Snap story, aplikacja snapchat pozwalająca zapisać stories ze swojej historii

czarny snapchat
Czarny snapchat, tryb ciemny motyw darmode, oto jak go ustawić
31 grudnia, 2021
Jak usunąć snapa
Jak usunąć snapa, lub reaktywować konto na snapchacie
1 stycznia, 2022
Snap story
Snap story

Snap story, aplikacja snapchat pozwalająca zapisać stories ze swojej historii

Z tego wpisu dowiesz się:

  • Co to jest snap story
  • Opublikuj historię za pomocą aparatu
  • Dlaczego warto korzystać ze stories

Snap story to zdjęcie lub film, który publikujesz w swoim kanale Stories. Historie są dostępne przez 24 godziny, a ludzie mogą je w tym czasie oglądać tak często, jak chcą. Po upływie 24-godzinnego limitu czasu Snapchat automatycznie usuwa historię.

Jak przeglądać snap story

Otwórz aplikację Snapchat i przesuń palcem w lewo na karcie aparatu, aby zobaczyć historie Snapchata. Możesz też dotknąć ikony Stories (dwie sylwetki) na pasku narzędzi. Stuknij czyjeś imię, aby wyświetlić historie znajomego w kolejności, w jakiej zostały opublikowane.
Innym sposobem na zapoznanie się z historiami jest wejście w ikonę profilu na karcie conversations. Ich profil/ikona Bitmoji zamieni się w klip z ich historią, który możesz dotknąć, aby natychmiast obejrzeć.Przesuń palcem w lewo od karty aparatu lub dotknij ikony Stories (dwie sylwetki) na pasku narzędzi.
Jeśli chcesz ograniczyć liczbę osób, które mogą oglądać Twoje historie, możesz zmienić ustawienia prywatności Snapchata tak, aby widzieli je tylko znajomi lub dostosowana grupa użytkowników.

snapstory stories snapchat historia

Jak opublikować Snap story

Możesz użyć kilku metod, aby opublikować stories na Snapchacie. Najłatwiej jest możesz przeglądać swoje aktualne historie w swoim profilu. Gdy opublikujesz historię, Twoi znajomi zobaczą ją w sekcji swoich snap stories. Będziesz także mógł zobaczyć, kto oglądał Twoją historię.

Jak stworzyć snapstory za pomocą aparatu?

Możesz także opublikować historię z zakładki aparatu. Zrób zdjęcie lub nagraj wideo w taki sam sposób, jak gdybyś miał wysłać je jako wiadomość. Na ekranie podglądu stuknij kwadrat ze znakiem plus u dołu ekranu, a następnie stuknij Dodaj.
Ważna uwaga: Istnieje możliwość usunięcia historii Snapchata, zanim zostanie ona automatycznie usunięta po 24-godzinnym okresie wygaśnięcia.

Dlaczego warto korzystać z snapchat story ?

Historie Snapchata dla wielu to informacja, a te wycinki z życia innych osób pozwalają użytkownikom dzielić się całym swoim dniem w narracyjny sposób. Twoje historie dają przyjaciołom krótkie spojrzenie na ciekawe rzeczy, które robiłeś w ciągu ostatnich 24 godzin.
Historie są popularne, ponieważ nie są trwałe, więc nie musisz się martwić, że treść pozostanie w Twoim profilu na zawsze. Nie ma również presji, aby zebrać mnóstwo polubień lub komentarzy, ponieważ te funkcje nie są obecne.
Osoby, które mają dużą liczbę obserwujących, mogą również skorzystać z snap story. Snapchat zawsze był znany jako aplikacja do prywatnych wiadomości, ale historie oferują bardziej publiczny sposób udostępniania. Wiele celebrytów, influencerów, marek i innych użytkowników udostępnia swoje nazwy użytkownika Snapchata lub snapcode, dzięki czemu wszystkie publikowane przez nich historie mogą być oglądane przez tysiące użytkowników, którzy zdecydują się je dodać.

W sieci pojawiają się często pytania odnośnie snapów m.in.:

  • snapchat kto widzi my story
  • snapchat kto z kim pisze

Na nie odpowiemy w kolejnym poście.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)