Agencja pozycjonowanie stron internetowych, marketing i seo

kampania seo
Kampania seo, search engine optimization to nie SEM czy google ads!
9 grudnia, 2021
kurs seo
Kurs SEO szkolenie pozycjonowanie i optymalizacja online
9 grudnia, 2021
Agencja pozycjonowanie
Agencja pozycjonowanie stron internetowych

Agencja pozycjonowanie stron internetowych, marketing i seo

Jak większość właścicieli firm, prawdopodobnie słyszałeś o korzyściach, jakie SEO może zapewnić większości firm. Prawdopodobnie rozumiesz, jak ważny jest rozwój firmy w Internecie.

Mając to wszystko na uwadze, nadal możesz się zastanawiać, czy naprawdę możesz skorzystać z pozycjonowania, jeśli obecnie nie poszukujesz aktywnie ruchu SEO. Czym więc jest firma która zajmuje się pozycjonowaniem?

Pozycjonowanie jest dość złożone. Wyszukiwanie agencji od pozycjonowania może być również dość mylące, ponieważ nie będziesz w stanie odróżnić dobrej agencji od złej. Przy całym tym szumie oczywiste jest, że większość właścicieli firm spotkała się w przeszłości z wieloma agencjami które robiły pozycjonowanie.

Nawet jeśli agencja mówi o swoich usługach, o tym, co robią i co możesz dzięki temu uzyskać, nadal możesz mieć trudności z pełnym zrozumieniem tego, co robią te firmy, zwłaszcza z całym złożonym słownictwem.
Celem tego artykułu jest prawdziwa odpowiedź, w prostych słowach, na cztery następujące pytania:

 • Czym jest firma agencja od pozycjonowania?
 • Jakie są usługi pozycjonowania?
 • Jakie są prawdziwe korzyści płynące z pomocy firmy SEO?
 • Na co zwrócić uwagę przy wyborze agencji SEO?
Agencja pozycjonowanie

Co oferuje agencja seo?

Firmy od pozycjonowania stron www (agencja pozycjonowanie) oferują usługi, które pomagają zoptymalizować wyniki wyszukiwania, co z kolei pomaga poprawić widoczność w Internecie. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek polega na zmianie witryny, jej konstrukcji, tworzeniu i optymalizacji treści oraz generowaniu linków, aby upewnić się, że pojawisz się w wynikach wyszukiwania.Im bardziej zoptymalizowana jest Twoja witryna i treść, tym bardziej prawdopodobne jest, że wyszukiwarki, takie jak Google, uszeregują Twoją witrynę na pierwszych stronach wyników wyszukiwania (słowa kluczowe lub frazy związane z Twoją firmą), dla których próbujesz się wyświetlić.Jedną z największych korzyści z pracy z agencją pozycjonowania zamiast zatrudniania kogoś wewnętrznie jest to, że ma ona doświadczenie w generowaniu wyników dla firm takich jak Twoja. Eksperci SEO (nie wszyscy) wiedzą, co działa, a co nie, aby Twoja marka pojawiała się w wyszukiwarkach takich jak Google, Bing czy Yahoo.

Agencja pozycjonowanie


Większość agencji pozycjonowania ma zespół ekspertów SEO, którzy mają szeroki zakres doświadczeń. Te połączone doświadczenia mogą być niezwykle cenne, ponieważ wiedzą dokładnie, co zrobić, aby skutecznie generować wyniki.
Agencje od pozycjonowania generalnie świadczą szeroki zakres usług, oto kilka z nich:

 • Audyt strony internetowej
 • Dopasowana strategia pozycjonowania
 • Optymalizacja szybkości witryny
 • Tworzenie content marketingu

Podsumowując, mogą pomóc Ci stworzyć odpowiednią strategię SEO, a następnie zająć się jej wdrożeniem. Najlepsze agencje pozycjonowania będą stale z Tobą współpracować, aby generować wyniki. Potraktują Twój biznes jak własny, co oznacza, że ​​będą niezwykle oddani Twojemu biznesowi.
Celem agencji pozycjonującej stronę internetową jest generowanie najlepszych wyników w oparciu o Twoje cele. Twoimi celami mogą być generowanie dużego zwrotu z inwestycji lub uzyskanie jak największej widoczności. Zespół SEM będzie tam, aby zrealizować Twój cel.Jak mogą osiągnąć takie rezultaty? To połączenie całego naszego doświadczenia, aby podejmować właściwe decyzje i nieustępliwego podejścia, aby zawsze znajdować sposoby na ulepszenie i zrozumienie, co zadziałało, a co nie.Przynajmniej takie jest nasze podejście w Agencji UniqueSEO (agencja pozycjonowanie stron internetowych), ponieważ chcemy, abyś wyciągnął jak najwięcej z naszej pracy z Tobą!

