Film Youtube (zobacz polski kanał)

Co to Google Ads, kampania google adwords reklama (agencja reklamowa, seo i social media)
23 sierpnia, 2021
Google (konto, usługi, chrome, aplikacja, wyszukiwarka, play, cloud)
24 sierpnia, 2021

Jak zacząć swoją przygodę z kanałem na YouTube?

film youtube darmowy cały lektor pl hd dramat thriller

Początki na YouTube nie należą do najłatwiejszych. Lecz jeśli będziemy wierzyć, że nam się uda i jeśli będziemy wkładać w do dużo pracy to mamy duże szanse na wybicie się na tej platformie. Ale jak zacząć?

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Reklama YouTube ads

Najlepiej jest zacząć ot, tak, bez wiedzy na temat algorytmu YouTube’a, bez wiedzy na temat sprzętu, techniki wybicia kanału, ale najlepiej jest nauczyć się na swoich własnych błędach. Wiedza jest przydatna, to prawda, możemy sporo czytać na interesujące nas tematy, ale po co nam teoria bez praktyki? Musimy też dowiedzieć się do jakiej grupy odbiorców chcemy trafić, czym chcemy się zajmować, czy sami chcielibyśmy obejrzeć taki materiał, co moglibyśmy zmienić w naszej pracy, żeby przyciągnąć więcej widzów.

Nie możemy robić czegoś na siłę, jeśli dany “content” nam nie odpowiada, to nie kontynuujmy tego, to ma być dobra zabawa, a nie męka. Zawsze możemy poprosić znajomych o pomoc, mogą nam podpowiedzieć co możemy zmienić, co dodać lub czego unikać. Oczywiście musimy pamiętać, że nie odniesiemy sukcesu od razu. Z czasem będzie nam szło coraz lepiej, będziemy czuć się coraz pewniej przed kamerą lub przed mikrofonem co dobrze wpłynie np. na nasze wyświetlenia czy subskrypcje.

Kiedy już wiemy co chcemy robić, do jakiej grupy odbiorców chcemy trafić, to bądźmy po prostu sobą, nie próbujmy udawać nikogo sławnego, ponieważ to nigdy się nie uda, ale musimy wiedzieć co jest teraz na topie, aby algorytm YouTube stanął po naszej stronie. Sławne osoby mają już swoją stałą widownie która przyzwyczaiła się do danego twórcy, a my dopiero zaczynamy naszą przygodę z YouTube, więc zajmijmy się tym w czym jesteśmy najlepsi a potem poszerzajmy nasze horyzonty. Musimy pamiętać, że każdy ma własną publikę.

Nasze filmy nie mogą być byle jakie, aby odnieść sukces nasze filmy muszą mieć dobrą jakość. Nie musimy od razu zaczynać ze sprzętem za dziesiątki tysięcy. Jeżeli chcemy nagrywać vlogi, możemy na początku nagrywać telefonem, możemy zainwestować w jakiś statyw do niego i w mikrofon krawatowy. Pamiętajmy, że audio jest ważniejsze niż wideo, ponieważ widz chce wiedzieć co chcemy mu przekazać, lecz jak przekażemy mu coś bez dobrego mikrofonu? Z czasem możemy ulepszać nasz sprzęt. Montaż też jest ważny. Musimy wiedzieć jak montować filmy, żeby były ciekawsze, żeby nie były nudne. Coraz lepsza jakość naszych materiałów dobrze wpłynie na nasz internetowy sukces.

Starajmy się odpowiadać na wszystkie komentarze pod naszymi filmami, aby integrować się ze swoimi widzami. Integracja pomiędzy twórcą a widzem to podstawa. Nie możemy przejmować się hejtem, ponieważ to niestety nieodłączna część internetu, więcej uwagi poświęcajmy tym milszym widzom. Jeżeli się poddamy przez hejterów to damy im satysfakcje z tego, idźmy im na przekór i róbmy to co lubimy. Nauczmy się przyjmować krytykę i komplementy.

Wygląd naszego profilu to jedna z cegiełek do naszego sukcesu. Jeśli odbiorca zobaczy, że wkładamy pracę w nasz profil, w nasz banner lub awatar to najprawdopodobniej to doceni i zostanie na dłużej więc wkładajmy w to dużo pracy. Zróbmy sobie banner sami lub poprośmy znajomego grafika o pomoc, nie bójmy się tego.

Kiedy ruszymy z naszym kanałem i zobaczymy, że idziemy w dobrym kierunku powinniśmy założyć inne social media takie jak fanpage na Facebooku, Instagrama czy TikToka dla lepszej integracji z widzami lub w przyszłości dla marketingu. Każdy większy twórca w dzisiejszych czasach posiada wszystkie z tych social mediów. Im więcej, tym lepiej, musimy włożyć wtedy więcej czasu w to wszystko, ale jest to warte swojej ceny.

Opis pod filmem jest równie ważny. Umieśćmy tam najważniejsze informacje na temat naszego materiału, możemy nawet napisać streszczenie całego materiału w naszym opisie. Jeśli posiadamy social media umieśćmy w nim linki do nich, aby osoby czytające opis natrafiły na naszego Instagrama czy TikToka. A jeśli reklamujemy jakąś stronę, sprzęt czy usługi to jesteśmy zobowiązani, żeby wstawić link lub informacje o firmie, która oferuje nam współpracę. Tak samo, jeśli inspirujemy się innym twórcą, spodobał nam się jego film YouTube, wstawmy to w opis i powiedzmy naszym widzom kim się inspirowaliśmy abyśmy byli w dobrym świetle.

Istnieje mnóstwo sposobów na osiągnięcie upragnionego sukcesu w serwisie YouTube. Aby odnieść sukces musimy pracować regularnie, ale bez przesady, odpoczynek jest równie ważny jak odniesienie sukcesu. Jest mnóstwo czynników które oddziałują na nasz sukces, musimy dobrze “wbić” się w algorytm YouTube’a. Idealnym przykładem takiego dobrego “wbicia” się w algorytm jest polski YouTuber Karol “Friz” Wiśniewski. Z chłopca nagrywającego filmiki związane z Pokemon GO do największego polskiego YouTubera, jeśli chodzi o zasięgi i liczby pod filmami. “Ekipa” nadal bije rekordy pod filmami.

Praca nad sobą i nad naszymi materiałami przynosi zyski, coraz więcej osób zostaje dłużej na naszym kanale, polecają nas znajomym przez co odnosimy coraz większy sukces. Nie możemy się poddawać, róbmy to o czym marzymy i co najważniejsze róbmy to z pasją.

Pamiętaj że darmowy film fabularny, film akcji z polskim lektorem, thriller hd, dramat… to hasła bardzo często wpisywane w wyszukiwarkę youtube, ale narusza to prawo autorskie. Film dostępny za darmo na youtube polega na tym że takie konta i tak są wcześniej czy później kasowane.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)