Galeria google i zdjęcia google grafiki (obiektyw, aplikacja android iphone)

Call to action button – jak stworzyć skuteczne wezwanie do działania (przycisk CTA)
31 sierpnia, 2021
Google Keyword Planner, planer słów kluczowych google ads (dawniej narzędzie adwords)
31 sierpnia, 2021
Galeria google

Zdjęcia i filmy(google photos) to świetne narzędzia! Znasz google lens (obiektyw google)?
W tym tekście opiszemy jak działa aplikacja zdjęcia android iphone. Jak wykorzystać swój smartfon i stworzyć piękny album, jako galeria zdjęć. Dzięki tym bezpłatnym narzędziom możesz wyszukiwać zdjęcia z galerii, używać opcji view ma wszystkich urządzeniach i wykonywać kopie zapasowe zdjęć.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads


Galeria google i zdjęcia google grafiki (obiektyw, aplikacja android iphone)

Jeszcze jedno, możesz łatwo skorzystać z asystenta google żeby dodawać swoje zdjęcia tak aby powstała galeria zdjęć oraz filmów! Wystarczy konto google.

zdjęcia google grafiki

Działanie usługi grafik google.

Serwis Google odpowiedzialny jest za udostępnianie co raz to nowszych usług swoim użytkowników, na pewno jednym ze sztandarowych rozwiązań są obecne już od kilku lat galeria Google i Google grafiki. Wyszukiwanie zdjęć to na pewno druga obok zwykłych zapytań tekstowych najpopularniejsza forma szukania treści. Google Grafika oprócz szukania słowami kluczowymi jest wyposażona w funkcje szukania obrazem. Znajdziemy dzięki temu więcej informacji o obrazie takich jak rozmiar, kolor czy prawa autorskie. Amerykański Koncern ulepsza działanie i funkcje swojego systemu zapewniając tym samym wzrost zastosowań swojej wyszukiwarki. Widoczność naszych treści w Google są zależne od tego jak zadbaliśmy o wygodę i wrażenia ogólnie użytkowników naszych stron, należy tworzyć je mając w głowie użytkownika jako priorytet aniżeli wyszukiwarkę. Powinniśmy zadbać o dostarczenie dobrego kontekstu tj. treści graficzne winny być związane z tematyką strony internetowej.

aktualizacje google

Google sugeruje używanie grafik tam gdzie jesteśmy pewnie że wzbogacą stronę o oryginalne treści. Odradza się natomiast tworzenie stron, na których obrazy nie są naszymi oryginalnymi treściami. Drugą kluczową zasadą jest umieszczanie obrazów w miejscu optymalnym czyli takim gdzie obraz związany jest z tekstem dotyczącym go. Często stosuje się prostą ale skuteczną metodę, umieszczania obrazów najważniejszych na górze strony. Kolejna komplikacją może być umieszczenie tekstu na grafice, nie powinno się tego robić ponieważ zarówno użytkownicy jak i algorytm Google mogą mieć problemy z rozpoznaniem grafiki. Dla grafiki Google zarówno jakość zawartości naszej strony internetowej jak i treść wizualna zwiększa szanse na wyższe pozycjonowanie. Oczywiste jest iż wysokiej jakości zdjęcia przyciągają wzrok użytkowników. Obrazy rozmyte, niewyraźne czy rozpikselowane nie będą cieszyły się takim wrażeniem. Również na wygląd miniatur wpływ ma rozdzielczość obrazu, warto o tym pamiętać.

Google grafika powstało okrągłe 20 lat i przez dwie dekady pozwala korzystać z obszernej, co raz to bardziej poszerzanej przez użytkowników platformy do przeglądania zdjęć i innych materiałów graficznych udostępnionych w Internecie. Na pewno nie jedna osoba spotkała się z problematyczną sytuacją w której znaleźliśmy ciekawą grafikę ale nie znamy jej pochodzenia, w takim wypadku należy skorzystać z grafik Google, takie rozwiązanie pomaga nie tylko „niedzielnym” użytkownikom komputerów ale też profesjonalistom takim jak np. osoby związane z dziennikarstwem, które mogą w prosty sposób dojść do źródła pochodzenia grafiki co pozwoli w analizie prawdziwości obrazu. Powyższe rozwiązanie służyć może również przy chęci znalezienia autora grafiki co pozwoli użytkownikowi dokonanie transakcji zakupu dzieła graficznego jak i produktu- google grafika poprowadzi nas prosto do sklepu, znajdzie adres www odpowiadający naszym potrzebom.

