Co to jest Google Street View

Mapa Google
Co to jest Mapa Google
5 marca, 2022
GDN
GDN Google Display Network
5 marca, 2022
Google Street View
Google Street View

Czym jest Google Street View – Definicja

Google Street View – to otaczający nas świat tylko że w wersji wirtualnych zdjęć, które możemy przeglądać w mapach Google. W ich skład wchodzą miliony zdjęć sferycznych które są we właściwy sposób umieszczone na mapach. Zdjęcia Street View robione są na dwa sposoby. Po pierwsze dostarczają je pracownicy Google, po drugie współtwórcy Map Google. Street View to wspaniałe narzędzie dzięki któremu możemy na przykład oglądać różne, ciekawe zakątki świata w którym żyjemy i to bez wychodzenia z domu!

Google Street View – funkcja Google Maps i Google Earth, która zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na wyświetlanie wybranych części świata.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Street_View

Obejrzyj Biały Dom z Google Street View!

Poniżej masz możliwość zwiedzania, zrób to teraz i napisz w komentarzu pod tym postem co najbardziej Ci się spodobało!

To nie jest widok na żywo

Street View nie pokaże Tobie zdjęć „tu i teraz”, czyli w czasie rzeczywistym. Zdjęcia w aplikacji które są tam zamieszczone, zostały zrobione aparatem wiele miesięcy, a nawet lat temu. Na szczęście co X lat są aktualizowane.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Ciekawą opcją jest wehikuł czasu. Co to jest?

Otóż wehikuł czasu google street view pozwala zobaczyć wcześniejsze zdjęcia z tej lokalizacji.

Google Street View nie pokazuje świata w czasie rzeczywistym

Kto robi zdjęcia dla Street View?

Zdjęcia do Google Street View najczęściej są wykonywane przez pracowników Google, aczkolwiek może je robić także każdy z nas czyli codzienny użytkownik aplikacji. Zdjęcia, które należą do Google, są oznaczane jako „Street View” lub „Mapa Google„. Na tych zdjęciach z automatu zamazuje się twarze a także tablice rejestracyjne pojazdów. Treści które tworzą współtwórcy, są oznaczane z ich imienia i nazwiska. Kiedy klikniesz w imię i nazwisko danej osoby to możesz zobaczyć jej profil plus inne dodane przez niego zdjęcia.

Skoro czytasz wpis pt. Co to jest Google Street View to te wpisy mogą także Ciebie zainteresować:

Google Street View
Google Street View

Co to jest Street View? Widok Street View to wirtualne odzwierciedlenie naszego otoczenia w Mapach Google, składające się z milionów panoramicznych zdjęć. Treści Street View pochodzą z dwóch źródeł – dostarczają je pracownicy Google oraz nasi współtwórcy. Dzięki ich połączonym staraniom ludzie na całym świecie mogą wirtualnie poznawać nowe miejsca.

https://www.google.pl/intl/pl/streetview/

Co myślisz o temacie jakim jest Czym jest Google Street View ? Daj znać w komentarzu.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)