Certyfikat google Ads, analytics (learn digital internetowe rewolucje)

cele marketingowe
Jak określić cele marketingowe przykłady
3 stycznia, 2022
Praca w marketingu (na czym polega, jak wygląda, zarobki i oferty pracy)
3 stycznia, 2022
Certyfikat google
Certyfikat google

Certyfikat google Ads, analytics (learn digital internetowe rewolucje)

Czy chciałbyś, aby Twoje umiejętności zostały potwierdzone przez jedną z największych marek na świecie?
To właśnie otrzymujesz, zdobywając Certyfikat Google, a może się okazać, że Twój certyfikat pomoże Ci wyróżnić się w wybranej przez Ciebie dziedzinie.
Dzięki szerokiej gamie kursów z pożądanych zagadnień, Certyfikaty Google mają na celu przekazanie Ci umiejętności potrzebnych do podjęcia ważnych kroków w Twojej karierze.

Co to są Certyfikaty Google?

Certyfikaty Google to kursy online, które mają pomóc w rozpoczęciu kariery w wielu szybko rozwijających się dziedzinach.
Dzięki zajęciom z analizy danych jak np google analytics, zarządzania projektami, projektowania UX, wsparcia IT i automatyzacji, Certyfikat Google pomoże Ci zrobić właściwy pierwszy krok w Twojej karierze.
Wszystkie kursy są w 100% zdalne i uczą ich doświadczeni specjaliści Google.

Jak uzyskać Certyfikaty Google

Jedną z kluczowych idei związanych z Certyfikatami Google jest zdobycie umiejętności potrzebnych do znalezienia pracy teraz, a nie po kilku latach szkolenia i samodzielnym, być może długim poszukiwaniu pracy.
Osoby, które ukończyły programy Certyfikowane przez Google, mogą często liczyć na nawiązanie kontaktu z pracodawcami i uzyskać pomoc w tworzeniu CV i doskonaleniu umiejętności przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.
Mówiąc najprościej, Certyfikaty Google to kursy online, stworzone przez Google, zaprojektowane tak, aby dać ci umiejętności potrzebne do uzyskania stanowiska na poziomie podstawowym w ciągu kilku tygodni.

Kto kwalifikuje się do programów certyfikatów Google?

Każdy może studiować, aby uzyskać Certyfikat Google, ale warto pamiętać, że kursy mają na celu przygotowanie Cię do pozycji na poziomie podstawowym.
To sprawia, że ​​certyfikaty są idealne dla osób, które chcą stawiać pierwsze kroki na rynku pracy lub przekwalifikowywać się i zmieniać kierunek kariery.
Jeśli miałeś kontakt z wybraną dziedziną, warto również wziąć udział w kursach, aby uzyskać certyfikaty swoich umiejętności pod powszechnie szanowaną nazwą, taką jak Google.

Google stara się, aby kursy były tak przystępne jak tylko możliwe, a to oznacza, że ​​większość osób będzie się do nich kwalifikować.
Chociaż Certyfikaty Google mogą być doskonałą opcją dla każdego, kto chce zagłębić się w te dziedziny, istnieje wiele innych możliwości.

Dlaczego warto zdobyć Certyfikat Google?

Niezależnie od tego, o jaki certyfikat się ubiegasz, chcesz, aby miał on znaczenie w wybranej przez Ciebie branży.
Po ukończeniu kursu możesz udostępniać swoje informacje bezpośrednio pracodawcom i podejmować konkretne kroki w kierunku zdobycia pierwszej pracy.
Google jest ogromnym pracodawcą w obszarach tematycznych certyfikatów, więc ich instruktorzy rozumieją, czego szukają inne firmy.
Certyfikaty mają na celu nie tylko dać ci umiejętności; zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci pracę, której szukasz. Oprócz zajęć oferują zasoby do znalezienia pracy i przygotowania się do rozmów kwalifikacyjnych.

Jaki jest koszt certyfikatu Google?