Technologia stosowana przez koncern Google nazywa się GoogleBot, GoogleBoty szukają grafiki na stronach internetowych a potem dopasowują je do haseł. Owa technologia to nic innego jak roboty internetowe tworząca indeksy przez odnośniki, konkretne indeksy są tworzone dla całej wyszukiwarki Google. Każda strona internetowa może być zaopatrzona w informacje zastrzegającą brak dostępu dla Google i dla grona użytkowników. Jednym z głównych mankamentów przytaczanych często przez właścicieli stron jest stosunkowo duże zużycie transferu przez robota, prowadząc np do wykorzystania limitu transferu strony co skutkuje chwilowym zawieszeniem działania strony internetowej. Już od jakiegoś czasu wyszukiwarka Google może pochwalić się nowinką, stanowiącą krok naprzód. Szukając obrazów przedstawione naszym oczom zostaną nie tylko podobne grafiki ale też przydatne, często interesujące fakty w tematyce dotyczącej tematu. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik dowie się więcej na temat wyszukiwanego obrazu.

Algorytmy odpowiedzialne za te funkcję, postarają się odgadnąć co dokładnie szukamy sugerując się naszymi wyborami. Jako przykład posłuży następująca sytuacja: jesteśmy w nowej okolicy, chcemy znaleźć ruiny dworku czy zamku, do tego posłużyć mogą zdjęcia ruin zamków już posiadanych na telefonie. Tak samo będzie to wyglądało w przypadku wyszukiwania prac artystycznych takich jak rzeźby, obrazy, malunki, instalacje itd. Wyszukiwanie zdjęciem jest bardzo przydatnym rozwiązaniem również w sytuacji gdy chcemy sprawdzić czy aby na pewno nasza grafika nie jest używana przez kogoś bez pozwolenia- naruszając nasze prawa autorskie.

Dla użytkowników przeglądarki Chrome przygotowano niebywale sprawne użycie usługi wyszukiwania obrazem, mianowicie wystarczy tylko kliknąć prawym przyciskiem w grafikę znajdującą się na stronie internetowej a następnie kliknąć opcję wyszukiwania obrazu w Google. Po wyszukaniu wyników, naszym oczom ukaże się podobne zdjęcie. Aby móc skorzystać z kolejnej opcji musimy przełączyć główną stronę wyszukiwarki Google na wyszukiwarkę Google Grafika a potem kliknąć w symbol aparatu i przesłać obraz. Jeśli mamy problem z wyszukiwaniem grafiki należy na początku upewnić się czy na pewno korzystamy z wyszukiwarki koncernu Google, kolejną rzeczą może być skorzystanie z przeglądarki Google Chrome bo to ona pozwala nam na najwięcej opcji wyszukiwania grafikami i tam zapewne jest o najszybsze i najprostsze. Warto nadmienić że w opcje te chociaż delikatnie zubożone wyposażone są przeglądarki Firefox oraz dostępna na komputerach Apple przeglądarka Safari. Szukając zdjęcia podobne do posiadanego przez nas wystarczy wyszukanie danego obrazu w Google Grafika i przewijanie w dół w celu zobaczenia proponowanych nam zdjęć