Jakie są prawdziwe korzyści ze współpracy z firmą SEM, która wykona pozycjonowanie stron www?

Współpraca z firmą od pozycjonowania ma wiele zalet dla Twojej firmy, ponieważ wyszukiwarki są jednymi z najczęściej odwiedzanych witryn internetowych, co oznacza, że ​​możesz zyskać dużą widoczność. Oto trzy najbardziej znane sposoby, w jakie agencja pozycjonowania może pomóc:

#1 – Poprawa wyników wyszukiwania

Solidna firma od pozycjonowania stron będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o zwiększenie pozycji Twojej witryny w wyszukiwarkach takich jak Google. Posiadając aktualną wiedzę, strategie i narzędzia, firma od pozycjonowania stron będzie w stanie zoptymalizować Twoją stronę internetową, aby zwiększyć jej autorytet w wyszukiwarkach.

Pierwszym krokiem dla agencji od pozycjonowania stron jest badanie słów kluczowych. Ta faza procesu pozycjonowania jest bardzo ważna, ponieważ kierowanie na odpowiednie słowa kluczowe może przyciągnąć odpowiednich odbiorców do Twojej witryny.

Po tej fazie zoptymalizują również architekturę witryny, aby umożliwić wyszukiwarkom indeksowanie wyników witryny. Oznacza to, że wyszukiwarki będą mogły zobaczyć strony w Twojej witrynie.

Twoja agencji od pozycjonowania stron będzie w stanie znaleźć potrzebne modyfikacje projektu i treści witryny, aby pomóc w rankingu w wyszukiwarkach i skutecznie wdrożyć te szanse.

Podsumowując, im wyższa pozycja w rankingu dla pożądanego słowa kluczowego, tym bardziej przyciągniesz odpowiednich potencjalnych klientów, którzy będą mieli dużą szansę stać się Twoimi klientami.

#2 – Przyciąganie właściwej grupy docelowej

Celem jaki ma agencja która wykonuje pozycjonowanie stron nie jest zapewnienie Ci „słabej” widoczności, chcą kierować działania na słowa kluczowe o dużym zamiarze kupna. Słowa kluczowe o wysokiej intencji to słowa kluczowe, które mogą wyszukiwać Twoi docelowi odbiorcy, które sygnalizują, że są naprawdę zainteresowani ofertą Twojej firmy.

Pierwsza strona Google przechwytuje 71% kliknięć w wyszukiwarce, a w ostatnich latach powiększyło się to aż do 92%. Google jest naprawdę dobry w pokazywaniu ludziom tego, czego szukają. Innymi słowy, jeśli dopasujesz swoje treści do intencji ludzi, uzyskasz dużo wysokiej jakości ruchu.

#3 – Jak sprawdzić co robi agencja seo/sem

Chociaż ranking słów kluczowych o wysokiej intencji jest istotą pozycjonowania, ważne jest również, aby wiedzieć, skąd pochodzą wyniki. W ten sposób jesteśmy w stanie zoptymalizować i skupić się na niektórych słowach kluczowych. Pozycjonowanie jest łatwe do śledzenia, co może naprawdę pomóc w ulepszeniu z biegiem czasu.

Bez względu na to, co agencja która wykonuje pozycjonowanie stron zrobiła w przeszłości, my możemy pomóc Ci w generowaniu dobrych wyników. W rzeczywistości możesz poprosić swoją firmę, aby przesyłała Ci comiesięczny raport o poprawie Twojego rankingu, słowach i wiele więcej!

Może to być niezwykle pomocne, aby lepiej zrozumieć, czego szukają ludzie, gdy chcą dowiedzieć się więcej o Twojej firmie.

Prosząc swoją agencję która wykonuje pozycjonowanie stron o miesięczny raport analityczny na temat kampanii SEO, możesz lepiej zrozumieć, w jaki sposób usługi zapewniają wartość dla Twojej firmy.

Ważne jest, aby poprosić agencję od pozycjonowania o takie informacje, ponieważ zapewnia ona podział wyników. Dzięki temu masz kontrolę nad tym, czy generujesz satysfakcjonujące wyniki dla swojej marki. Możesz znaleźć natężenie ruchu, rankingi słów kluczowych, źródła ruchu, generowane przychody i wiele więcej.

