Jak usunąć konto na ig
Jak usunąć konto na ig? (jak usunąć instagrama)
4 listopada, 2022
reklama na tik tok
Reklama na Tik Tok -jak ją zrobić? (kampania tiktok ads i marketing)
4 listopada, 2022

Wizytówka Google Moja Firma -jak założyć? (zoptymalizować i utworzyć google maps)

Wizytówka Google Moja Firma
Wizytówka Google Moja Firma

Wizytówka google – jak za jej pomocą łatwiej dotrzeć do klientów?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z internetu, jako sposób na dotarcie do o wiele większej liczby klientów. Osoby potencjalnie zainteresowane usługami, jakie my mamy do zaoferowania (także, coraz częściej właśnie za pośrednictwem internetu) wyszukują tego, czego potrzebują.

seo lokalne
darmowy newsletter marketingowy i SEO SEM Reklamy PPC

🥇POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM PRZECZYTA GO KONKURENCJA

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży.💸💸💸

🔐 Twoje dane są bezpieczne.🔐 (sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu).

Warto ten aspekt wykorzystać, kiedy chcemy mieć pewność, że reklama nie tylko dotrze do klientów, ale także tych osób potencjalnie zainteresowanych. Każdy użytkownik, który zobaczy wizytówkę google w internecie, najpewniej poszukuje właśnie takiej usługi, jaką my mamy do zaoferowania.

wyszukiwanie lokalne w google

Obecnie nie wystarczy reklamować i dbać o wizerunek firmy wyłącznie stacjonarnie. To internet zapewnia największą bazę odbiorców, więc tylko tam reklama może okazać się najbardziej skuteczna, bo będzie miała o wiele większe zasięgi. Jest to kluczem do tego, aby zapewnić sobie większy zarobek, a także sprawić, aby firma miała szansę rozwijać się.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Wizytówka Google Moja Firma

Wizytówka google, dlaczego warto w ten sposób informować swoich klientów?

Wizytówka to bardzo wygodny rodzaj informacji, który za pomocą kilku zdań jest w stanie poinformować użytkowników nie tylko o cenie usługi, jej charakterze, a także o godzinach, w których dana usługa jest świadczona. Musimy mieć na uwadze, że osoba, która szybko poszukuje danej usługi nie będzie zainteresowana stronami internetowymi, których przeczytanie i znalezienie zajmuje bardzo wiele czasu.

google moja firma

To właśnie wizytówka w tej sytuacji jest najbardziej trafna i sprawia, że możemy liczyć na wygodny i przede wszystkim szybki przepływ informacji. Musimy jednak zamieścić ją w taki sposób, aby dana osoba potencjalnie zainteresowana miała szansę zadecydować w kilka chwil, czy się do nas odezwać w celu ustalenia dogodnych terminów realizacji usługi. Klient ma wtedy poczucie, że nie musi tracić czasu na wyszukiwanie informacji, bo wszystko, czego potrzebuje, aby podjąć decyzję, czy skorzystać z usługi znajduje się na danej wizytówce. Musimy jednak pamiętać o kilku kwestiach, jeśli chodzi o zamieszczanie takich produktów, jak wizytówka google.

Wizytówka Google Moja Firma

Ciągłe aktualizowanie dostępnych informacji

Musimy mieć na uwadze, że kluczową kwestią jest tutaj fakt aktualizowania informacji, które znajdują się na danej wizytówce. Jest to bardzo ważne, bo klient będzie miał poczucie, że dzwoniąc pod podany numer kontaktowy otrzyma takie warunki, jakie są zawarte w wizytówce. Kiedy np. nie zmienimy godzin otwarcia naszej firmy na wizytówce, to potencjalny klient bez wcześniejszej informacji nie zaufa nam drugi raz.

diagram marketingowy jak budować świadomość za pomocą reklam social media, Google Ads i SEO


REKLAMA

agencja seo social media reklama google ads facebook marketing
Sprawdź naszą ofertę

KONIEC REKLAMY

Tak samo w przypadku zmiany nr. telefonu i niezaktualizowaniu go na stronie, klient, który nie dodzwoni się na niego, drugi raz już najpewniej nie będzie próbował. Możemy więc bardzo wiele stracić nie tylko, jeśli chodzi o utratę zaufania, ale także możliwości, jeśli chodzi o zarobki. Warto więc regularnie zmieniać nie tylko wszelkie informacje o adresie, drodze kontaktu, ale także o usługach, kiedy np. jakieś wykluczymy, lub pojawią się zupełnie nowe. Tylko aktualna wizytówka, która będzie aktualizowana bardzo często da nam duże możliwości. W przeciwnym wypadku niestety możemy tylko stracić klientów, a nie zyskać korzystne dla nas opcje. Musimy o tym pamiętać.