Podobam się jakaś grafika i wpadł nam do głowy pomysł do użycia jej w celach promowania swojej firmy czy innego projektu, w skrócie w celach komercyjnych? Google również przygotowało rozwiązanie godne oszczędzenia czasu użytkownika mianowicie wystarczy skorzystać z zaawansowanego wyszukiwania, bez naruszania praw autorskich opcja ta pozwoli ci umieścić na swojej stronie internetowej idealną grafikę. Fotografowie twierdzą iż brak informacji o licencjach obrazów w Grafikach Google ułatwiał kiedyś kradnięcie zdjęć, szczególnie w przypadku dobrze opisanego dzieła. Słowa kluczowe miały z założenia pomagać fotografom w sprzedawaniu dzieł a użytkownicy postanowili jedynie pobierać je. Zmiany, które miały miejsce w działaniu grafik Google czyli informacje o oznaczeniu licencji może pomóc wielu profesjonalnym artystom, fotografom i grafikom zarabiać lepiej. Ułatwienie ze strony Google ułatwia to jeszcze bardziej, od jakiegoś czasu pojawiają się etykiety, które ułatwiają określenie czy do czynienia mamy z grafiką licencyjną i jeśli tak to ukażą nam się warunki jakie trzeba spełnić by danego obrazu użyć, możliwe że wystarczyłoby będzie samo uznanie autorstwa ale też o odpowiednią sumę pieniężną w ramach uiszczenia opłaty licencyjnej. Niezmieniona zostanie pozycja dokładniejszych opcji filtrowania, dalej znajdują się one w zakładce Narzędzia ale są teraz uproszczone. Mamy teraz dostęp do Licencji Creative Commons, licencji komercyjny i innych. Należy również zwrócić uwagę na nazewnictwo, odpowiednia nazwa adekwatna do przedstawionej rzeczy skutkuje lepszym pozycjonowaniem naszej strony. Zdjęcia powiązane z hasłem znajdują się z lewej strony. Poprzez szukanie obrazem, znajdziesz propozycje zdjęć, które są podobne w pewnych aspektach do tego przesłanego.


Po chwili od wrzucenia zdjęcia do grafik Google, ukażą nam się wyniki. Niezależnie od obranej metody wyszukiwania wyniki te będą wyglądały tak samo w każdym przypadku. Pojawiać się będą linki do stron internetowych na których z grafiki skorzystano i na których dane zdjęcie się znajduje oraz propozycje grafik podobnych. Kolejną pomocą są słowa klucze, Google podpowiada w ten sposób słowo które najbardziej powiązane jest z przesłaną grafiką. W przypadku wyjątkowo złej jakości zdjęć, system nie rozpozna elementów i podpowie nam słowo w niewielkim stopniu związane z treściami na grafice. Wyszukując grafikę należy pamiętać o rozdzielczości obrazu oraz rozmiarze pliku w megabajtach. Grafiki pobierane z Google mogą mieć, co się często zdarza, nazwy kompletnie niezwiązane z obrazem, użycie grafiki o takiej nazwie skutkować może negatywnym wpływem na wspomniane wcześniej pozycjonowanie grafiki. Wśród użytkowników powielana jest informacja iż istnieje opcja dodania grafiki do Google Grafika bezpośrednio w serwisie. Jest to oczywiście nieprawdą, każdy obraz lub zdjęć pojawić się może tam jedynie przez wcześniejsze przesłanie go na stronie internetowej. Pozycja obrazu w galerii grafik zależna jest tak jak wskazuje nazwa od pozycjonowania grafik. Jeżeli wymagasz aby grafika została pokazana w wyszukiwaniu musisz zadbać o jej jakość raz opis, wszystko ma na to wpływ za równo opisy na stronie jak tytuły, podpisy ale też nazwa pliku. Nasza strona internetowa również zależy od pozycji naszej grafiki w wyszukiwarce Google, udostępniając obraz na stronę nie mamy zielonego pojęcia jak ogromne znaczenie ma od dla na strony www oraz jak wiele wnieść może standard obrazu i jego adekwatny opis. Nowością jest również filtrowanie wyników przeznaczonych tylko dla pełnoletnich, możemy to zrobić dzięki usłudze SafeSearch.

