Woodpecker.co – cold mailing i follow-up [jak używać]

Discord
Discord komunikator i oprogramowanie – jak działa?
4 kwietnia, 2022
Błąd 404 error 404
Błąd 404 (error 404). Co trzeba o nim wiedzieć i jak go naprawić?
4 kwietnia, 2022
Woodpecker
Woodpecker

Jak działa program Woodpecker?

Profesjonalny i efektywny email marketing jest bardzo trudny, o ile nie dysponuje się przeznaczonym do niego rozwiązaniem. Na szczęście, wiele takich rozwiązań dostarczanych jest przez rynek. Obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych programów, który służy do automatyzacji wysyłek jest Woodpecker. Biorąc pod uwagę, jak wiele możliwości program ten zapewnia swojemu użytkownikowi, z pewnością warto dowiedzieć się nieco więcej na jego temat.

Przetestuj podobny program, mailerlite.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Czym jest Woodpecker?

Jest to prosty i intuicyjny system, który służy do mailingu. Dzięki temu można zautomatyzować niemal wszystkie czynności, które związane są z wysyłaniem wiadomości mailowych. Program jednocześnie pozwala na dowolną personalizację wysyłanych komunikatów, a także umożliwia użytkownikowi stworzenie scenariuszy wysyłek, co wyróżnia go na tle konkurencji.

Przetestuj podobny program, mailerlite.
Osoby korzystające z programu mogą także uzyskać różnego rodzaju informacje, które pozwalają zoptymalizować wysyłane treści. Mowa tutaj między innymi o wskaźniku otwarć i odpowiedzi na wysyłane wiadomości. Oprogramowanie pozwala także na zarządzanie bazami subskrybentów w bardzo wygodny i intuicyjny sposób.

Ai marketing

Program Woodpecker służy do wsparcia relacji biznesowych, a także marketingu e-mailowego. Bezpośrednio przekłada się to na uzyskanie większych dochodów, poszerzenie grona klientów, a także sprawną komunikację z nimi. System bardzo skutecznie wspiera różnego rodzaju działania marketingowe, a także sprzedażowe.

W jaki sposób przetestować program Woodpecker?

Dobra wiadomość jest taka, że program można przetestować za darmo przez okres dwóch tygodni. Niemniej jednak, czasem można skorzystać z atrakcyjnych promocji, które pozwalają na otrzymanie nawet miesiąca darmowego korzystania z programu. Wersja próbna rozpoczyna się w momencie wysyłki pierwszej wiadomości.

Osoby, którym zależy jedynie na założeniu konta testowego nie muszą podawać danych swojej karty. Długi okres próbny jest ogromnym atutem – pozwala on wyrobić sobie opinię o programie, a także zyskać przez ten czas darmowy system mailingowy.

Na jakie funkcjonalności programu zwrócić uwagę?

Z programu może jednocześnie korzystać wiele osób – a mianowicie wszyscy pracownicy firmy, którzy odpowiadają za pozyskiwanie klientów. Mogą oni dysponować dostępem do systemu po to, by prowadzić skuteczne kampanie mailingowe. Działanie systemu wygląda bardzo podobnie do działania klasycznej skrzynki e-mailowej.

Tym, co wyróżnia system Woodpecker, jest duża intuicyjność oraz możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Sama wysyłka wiadomości jest bardzo szybka i sprawna, a dodatkowo można ją dowolnie personalizować. Komunikacja przenoszona jest na skrzynkę e-mail dopiero wtedy, kiedy adresat wiadomości odpowie na nią pozytywnie.

Program Woodpecker ma bardzo wiele funkcjonalności, dlatego z pewnością nie sposób opowiedzieć o każdej z nich z osobna. Niemniej jednak, o kilku z nich na pewno warto wspomnieć.

Przede wszystkim, umożliwia on całkowitą automatyzację wysyłki wiadomości. Osoby korzystające z systemu mogą zlecać automatyczne wysyłki maili i follow upów do określonej grupy docelowej. Dzięki temu, że system umożliwia personalizację treści, komunikaty mogą być precyzyjne i dopasowane do potrzeb klientów.

Dobra wiadomość dla osób korzystających z programu jest taka, że Woodpecker umożliwia integrację z różnymi klientami poczty. Doskonale współpracuje ze skrzynkami takimi jak Gmail czy też Outlook, a także innymi.

Twórcy systemu ogromny nacisk kładą na zachowanie bezpieczeństwa. Dlatego też każdy e-mail powinien być zweryfikowany przed wysyłką, system automatycznie wykrywa duplikaty, a także zapewnia możliwość umieszczenia konkretnych domen na czarnej liście.

Osoby pracujące na systemie Woodpecker zyskują dostęp do bardzo precyzyjnych statystyk. Mówią one między innymi o wskaźniku otwarć i odpowiedzi na wiadomości, współczynniku przenikalności, ogólnym postępie kampanii, a także współczynniku odrzuceń. Dzięki temu każda kampania mailingowa może zostać zmodyfikowana w razie potrzeb, by usunąć ewentualne błędy.

Jak wygląda konfiguracja konta?

Osoby, które chcą osobiście przetestować funkcjonalności programu Woodpecker, powinny zacząć od stworzenia konta. Aby uzyskać darmowe narzędzie do mailingu na okres dwóch tygodni, trzeba wypełnić krótki formularz na stronie głównej programu. Następnie należy potwierdzić podany adres email.

W kolejnym kroku użytkownik programu zostanie poproszony o podanie swoich danych personalnych, nazwy firmy, a następnie – o utworzenie hasła. Następnie wystarczy jedynie aktywować konto, by móc korzystać ze wszystkich oferowanych przez program funkcjonalności.

Po rejestracji nowego użytkownika, firma wysyła na jego skrzynkę mailową wskazówki, które mogą pomóc w sprawnym korzystaniu z oprogramowania. Warto także skorzystać z możliwości obejrzenia filmiku instruktażowego, który pokaże, w jaki sposób można łatwo i szybko stworzyć swoją pierwszą kampanię mailingową.

Microsoft Azure
Woodpecker.co – jak używać woodpeckera

Osoby, którym spodoba się wersja próbna programu, z pewnością będą chciały wykupić długoterminową subskrypcję.

Przetestuj podobny program, mailerlite.

Co sądzisz o wpisie pt. Woodpecker.co – cold mailing i follow-up [jak używać woodpeckera]? Daj znać w komentarzu.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)