SOTE sklepy internetowe (jak je reklamować online). Pozycjonowanie SEO e-commerce

ROI return on investment zwrot z inwestycji
ROI – co to jest?(ang. return on investment, zwrot z inwestycji)
23 kwietnia, 2022
Idosell
IdoSell Shop (IAI-shop) sklep internetowy
23 kwietnia, 2022
SOTE
SOTE

Platforma SOTE – czy warto?

SOTE to zaawansowane oprogramowanie, które wykorzystywane jest do prowadzenia własnego sklepu internetowego bez potrzeby programowania. Wszystkie niezbędne operacje wykonywane są za pomocą intuicyjnego systemu CMS, który w całości oparty jest na modelu SaaS.

SOTE Store zaprojektowany został głównie do tworzenia małych i średników sklepów internetowych. Dzięki prostej i łatwej w obsłudze platformie, można bardzo szybko rozpocząć sprzedaż oferowanych towarów.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

O czym należy pamiętać?

W pierwszej kolejności warto wyraźnie zaznaczyć, że platforma SOTE nie pozwala na integrację z zewnętrznymi hurtowniami. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że nie jest to najlepsze rozwiązanie dla osób zainteresowanych prowadzeniem sprzedaży w modelu B2B.

SOTE Store nie przypadnie do gustu również osobom zainteresowanym założeniem sklepu dropshippingowego.

agencja seo social media reklama google ads facebook marketing

Jakie największe zalety ma sklep na SOTE?

Korzystając z platformy SOTE można liczyć na pełne wsparcie techniczne w języku polskim. Pierwsze 14 dni jest bezpłatne, dlatego też każdy użytkownik może zapoznać się z platformą i przetestować wszystkie możliwości. Do największych zalet należy zaliczyć bardzo łatwy w obsłudze panel administracyjny.

Jest to najlepszy wybór dla osób, które nigdy wcześniej nie prowadziły sklepu internetowego i nie mają żadnego doświadczenia z systemami zarządzania treścią.

SOTE umożliwia bezproblemową integrację z wieloma ważnymi serwisami zewnętrznymi, które działają w branży e-commerce. Na szczególną uwagę zasługuje również możliwość prowadzenia sprzedaży międzynarodowej.

Jakie wady SOTE ecommerce?

SOTE Store ma oczywiście nie tylko same zalety, ale również kilka wad o których należy zawsze pamiętać. Dla niektórych użytkowników największym minusem mogą okazać się ograniczenia jeżeli chodzi o możliwość edycji dostępnych szablonów. Większość zaawansowanych funkcji i modułów jest płatnych.

Platforma ma dość duże ograniczenia jeżeli chodzi o możliwość rozwoju. Przeszkodą przy dużych sklepach może okazać się także brak automatyzacji działań.

Dla kogo SOTE?

Oprogramowanie SOTE pomimo kilku ograniczeń, jest rozwiązaniem jak najbardziej godnym uwagi. Platforma przypadnie do gustu przede wszystkim tym użytkownikom, którzy chcą bardzo szybko i co najważniejsze niedrogo uruchomić własny sklep internetowy.

Z opisywanej platformy powinny skorzystać przede wszystkim te osoby, które nie mają zielonego pojęcia o programowaniu. SOTE na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia się przede wszystkim profesjonalnym wsparciem technicznym i konkurencyjną ceną.

Czym tak naprawdę charakteryzuje się platforma SOTE?

Nowoczesna platforma SOTE zaprojektowana została w taki sposób, aby zakupy w Internecie były bardzo proste i przyjemne.

Użytkownicy otrzymują przejrzysty dostęp do kategorii produktów oraz intuicyjną wyszukiwarkę. Za pomocą specjalnych filtrów można błyskawicznie odnaleźć produkty, których zakupem jesteśmy zainteresowani. Administratorzy sklepu otrzymują możliwość samodzielnego zarządzania sprzedażą.

Za pomocą prostego panelu można obsługiwać poszczególne zamówienia i wystawiać faktury VAT. Bardzo prosta i przejrzysta jest również integracja z firmami kurierskimi. W każdej chwili można dodać, usunąć lub edytować wybrane treści. SOTE jest bardzo przejrzysty nie tylko dla osoby kupującej, ale również dla sprzedawcy.

SEO friendly sklep internetowy

SOTE Store rozbudowany została także pod kątem SEO, dzięki czemu znacząco wspiera pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarce Google. Poszczególne znaczniki meta można ustawić globalnie dla całego serwisu, jak i również kluczowe podstrony można zoptymalizować indywidualnie.

Za pomocą breadcrumbs można poprawić linkowanie wewnętrzne, które znacząco poprawi indeksację witryny. Rozbudowane zostały również narzędzia umożliwiające integrację z social media.

W ostatnim czasie portale społecznościowe coraz częściej wykorzystywane są w kampaniach marketingowych, dlatego też tym bardziej warto skorzystać z ich olbrzymiego potencjału.

Za pomocą gotowych skryptów można stworzyć mapę Google i nakładać linki kanoniczne. W dużej mierze to właśnie dzięki temu prostemu rozwiązaniu można raz na zawsze rozwiązać problem z duplicate content.

Na proste słowa kluczowe nawet osoby początkujące są w stanie samodzielnie się wypozycjonować.

Przy konkurencyjnych frazach warto jednak skorzystać z pomocy doświadczonych agencji SEO.

Na które funkcjonalności warto zwrócić uwagę w sote ecommerce?

SOTE Store oferuje bardzo wiele ciekawych rozszerzeń i dodatkowych funkcji, którym warto dokładnie się przyjrzeć. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim integracja w Domodi i Homebook.

Bardzo wiele dodatków dostępnych jest bezpłatnie albo za niewielką opłatę. Wszystkie szablony są RWD, dzięki czemu prawidłowo wyświetlać będą się na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Ma to olbrzymie znaczenie ponieważ z miesiąca na miesiąc coraz więcej użytkowników dokonuje zakupów właśnie za pośrednictwem telefonów i tabletów. Do sklepu bez problemu podepniemy PayU, DotPay.pl, Przelewy24.pl, eCard, czy Cashbill. Możliwa jest także sprzedaż Allegro i import zamówień.

pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy
SOTE sklepy internetowe (jak je reklamować online). Pozycjonowanie SEO e-commerce

Podsumowanie

pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy

Co myślisz o wpisie dzisiejszym pt. SOTE sklepy internetowe (jak je reklamować online). Pozycjonowanie SEO e-commerce?

Działasz w handlu online?

Daj znać w komentarzu.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)