Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie

getresponse
Getresponse – najlepsze narzędzie do marketing automation + link PROMO 30 dni gratis
4 grudnia, 2020
xrumer
Xrumer xevil – Najszybszy i najpotężniejszy SEO soft + rozwiązywanie captcha
5 grudnia, 2020
płatne ankiety

Jak zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety

Zarabianie na wypełnianiu ankiet to jedna z najstarszych form zarabiania w internecie. Otrzymujemy wynagrodzenie za wypełnianie ankiet online, uczestniczenie w sondażach oraz dzielenie się opinią z firmami.

Przetestowane firmy, najlepiej płatne ankiety online

Rekomendujemy rejestrację w sprawdzonych firmach z tabelki poniżej. Pozwoli Ci to zarabiać dodatkowe pieniądze. A całość rejestracji zajmuje tylko kilka minut na wszystkich portalach.

Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 1

Polska firma z siedzibą w Warszawie. Funkcjonuje na rynku od 2009 roku.

Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 2
Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 3

Międzynarodowy panel ankietowy, założony w 2006 roku.

Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 2
Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 5

Międzynarodowy portal. Bonus dla nowych – 5 dolarów nagrody od razu na konto za zapisanie się

Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 2
Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 7

Amerykański serwis – legenda, działa i płaci już od 2007 roku.

Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 2

Zarejestruj się we wszystkich powyższych, a otrzymasz więcej ankiet i zarobisz więcej dodatkowych pieniędzy na wypełnianiu ankiet.

Jak działają strony z płatnymi ankietami?

To naprawdę łatwe. Po prostu wypełnij ankiety online, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące Twojej opinii na różne tematy. Firma nagradza Cię za wypełnienie ankiet. Wypłacasz za pomocą konta PayPal lub karty podarunkowej Visa. Płatne ankiety to dosyć prosty biznes.

Wypełnianie ankiet, jak zarabiać w Internecie?

Po prostu zarejestruj się za pomocą adresu e-mail i utwórz hasło, aby bezpiecznie uzyskać dostęp do swojego konta. Następnie możesz zarobić dodatkowy dochód w wolnym czasie w domu, pracy lub w podróży, korzystając nawet z mobilnych stron w Twoim smartfonie, aplikacji na Androida i aplikacji na iPhone’a.

Jak działają płatne ankiety?

Zarabiaj na ankietach online” może brzmieć jak jedna z tych zbyt pięknych, aby były prawdziwe. W końcu jaki rodzaj legalnej firmy płaci ludziom za odpowiedzi na pytania przez Internet?

Jak się okazuje, całkiem sporo. Firmy chcą wiedzieć, co myślą konsumenci, a ankiety online to dla nich szybki, tani i łatwy sposób na zebranie dużych ilości danych. Aby uzyskać te dane, firmy zawierają umowy z firmami prowadzącymi badania.

Jak zacząć zarabianie na ankietach?

W większości przypadków udział w ankiecie online działa w następujący sposób:

 1. Zarejestruj się u dostawcy ankiet – istnieje kilka renomowanych firm zajmujących się ankietami online. Aby z nimi pracować, musisz zarejestrować się w każdej witrynie.
  Zanim zaczniesz, wiedz, że większość firm będzie prosić o całkiem sporo informacji. Dzieje się tak, ponieważ dostosowują swoje ankiety do określonych grup demograficznych.
  Na przykład firma prowadząca ankietę na temat produktów dla dzieci prawdopodobnie będzie chciała skierować reklamy do rodziców dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem mam. Jeśli jesteś emerytowanym mężczyzną bez dzieci, prawdopodobnie nie zostaniesz wybrany do tej ankiety.
 2. Otrzymuj powiadomienia o ankietach – po zarejestrowaniu się i wypełnieniu profilu większość firm zajmujących się ankietami poinformuje Cię, kiedy zostałeś wybrany do udziału w ankiecie. W niektórych przypadkach po prostu odpowiadasz na pytania online. W innych firma odpowiedzialna za ankietę chce, abyś wypróbował produkt, a następnie odpowiedział na jego pytania.
 3. Zarabiaj – to część, na którą czekałeś. Po pomyślnym wypełnieniu ankiety otrzymasz zapłatę za swoje wysiłki. Wiele firm zajmujących się ankietami przelewa pieniądze bezpośrednio na Twoje konto PayPal, podczas gdy inne nagradzają Cię punktami, bezpłatnymi produktami lub innymi nagrodami.

Ile realnie można zarobić na wypełnianiu ankiet?

Każda osoba, która jest zainteresowana zarabianiem w Internecie poprzez wypełnianie ankiet (płatne ankiety), i rozważa podjęcie tego typu pracy w domu, powinna uświadomić sobie realne możliwości osiąganych w ten sposób przychodów. W tym zakresie istnieją ograniczenia, których się nie przeskoczy – trzeba je zaakceptować, najlepiej przed przystąpieniem do pracy.