Google kwestionuje pomysł, że zdecydowanie potrzebujesz pięcioletniego dyplomu, aby odnieść sukces w tych dziedzinach, co daje oszczędny i szybki sposób na rozpoczęcie kariery.
Część certyfikatów jest darmowa, za inne trzeba zapłacić. Najpopularniejsze certyfikaty i programy to:

 • certyfikat google ads
 • certyfikat google analytics
 • certyfikat google internetowe rewolucje
 • https://learndigital.withgoogle.com/
 • https://skillshop.withgoogle.com

Certyfikaty Google – podział kursów:

Jak uzyskać certyfikat Google Ads 

Po skonfigurowaniu konta w Skillshop powinieneś uzyskać dostęp do darmowych testów certyfikujących w Google Ads i powiązane z nimi ścieżki szkoleniowe, dzięki którym możesz się do tych testów przygotowywać. Żeby uzyskać certyfikat Google Ads z danego obszaru specjalizacji, musisz najpierw zdać odpowiedni test dostępny na platformie Skillshop. Google pozwala zdać testy certyfikacyjne Google Ads takie jak:

 • Reklama w sieci wyszukiwania,
 • Reklama w sieci reklamowej,
 • Reklama wideo,
 • Reklama produktowa,
 • Reklama promująca aplikację
 • Pomiar skuteczności reklam.

CErtyfikacja z Ads’ów nie jest prosta ale pozwala lepiej zdobywać cele marketingowe i daje wgląd w to jak kampania powinna generować dla klienta pożądany wynik. Warto to sprawdzić.

Certyfikat Google Analytics dla analityka danych

Nowoczesne firmy gromadzą góry danych. Jednak dane są przydatne tylko wtedy, gdy można je przekształcić w przydatne spostrzeżenia, i tu wkraczają analitycy danych.
Dzięki Certyfikatowi Google w zakresie analizy danych możesz dowiedzieć się, jak przetwarzać dane i przekształcać je w statystyki, które wspomagają firmy. Ten zestaw umiejętności jest bardzo poszukiwany, co oznacza, że ​​możliwości analizy danych na wysokim poziomie mogą przenieść Cię do praktycznie każdej branży.

Certyfikat Google Project Manager

Zarządzanie projektami to kolejna popularna, dobrze płatna i dalekosiężna kariera, w której mogą pomóc Ci certyfikaty Google.
Rolą kierownika projektu jest nadzorowanie projektów, zapewnianie realizacji celów i sprawna praca.

Certyfikat Google dla projektanta UX

Projektanci UX upewniają się, że technologia, niezależnie od tego, czy jest to strona internetowa, oprogramowanie czy wynalazek, działa z korzyścią dla konsumentów.
Jest to kluczowa potrzeba biznesowa, dlatego projektowanie UX jest jedną z pięciu najbardziej pożądanych twardych umiejętności we współczesnym biznesie.

Google IT Automation z certyfikatem Python Professional

Kurs IT Automation jest najbardziej zaawansowanym z certyfikatów Google i w przeciwieństwie do innych, przed zapisaniem się potrzebujesz podstawowej wiedzy.
Przed przystąpieniem do certyfikatu Google IT Automation with Python uczestnicy powinni znać takie tematy, jak systemy operacyjne oraz zarządzanie siecią i danymi.
Ten kurs daje Ci możliwość przeniesienia swojej kariery na wyższy poziom. Python to jeden z najpopularniejszych języków programowania.
Instruktorzy są tutaj, aby nauczyć Cię podstawowych umiejętności kodowania i umożliwić Ci pracę nad tym, co Google nazywa „podstawowym projektem”. Zadanie to skupia się na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów.
Ten program jest idealny dla osób, które chcą zwiększyć swoje umiejętności i rozwijać swoją karierę. Dzięki wsparciu głównych liderów branży i możliwościom praktyk w samym Google, ten kurs może dać Twojej karierze rozpęd, którego szukasz.

Wniosek czy warto zostać google partners i założyć konto na skillshop?

Certyfikaty Google to ciekawa propozycja i powinieneś je rozważyć, jeśli chcesz wejść w którąkolwiek z tych dziedzin.
Dzięki Certyfikatowi Google możesz znacznie szybciej rozpocząć pożądaną karierę, a wiele z nich jesteś w stanie skończyć w ciągu zaledwie kilku miesięcy.
Google współpracuje z dużymi firmami, aby pomóc osobom zdobywającym certyfikaty w znalezieniu pracy. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć własną firmę, czy budować karierę pracując dla dużej marki, z pewnością warto spojrzeć na Certyfikaty Google jako pierwszy krok.
Więc czy rozważasz Certyfikat Google ads z reklamy aby Twój marketing internetowy był na wyższym poziomie?

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)