Usługi marketingowe (agencja SEO, SEM, Social Media, PKD i VAT)

Rodzaje marketingu
Rodzaje marketingu przykłady działań marketingowych
4 stycznia, 2022
Skuteczny marketing
Skuteczny marketing w internecie i prawdziwym świecie
4 stycznia, 2022
Usługi marketingowe

Usługi marketingowe (agencja SEO, SEM, Social Media, PKD i VAT)

W tym wpisie wymienimy jakie są najpopularniejsze usługi marketingowe, jak to wygląda z kodami GTU, VAT i PKD. Także wpis dotyczy bardzo ważnych zagadnień. Więc zacznijmy od szybkiego wstępu.

Marketing zmienił się bardziej w ciągu ostatnich 10 lat niż w poprzednich 100 latach – wyprowadził nas z epoki reklam telewizyjnych i reklam prasowych w erę stron internetowych, wideo online, mediów społecznościowych i Google. Dzisiejsi konsumenci są połączeni z siecią 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu — dzieci i dorośli spędzają obecnie ponad 6 godzin dziennie na korzystaniu z mediów, a to nie obejmuje osób, których praca jest zależna od Internetu.

Jak zamienić tych internetowych konsumentów w płacących klientów? Dzięki najwyżej ocenianym usługom marketingu internetowego od wielokrotnie nagradzanej firmy zajmującej się marketingiem online. Twoja witryna jest prawdopodobnie Twoim najważniejszym zasobem sprzedażowym i powinna służyć jako całodobowy przedstawiciel handlowy online. Ale jak łatwo można znaleźć nowych klientów?

Pozwól zespołowi ds. marketingu UniqueSEO pomóc w opracowaniu strategii marketingowej online, która przyciągnie do Twojej witryny bardziej wykwalifikowanych użytkowników i przekształci ich w potencjalnych klientów i sprzedaż. Na co czekasz? Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij dominować w sieci.

Usługi marketingowe definicja

Usługi marketingowe to działalność która polega na kreowaniu stosunków pomiędzy producentem a odbiorcą towarów. Najczęściej dotyczy m.in. ustalania wielkości produkcji, metod dystrybucji, usług gwarancyjnych, określania cen, reklamy i promocji.

Najpopularniejsze usługi marketingowe przykłady

Czym dokładnie jest marketing cyfrowy i jakie są różne działania marketingowe? Cieszymy się, że szukasz odpowiedzi na tak ważne pytanie. Marketing internetowy to wszelkiego rodzaju działania promocyjne wykonywane za pośrednictwem sieci. Obejmuje to wszystko z naszej listy usług marketingowych:

  Cyfrowa analiza konkurencji

  Każda udana kampania marketingu internetowego musi być oparta na danych. Dzięki cyfrowej analizie konkurencji otrzymasz analizę rynkową swojej witryny i konkurentów. Zapewnia to wyraźną ścieżkę do wymiernej poprawy wydajności SEO i PPC Twojej witryny oraz generowania większej liczby potencjalnych klientów i sprzedaży.

  Usługi projektowania i rozwoju stron internetowych UX UI design

  Twoja witryna przesyła informacje do Google i innych wyszukiwarek, czyniąc z niej podstawę Twojej obecności w Internecie i widoczności w wynikach wyszukiwania. Usługi projektowania witryn internetowych oferowane przez UniqueSEO stanowią solidną podstawę do budowania kampanii, spełniania standardów Google dotyczących szybkości i obsługi strony oraz przekształcania większej liczby odwiedzających witrynę w potencjalnych klientów.

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO)

  94% doświadczeń online zaczyna się od wyszukiwarek, więc jeśli Twoja firma musi generować większy ruch w witrynie, potencjalnych klientów i sprzedaż, potrzebujesz usług SEO. SEO generuje wyższe rankingi słów kluczowych w Google, co skutkuje bardziej kwalifikowanym ruchem w witrynie, potencjalnymi klientami i sprzedażą z sieci.

  Lokalne SEO

  97% konsumentów korzysta z internetu, aby znaleźć lokalne usługi, a 82% użytkowników smartfonów korzysta z wyszukiwarki, szukając lokalnej firmy. Połącz się z nimi dzięki lokalnym usługom SEO. Twoi klienci szukają Twojej firmy -pozwól im Cię znaleźć.