Realne możliwości są – w stosunku do afiliacji i e-commerce – dość niewielkie. Jest to sposób – statystycznie – na kilkaset złotych miesięcznie. Znajdą się oczywiście osoby, które zarobią ponad tysiąc, a nawet dwa tysiące złotych w ciągu miesiąca – ale znajdą się też tacy, którzy zarobią kilkadziesiąt/kilkanaście złotych, a może nawet i zero.

Statystycznie, będąc użytkownikiem kilku paneli z ankietami, zarabia się w ten sposób do kilkuset złotych miesięcznie i tą kwotę należy zaakceptować jako swoje najbardziej prawdopodobne realne możliwości finansowe. Nie jest to zawrotna suma pieniędzy i raczej dla nikogo praca tego typa nie stanowi głównego źródła dochodów, ale jako sposób na dorobienie – ankiety wydają się być idealne.

Wypełnianie ankiet to nie jest praca, która zapewni Ci utrzymanie. Stawki za pojedynczą ankietę wahają się od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych.

Natomiast czas potrzebny na wypełnienie pojedynczej ankiety to od kilku do kilkudziesięciu minut.

Dlatego nie zdołasz wypełnić sobie standardowego dnia pracy wystarczającą liczbą płatnych ankiet, aby się utrzymać.

Ponadto, wynagrodzenie za wypełnianie ankiet nie jest stałe. Stawki za ankiety są różne i zależą od liczby pytań, co przekłada się na czas potrzebny do ich wypełnienia.

Nie masz również gwarancji, jak dużo ankiet będziesz otrzymywać. Możesz mieć kilka ankiet do wypełnienia w ciągu tygodnia, a potem nie mieć ani jednej przez kolejny tydzień.

Oprócz tego, wynagrodzenia możesz nie otrzymać w wybranym przez siebie momencie, jeśli nie osiągnąłeś minimalnego poziomu wymaganego do wypłaty środków lub nagrody.

Wypełnianie ankiet teoretycznie może Ci przynieść wynagrodzenie w wysokości około 10 złotych na godzinę. Na to wskazują stawki podawane przez firmy oferujące zarabianie na ankietach.

W praktyce z jednego panelu zarobisz maksymalnie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Zakładając, że dana firma oferująca zarabianie na ankietach jest wiarygodna, osiągnięcie minimalnego progu do wypłaty może zająć Ci nawet kilka miesięcy.

Serwisy oferujące zarabianie na ankietach oferują również różne bonusy.

Wypełnianie ankiet zalety

Wypełnianie ankiet — jako praca — posiada wiele zalet takich jak:

 • prostota — wypełnianie ankiet nie wymaga dużego skupienia. Ankiety nie są trudne i skomplikowane, a średni czas przeznaczony na wypełnienie jednej sztuki mieści się w przedziale od kilku do kilkunastu minut,
 • zróżnicowanie tematyczne — zazwyczaj ankiety różnią się tematem głównym
 • ciekawe zajęcie – ankiety można dopasować pod kątem indywidualnych preferencji,
 • elastyczność czasu pracy – ankiety wypełniasz w wolnej chwili. Sam decydujesz o tym, kiedy zajmujesz się wypełnianiem ankiet, mając przy tym na uwadze swój grafik dnia,
 • brak wymogów odnośnie doświadczenia – nie musisz posiadać specjalistycznych kwalifikacji czy umiejętności, potrzebujesz jedynie tego, o czym jest mowa we wstępie. Wystarczy rejestracja w serwisie
 • spory wybór firm oferujących płatne ankiety – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować się w kilku serwisach.

Jak wybrać odpowiedni serwis i nie dać się oszukać?

Wybór serwisu jest bardzo ważny w tej dziedzinie zarabiania. W sieci istnieje bardzo dużo paneli oferujących wysokie stawki za wypełnianie ankiet, co może być zachęcające i kuszące, ale faktycznie takie serwisy są oszustwem (ang. Scam).

Po wykonaniu pracy w postaci regularnego śledzenia i wypełniania kolejnych ankiet, można po prostu nie otrzymać pieniędzy po zleceniu wypłaty – lub paść ofiarą jeszcze perfidniejszych oszustw.

Do tych perfidniejszych oszustw na ankietach zalicza się praktyki polegające na:

 • unieważnianiu niektórych wypełnionych ankiet w miarę zbliżania się do wypłaty
 • blokowania kont w panelach pod jakimś pretekstem
 • nie wysyłania ankiet partnerom, którzy są blisko minimum do wypłaty (taki ktoś nigdy nie dojdzie do minimum, ponieważ serwis nie wyśle mu ankiet do wypełniania)

Wyżej wymienionych praktyk można uniknąć będąc aktywnym polecającym. Mając wiele poleconych i stale reklamując serwis, nawet jeśli jest oszustwem, zwykle dostaje się pieniądze.

