Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl

Jak dorobić do pensji
Jak dorobić do pensji (dodatkowy zarobek i dochód) Praca dodatkowa
14 grudnia, 2020
Najlepsze programy partnerskie
Programy Partnerskie ranking TOP- jak zacząć marketing afiliacyjny (najlepszy program partnerski)
14 grudnia, 2020
opiniepl
Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 1

Opinie.pl to społeczność – lub inaczej mówiąc – Panel internautów dobrowolnie uczestniczących w badaniach ankietowych, który istnieje od 2007 roku. Organizatorem Panelu opinie pl jest agencja badawcza IQS.

Jak zacząć – rejestracja opinie pl

To bardzo proste.

Klikasz w ten link: rejestracja w opinie.pl

Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 2

Aby zacząć zarabiać w panelu Opinie.pl należy najpierw założyć bezpłatne konto. Rejestracji mogą dokonać osoby od 15 do 75 roku życia.

Nas stronie należy wybrać opcję: WYPEŁNIĘ FORMULARZ TERAZ

Uzupełniamy niezbędne informacje w krótkim formularzu zgłoszeniowym, podając m.in. adres poczty e-mail. Na tę skrzynkę zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym w który należy kliknąć, aby potwierdzić rejestrację w programie. 

Opinie.pl – panel użytkownika

Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 3

Po zalogowaniu się na swoje konto, zobaczysz bardzo przejrzysty panel użytkownika, który jest podzielony na kilka głównych sekcji:

1. ANKIETY

Tutaj znajdziesz dostępne do wypełnienia ankiety, za które otrzymasz stosowną ilość punktów.

2. WIADOMOŚCI

W tej sekcji znajdziesz wszystkie wiadomości, które panelistom przesyła administracja portalu.

3. ZAPROŚ ZNAJOMEGO

Jeżeli posiadasz bloga, stronę www lub konta na mediach społecznościowych, możesz zapraszać do serwisu swoich znajomych.

4. NAGRODY

W tej zakładce znajdziesz wszystkie opcje dotyczące punktów, które możesz wymienić na nagrody. Możliwości jest kilka:

 • PayPal – 12 tys. punktów (= 60 zł)
 • przelew bankowy – 10 tys. punktów (= 50 zł)
 • bon do Zalando 50 zł – 10 tys. punktów
 • kubek termiczny – 9 tys. punktów
 • bidon – 8 tys. punktów
 • Fundacja (cel charytatywny) – 5 tys. punktów
 • bon Zalando 25 zł – 5 tys. punktów
 • doładowanie telefonu – 4 tys. punktów

5. POWIADOMIENIA

Tutaj można włączyć / wyłączyć powiadomienia na przeglądarkę o dostępnych ankietach.

Jeżeli akurat surfujesz po sieci, wiadomość o nowej ankiecie pojawi się w małym okienku na dole strony, którą akurat przeglądasz.

Opinie pl – zarobki

Ile można zarobić w panelu Opinie.pl? To oczywiście zależy od ilości dostępnych ankiet oraz Twojej aktywności. Jak przedstawia się ich wartość?

Z reguły wynoszą od 100 pkt (0,50 zł), do 800 pkt (4 zł) za badanie. Aczkolwiek niektórzy paneliści chwalą się, że otrzymują ankiety i o większym przeliczniku.

Fajną sprawą jest to, że nawet jeśli nie zakwalifikujesz się do danego badania, i tak zostaniesz nagrodzony 50 punktami (0,25 zł).

Ile ankiet można realnie otrzymać w ciągu miesiąca? To również zależy od Twojego profilu i grup docelowych badań. Ale przeciętnie jest to około 10-12 ankiet.

Jak zarabiać za wypełnianie ankiet na stronie Opinie.pl?

