Trello

Nieuczciwa reklama
Nieuczciwa reklama
23 lutego, 2022
Asana
Asana
23 lutego, 2022
Trello
Trello

Trello – oprogramowanie do zarządzania projektami

Trello to program, który ułatwia zarządzanie projektami, również tymi skomplikowanymi. Szczególnie doceniany jest przez marketingowców, jednak znajduje szerokie zastosowanie w firmach – zarówno małych, jak i dużych. To program, który wspiera produktywność i pomaga osiągać cele. A przy tym wersja podstawowa Trello jest bezpłatna, można więc przetestować funkcjonalności programu przed zakupem pełnowymiarowej wersji.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Trello – skuteczne narzędzie do komunikacji i podziału zadań

Trello (to taki program online), który potrafi motywować i przyspieszać proces powstawania projektu. Zarządzanie zadaniami i współdziałanie zespołu nigdy nie było tak proste. Znaleźć tutaj można wirtualną tablicę, listy „do zrobienia”, „w realizacji” czy „wykonane”. Dzięki takiej prezentacji zdań łatwo jest uświadomić sobie, jakie zadania jeszcze zostały do wykonania. Pokazuje to aktualny stan projektu i pozwala odpowiednio rozłożyć pracę. Dystrybucja zadań ma ogromne znaczenie w firmie, pozwala też zauważyć mocne i słabe strony.

Jak działa Trello w praktyce?

Sposób działania programu jest niezwykle prosty i intuicyjny: tworzymy zespoły (jedno- lub wieloosobowe) i przypisujemy im tablice. Na każdej z nich kreujemy listy, a na nich z kolei – karty. Karty można zapisać, dokonać zmiany, przesuwać pomiędzy listami. Każda karta może mieć ustalony termin wykonania. W kartach możemy umieszczać pliki różnego rodzaju oraz listy zadań. Nieaktualne już karty można archiwizować, żeby nie wprowadzały chaosu. Szerokie możliwości Trello najłatwiej sprawdzić w praktyce.

Trello
Trello

Skoro czytasz wpis pt. Trello opinie to te wpisy mogą także Ciebie zainteresować:

Jakie zalety ma Trello?

Program jest niesamowicie elastyczny. Swoboda edycji i zmian dokonywanych w listach i kartach jest bardzo duża, co jest niezwykle istotne i wyróżnia ten program na tle konkurencji. Dodatkowo integruje się on ze Slackiem, Dropboxem, Dyskiem Google. Występuje w wersji na desktop (komputery Mac i Windows) i mobile (telefony z Androidem i iPhony). Wszystko to sprawia, że Trelo jest skuteczny i może być użytkowany przez każdego. Warto przyjrzeć się więc realnym zaletom, które uzyskujemy dzięki Trello:

 1. Czytelna organizacja przydzielonych zadań
  Każdy zespół ma świadomość, jakie zadania go czekają i jaki jest termin ich realizacji. Konkretnie przypisane zadanie pozwala wywiązać się z niego na czas. Nie ma bowiem wątpliwości, do kogo dane zadanie jest przypisane.
 2. Szybki przepływ informacji
  Program pozwala na bieżąco reagować na konkretne zadania, a osoby zainteresowane widzą na bieżąco wprowadzane zmiany.
 3. Oszczędność czasu
  Wszystkie materiały dotyczące tasków zgrupowane są w jednym miejscu, dzięki temu nie ma chaosu i zastanawiania się, gdzie dany załącznik się znajduje. Zapewnia to łatwy dostęp do danych – koniec z przeszukiwaniem maila czy licznych folderów.
 4. Przystępna forma
  Rozwój nowoczesnych technologii skutkuje powstawaniem nowych programów i aplikacji. To forma, która znacznie przewyższa funkcjonalnością papier i ołówek – nie ma skreśleń i chaosu spowodowanego wprowadzanymi zmianami. Programy do organizacji projektów to też odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnych pracowników – są bardziej przystępne i lepiej realizują przyzwyczajenia współczesnego człowieka.
 5. Raportowanie
  Raporty są bardzo przydatnym rozwiązaniem i pomagają w wyciąganiu wniosków na przyszłość.

Dlaczego warto używać Trello?

Trello jest bardzo intuicyjnym programem, który dzięki swojej przejrzystości zyskał wielu zwolenników. Pomaga przydzielić zadania, a później wyegzekwować ich realizację. Sprawdza się dobrze w większych projektach, które wymagają zaangażowania wielu osób.

Jest idealny do komunikacji w przypadku korzystania z usług freelancerów – w prosty sposób można do danej osoby przyporządkować task, na przykład: stworzenie bannera walentynkowego czy napisanie artykułu na temat pracy zdalnej. Na bieżąco widać kto nad którym zadaniem pracuje. Załączanie plików i możliwość wyjaśniania różnych kwestii pozwala na skuteczne wykonanie zadania. Co więcej, można sterować widocznością danego zadania – może być one udostępnione wybranym członkom teamu albo wszystkim zainteresowanym.

Trello idealnie się sprawdza w czasach pracy zdalnej, kiedy kontakt jest ograniczony.

Oczywiście można nadal korzystać z tradycyjnego rozwiązania burzy mózgów i przydzielania obowiązków, jednak nie jest to aż tak skuteczne. Ile razy sam gubiłeś się w tym, kto czym się zajmuje i do kiedy zadanie miało być wykonane?

Przy wielu zadaniach i wielu osobach w zespole można się pogubić. Chaos w firmie prowadzi natomiast do znacznie mniejszej wydajności, co przekłada się również na gorsze wyniki finansowe. Brak skutecznej komunikacji w zespole wiąże się również ze spadającą motywacją pracowników. Trello pozwala doprowadzić wszystkie projekty od początku do końca – toruje drogę do sukcesu.

Warto wspomnieć, że program bazuje na bardzo popularnej metodzie Kanban, która gwarantuje optymalizację procesu pracy. Polega ona na planowaniu, informowaniu, podziale i kontrolowaniu poszczególnych zadań. Metoda kładzie nacisk na zwizualizowanie procesu – to właśnie krótka charakterystyka Trello.

Co myślisz o temacie jakim jest Trello opinie? Daj znać w komentarzu.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)