Agencja reklamowa marketing internetowy

Agencja marketingowa

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Agencja marketingowa

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  agencja marketingowa
  Agencja marketingowa

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO (Twoja nowa agencja reklamowa marketing internetowy !)

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Agencja reklamowa marketing internetowy, czyli potęga reklamy w sieci

  We współczesnym świecie, w którym rzesza ludzi posiada właściwie nieograniczony dostęp do różnorodnych stron internetowych czy aplikacji, kwestia dotarcia z reklamą do potencjalnego klienta to jeden z czynników determinujących sukces sprzedażowy produktów i usług. Dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się właśnie na skorzystanie z opcji jaką jest marketing internetowy.

  Czym tak właściwie jest marketing internetowy?

  Chociaż niejeden z nas może być nieco zdziwiony tym faktem, to początki marketingu w sieci datuje się na pierwszą połowę lat dziewięćdziesiątych XX wieku, kiedy to zaczęto wysyłać reklamowe e-maile oraz sprzedawać pierwsze banery (w formie prostokątnych reklam na górze serwisów online) na stronach www.

  Od tego czasu opisywany tutaj dział reklamy, rozwijał się we wszystkich możliwych kierunkach, by tworzyć coraz to lepsze i bardziej dopasowane do odbiorów reklamy.

  Jeśli chodzi o bardziej konkretną definicję, to marketingiem internetowym możemy śmiało nazwać każdą formę udostępniania czy przesyłania reklam oraz różnorodne sposoby pozyskiwania klientów, odbywające się za pomocą sieci internetowej.

  Elementy składowe marketingu online, czyli co robi agencja marketingu internetowego

  Chociaż każda agencja reklamowa marketing internetowy prowadziła będzie dla swoich klientów w swój własny, indywidualny sposób, to możemy jednak wyróżnić podstawowe elementy, z jakich składa się nowoczesna reklama w sieci.

  Dzisiejsza oferta dobrej reklamy w sieci daje nam do wyboru narzędzia takie jak na przykład pozycjonowanie i optymalizacja strony internetowej, polegające na kreowaniu witryny w taki sposób, by była ona atrakcyjna pod względem treści dla popularnych wyszukiwarek internetowych, co z kolei daje nam wysoką pozycję na liście wyszukiwania np. w Google.

  Jeśli chodzi o najpopularniejszą w naszym kraju (i nie tylko w Polsce) wyszukiwarkę jaką jest właśnie Google, to ciekawą opcją jest też system reklamowy Google Ads, polegający na wyświetleniu osobom wyszukującym dane frazy, reklam produktowych i tekstowych (linków sponsorowanych) w wyszukiwarce oraz stronach współpracujących – jest to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych kampanii reklamowych online.

  Dużą popularnością w ostatnich czasach, cieszą się również reklamy w socjal mediach, takich jak Facebook, Twitter, Instagram czy YouTube.

  W ofercie agencji reklamowych spotkać możemy również oferty content marketingu (czyli marketingu polegającego na tworzeniu interesujących dla odbiorcy treści, jednocześnie promujących produkt lub usługę), reklamy szeptanej (np. pozytywne wypowiedzi, polecenia czy opinie na forach internetowych) czy e-mail marketing, dostosowany do możliwych zainteresowań i preferencji odbiorcy wiadomości mailowej.

  Agencja reklamowa marketing plus video i social media- UniqueSEO!

  Co sprawia, że reklama internetowa jest tak skuteczna?

  Chcąc uzyskać odpowiedź na pytanie o przyczyny wysokiej skuteczności reklamy online, najlepiej będzie jeśli przyjrzymy się przyzwyczajeniom i sposobom postępowania współczesnego społeczeństwa, czyli otaczających nas ludzi oraz… nas samych!

  Ogromna większość z nas spędza w sieci nawet kilka godzin dziennie, w internecie znajdujemy rozrywkę, poszukujemy porad i sposobów na rozwiązanie swoich codziennych problemów.

  W dobie pandemii koronawirusa więcej osób decydowało się również na robienie zakupów w sieci, a więc poszukiwało tam danych towarów, porównywało dostępne oferty, parametry i oceny produktów.

  Jeśli szukamy więc jakichkolwiek informacji lub chcemy coś kupić, bardzo często pierwszą instancją, do której zwracamy się o poradę jest właśnie internet. Dlatego reklama dopasowana do konkretnie wyszukiwanych słów kluczowych, a także ta biorąca pod uwagę nasze poprzednie wyszukiwania i odwiedzane strony, jest tak niezwykle skuteczna. Dzięki skomplikowanym algorytmom wyszukiwarka potrafi bardzo dobrze odgadnąć, jakie reklamy i treści wyświetlić, by przyciągnąć nasz wzrok – wzrok potencjalnego klienta.


  We wszystkich pracach jako agencja reklamowa marketing internetowy wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Agencja reklamowa marketing internetowy 1

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że Agencja reklamowa marketing internetowy to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Dlaczego warto zdecydować się na usługi agencji reklamowej zajmującej się profesjonalnym marketingiem online?

  Oczywiście, każdy przedsiębiorca może samodzielnie lub razem ze swoim zespołem pracowników realizować reklamowanie swojej firmy w sieci. Jednak dobra agencja reklamowa marketing internetowy będzie prowadziła w sposób pewny, bez potknięć i niedociągnięć, które mogłyby zaważyć na wizerunku firmy lub produktu w internecie.

  Znajomość technik, narzędzi oraz prawidłowości występujących w e-reklamach jest kwestią niezwykle istotną dla stworzenia skutecznej kampanii.Usług agencji reklamowych nie można chyba zaliczyć do najtańszych, wymagają bowiem dogłębnej analizy promowanych produktów i usług, a także rozeznania sytuacji na rynku oraz stworzenia odpowiedniego, indywidualnie dopasowanego modelu reklamy, by spośród wielu dostępnych narzędzi i możliwości wybrać te, które sprawią, że docelowa grupa klientów zainteresuje się właśnie naszą ofertą.

  Również koszty ponoszone na już na samą reklamę w sieci (szczególnie reklamę spersonalizowaną) mogą być stosunkowo wysokie, jednak jest to koszt, który opłaca się ponieść, ponieważ w dzisiejszym świecie „globalnej wioski” dobra reklama w internecie jest, jak się przysłowiowo mówi, na wagę złota!

  Agencja reklamowa marketing plus social media- UniqueSEO!

  Agencja reklamowa marketing internetowy 1

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że Agencja reklamowa marketing internetowy to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!