Płatne ankiety: W panelu Opinie.pl otrzymasz niewielkie nagrody pieniężne za wypełnianie ankiet online (przez Internet). Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji. Ankiety dostępne są również bezpośrednio po zalogowaniu się na stronie panelu. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty.
Po zgromadzeniu 10000 punktów (50 zł), będziesz mógł je wymienić na pieniądze i wypłacić na konto bankowe, procesor PayPal (60 zł). Punkty możesz zamienić również na doładowanie telefonu — po uzbieraniu 4000 punktów (20 zł) lub na bony zakupowe — po uzbieraniu 5000 punktów (25 zł).

Warto logować się i sprawdzać dostępność ankiet bezpośrednio na stronie panelu, ponieważ zaproszenia do ankiet nie zawsze dochodzą na adres e-mail.

Program partnerski: Strona oferuje również program partnerski. Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizję w wysokości 20% od każdej płatnej ankiety, którą wypełni zaproszona przez Ciebie osoba. Swój unikalny link polecający, służący do zapraszania nowych użytkowników, znajdziesz po zalogowaniu się na stronie Opinie.pl, w zakładce „Zaproś znajomego”. 

Pamiętaj, że możesz mieć tylko jedno konto w panelu — nie wolno tworzyć wielu kont.

Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 4

Czy zapraszanie poleconych jest obowiązkowe? NIE jest oczywiście obowiązkowe, możesz zarabiać tylko na wypełnianiu ankiet. Jednak warto aktywnie korzystać z programu partnerskiego, ponieważ to najlepszy sposób, aby zwiększyć zyski i zarabiać szybciej.

Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 5

Znajomych możesz zapraszać również poprzez Facebooka, Linkedin, e-mail oraz link.

Opinie.pl FAQ- często zadawane pytania

Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

Wartość ankiet, zarobki:

 • Najtańsza ankieta, jaką do tej pory otrzymałem, warta była 100 punktów (0,5 zł). 
 • Najdroższa ankieta, jaką do tej pory otrzymałem, warta była 1000 punktów (5 zł). 
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Ostatnio otrzymuję około 8 zaproszeń do ankiet w skali miesiąca. Oczywiście u każdego może to wyglądać nieco inaczej.

Wypłata, zlecenie wypłaty; jak wypłacić pieniądze?

Minimum do wypłaty, metody wypłat, nagrody: 

 • Konto bankowe i PayPal: Po zgromadzeniu 10000 punktów (50 zł), pieniądze będziesz mógł wypłacić na konto bankowe lub procesor PayPal od 12000 punktów (60 zł). 
 • Doładowanie telefonu: Punkty możesz wymienić również na doładowanie telefonu — po uzbieraniu 4000 punktów (20 zł).
 • Bony zakupowe Zalando: Dostępne są także bony zakupowe do sklepów Zalando (po zgromadzeniu minimum 5000 punktów, czyli 25 zł).
 • Cel charytatywny: Wynagrodzenie możesz przeznaczyć także na cel charytatywny — na fundację „Pomocna ręka”, „TV Puls Pod Dębem” lub „Straż dla zwierząt w Polsce” — po zgromadzeniu 5000 punktów (czyli 25 zł). 
 • Czas oczekiwania na wypłatę:Konto bankowe: W przypadku zlecenia wypłaty na konto bankowe, pieniądze otrzymasz w ciągu 4 dni roboczych.

Jak możesz wypłacić pieniądze?

Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów zaloguj się na swoje konto, a następnie kliknij zakładkę „Odbierz nagrody” i wypełnij odpowiedni formularz.  (10000 punktów = 50 zł).

Czy zarabianie w tym programie opinie pl jest legalne? Tak, zarabianie za wypełnianie ankiet jest legalne,  polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać. Strona należy do legalnej, zarejestrowanej firmy. W Internecie pojawiają się regularnie dowody wypłat z tego panelu ankietowego. 

Czy uczestnictwo w opinie.pl jest darmowe? Tak, uczestnictwo jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z zarabiania. 

