dużych i dojrzałych firm, podczas gdy początkujący sprzedawcy lub właściciele sklepów średniej wielkości mogą zaspokoić swoje potrzeby przy mniejszym budżecie.

  Na przykład:

  Dlaczego warto stworzyć swój e-sklep?

  Sprzedaż online z roku na rok zyskuje coraz bardziej na znaczeniu, przez co powoli wypiera tradycyjne zakupy w znanym nam dobrze modelu. Każdy właściciel biznesu czy przedsiębiorca, który myśli na prawdę przyszłościowo, powinien poważnie zastanowić się już teraz bez ani chwili opóźnienia nad wejściem ze swoim biznesem w świat online. Jeżeli sprzedajesz już w internecie z pomocą zewnętrznych platform, pewnie widzisz, że wraz z rozwojem asortymentu, potrzeba posiadania własnego sklepu internetowego rośnie.

  Budowanie sklepu internetowego wcale nie musi być długim, monotonnym procesem. Jest kilka ważnych rzeczy o których musisz pamiętać, bo jeśli dokonasz właściwego wyboru i dobierzesz odpowiednią technologię dla siebie, a ponadto masz w 100% kompetentną firmę do współpracy, to zyskasz idealne rozwiązanie do sprzedaży online, które będzie służyć Ci przez bardzo długie lata.


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Tworzenie sklepów internetowych (nowoczesna platforma e-commerce) 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że stworzenie sklepu internetowego to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  E-biznes to coś więcej niż założenie sklepu internetowego. Systemy e-commerce są dopracowanymi instrumentami dotarcia do klientów we wszystkich punktach styku daleko poza zasięgiem klasycznego sklepu internetowego. Mogą odnieść sukces tylko wtedy, gdy są optymalnie zintegrowane z istniejącą infrastrukturą IT. Jeśli chodzi o e-biznes, dlatego łączymy nasze doświadczenie we wdrożeniach systemów e-commerce oraz rozległą wiedzę w zakresie interfejsów do łączenia systemów PIM, DAM (MAM) i Web2Print z wiedzą z szerokiego wachlarza specyficznych dziedzin. Współpraca z siecią uznanych partnerów umożliwia nam oferowanie najlepszych usług dla udanego e-biznesu.

  Pomagamy w e-biznesie, projektując procesy i przepływy pracy na długo przed fazą wdrożenia. Z wyczuciem czasu, rynków i istniejącej infrastruktury opracowujemy koncepcje, pomysły i rozwiązania dla wydajnego, udanego i przyszłościowego e-biznesu o wyjątkowej funkcjonalności. Równowaga między technologią a kreacją jest zawsze zachowana.

  Na co musisz zwrócić uwagę? Ważna jest tu integracja, projekt graficzny, optymalizacja, moduł marketingowy, intuicyjny panel, cms, stany magazynowe, lejek sprzedażowy, i kompleksowy sposób jak wdrażać nowych pracowników do obsługi takiego sklepu www.

  Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

  Na początku platforma e-commerce jaką wybierzesz. WordPress + woocommerce, dedyk, prestashop, shopify, magento, shopper itp. Jest tego sporo. Nowy sklep jest niczym nieoszlifowany diament. Więc postaw swój sklep internetowy na najlepszej platformie pod swój cel. Zarządzanie Twojego sklepu musi być proste. Dlatego wybierasz system cms. Panel administracyjny musi być intuicyjny. Projekt sklepu internetowego nie jest niezbędny, ale pomocny. Każda podstrona powinna być przygotowana pod wymogi pozycjonowania stron www. Wygląd sklepu ma dla użytkownika także kluczowe znaczenie. Sprzedaż w internecie to bardzo ekscytujące zadanie. Musisz zdobyć ruch na stronie, dlatego warto od razu rozpocząć pozycjonowanie sklepu internetowego ecommerce. Tworzenie stron i systemów zarządzania treścią to element sukcesu twojego sklepu internetowego.

  Design graficzny sklepu w branży e-commerce jest wysoce wysublimowany.

  Dlatego do projektowania sklepów internetowych, czy budowy sklepu internetowego wybierasz to co odpowiada Twojej firmie.

  Bo widzisz, tworzone przez nas sklepy, szata graficzna i funkcjonalności sklepu są robione pod przyszłą reklamę.

  Zaufaj doświadczeniu. Działający sklep który konwertuje i przynosi nowych klientów musi posiadać integracje z firmami kurierskimi. Dedykowane rozwiązana to obecnie MUST HAVE.

  Co dalej?

  Profesjonalne sklepy internetowe + inwestycja w promocję sklepu = SUKCES

  Gotowy?

  Zaczynamy.

  Tworzenie sklepów internetowych (nowoczesna platforma e-commerce) 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że tworzenie sklepów internetowych to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Stworzenie sklepu internetowego online, e-commerce

  Sukces składa się z wielu czynników. To jak wyszukiwarka google będzie rankować Twój sklep, czyli jak wysoko Twoja domena będzie w wynikach wyszukiwania jest celem dobrego biznesu. Sklep online musi zawierać rozwiązanie e-commerce skrojone pod potrzeby biznesu.

  Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

  Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)