Usługi SEO, czyli czym jest agencja pozycjonowanie i content marketing

Usługi takie jak pozycjonowanie są dość rozległe, ale reprezentują proces optymalizacji stron Twojej witryny i jej linków zwrotnych w celu zwiększenia pozycji w wyszukiwarkach. Agencja która wykonuje pozycjonowanie stron świadczy takie usługi dla swojego klienta, aby pozycjonować się na pierwszej stronie strony wyników wyszukiwania (SERP) w celu generowania ruchu na odpowiednie słowa kluczowe do swoich produktów i usług.

W takich usługach SEO uwzględniamy nie tylko strategię zmiany pewnych rzeczy na swojej stronie internetowej, ale także robienie tego za Ciebie, aby pomóc Ci osiągnąć wyższą pozycję dla pożądanych słów kluczowych.

Wiedząc, czym jest agencja która wykonuje pozycjonowanie stron i jakie korzyści płyną z pracy z nią, porozmawiajmy bardziej szczegółowo o oferowanych przez nią usługach. Czym zajmują się eksperci?

Zadaniem eksperta SEO jest przeanalizowanie rankingu Twojej witryny i Twoich konkurentów, aby znaleźć odpowiednie słowa kluczowe, dla których powinieneś zdobyć wysoką pozycję. Następnie pomagają wprowadzić niezbędne modyfikacje, aby generować ruch z wyszukiwań tych słów kluczowych. Najlepszym sposobem, aby w pełni zrozumieć, co robią, jest zrozumienie usług, które zwykle oferują.

#1 – Analiza i audyt seo strony internetowej

Większość firm SEO rozpocznie współpracę z Twoją firmą od przeprowadzenia audytu Twojej witryny i aktualnych rankingów SEO. 

 • Przyjrzymy się architekturze Twojej witryny, aby upewnić się, że pojawia się w wyszukiwarkach
 • Dowiemy się, na jakie słowa kluczowe wyświetla się Twoja witryna
 • Analizujmy szybkość Twojej strony internetowej
 • I wiele więcej

Pomaga to agencja która wykonuje pozycjonowanie stron określić najlepsze możliwości widoczności w google dla Twojej witryny. Te łatwe frazy mogą być słabymi lub mocnymi stronami.

Na przykład, może Twoja witryna jest bardzo powolna, wtedy możemy zamienić Twoją słabość w siłę. Z drugiej strony możesz już mieć dobrą pozycję w rankingu dla pożądanego słowa kluczowego o wysokiej intencji, a my możemy to wykorzystać w swojej strategii SEO.

Ostatnim krokiem audytu i analizy pozycjonowania www jest sprawdzenie, kim są twoi konkurenci pod względem SEO i jaka jest ich strategia. Dzięki temu będziemy mieli dobry pomysł na to, co możemy zrobić szybko, abyś zrównał się i ostatecznie osiągnął lepsze wyniki niż oni.

Ta faza pomaga również Twojej agencji która wykonuje pozycjonowanie stron zrozumieć, kim są Twoi docelowi odbiorcy i czego szukają. W strategii pozycjonowanie www pozwoli to uzyskać w przyszłości mnóstwo odpowiednich pomysłów na słowa kluczowe i treści.

Podsumowując, dzięki lepszemu zrozumieniu Twojej firmy i rankingów konkurencji, Twoja firma będzie w stanie stworzyć silny i odporny plan gry i strategię.

#2 – Plan i strategia SEO nawet pod sklep internetowy e-commerce

Po przeprowadzeniu silnej, głębokiej analizy, jak nazywamy to w UniqueSEO, Twoja firma jest gotowa do stworzenia planu gry i strategii SEO dostosowanej do Twoich potrzeb i celów. Analiza i audyt pozwoliły nam dobrze zrozumieć, do jakich słów kluczowych dążyć i kim jest Twój rynek docelowy.

Dobra strategia na pozycjonowanie może znacznie różnić się w zapewnianiu dobrych wyników w oparciu o cel kampanii SEO. Każda firma jest inna, dlatego ważne jest, aby cele pasowały dokładnie do Twojego rodzaju działalności.

Branże usługowe chcą aby zapewnić im generowanie potencjalnych klientów, podczas gdy eCommerce może chcieć generować sprzedaż bezpośrednio w swojej witrynie.

