News.pl Polska (dawny portal obecnie przekierowany na wiadomości)

Marketing przy kawie
Marketing przy kawie (portal i podcast over coffee)
3 stycznia, 2022
Sprawny marketing
Sprawny marketing (portal i magazyn sprawny.marketing)
3 stycznia, 2022
News.pl
News polska wiadomości pl

Newsy marketingowe i wiadomości, news.pl Polska

News.pl jest to stary portal, obecnie przekierowany za pomocą 301 na inny serwis. Przeglądając jego historię można znaleźć kilka ciekawych rzeczy, jak na przykład to:)

News.pl

Na początek aby przytoczyć kontekst porozmawiajmy o portalach i serwisach internetowych z dziedziny digital.

W Polsce mamy wiele portali internetowych poświęconych marketingowi. Ale czym one są?

Serwis newsowy opisuje po prostu zagadnienia związane z określoną tematyką. Jest na nich bardzo dużo informacji o tym co dzieje się w branży.

Natomiast mówiąc o serwisie czy portalu idziemy w delikatnie odmiennym kierunku.

Najłatwiej mówiąc portal o marketingu to określona przestrzeń online dla teamów marketingowych do działania, wyszukiwania, tworzenia i zarządzania zasobami digitalowymi na potrzeby kampanii marketingowych w wielu kanałach cyfrowych i fizycznych. To specyficzne rozwiązanie dla zasobów cyfrowych, które pozwala kontrolować, kto i kiedy ma do nich dostęp, gdzie są rozproszone i jak są wykorzystywane. Portal marketingowy to ścieżka, przez którą przechodzą Twoje zasoby cyfrowe, aby dostać się do różnych kampanii marketingowych.

Co to jest portal marketingowy?

W ciągu ostatnich kilku lat technologia marketingowa stała się akronimem i „rozwiązaniem”. Jeszcze niedawno zastanawialiśmy się co to jest CRM i zanim można było powiedzieć „big data”, musielismy być już ekspertami od omnichannel.
Kto potrzebuje portalu marketingowego?
Portal marketingowy jest najskuteczniejszy, gdy centralny zespół marketingowy składa się z centralnych programistów i wielu użytkowników marketingu satelitarnego. Użytkownikami marketingu mogą być podmioty stowarzyszone, franczyzobiorcy, partnerzy, dystrybutorzy itp. Są to w zasadzie grupa ludzi, którzy muszą być w stanie prowadzić lub zapewnić lokalny marketing. Centralny zespół ciężko pracował, aby zdecydować, jak zastosować metodę, która odpowiada każdemu i co mogą zrobić użytkownicy marketingu.Centralny zespół marketingowy wschodzących marek zanurzony jest w oceanie e-mailowych i telefonicznych konsultacji od użytkowników marketingu. Zamów najnowsze karty produktów, spersonalizowane kampanie e-mailowe, przewodniki po markach, zdjęcia firmowe. Lokalni marketerzy nie muszą spędzać zbyt wiele czasu sami, jeśli chcą dobrze, mogą zadać druzgocący cios Twojej marce.

Korzyści z korzystania z portalu marketingowego

1. Eliminujesz marnotrawstwo
Dzięki temu, że rutynowe działania marketingowe są samoobsługowe, Twój zespół może skupić się na działaniach strategicznych mających na celu poprawę marki. Co więcej, ten jeden typ pasuje do wszystkich kampanii i materiałów marketingowych, które są nieaktualne, zanim zostaną wykorzystane, można je wyeliminować, znacznie obniżając koszty druku i projektowania.
2. Doskonałe wyniki marketingowe
Ulepszony zwrot z inwestycji w marketing jest osiągany poprzez umożliwienie użytkownikom marketingu dostosowywania materiałów do trendów terytorialnych i reagowania na możliwości rynkowe. Przykłady na strategie? Na przykład pozwól użytkownikom wybierać spośród 3 rodzajów ofert lub skróć czas trwania promocji z przewidywanymi wzrostami. Szybciej wprowadzaj kampanie na rynek, eliminując procesy projektowe.
3. Chroń markę!
Twój portal marketingowy staje się jedyną wersją prawdy dla marketingu. Dostępne są tylko zatwierdzone obrazy, najnowsze prezentacje PowerPoint są dostępne za jednym kliknięciem, a karty produktów zawierają najnowsze dane porównawcze. Szablony marketingowe zapewniają, że wszystko, od propozycji po posty linkedIn, wykorzystuje odpowiednią wersję logo, czcionki i koloru firmy, nawet po dostosowaniu .

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)