Sales Navigator

Linkedin
Linkedin
11 lutego, 2022
Shopify
Shopify
12 lutego, 2022
Sales Navigator
Sales Navigator

Sales Navigator Linkedin

LinkedIn w posiada różne płatne pakiety, aplikacje i cała oferta jest dosyć mocno zróżnicowana. Jeśli zajmujesz się, albo pracujesz w dziale handlowym czy szukasz nowych leadów to głównie powinien zainteresować Ciebie Sales Navigator.

Wiele osób używa go do lead generation i chwali, że bardzo pomaga w procesie prospectingu firm i klientów. Dział handlowy i sprzedawcy, którzy używają Sales Navigator do swojej codziennej pracy mają o wiele większe szanse żeby dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. Zanim przejdziemy dalej jedna mała uwaga na wstępie. Nie myl sales navigatora z Premium Business.

Sales Navigator to coś innego niż Premium Business. Konto Premium Business nie posiada wszystkich funkcji, jakie znajdziesz w Sales Navigator.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Sales Navigator

Rodzaje kont sales navigator linkedin

Platforma Linkedin posiada konto darmowe i liczne subskrypcje Premium, które dzielimy na:

Sales Navigator kiedyś dzielił się na 3 opcje:

 • Sales Navigator Professional
 • Sales Navigator Team
 • Sales Navigator Enterprise

Obecnie sales Navigator dzieli się na :

 • Sales Navigator Core (dla indywidualnych użytkowników)
 • Sales Navigator Advanced (dla zespołów)

Subskrypcje Premium:

 • Essentials
 • Sales Navigator Core
 • Recruiter Lite
 • Pro
EssentialsProSales Navigator CoreRecruiter Lite
Zdobądź pracę i osiągnij swój celRozszerzaj swoją sieć i podtrzymuj kontaktyOdkryj więcej możliwości sprzedażyZnajdź i zatrudnij najlepszego kandydata
Wyróżnij się i nawiąż kontakt z zatrudniającymi menedżerami
Zobacz, jak wypadasz w porównaniu z innymi kandydatami
Zdobądź nowe umiejętności, które rozwiną Twoją karierę
Wszystkie funkcje subskrypcji Essentials, a także:
Znajdź właściwe osoby i skontaktuj się z nimi
Promuj i rozwijaj swoją firmę
Zdobądź nowe umiejętności, aby wzbogacić swoją zawodową markę
Wszystkie funkcje Pro, a także:
Znajdź klientów i firmy w swoim segmencie rynku
Otrzymuj ważne informacje, pozwalające na nawiązanie kontaktu z osobami, na których Ci zależy
Buduj relacje oparte na zaufaniu z obecnymi i potencjalnymi klientami
Wszystkie funkcje subskrypcji Pro, a także:
Znajdź szybciej najlepszych kandydatów
Skontaktuj się bezpośrednio z najlepszymi kandydatami
Buduj relacje z potencjalnymi pracownikami
https://www.linkedin.com/premium/products/?intentType=FIND_LEADS&upsellOrderOrigin=premium_nav_more_products_panel&utype=explore_all

Co to jest Sales Navigator?

Sales Navigator to funkcja premium na LinkedIn, która pomaga firmom w generowaniu potencjalnych klientów na LinkedIn, umożliwiając łatwe znajdowanie docelowych odbiorców i kontaktowanie się z nimi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Jest określany jako najlepsza wersja LinkedIn dla wszystkich zainteresowanych zwiększaniem sprzedaży, dzięki wielu funkcjom specjalnie zaprojektowanym z myślą o tym działaniu.

Mówiąc prościej, Sales Navigator to platforma sprzedaży społecznościowej firmy LinkedIn, która zapewnia szereg funkcji, które koncentrują się na pomaganiu w znajdowaniu odpowiednich potencjalnych klientów do budowania relacji. Dzięki LinkedIn Sales Navigator możesz dotrzeć do odpowiednich potencjalnych klientów, korzystając z funkcji wyszukiwania i filtrowania. Sales Navigator zapewnia również przydatne informacje i spostrzeżenia, które mogą pomóc zrozumieć i znaleźć potencjalnych klientów. W ten sposób możesz kontaktować się z prospectami na znacznie bardziej osobistym poziomie, oferując spersonalizowane treści, rabaty i oferty.

To może Ciebie zainteresować:

Ile kosztuje Sales Navigator?

Sales navigator cena: Ceny w zależności wahają się od pakietów. Najmniejszy to 149 zł za miesiąc, pakiet recruiter to 319,99 miesiąc i mówimy tutaj o pakietach indywidualnych.

Ile kosztuje Linkedin learning?

Pierwszy miesiąc jest za darmo (https://www.linkedin.com/learning/) Linkedin leraning to dawna Lynda, cena zależy od wybranego abonamentu — możesz wykupić dostęp miesięczny za 149 zł lub roczny o wartości 69 zł za miesiąc, który pozwala zaoszczędzić aż 54%.

Social Selling Index LinkedIn

LinkedIn to platforma stworzona dla profesjonalistów. Skuteczne kampanie marketingowe i sprzedażowe na LinkedIn pomagają generować więcej leadów. Krótko mówiąc, tak definiujesz sprzedaż społecznościową, czyli budowanie połączeń sprzedażowych za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sprzedaż społecznościowa, zaprojektowana jest , aby ułatwić dotarcie do klientów, a także pomóc w budowaniu relacji biznesowych podczas spotkań twarzą w twarz lub rozmów telefonicznych. Social selling index jest narzędziem do oceny potencjału sprzedaży w sieci społecznościowej LinkedIn. Ponadto SSI jest całkowicie darmowym pomiarem. Każdy może uzyskać swój wynik, bez względu na dostępne opcje Linkedin. Oto link: https://www.linkedin.com/sales/ssi

Na Social Selling Index składają się 4 składowe:

 1. Budowanie profesjonalnego wizerunku
 2. Pozyskiwanie właściwych kontaktów
 3. Angażowanie
 4. Budowanie relacji na LinkedIn

Sales Navigator jak korzystać

Sales Navigator posiada intuicyjny interfejs i można się po nim łatwo poruszać na stronie internetowej Linkedin inc. Rozpoczęcie pracy jest tak proste, jak na zwykłym portalu (darmowej wersji) LinkedIn, ponieważ system podaje nam wszystkie podstawowe funkcje, a także oferuje szkolenia wideo i seminaria internetowe, jeśli utkniemy lub będziemy musieli się uczyć nowych funkcji.

Z poziomu LinkedIn Sales Navigator możesz obserwować firmy (Konta) oraz osoby (Lead). Użytkownicy i firmy nie zostaną poinformowani, że są monitorowani. Wyszukiwanie można zawęzić, zawężając kryteria. W odniesieniu do osób można to zawęzić do: lokalizacji, relacji, nazwy firmy, branży, wielkości firmy, tytułu i roli. Dzięki temu możesz lepiej zrozumieć, czym się interesuje i co publikuje dana osoba. Stwarza to możliwości dialogu i budowania relacji. Podsumowując, LinkedIn Sales Navigator zapewnia:

 • Możliwość dokładnego znalezienia potencjalnych klientów,
 • Monitorujesz 1500 kont,
 • Porządkujesz leady na liście.
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)