Tworzenie sklepów internetowych (nie tylko e-commerce):

Tworzenie sklepów internetowych 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Tworzenie sklepów internetowych

  Tworzenie sklepów internetowych: jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

  Tworzenie sklepów internetowych to proces polegający przede wszystkim na zaprojektowaniu narzędzia, które spełni indywidualne potrzeby klientów w dziedzinie sprzedaży online. Rynek oferuje wiele możliwości różniących się m.in. ceną, funkcjonalnościami oraz poziomem wiedzy wymaganym w celu obsługi systemu. Jak wygląda proces tworzenia sklepu internetowego, który zapewni efektywną sprzedaż w warunkach dynamicznie zmieniającego się rynku e-commerce i jak wybrać oprogramowanie do swojego sklepu?

  Tworzenie sklepu internetowego – jakie mam możliwości?

  Decydując się na otworzenie sklepu internetowego stajemy przed wyborem dostawcy oprogramowania, który zapewni rozwiązanie najlepsze z punktu widzenia naszych potrzeb. Wybór nie jest wcale prosty, bowiem rynek oferuje w tym zakresie wiele możliwości, różniących się znacznie od siebie w rożnych aspektach. Dlatego jeszcze przed przystąpieniem do analizy ofert, należy odpowiedzieć sobie na pytanie:

  • Jakim budżetem na start dysponujemy,
  • Jaki poziom wiedzy informatycznej posiadamy oraz kto będzie obsługiwał sklep,
  • Które z narzędzi i funkcjonalności są nam niezbędne w celu prowadzenia efektywnej sprzedaży,
  • Czy przewidujemy modyfikacje i rozwój sklepu w najbliższej przyszłości.

  Odpowiedzi na wymienione wyżej pytania są kluczowe, ponieważ determinują w znacznym stopniu wybór dostawcy oprogramowania. Ustalony budżet w oczywisty sposób wpływanie na decyzję o tym, czy innym rozwiązaniu, jednak kwestia kosztów z pewnością nie jest jedynym ważnym czynnikiem.

  Sklep tworzony od podstaw czy gotowe narzędzie?

  • Tworzenie sklepu w oparciu o darmowe oprogramowanie open source.

  Dla osób, które dysponują przynajmniej minimum wiedzy z zakresu programowania, najlepszym wyborem wydaje się być tzw. darmowe oprogramowanie open source. Trzeba jednak pamiętać, że bez opłat zyskujemy dostęp do narzędzia, które stanowi zaledwie bazę do budowy sklepu – uzyskanie wszystkich potrzebnych funkcjonalności czy chociażby szablonu graficznego wymaga czasu, wiedzy, inwestycji lub zewnętrznego wsparcia.

  • Tworzenie sklepu internetowego na indywidualne zamówienie.

  Zaprojektowanie sklepu internetowego możemy zlecić specjalizującej się w tej dziedzinie firmie lub agencji. Zaletą tego rozwiązania z pewnością jest możliwość zbudowania systemu zgodnego ze wszystkimi indywidualnymi założeniami – w zasadzie agencje są w stanie spełnić każde nasze życzenie. W związku jednak z tym, że czas potrzebny na przygotowanie takiego sklepu przekłada się oczywiście na koszty, zazwyczaj nie jest to najtańsza opcja. Sklep zaprojektowany od A do Z na indywidualne zamówienie to rozwiązanie wybierane przez bardzo duże i dojrzałe biznesy, natomiast początkujący sprzedawcy lub właściciele średnich sklepów mają możliwości w zupełności wystarczające dla ich potrzeb w ramach mniejszych budżetów.

  Na przykład:

  Dlaczego warto stworzyć swój e-sklep?

  Z roku na rok sprzedaż online zyskuje na znaczeniu, powoli wypierając tradycyjne zakupy. Każdy przedsiębiorca, który myśli przyszłościowo, powinien poważnie zastanowić się nad wejściem ze swoim biznesem w świat online. Jeżeli sprzedajesz już w internecie z pomocą zewnętrznych platform, pewnie widzisz, że wraz z rozwojem asortymentu, potrzeba posiadania własnego sklepu internetowego rośnie.