Twój plan gry i strategia SEO będzie zawierał nie tylko długoterminowe cele, ale także taktykę, która zostanie wykorzystana, aby przenieść Twój biznes z miejsca, w którym jest, do miejsca, w którym może być.

Jedna rada, jeśli Twoja agencja która wykonuje pozycjonowanie stron nie może wyjaśnić prostymi słowami, jaka jest jej strategia, to prawdopodobnie dlatego, że nie ma wystarczających kwalifikacji. Pełne zrozumienie koncepcji na pozycjonowanie witryny oznacza, że ​​powinieneś być w stanie sprawić, by każdy zrozumiał różne koncepcje.Posiadanie agencji która wykonuje pozycjonowanie stron www, która dobrze wyjaśnia, co robią, jest niezwykle ważne, aby upewnić się, że rozumiesz, co się dzieje. 

#3 – Marketing internetowy i narzędzia

Jeśli chodzi o narzędzia SEO , nie brakuje ich. Istnieje ponad sto różnych narzędzi, które robią podobne rzeczy. W oparciu o Twój plan gry i strategię SEO, Twoja agencja która wykonuje pozycjonowanie stron powinna poprowadzić Cię we właściwym kierunku, aby mieć najlepsze narzędzia do osiągnięcia Twoich celów.

Najczęściej używa się ich aby generować raporty i informacje takie jak:

 • Ranking słów kluczowych
 • Analiza linków zwrotnych
 • Ruch organiczny
 • Raporty o uszkodzonych adresach URL, 404
 • I wiele więcej

Narzędzia te pozwolą Twojej firmie upewnić się, że jej działania pozycjonowania przynoszą pożądane rezultaty. Upewnią się również, że nie przegapią żadnej ciekawej okazji, aby wygenerować jeszcze więcej wyników przy nisko wiszących owocach.

Będzie to również bardzo cenne dla Ciebie, ponieważ będziesz mógł śledzić wyniki i przyjrzeć się odpowiednim spostrzeżeniom, aby współpracować z naszą agencją która wykonuje pozycjonowanie stron. Im bardziej jesteś oddany, aby nam pomóc, tym bardziej możemy Ci pomóc!

Silna i doświadczona firma od pozycjonowania poprowadzi Cię we właściwym kierunku, jeśli chodzi o setki dostępnych narzędzi w oparciu o Twoje cele w Google. Najczęściej używamy są SEMrush , Ahrefs i Serpstat. Dzięki odpowiedniemu zestawowi narzędzi Twoja strategia SEO która wykona agencja pozycjonowanie będzie łatwa do zrealizowania, a kampania SEO skutecznie zoptymalizowana!

#4 – Wstępna konfiguracja, kampania i optymalizacja

Po skonfigurowaniu odpowiednich narzędzi wpływających na pozycjonowanie witryny w google nadszedł czas na wstępną konfigurację SEO. W tym miejscu Twoja agencja która wykonuje pozycjonowanie stron rozpocznie pracę nad realizacją planu gry i strategii SEO, abyś mógł zacząć widzieć bezpośrednie wyniki swojej kampanii.

Początkowa konfiguracja ma na celu rozwiązanie głównych problemów związanych z Twoją witryną. Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że są to najczęściej podejmowane przez nas działania optymalizacyjne na stronie:

 • Jeśli to możliwe, minimalizujemy kod
 • Optymalizacja obrazów Twojej witryny
 • Upewnimy się, że Twoja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych
 • Prawidłowe skonfigurowanie architektury witryny
 • Upewnimy się, że Twoja witryna jest połączona z Google Analytics i Google Search Console
 • Znajdziemy rzeczywiste słowa kluczowe, na których chcemy się początkowo skoncentrować w kampanii SEO

Jeśli chodzi o strategie na pozycjonowanie poza stroną, ponieważ mamy nad nimi mniejszą kontrolę, nasz firma może zająć się tym później. SEO poza stroną obejmuje głównie pozyskiwanie linków z innych witryn o wysokim autorytecie. Wyszukiwarki lubią to, ponieważ pokazuje, że Twoja witryna jest autorytatywna.

Twoja agencja która wykonuje pozycjonowanie stron powinna przynajmniej przedstawić pomysły i sugestie, jak ulepszyć strategie SEO poza stroną, takie jak taktyki. Może również dostarczyć plan działania, aby upewnić się, że ta część Twojej strategii zostanie rozwiązana.