  Reklama płatna za kliknięcie (PPC)

  Reklama typu pay-per-click (PPC) to zarówno krótkoterminowa, jak i długoterminowa strategia marketingu cyfrowego, mająca na celu pozycjonowanie Twojej firmy na szczycie wyników wyszukiwania. Bez czekania na wzrost rankingów; zyskujesz natychmiastową widoczność i leady. Otrzymasz od nas zespół PPC wspierany przez Google i Microsoft, który optymalizuje Twoje kampanie, obniża koszt potencjalnej sprzedaży z PPC i zwiększa ROI z Twoich kampanii marketingu internetowego. 

  Reklamy w Usługach lokalnych Google

  Reklamy Usług lokalnych Google to najtańsza strategia marketingowa usług lokalnych. Znajdujące się na samej górze Google, zarówno w wyszukiwarce mobilnej, jak i wyszukiwarce na komputerze, Usługi lokalne łączą Twoją firmę z wykwalifikowanymi klientami, którzy właśnie teraz szukają Twoich konkretnych usług. Nasz zespół będzie zarządzał całą Twoją kampanią, od konfiguracji profilu i optymalizacji po ustalanie strategii ustalania stawek. 

  Usługi reklamowe w zakresie wyświetlania i banery

  Reklamy displayowe to forma marketingu PPC, która jest skierowana do niczego niepodejrzewających konsumentów w oparciu o dane demograficzne Twoich obecnych klientów. Twórz angażujące reklamy, które zwiększają świadomość marki i przemawiają do klientów, zanim będą Cię potrzebować.

  Remarketingowe usługi reklamowe (retargeting)

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego po wyszukaniu produktu w Internecie pozornie widzisz ten produkt i firmę wszędzie, gdzie coś przeglądasz? To jest remarketing. Kierujemy Twoje reklamy na użytkowników witryny, którzy nie dokonali konwersji, i zamieniamy ich w płacącego klienta po odwiedzeniu Twojej witryny za pomocą reklam remarketingowych.

  Marketing e-mailowy

  E-mail marketing, który jest opłacalnym sposobem na rozwój firmy, generuje średnio najwięcej przychodu z każdej wydanej złotówki. Nasi profesjonalni specjaliści od e-mail marketing pomogą Twojej firmie pozostać na bieżąco z potencjalnymi i obecnymi klientami, wysyłając co miesiąc niestandardowe biuletyny e-mailowe. Nasz zespół zajmuje się projektowaniem, copywritingiem i segmentacją listy klientów, podczas gdy Ty generujesz więcej potencjalnych klientów i sprzedaży. 

  Marketing mediów społecznościowych

  Użytkownicy mediów społecznościowych spędzają średnio 3 godziny dziennie na przeglądaniu preferowanych platform, dzięki czemu marketing w mediach społecznościowych jest skuteczną strategią reklamową, aby pozyskiwać potencjalnych klientów i angażować się w lokalną społeczność. Zwiększaj polubienia i obserwacje swojej strony w popularnych kanałach, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter i nie tylko!

  Zarządzanie reputacją, pr management

  Twoja reputacja jest wszystkim. Badania pokazują, że 75% konsumentów bardziej ufa lokalnej firmie, jeśli ma pozytywne recenzje, podczas gdy 66% konsumentów twierdzi, że negatywne opinie sprawiają, że nie chcą zatrudniać firmy. Usługi zarządzania reputacją pomagają w generowaniu większej liczby recenzji oraz zarządzaniu negatywnymi opiniami i odpowiadaniu na nie w imieniu Twojej firmy.

  Usługi w zakresie zakupu i planowania mediów

  Kampanie marketingowe w środkach masowego przekazu mogą przyprawiać o ból głowy, zwłaszcza kupowanie miejsc reklamowych i planowanie zintegrowanych kampanii. Usługi zakupu i planowania mediów łagodzą stres związany z planowaniem. Pozwól nam zaplanować dla Ciebie w pełni zintegrowaną kampanię.

  Reklama OTT (Over-the-Top)

  Udowodniono, że reklama OTT (over-the-top) zapewnia pozytywny wzrost marki w cyfrowych kampaniach marketingowych firm świadczących usługi. Wymiernie zwiększ liczbę potencjalnych klientów i świadomość marki, wykorzystując reklamy OTT w celu uzupełnienia SEO, reklam PPC i całej Twojej obecności cyfrowej. 

  Reklama telewizyjna

  Szukasz innej sprawdzonej strategii marketingowej, aby zwiększyć świadomość marki? Wypróbuj reklamę telewizyjną dla firm. Zajmujemy się całym procesem produkcji komercyjnej, od planowania i kupowania reklam telewizyjnych po pisanie scenariuszy, kręcenie i edycję postprodukcji.