Dlaczego wizytówka w google się opłaca?

Musimy mieć na uwadze, że większość osób, które poszukują jakichś usług, lub strony internetowej korzysta z wyszukiwarki google. Kiedy więc to właśnie tutaj zdecydujemy się zareklamować naszą działalność, to możemy być pewni o wiele większych zasięgów, a co za tym idzie, także możliwości.

Jest to bardzo ważne, bo tylko takie działania dają nam się obecnie rozwijać i sprawiają, że możemy być pewni tendencji wzrostowej, jeśli chodzi o działalność nie tylko w sieci, ale także lokalnie. To w dużej mierze właśnie na podstawie wizytówki klient decyduje się odrzucić firmę, lub jednak skorzystać z jej usług.

Musimy więc mieć świadomość, że należy nie tylko myśleć o zamieszczeniu jej w sieci, ale także o tym, jak powinna ona wyglądać, aby była czytelna i trafiała do konkretnej grupy ludzi. Musimy mieć na uwadze, że podobnych firm w sieci jest bardzo dużo.

gmb-google-moja-firma-logowanie

Wyłącznie więc zadbanie o to, aby wizytówka przekazywała trafne informacje, a także, co najważniejsze te aktualne, da nam gwarancję ogromnych możliwości, nie tylko, jeśli chodzi o rozwój naszej firmy, ale także przede wszystkim, jeśli chodzi o dbanie o wizerunek naszej firmy.

Co powinna zawierać wizytówka google?

Kiedy chcemy mieć pewność, że wizytówka została napisana poprawnie, a także z wielką uwagą na to, aby wybić się na tle innych, to musimy napisać ją zwięźle, ale także bardzo czytelnie. Użytkownik więc w jednej chwili ma mieć świadomość, czym zajmuje się nasza firma, jaki jest cennik usług, a także, na co może z naszej strony liczyć. Warto umieścić także dokładną lokalizację, aby o wiele łatwiej było odszukać siedzibę firmy.

pozycjonowanie lokalne stron local seo

Jest to bardzo ważne, bo wiele osób, które poszukują konkretnych usług chcą mieć tę czynność bardzo szybko za sobą. Zdecydują się więc na odezwanie do tej firmy, która w jednej chwili zapewni im nie tylko możliwość zaufania, ale także przeczytania na wizytówce tego, co niezbędne, aby podjąć właściwą decyzję. Należy mieć świadomość, że podobnych firm w sieci jest naprawdę bardzo wiele.

Wyłącznie więc zamieszczanie informacji, które są czytelne i przeczytanie i zrozumienie nie zajmie wiele czasu, jest jak najbardziej działaniem właściwym. Możemy na tym więcej zyskać, niż stracić. Jednak nie wystarczy raz umieścić informacje i ciągle posługiwać się wizytówką google.

Czytaj podobne:

Musimy być pewni, że wszystkie zamieszczone tam kwestie są aktualne i sprawiają, że po wykonaniu telefony do nas, pokryją się z tym, co mamy rzeczywiście do zaoferowania. Bardzo korzystne jest, aby w wizytówce zamieszczać link do strony internetowej naszej firmy.

To tam klient zaglądnie z chęcią, kiedy będzie potencjalnie zainteresowany usługami, jakie mamy do zaoferowania. Klienci bardzo wiele rzeczy obecnie wykonują w sieci i za jej też pomocą głównie wyszukują to, co niezbędne. Musimy mieć to na uwadze.

Czy warto umieszczać zdjęcia firmowe na wizytówce google?