Jak często pojawiają się ankiety w opinie pl?

To również zależy od kilku czynników. Najważniejszymi są: dopasowanie profilu, pora roku, ogólna ilość zlecanych badań przez firmy.

Pora roku także ma znaczenie. Np. przed różnego rodzaju świętami można liczyć na prawdziwy wysyp ankiet (Boże Narodzenie, Święta Wielkanocne, Walentynki, itd.).

Z kolei początek roku to zazwyczaj mniejsza ilość ankiet – firmy dopiero ustalają kampanie reklamowe i budżety na badania.

Natomiast średnio, dziennie powinieneś otrzymać powiadomienia o kilku dostępnych ankietach, natomiast nie na 100% będziesz w stanie się do nich wszystkich zakwalifikować.

Aplikacja opinie.pl

Pobierz nową aplikację Opinie pl, dołącz do Panelu i podziel się z nami swoją opinią. Miej wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość, na kształt reklam czy kreowanie wizerunku marek!

Aplikacja Opinie pl daje możliwość:
1) natychmiastowych powiadomień o nowych zaproszeniach do udziału w badaniach i wiadomościach
2) wypełniania ankiet w dowolnym miejscu i czasie z Twojego telefonu / tabletu
3) wymiany punktów na nagrody
4) zapraszania znajomych do Panelu, dzięki czemu możesz zdobyć dodatkowe punkty
5) aktualizacji Profilu, dzięki czemu będziesz częściej dostawać lepiej dopasowane ankiety
6) kontaktu z obsługą Panelu w szybki i wygodny sposób

Organizatorem Panelu Opinie pl jest IQS, jedna z czołowych agencji badawczych w Polsce.

Opinie użytkowników o Opinie.pl

Według użytkowników portalu Opinie pl serwis jest niezwykle atrakcyjny pod względem zapraszania swoich znajomych do tzw. grywalizacji. Panel użytkownika jest przejrzysty, a na stronie portalu, możemy uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące funkcjonowania platformy.

To co wyróżnia platformę Opinie pl to zdecydowanie większa ilość ankiet w stosunku do pozostałych platform. Portal Opinie.pl umożliwia również wypełnianie ankiet za pomocą aplikacji mobilnej. Firma jest wypłacalna, a w internecie możemy znaleźć wiele dowodów wypłat z tej platformy.

Częstotliwość otrzymywania ankiet od Opinie pl uzależniona jest jednak uzależniona od naszych uwarunkowań społeczno-demograficznych.

Zdarza się, że niektóre osoby otrzymują ankiety co drugi dzień. Natomiast inne trochę rzadziej.

Inne programy oferujące zarabianie w internecie – wypełnianie ankiet i klikanie

Nazwa programuPróg wypłatySposób wypłatyLink do rejestracji
Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 6od 10$ PayPal, Bony na Amazon, SkrillOpinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 7
Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 8od 50zł Doładowanie do telefonu, PayPal, PrzelewOpinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 7
Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 10od 80zł PayPalOpinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 7
Opinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 12 5$ na start, wypłata od 30$ PayPalOpinie pl -czy warto, zarobki [czy płatne ankiety są bezpieczne?] wypełnianie ankiet -panel opinie.pl 7
Obowiązkowo zarejestruj się we wszystkich programach aby zarabiać więcej przez internet!

Opinie pl, podsumowanie czy warto

Panel Opinie.pl to strona internetowa, dzięki której możesz zarabiać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet przez Internet. Witryna należy do firmy IQS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Zarobione pieniądze możesz wypłacić na konto bankowe, na procesor PayPal, zamienić na doładowanie telefonu, bony zakupowe lub przekazać na cele charytatywne. Użytkownicy opinie pl mówią, że warto.

Panel opinie.pl aby zarabiać na ankietach

Polecam aby sprawdzić link który zamieściliśmy. Możesz dorobić łatwe pieniądze.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)