Serwisom zależy na reklamie i chcą utrzymać przy sobie promotorów. Wobec powyższego, sam fakt że ktoś otrzymuje wypłaty i poleca dany panel z ankietami do wypełniania za pieniądze, nie oznacza że ten panel jest uczciwy. Może być tylko wybiórczo uczciwy.

Przy wyborze paneli do zarabiania, warto kierować się tabelą którą zamieściliśmy w tym artykule.

Dodatkowo sprawdź poniższe punkty:

 • częstotliwość pojawiania się ankiet,
 • ilość dostępnych ankiet oraz ich tematyka,
 • minimalny próg niezbędny do dokonania wypłaty,
 • sposób wypłacania pieniędzy – czy w rachubę wchodzi tylko przelew na np. konto PayPal, czy także na rachunek bankowy itp.,
 • wypłacalność firmy,
 • wiarygodność firmy potwierdzona m.in. opiniami użytkowników.

Jak otrzymać zarobione w Internecie pieniądze?

Sposoby wypłaty i otrzymania zarobionych w Internecie pieniędzy są różne w zależności od serwisu. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na „termin wypłaty” oraz „minimum wypłaty”.

Im niższe minimum i im krótszy termin – tym lepiej dla nas.

Wypłaty zalecamy zlecać od razu po uzbieraniu minimum – dla bezpieczeństwa, aby uniknąć ewentualnej pracy za darmo w sytuacji w której dany serwis przestanie być wypłacalny.

Istnieją panele ze stawkami w złotówkach oraz takie ze stawkami w punktach. Zarobione punkty można zamieniać na złotówki według przelicznika zależnego od ilości wymienianych punktów – im więcej punktów, tym korzystniejszy dla nas przelicznik.

Oprócz wymiany na PLN, są także serwisy które umożliwiają wymianę punktów na różnego rodzaju nagrody rzeczowe oraz wirtualne.

Terminy wypłaty wahają się od 7 do nawet 30 dni od momentu zlecenia.

Na początku warto wybierać, niezależnie od opinii na forach, serwisy z najkrótszym terminem wypłaty.

Taki wybór pozwoli otrzymać szybko prawdziwe pieniądze i zmotywuje nas do dalszej pracy.

Możliwości wypłat w polskich serwisach to przede wszystkim przelew na konto bankowe (które można prowadzić od 13 roku życia), w zagranicznych natomiast przede wszystkim procesory płatnicze, paypal oraz BTC.

Jak zarabiać więcej poprzez wypełnianie ankiet?

Zarabianie na ankietach w pewnym stopniu zależy także od szczęścia, ale temu szczęściu można pomóc.

Trzeba zaznaczyć, że nie o każdej ankiecie do wypełnienia zostaniemy powiadomieni mailowo.

Po pierwsze są ankiety z niewielkim budżetem o których serwisowi nie opłaca się informować – bo i tak tylko niewielka część dopuszczonych do nich osób zdąży je wypełnić.

Po drugie – zdarzają się opóźnienie w rozsyłce powiadomień. Aby zarabiać więcej należy logować się do paneli i sprawdzać dostępność ankiet, takie minimum logowań to naszym zdaniem „raz dziennie”, ale im częściej będziesz to robić, tym większa szansa na dodatkowe pieniądze z Internetu.

Drugą możliwością zwiększania efektywności pracy w domu, jest system poleconych który działa w panelach z ankietami. Każdy użytkownik może polecać zarabianie na wypełnianiu ankiet i zarabiać prowizję % od zarobków poleconych przez siebie osób. Osoba polecona nic nie traci, to serwis wypłaca prowizję polecającemu.

Płatne ankiety online — opinie

W internecie możesz spotkać wiele opinii przedstawiających zarabianie na ankietach jako dobrą metodę na dorobienie.

Zwróć jednak uwagę, że większość takich wiadomości czy artykułów zawiera tzw. linki sponsorowane. Są to po prostu artykuły za których publikację płaci dana firma, która chce żebyś się u nich zarejestrował.

Najlepsze firmy do zarabiania na ankietach – panele

Rekomendujemy rejestrację w sprawdzonych firmach z tabelki poniżej. Pozwoli Ci to zarabiać dodatkowe pieniądze. A całość rejestracji zajmuje tylko kilka minut na wszystkich portalach.

Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 9od 10$ PayPal, Bony na Amazon, SkrillPłatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 10
Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 11od 50zł Doładowanie do telefonu, PayPal, PrzelewPłatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 10
Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 13od 80zł PayPalPłatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 10
Płatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 15 5$ na start, wypłata od 30$ PayPalPłatne ankiety. Wypełnianie ankiet – prosty sposób na zarobek kilkuset złotych miesięcznie 10

Zarabianie na ankietach — krótkie podsumowanie:

Wypełnianie ankiet za pieniądze ma dużo zalet takich jak elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy w dowolnym miejscu.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)