Co to jest Mapa Google

prowadzenie fanpage
Prowadzenie fanpage
5 marca, 2022
Google Street View
Co to jest Google Street View
5 marca, 2022
Mapa Google
Mapa Google

Co to jest Mapa Google – Definicja

Mapy Google (ang. Google Maps) – to narzędzie od firmy Google, a w sumie raczej aplikacja, która jest bardzo popularna na smartfony jako nawigacja i daje nam sposobność m.in.: żeby oglądać mapy, powierzchnię ziemi, przeglądać mapę z powierzchni ulicy, wyznaczać trasy „do i z” różnych miejsc, a co najważniejsze możemy przeglądać wizytówki firm (tzw. Google My Business) oraz atrakcje i miejsca, które zostały dodane przez użytkowników.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Google Maps w marketingu. Czyli jak możesz wykorzystać aplikacje na korzyść swojej firmy?

Mapa Google działa bardzo podobnie do wyszukiwarki internetowej – czyli dostajesz informacje na dane zapytania, które wpisujesz a to wszystko dzięki algorytmom Google. Różnica jest jedna… w mapy google nie pokazują Tobie strony www firm, ale miejsca, które najlepiej odzwierciedlają to czego szukasz. Miejsca firm to po prostu „profil firmy”. Niektórzy mówią na to profil biznesowy lub po prostu wizytówka firmy w Google. Naturalnie możesz dodać tą wizytówkę całkowicie za darmo o czym możesz przeczytać w innym naszym poście.

Mapy Google, Google Maps – serwis internetowy umożliwiający wyszukiwanie obiektów, oglądanie map, zdjęć lotniczych powierzchni Ziemi, 360° panoramiczne widoki z poziomu ulic (Street view), natężenie ruchu ulicznego w czasie rzeczywistym, planowanie tras podróży samochodem, transportem publicznym, rowerem, pieszo lub samolotem oraz tworzenie „wizytówek” firm. Został stworzony przez Google i uruchomiony 8 lutego 2005. Jest darmowy dla niekomercyjnych użytkowników. W 2018 r. uruchomiono opcję Mapy Google „Dla Ciebie”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mapy_Google

Widok profilu firmy w Mapach Google

Zobacz jak to wygląda dla naszej firmy:

Mapa Google
Mapa Google

Skoro czytasz wpis pt. Co to jest Mapa Google to te wpisy mogą także Ciebie zainteresować:

Do czego służy Google Maps?

Google Maps, innymi słowy mapy Google to bardzo popularne narzędzie do ustalania Twojej lokalizacji. Służą również do wyszukiwania konkretnych lokalizacji na podstawie różnych filtrów. Mogą pokazywać obiekty w okolicy a także nawigować do nich użytkownika. Bardzo często stosowane przez użytkowników którzy wpisują hasło: Wyznacz trasę samochodową.

Z ciekawych opcji mamy jeszcze:

  • Google Maps 3D
  • Google Street View
  • i kilka innych

Co myślisz o temacie jakim jest Mapa Google? Daj znać w komentarzu.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)