  Budowanie sklepu internetowego wcale nie musi być długim, monotonnym procesem. Jeżeli wybierzesz odpowiednią technologię i kompetentną firmę do współpracy, zyskasz rozwiązanie do sprzedaży online, które będzie służyć Ci przez długie lata.


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 100 PLN dla jednej firmy:
  Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl.

  Tworzenie sklepów internetowych 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że stworzenie sklepu internetowego to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  E-biznes to coś więcej niż założenie sklepu internetowego. Systemy e-commerce są dopracowanymi instrumentami dotarcia do klientów we wszystkich punktach styku daleko poza zasięgiem klasycznego sklepu internetowego. Mogą odnieść sukces tylko wtedy, gdy są optymalnie zintegrowane z istniejącą infrastrukturą IT. Jeśli chodzi o e-biznes, dlatego łączymy nasze doświadczenie we wdrożeniach systemów e-commerce oraz rozległą wiedzę w zakresie interfejsów do łączenia systemów PIM, DAM (MAM) i Web2Print z wiedzą z szerokiego wachlarza specyficznych dziedzin. Współpraca z siecią uznanych partnerów umożliwia nam oferowanie najlepszych usług dla udanego e-biznesu.

  Pomagamy w e-biznesie, projektując procesy i przepływy pracy na długo przed fazą wdrożenia. Z wyczuciem czasu, rynków i istniejącej infrastruktury opracowujemy koncepcje, pomysły i rozwiązania dla wydajnego, udanego i przyszłościowego e-biznesu o wyjątkowej funkcjonalności. Równowaga między technologią a kreacją jest zawsze zachowana.

  Na co musisz zwrócić uwagę? Ważna jest tu integracja, projekt graficzny, optymalizacja, moduł marketingowy, intuicyjny panel, cms, stany magazynowe, lejek sprzedażowy, i kompleksowy sposób jak wdrażać nowych pracowników do obsługi takiego sklepu www.

  Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

  Na początku platforma e-commerce jaką wybierzesz. WordPress + woocommerce, dedyk, prestashop, shopify, magento, shopper itp. Jest tego sporo. Nowy sklep jest niczym nieoszlifowany diament. Więc postaw swój sklep internetowy na najlepszej platformie pod swój cel. Zarządzanie Twojego sklepu musi być proste. Dlatego wybierasz system cms. Panel administracyjny musi być intuicyjny. Projekt sklepu internetowego nie jest niezbędny, ale pomocny. Każda podstrona powinna być przygotowana pod wymogi pozycjonowania stron www. Wygląd sklepu ma dla użytkownika także kluczowe znaczenie. Sprzedaż w internecie to bardzo ekscytujące zadanie. Musisz zdobyć ruch na stronie, dlatego warto od razu rozpocząć pozycjonowanie sklepu internetowego ecommerce. Tworzenie stron i systemów zarządzania treścią to element sukcesu twojego sklepu internetowego.

  Design graficzny sklepu w branży e-commerce jest wysoce wysublimowany.

  Dlatego do projektowania sklepów internetowych, czy budowy sklepu internetowego wybierasz to co odpowiada Twojej firmie.

  Bo widzisz, tworzone przez nas sklepy, szata graficzna i funkcjonalności sklepu są robione pod przyszłą reklamę.

  Zaufaj doświadczeniu. Działający sklep który konwertuje i przynosi nowych klientów musi posiadać integracje z firmami kurierskimi. Dedykowane rozwiązana to obecnie MUST HAVE.

  Co dalej?

  Profesjonalne sklepy internetowe + inwestycja w promocję sklepu = SUKCES

  Gotowy?

  Zaczynamy.

  Tworzenie sklepów internetowych 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że tworzenie sklepów internetowych to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Podziel się!

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)