#5 – Ciągła praca aby wyszukiwarka google rankowała Ciebie wyżej

Gdy wszystko jest ustawione, nadszedł czas, aby zacząć oglądać wyniki i kontynuować optymalizację. Jest to prawdopodobnie najważniejsza część pracy, początkowa konfiguracja jest ekstremalnie ważna.

Ponadto należy pamiętać, że wyszukiwarki, takie jak Google, stale aktualizują algorytmy. Posiadanie eksperta pozycjonowania po Twojej stronie może pomóc Ci upewnić się, że stale dostosowujesz się do zmian w świecie digital.

Aktualizacja algorytmu może mieć mały, ale i duży wpływ na biznes, dlatego tak ważne jest ciągłe dostosowywanie strategii do tego, co się dzieje. Umożliwi to Twojej firmie zachowanie zgodności z najnowszą aktualizacją robota google.

Twoja agencja która wykonuje pozycjonowanie będzie dokładać wszelkich starań, aby Twoja strona była widoczna w wyszukiwarkach, ponieważ SEO to dynamiczny świat. Chociaż jest to dość niezawodne źródło ruchu, wyszukiwania użytkowników zmieniają się w czasie, a ciągłe dostosowywanie strategii może mieć ogromny wpływ na wyniki.

Oto lista usług, o które możesz nadal dbać podczas pracy:

 • Stałe badanie słów kluczowych
 • Usługi marketingu treści
 • Remarketing w google ads (dawniej google adwords)
 • Stała optymalizacja strony internetowej aby konwersja była wysoka
 • Zmiana strategii w oparciu o najnowsze aktualizacje algorytmów i lejek marketingowy

Nasza agencja pozycjonowanie w internecie, dlaczego powinieneś z nami współpracować?

To jest ważne pytanie. Nie wszystkie firmy które wykonują pozycjonowanie są dobre, a co dopiero świetne. Wiele agencji wybiera łatwą drogę i skupia się na zamknięciu umowy bez dostarczania wyników. W UniqueSEO często bierzemy firmy, które nie były dobrze traktowane przez inne agencje, aby przywrócić ich wiarę w pozycjonowanie.

Ważne jest, aby poświęcić czas na rozmowę, spróbować uzyskać większą jasność na temat tego, co zrobimy i strategii, którą chcemy przyjąć. Im więcej wiesz, tym lepiej podejmujesz decyzje. Ważne jest, aby skupić się na dotychczasowych wynikach agencji, ale jeszcze bardziej na wiarygodności eksperta który zrobi pozycjonowanie.

Czy pozycjonowanie może generować większe przychody?

Pozycjonowanie to niesamowita inwestycja, ponieważ poprawia przychody na dłuższą metę. Może minąć kilka miesięcy, zanim zaczniesz widzieć wyniki, ale po tym okresie Twoje wyniki najprawdopodobniej wzrosną, jeśli będziesz współpracować z odpowiednią agencją od pozycjonowania taką jak my.

Kluczem do sukcesu jest zatrudnienie nas. 

Masz atrakcyjnie wyglądającą stronę dobrej jakości jednak nikt jej nie odwiedza. Prowadzisz swój biznes internetowy a jedyne czego Ci brakuje to agencja pozycjonowanie w UniqueSEO (agencja pozycjonowanie).

Jeśli interesuje Ciebie cena pozycjonowania słów kluczowych aby zdobyć więcej potencjalnych klientów z marketingu internetowego to zapoznaj się z naszymi działaniami seo dla e commerce jeśli posiadasz sklep internetowy, lub firmę usługową. Wiemy jak dodać wysoką widoczność w mediach społecznościowych (ponieważ agencja pozycjonowanie to również strategia social media, content marketing i inne pomniejsze jak m.in. google moja firma).

Czas podjąć decyzję dotyczącą jak nasza agencja wykona pozycjonowanie

Po przeczytaniu tego artykułu powinieneś wiedzieć jakie są korzyści ze współpracy z nami osiągniesz. Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że wybór jest bardzo ważny!

Kompleksowy wpływ na pozycjonowanie jest czymś więcej niż tylko doborem fraz kluczowych. Twoja domena zasługuje na skuteczne pozycjonowanie i konwertujący wysoki ruch na stronie. Pozycjonowanie szerokie, czy lokalne to dla nas łatwizna. Więc zgłoś się a zadbamy o Twoje pozycje w wynikach wyszukiwania strony pod kątem najlepszych słów kluczowych. Zadbaj o widoczność strony!

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)