Google partner premium (jak uzyskać status partnera google ads)

Marketing definicja
Marketing definicja i pojęcie marketingu (encyklopedia i znaczenie)
3 stycznia, 2022
cele marketingowe
Jak określić cele marketingowe przykłady
3 stycznia, 2022
Google partner
Google partner premium

Czym jest Google partner i partner google premium

Tworząc swój plan marketingu cyfrowego, zaczynasz przyglądać się różnym metodom dostępnym dla Twojej firmy. Jedną z najpopularniejszych metod jest reklama typu pay-per-click (PPC). Jest to metoda, która wykorzystuje Google Ads, aby pomóc Ci prowadzić płatne kampanie reklamowe, aby dotrzeć do docelowych odbiorców.

Kim jest Google partner?

Bycie Partnerem Google oznacza, że firma zatrudnia wielu pracowników, którzy posiadają certyfikat Google ads (dawniej Google AdWords), stale spełniają standardy wydajności Google, wykazują wzrost bazy klientów i uczestniczą w ciągłych szkoleniach.
Kiedy patrzysz na firmy zajmujące się marketingiem internetowym, wiele z nich udostępnia swoje różne certyfikaty, które potwierdzają wykonywaną przez nich pracę. Jedną z rzeczy, których chcesz szukać, jest logo Partnera Google. To jest plakietka wskazująca, że firma która robi marketing jest certyfikowanym Partnerem Google.

Google ads (kiedyś google adwords)

Ważne jest, aby zrozumieć Google Ads. Google Ads to program Google, którego używasz do reklam typu pay-per-click (PPC). Są to płatne reklamy, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google. To świetna metoda na pozyskiwanie nowych leadów i konwersji dla Twojej firmy.
Kiedy firma jest ekspertem w Google Ads, może zostać Partnerem Google.
Kiedy kształtujesz swój plan marketingu cyfrowego dla swojej firmy, chcesz współpracować z firmą, która jest najlepsza dla Twojego biznesu. Chcesz zobaczyć wyniki swojej kampanii. Współpracując z firmą zajmującą się marketingiem cyfrowym, która jest Partnerem Google, zyskasz to, co najlepsze z najlepszych.
Firmy partnerskie Google zdały egzaminy certyfikacyjne produktów Google Ads i są na bieżąco z najnowszymi informacjami o produktach.
Firmy te muszą przejść szkolenie i zdać egzaminy certyfikacyjne usług Google Ads. Potwierdza to, że firma zajmująca się marketingiem cyfrowym posiada wiedzę niezbędną do świadczenia swoim klientom najlepszej usługi Google Ads.
Partner Google może być certyfikowany w wielu rodzajach reklamy. Te typy obejmują reklamy w sieci wyszukiwania, mobilne, wideo, zakupy i displayowe.

Jak dołączyć do programu google partners?

  1. Zarejestruj się w Google Partners w Google Ads
  2. Przejdź do witryny Google Partners.
  3. Kliknij Dołącz do Partnerów Google.
  4. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany na swoje konto Google Ads, zaloguj się.
  5. Zapoznaj się z zastrzeżeniem i Warunkami korzystania z usługi, a następnie kliknij Zaakceptuj i kontynuuj.
  6. Wybierz konto menedżera Google Ads, które reprezentuje Twoją firmę.

Co daje status partnera google

Kiedy dołączysz do programu Google Partners to dostaniesz dostęp do szkoleń, pomocy i materiałów, które pomogą Twoim klientom osiągnąć sukces, a także rozwiniesz swoją firmę i wyróżnisz ją na rynku.

Jak uzyskać status google partner

Spełnić musisz 3 wymagania:

  •  Maksymalizacja skuteczności kampanii- musisz utrzymać wynik optymalizacji na poziomie co najmniej 70% na koncie menedżera zarejestrowanym w programie Google Partners.
  • Rozwój klientów – musisz utrzymać próg wydatków na poziomie 10 tys. USD w okresie 90 dni na wszystkich zarządzanych kontach.
  • Potwierdzenie posiadanej wiedzy – musisz udowodnić że Twoja firma ma niezbędną wiedzę z zakresu najnowszych usług i rozwiązań. Czyli co najmniej 50% doradców klienta ds. strategii musi uzyskać certyfikat.
Google partner

Jak zostać google partner premium?

Aby uzyskać status Partnera Premium, agencje muszą spełniać nowe wymagania programu Google Partners i zaliczać się do najlepszych 3% agencji uczestniczących w programie w danym kraju.

Czyli spełnić musisz wszystkie wymagania powyżej plus owe 3%.

Firmy z wielu krajów mogą wziąć udział w corocznym google premier partner awards. Podczas prowadzenia kampanii mogą pojawić się problemy. Twoja reklama może zostać zaatakowana przez złośliwe oprogramowanie, które wstrzymuje uruchomienie kampanii. Może pojawić się wiele problemów, które negatywnie wpłyną na Twoją kampanię.
Partner Google Premier ma dedykowany zespół osób w agencji , z którym może się skontaktować. Jeśli Twoja kampania jest uruchomiona i jest atakowana przez złośliwe oprogramowanie, może to kosztować Twoją firmę czas i pieniądze. Samodzielne rozwiązanie problemu zajmie Ci kilka dni.
Dzięki Premier Partner można szybko zająć się Twoim problemem. Oszczędza to czas i pieniądze Twojej firmy, ponieważ bezpośredni kontakt z Google jest zapewnony. To sprawia, że Premier Partner to świetna opcja dla Twojej firmy.
Najlepsze w Partnerze Google jest to, że współpracuje on bezpośrednio z Google. Twoje reklamy PPC są obsługiwane przez platformę Google.
Twojej firmie trudno jest nawiązać bezpośrednie połączenie z Google. Jeśli napotkasz problemy lub potrzebujesz pomocy, skontaktowanie się z kimś z Google może być trudne. Istnieją setki tysięcy innych firm, które również próbują skontaktować się z wielkim G, co utrudnia Twojej firmie nawiązanie tego połączenia.

Skuteczny lejek marketingowy w sieci reklamowej google, agencja UniqueSEO dla Twojej firmy

Prowadzimy skuteczne kampanie google ads i w interaktywny sposób jesteśmy w stanie pozyskiwać dla Ciebie nowych klientów.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)