Filtr SafeSearch pomaga filtrować wyniki wyszukiwania niezależnie od używania wyszukiwarki przez dzieci czy też pracowników. Funkcja ta odrzuca z wyników wyszukiwania Google, treści takie jak obrazy, grafiki, filmy czy strony zawierające nieodpowiednie często gorszące widoki. Nie można mówić o 100% skuteczności ale dalej mamy pewność że większość treści dla dorosłych będzie blokowana w interesujących nas wynikach. SafeSearch to ustawienie na kontach użytkowników Google, które określa, czy grafiki mają być wyświetlone czy też blokowane. Reasumując galeria Google i Google grafiki to najpopularniejsze miejsce do wyszukiwania grafiki. Pozwala ono na wyszukiwani grafik według słowa kluczowego oraz przez przesłanie zdjęcia tak zwane wyszukiwanie odwrotne. Pozwala w bardzo szybki i prosty sposób odnaleźć w sieci obrazy i grafiki podpasowane do zapytania.

Google ma wszystko czego potrzebujesz

Google to amerykańska firma, która świadczy usługi informatyczne, z których użytkownik korzystać może w Internecie. Za rok założenia tego przedsiębiorstwa uznaje się 1998, a konkretniej wydarzyło się to 4 września. Na przestrzeni ostatnich lat firma z roku na rok rozwijała się poprzez zwiększanie zakresu swoich usług. Ponadto dochodziło do tego, że przedsiębiorstwo dokonywało zakupu, wcześniej istniejących firm i serwisów. Dzięki dobrze rozwiniętym działom, Google mogło sobie pozwolić na dokonywanie takich inwestycji, ponieważ wiedzieli dokładnie co robią. Posiadali niezbędne dane, które tylko utwierdzały ich w tym, że dokonanie właśnie takich inwestycji będzie trafne i w przyszłości przynieść może jedynie zyski. W wyniku tych wszystkich działań, Google jest obecnie liderem na rynku, jeśli chodzi o usługi Internetowe i wydaje się, że taka sytuacja utrzymywać się może przez jeszcze bardzo długi czas. Konkurencja, jeśli w ogóle jest, to plasuje się daleko w tyle. Usługi Googla stanowią monopol na obecnym rynku. Większość z Nas zapewne zna choć kilka z nich, którymi są na przykład wyszukiwarka Google, YouTube, Gmail, Google Play oraz wiele innych.

Konto pocztowe Gmail

Bardzo popularna usługa, dzięki której użytkownicy z całego świata mogą kontaktować się z innymi użytkownikami. To co przyciąga nowe osoby do tej poczty to to, że jest ona ogólnodostępna. Aby stać się jej posiadaczem nie musimy wykupywać płatnego dostępu. Przy dalszym korzystaniu, wykupywanie abonamentu nie jest wymagane. Wobec tego, wystarczy jedynie zarejestrować swoje konto pocztowe i bez problemu można wysyłać maile do innych osób. Dodatkowym atutem gmaila, jest to że posiada prosty i przejrzysty interfejs. Osoba, która po raz pierwszy korzysta z tego komunikatora na pewno nie będzie się czuć zagubiona. Co więcej, w wynikach ankiety, która przeprowadzona została przez Google, dobitnie stwierdzono, że odczucia nowych jak i starych użytkowników są jak najbardziej pozytywne. Popularność tego komunikatora w ostatnich latach zyskuje na popularności, w porównaniu do, kiedyś popularnych, kont pocztowych oferowanych przez znane serwisy informacyjne takie jak: Wirtualna Polska, Interia, Onet czy też O2.

Mapy czyli GPS w komórce i komputerze

Jedna z najpopularniejszych usług, która wyszła z pod skrzydeł Googla. Głównie używana na telefonach komórkowych, w postaci aplikacji Mapy. Jest to aplikacja i usługa prawie kompletna. Bardzo duża grupa odbiorców na świecie. Ponadto samą aplikację cechuje to, że jest dobrze skonstruowana i niezawodna. Dzięki niej dotrzeć można w 90% zaplanowanych celów destynacji. Interfejs całej aplikacji jest prosty i zrozumiały dla każdego użytkownika. Obecna funkcja komunikatów głosowych, dzięki której korzystający z aplikacji, bez konieczności patrzenia się w ekran, otrzymuje powiadomienie od lektora, w którym momencie i jaką czynność ma wykonać. Dodatkowo istnieją jeszcze takie funkcje jak możliwość obserwowania zjawiska kongestii w czasie rzeczywistym, dzięki której możliwe jest wyznaczenie trasy alternatywnej. Również dodawać można specjalne symbole w danym miejscu na trasie, które mają przypisane konkretne znaczenie, na przykład kontrola prędkości, wypadek. Pozwala to uniknięcia kontroli policjantów oraz wjechania w korek, który może przerwać jazdę na kilka minut, a w niektórych przypadkach na kilka godzin. W zanadrzu Mapy umożliwiają wyszukanie najbliższych sklepów, także konkretnych takich jaki Biedronka, Lidl, Kaufland, Dino, Żabka, ale również stacji benzynowych, restauracji i wielu innych punktów oferujących różne usługi.