Kiedy umieszczamy w sieci wizytówkę google, to mamy możliwość nie tylko zamieścić tam niezbędne informacje, ale także zdjęcia z siedziby firmy, a także wykonanych usług. Z pewnością warto z tej możliwości korzystać, bo to podnosi wiarygodność naszej firmy, a także sprawia, że klient ma szansę w jednej chwili ocenić, czy warto skorzystać z naszych usług, czy jednak szuka czegoś innego.

Warto jednak starać się, aby wyjątkowo zadowolić każdego klienta, bo wizytówka to także opinie od klientów. Kiedy będą więc negatywne, to możemy więcej stracić, niż zyskać. Jednak te pozytywne w połączeniu ze zdjęciami wykonanej usługi, które umieszczane są bardzo chętnie przez klientów, mogą podnieść naszą wiarygodność.

Warto więc o to dbać, bo możemy przyczynić się do tego, że nasza firma rzeczywiście będzie mogła zyskać zupełnie inne możliwości. Mamy szansę dzięki temu zarabiać zdecydowanie więcej i zyskać zupełnie nowe grono klientów i osób potencjalnie zainteresowanych tym, co mamy do zaoferowania, co jest bardzo korzystne.

Profil jest bezpłatny i możesz nim zarządzać. Warto sprawdzić słowa kluczowe aby lepiej się wyświetlać w mapach. I pamiętaj, wizytówka Twojej firmy to świetny sposób na darmowy marketing.

Jak założyć wizytówkę firmy w Google? Wizytówka Google Moja Firm GMB, najważniejsze informacje

Więc w skrócie. Zakładasz konto google swojej firmy. Podajesz numer telefonu i tworzysz profil firmy. Wypełniasz pola, nazwa firmy, kategoria itp. Za jakiś czas czeka Ciebie weryfikacja. Czyli przyjdzie kod weryfikacyjny aby potwierdzić adres.

Wizytówka firmy w google będzie wtedy w pełni działać, a mapy google zaczną wyświetlać Twój biznes.

Sam panel jest dosyć intuicyjny. Dodawanie postów i informacji firmy do google jest dosyć proste. Pamiętaj tylko żeby wpisać prawdziwe dane bo coś może się źle wyświetlić i usługi google mogą nie działać prawidłowo. A Tobie przecież zależy na tym aby pozyskać ruch w Twojej firmie, prawda?

Więc, wizytówka w google moja firma to super narzędzie i doskonale współgra z google ads. Pomaga w działalności firmy, a najlepsze jest to że posiadanie wizytówki i firmy w google maps jest całkowicie darmowe! Więc jeśli nie wiesz jeszcze jak utworzyć wizytówkę i profil w google to umów się z nami a Ci pomożemy!

Z nami każda firma może się rozwijać. Tworzymy firmy i rozwijamy istniejące w internecie, a nasz marketing=WYNIKI. Z resztą zobacz co możemy osiągnąć w kilka miesięcy:

Czy warto inwestować w seo: dlaczego pozycjonowanie się opłaca

Zacznij współpracę z partnerem godnym zaufania!

Marketing w internecie, reklama i rozwijanie firm to nasza pasja i chleb powszedni. Na bieżąco jesteśmy zawsze z najnowszymi trendami, po to aby dawać Tobie to co najlepiej działa. Konkretny wynik, bez przepalania budżetu. Dla każdego zadania posiadamy wyszkolonych specjalistów, którzy dowiozą obiecane wyniki.

Skontaktuj się z nami:

pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy
Nasza oferta: pozycjonowanie, seo, reklama google ads, facebook, szeroko pojęty marketing internetowy

Jak bardzo spodobała Ci się ta strona?

Kliknij na gwiazdki aby ocenić! (dobre opinie sprawiają, że piszemy więcej)

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 556

Jeszcze nie ma głosów. Bądź pierwszą osobą.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dołącz do nas NA ŻYWO

Nie przegap wydarzeń live, podczas których omawiamy różne tematy i odpowiadamy na pytania, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję. Zarejestruj się na spotkania, których gospodarzem jest CEO UniqueSEO - Rafał Szrajnert.

Live odbywa się 1 w miesiącu i o terminie powiadamiamy tylko subskrybentów email.

 

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)