  Reklama radiowa

  Podobnie jak reklama telewizyjna, ale bardziej przystępna cenowo, reklama radiowa jest sprawdzonym kanałem zwiększającym świadomość marki i wyróżniającym ją na rynku. Usługi reklamy radiowej dla firm zmniejszają stres związany z kupowaniem i planowaniem kampanii oraz zapewniają zintegrowany przekaz zarówno w środkach masowego przekazu, jak i marketingu cyfrowym.

  Reklama na billboardach

  Billboardy generują miliony wyświetleń na Twoim lokalnym rynku. Pozwól UniqueSEO zaplanować, kupić i zaprojektować reklamy billboardowe dla Ciebie, zapewniając spójny przekaz w reklamach zewnętrznych i kampaniach marketingu cyfrowego. Pomożemy Ci wybrać lokalizacje billboardów, aby zmaksymalizować wyświetlenia i widoczność marki, co skutkuje wzrostem marki w kanałach cyfrowych, takich jak SEO, PPC i bezpośredni ruch w witrynie.

  Chat bot

  Chat to usługa czatu na stronie internetowej, która ułatwia komunikację z klientami — zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów. Dzięki funkcjom opartym zarówno na sztucznej inteligencji, jak i na czacie na żywo, możesz zastosować niestandardowe podejście, które pozwoli Ci uwolnić czas jednocześnie zapewniając natychmiastową obsługę klienta.

  Inteligentna sprzedaż (szkolenie w zakresie obsługi klienta)

  Wiemy, jak wykorzystać moc monitorowania, aby znacznie poprawić jakość obsługi klienta i znacznie zwiększyć zwrot z inwestycji marketingowych. Dzięki naszej autorskiej integracji zespół może pomóc Twojej firmie w uzyskaniu jak największej wartości z każdego połączenia telefonicznego, czy email, identyfikując sposób zamknięcia większej liczby klientów.

  Usługi lead generation

  W każdej firmie zdarzały się sytuacje, w których przedstawiciele obsługi klienta przypadkowo tracą leady. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile straciłeś przychodów z tych utraconych leadów? Dzięki usługom odzyskiwania potencjalnych klientów możesz w pełni wykorzystać istniejącą pulę potencjalnych klientów, a tym samym w pełni wykorzystać wydatki marketingowe.

Usługi marketingowe a VAT

Praktycznie zawsze jeśli mówimy o zakresie w jakim towary i usługi są wykorzystywane do wykonywania czynności opodatkowanych, musimy pamiętać że oficjalne stanowisko jasno stwierdza iż podatnikowi przysługuje wtedy prawo do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego (mówi o tym art. 86 ust. 1 ustawy o podatku od towarów i usług, znany potocznie jako ustawa o VAT). Przepisy tej ustawy nie precyzują jednak, jaki związek musi istnieć w związku z zakupami a czynnościami opodatkowanymi, na podstawie którego to związku firma/spółka może korzystać z prawa do odliczenia podatku naliczonego. Najważniejsze jest to, aby nabywane przez Firmę/Spółkę towary i usługi były wykorzystywane do prowadzonej działalności opodatkowanej, w związku z czym owe powiązanie może być zarówno bezpośrednie jak i pośrednie.

Usługi marketingowe PKD PKWiU

Usługi marketingowe najczęściej klasyfikowane są jako marketing bezpośredni i reklama bezpośrednia w grupowaniu PKWiU.

Z – Działalność agencji reklamowych. PKD 73.11.Z – Działalność agencji reklamowych

Usługi marketingowe GTU 12

 Pojęcie „usługi marketingowe” jest pojęciem rozumianym bardzo szeroko, dlatego też ustawodawca zawęził zakres, uzależniając wszelkie działania tego typu od PKWiU. Przy świadczeniu usług marketingowych GTU 12 gdy zakres działań zawiera się w PKWiU 73.1, ma zastosowanie oznaczenie GTU 12.

 Dedykowany zespół marketingu usług domowych

  Zespół specjalistów ds. biznesu online w usługach marketingowych UniqueSEO zna najlepsze modele jak własną kieszeń. Współpracujemy z Tobą, aby rozwiązywać typowe wyzwania marketingowe, które wynikają z sezonowości i są unikalne dla Twojej branży. U podstaw naszej działalności opieramy się na danych i zarządzamy Twoimi kampaniami marketingowymi online tak, jakby były one naszymi własnymi. Twój sukces jest naszym sukcesem, a my jesteśmy oddani pomaganiu Ci w zwiększaniu liczby potencjalnych klientów i sprzedaży oraz rozwijaniu Twojej firmy.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)