Grafika

Miejsce, zakładka w wyszukiwarce Google, gdzie znaleźć można „czego dusza zapragnie”. Galeria google i google grafiki oferują największą bazę zdjęć w całym Internecie. Wpisując konkretną frazę w oknie wyszukiwania, użytkownik otrzyma konkretny wynik. Z uwagi na to, że ilość zdjęć jest tak duża, prawie 100% wyszukiwań zwróci taki wynik, w postaci grafiki, jaki oczekiwany jest przez użytkownika. Dostępne są wszystkie kategorie zdjęć. Rośliny, zwierzęta, ludzie, budynki i tak dalej. Główne kategorie dzieli się na podkategorie na przykład: klony, brzozy, kasztanowce, sosny, świerki, psy, koty, króliki, bloki, domki jednorodzinne, szeregowce, bloki, wieżowcy. Podkategorie można podzielić na pomniejsze kategorie, w których również, w wielu przypadkach uzyska się dokładny wynik wyszukiwania. Zdjęcia dostępne są w różnych jakościach, ale zazwyczaj jest ona bardzo dobra, po to aby jak najlepiej zaspokoić użytkownika. Galeria Google jest bogatym źródłem grafik jednak pamiętać należy o tym, że większość zdjęć posiada prawa autorskie. Zatem dostępnych tam zdjęć nie można używać we własnych celach zarobkowych. Są one wynikiem czyjejś pracy, a znalazły się w tym konkretnym miejscu, w wyniku udostępnienia ich na danych stronach internetowych jako wzbogacenie artykułu lub w innym charakterze. Możliwe jest korzystanie w celach prywatnych, ale nadal bez korzyści majątkowych, z obrazów które stworzone są w celu pełnienia funkcji na przykład tapety na pulpicie ekranu. W takim przypadku, konkretnie interesującą Nas grafikę, można pobrać na dysk, a następnie ustawić jako tło pulpitu. Istnieje również możliwość użycia fotografii lub grafiki na mocy prawa cytatu. Należy jednak pamiętać, że prawo to działa w sposób ściśle określony i należy z niego korzystać w sposób umiejętny, tak by nie nastąpiło jego nadużycie.

Najświeższe i najnowsze Wiadomości od Google

Oferowane są również wiadomości ze świata oraz różnych krajów. Wybór rodzaju informacji, tak naprawdę, zależy od użytkownika. Co najważniejsze, dzięki tej usłudze otrzymuje się informacje z pierwszej ręki oraz w sposób natychmiastowy. Dostępne jest wiele kategorii. Świat, kraj (można konkretnie sprecyzować), sport, polityka, biznes, ekonomia, moda i wiele innych. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które lubią być na bieżąco z tym co dzieje się na świecie. Wiele osób przyznaje, że chwilę wolnego czasu spędzonego przy kawie spędza przy wiadomościach zagregowanych przez Google w zakładce Wiadomości, porzuciwszy wcześniej użytkowane wersje papierowe gazet.

Serwis z filmami internetowymi YouTube

Jest to platforma, która oferuje filmy wideo w różnych kategoriach. Serwis w miarę upływu lat zyskuje coraz większą rzeszą odbiorców. Nie ma w tym nic dziwnego. Dlaczego tak się dzieje? W porównaniu z poprzednimi latami, obecnie dostęp do Internetu jest większy. Jeszcze piętnaście lub dwadzieścia lat temu, na przykładzie Polski, usługa Internetu w polskich domach stawiała pierwsze kroki. Jak wiadomo, dopiero w 2007 roku liczba osób mieszkających na wsi w porównaniu z liczbą osób mieszkających w mieście została przekroczona na korzyść drugiej, wymienionej grupy. Dostarczenie Internetu na tereny wiejskie było problematyczne, ponieważ wiązało się to ze stworzeniem wymaganej do tego celu infrastruktury.

