CyberFolks – hosting | domeny | e-marketing | certyfikaty ssl cyber_Folks

Eset mobile security
Eset mobile security, jak chronić telefon komórkowy przed włamaniem?
4 kwietnia, 2022
Cold email inaczej zimny mailing
5 kwietnia, 2022
CyberFolks
CyberFolks

CyberFolks – hosting | domeny | e-marketing | certyfikaty ssl cyber_Folks

Wybór dostawcy hostingu jest bardzo ważną decyzją. Często rzutuje on na powodzenie biznesu w sieci. Zakupiony hosting powinien charakteryzować się szybkością i stabilnością działania. Ważną kwestią jest też szybkość reakcji firmy hostingowej na pojawiające się problemy. Na rynku dostawców hostingu znajdziemy wiele podmiotów. Niektóre z nich mają bardzo długą historię. Jednym z takich podmiotów jest CyberFolks. Jest to firma, która przed rebrandingiem występowała pod nazwą LinuxPL.com. Co znajdziemy w jej ofercie? Sprawdzamy to w poniższym tekście.

Zobacz ranking hostingów:

SEOhost:

→ Kliknij tutaj, aby dostać ekskluzywną zniżkę SEOhost

Hostinger:

→ Kliknij tutaj, aby dostać ekskluzywną zniżkę Hostinger

CyberFolks:

→ Kliknij tutaj, aby dostać ekskluzywną zniżkę CyberFolks ←

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Przegląd oferty CyberFolks:

Jak wygląda strona CyberFolks?

Witryna firmy CyberFolks wyróżnia się na tle konkurencji. Dominującym kolorem na niej jest żółty. Główne menu skupia się na potrzebach poszczególnych grup zawodowych.

Mamy trzy podstawowe zakładki, które przedstawiają ofertę dla osób fizycznych, biznesu oraz deweloperów. Każda z tych podstron prezentuje rozbudowane materiały przedstawiające zalety oferty firmy. Witryna adresowana jest raczej do osób, które mają niewielkie doświadczenie z działalnością w Internecie.

Artykuły pomocnicze przedstawiają podstawowe zagadnienia. W części poradnikowej znajdziemy na przykład obszerne wyjaśnienie definicji i zastosowania hostingu.

Ai marketing

Część bardziej doświadczonych użytkowników nie ma jednak czasu na czytanie artykułów wprowadzających. Dla nich przygotowano bezpośrednie zakładki prowadzące do poszczególnych segmentów oferty CyberFolks.

Znajdziemy tutaj osobne menu odsyłające do oferty domen, hostingu oraz rozwiązań związanych z WordPressem.

Domeny w CyberFolks

Centralnym elementem podstrony z ofertą domen jest duża wyszukiwarka. W jej bezpośrednim otoczeniu znajdziemy informację o możliwości rejestracji domen NASK od 9,99 złotych.

Jest to jedyna informacja na temat cen domen, którą znajdziemy na stronie rejestracji. Szczegółowy cennik domen CyberFolks można znaleźć na odrębnej podstronie.

Odnośnik do niej znajduje się w słabo widocznym miejscu w dolnym menu. Po przejściu na stronę z cennikiem otrzymujemy szczegółowe informacje na temat oferty domen dostępnych do rejestracji. Ile kosztuje rejestracja domen w CyberFolks? Cennik w pierwszym roku wygląda dosyć atrakcyjnie.

Domena pl dostępna jest w cenie netto 9,90 zł. Za taką samą kwotę możemy zarejestrować domenę europejską eu. Rejestracja domeny regionalnej jest jeszcze tańsza i wynosi 4,90 zł netto.

Niestety, dobre wrażenie psuje cennik odnowień domen w kolejnych latach. Odnowienie domeny krajowej, europejskiej i regionalnej wyniesie nas 99 złotych netto.

Nie jest to cena konkurencyjna. Na rynku rejestratorów domen możemy bez problemu znaleźć oferty za połowę tej kwoty.

Hosting w CyberFolks

Hosting stanowi bardzo ważną gałąź działalności CyberFolks. W ofercie firmy znajdziemy wiele pakietów, które powinny zaspokoić oczekiwania większości internautów.

Dedykowane pakiety są dla właścicieli małych stron, profesjonalistów szukających wydajnych rozwiązań oraz przedsiębiorstw działających w branży e-commerce.

Cechą wspólną wszystkich pakietów jest opcja codziennych kopii zapasowych. Dostępne są one do czterech tygodni wstecz. Każdy hosting posiada również możliwość zainstalowania darmowych certyfikatów SSL od Let’s Encrypt. Dużym atutem oferty jest możliwość testowania wybranego hostingu przez 14 dni.

Hosting dla małych stron

Najtańsza oferta hostingu w CyberFolks adresowana jest do wszystkich klientów, którzy nie potrzebują dużych zasobów i zwiększonej wydajności. W tej gałęzi znajdziemy hosting oparty na macierzach SSD.

W najtańszej opcji dostępne jest 10 GB powierzchni dyskowej. Nie możemy tutaj niestety jeszcze liczyć na transfer bez limitu. Jest on dopiero dostępny w droższych pakietach o lepszych parametrach.

Posiadacze podstawowej oferty muszą zadowolić się limitem transferu w wysokości 250 GB na miesiąc. Na serwerze obsługiwany jest PHP do wersji 8.1 włącznie. Promocyjna cena najtańszego pakietu w pierwszym roku wynosi 49 złotych netto. Odnowienie hostingu po roku to koszt 199 złotych netto.

Cyberfolks przedstawia często oferty promocyjne, dzięki którym droższa opcja dostępna jest z obniżką ceny. Warto więc odwiedzać stronę w poszukiwaniu promocji.

Hosting WordPress

CyberFolks posiada w swej ofercie hosting dedykowany do instalacji WordPress. WordPress to najbardziej popularny system zarządzania treścią w Internecie.

Ten CMS potrzebuje jednak rozwiązań, które zapewnią zwiększoną wydajność. CyberFolks zapewnia, że parametry hostingu WordPress pozwalają na zwiększenie 67 razy wydajności strony w porównaniu z tradycyjnymi hostingami.

Hosting WordPress oparty jest na technologii dyskowej NVMe.

Powoduje ona znacznie szybszy dostęp do baz danych i innych istotnych elementów wpływających na wydajność. Kopia zapasowa w hostingu WordPress w CyberFolks tworzona jest cztery razy dziennie.

Umożliwia to błyskawiczne przywrócenie strony po awarii. Koszt pakietów w hostingu WordPress zaczyna się od 99 złotych netto w pierwszym roku. W tym pakiecie mamy możliwość instalacji jednej witryny opartej na CMS WordPress. Podstawowa oferta również posiada limit transferu w wysokości 250 GB.

Microsoft Azure
CyberFolks – hosting | domeny | e-marketing | certyfikaty ssl cyber_Folks

Zobacz ranking hostingów:

SEOhost:

→ Kliknij tutaj, aby dostać ekskluzywną zniżkę SEOhost

Hostinger:

→ Kliknij tutaj, aby dostać ekskluzywną zniżkę Hostinger

CyberFolks:

→ Kliknij tutaj, aby dostać ekskluzywną zniżkę CyberFolks ←

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)