Poczynić trzeba było konkretne działania, w których skład wchodziło stworzenie projektów, przetargów oraz finalizacji wszystkich działań czyli wykonania prac w terenie. W miastach sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Wybudowanie infrastruktury było prostsze. Jej charakter był taki sam, ale zabudowa która typowa jest dla obszarów miejskich jest zdecydowanie inna niż ta, która występuje na wsi. Zagęszczenie ludności jest większe, poprzez powszechne osiedla bloków. Stworzenie przyłączy w tym wypadku nie było problemem. Zaopatrzenie danego użytkownika w dany sprzęt sprawiało więcej problemów, gdyż ówczesne ceny często stanowiły zaporowy poziom w stosunku do uzyskiwanych wynagrodzeń i kosztów życia.

Obecnie ceny sprzętu w stosunku do obecnych wynagrodzeń nie są już aż tak bardzo wysokie, a infrastruktura stoi na bardzo wysokim poziomie. Ponadto rozwinął się bardzo Internet mobilny, który kiedyś funkcjonował w bardzo małym stopniu i miał marginalne znaczenie. Aktualnie Internet szerokopasmowy i mobilny oferują prędkości LTE, które zapewniają komfort użytkowania w całej sieci internetowej.

Dlatego też, na przestrzeni ostatnich lat, obserwuje się intensyfikację korzystania z tego narzędzia. W parze z tym idzie korzystanie z serwisu YouTube, który jak wcześniej wspomniano oferuje wiele różnych filmów, które zaspokoją każdego użytkownika. Filmy są bardzo dobrej jakości, co umożliwia obecnie dostępny sprzęt wysokiej klasy oraz szybkie łącza internetowe, pozwalające na szybkie przesyłanie danych, w tym przypadku filmów. Warto również nakreślić, że owa platforma umożliwia użytkownikom zarabiać pieniądze za dodawanie własnych materiałów. Poprzez wyświetlanie przez oglądających reklam, twórca dostaję konkretnie ustaloną stawkę przez reklamodawców. Osoby, które interesują się tworzeniem filmów oraz posiadają żyłkę artysty na pewno odnalazłyby się w tym serwisie.

Od niedawana YouTube wprowadziło również funkcję „Wesprzyj” czyli funkcja, która umożliwia ustawienie przez właściciela kanału wyznaczonych progów pieniężnych, na przykład 5 złotych, 10 złotych, 20 złotych, dla osób które zainteresowane są wsparciem twórczości danego kanału oraz artysty. YT posiada wiele funkcji, dlatego też jego liczba odbiorców jest tak duża.

Dysk Google na Twoje pliki

Chmura do przechowywania plików o różnym rozszerzeniu. Mogą to być pliki tekstowe .doc, .pdf, graficzne .jpg, .png, .bmp jaki i również muzyczne .mp3 po filmowe .mp4. Tak naprawdę w tej internetowej chmurze można umieścić każdy rodzaj pliku. Czyniąc to mamy pewność, że ważny dla Nas plik znajdujący się na dysku HDD lub SSD, przy ewentualnej jego awarii, nie przepadnie a zostanie uchroniony. Dysk Google w wersji podstawowej oferuje stosunkowo dużo przestrzeni na dane w porównaniu do konkurencyjnych usług. Dla przeciętnego użytkownika, podstawowa wersja, będzie na pewno wystarczająca. Jeśli jednak okaże się, że miejsca na dysku jest za mało istnieje możliwość wykupienia dodatkowego miejsca. Nie wiąże się to z dużymi kosztami. Co najważniejsze stosunek korzyści wykupionego abonamentu do poniesionych kosztów jest korzystny dla użytkownika. Przy możliwościach obecnego Internetu przechowywanie plików w dyskach wirtualnych jest coraz bardziej popularne i w przyszłości trend będzie się nasilać.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)