MYIYO sposoby na dodatkowy zarobek. Opinie użytkowników. Zarobki i wypłaty (płatne ankiety)

Jak zrobić webinar
Jak zrobić webinar online? Poradnik oraz porównanie platform transmisja live
5 grudnia, 2020
Jak zarobić pieniądze przez internet
Jak zarobić pieniądze przez internet – 15 najlepszych sposobów aby zarabiać w internecie
6 grudnia, 2020
myiyo
MYIYO sposoby na dodatkowy zarobek. Opinie użytkowników. Zarobki i wypłaty (płatne ankiety) 3

Myiyo to firma zajmująca się badaniami rynku, która jest częścią grupy badawczej Mo-Web i istnieje od 10 lat. Firma ma siedzibę w Niemczech, a obecnie Myiyo nie jest dostępne w USA i Kanadzie. Ponieważ firma nie prowadzi działalności w USA, nie posiada akredytacji BBB.

Myiyo cieszy się dobrą opinią w społeczności internetowej. Wielu użytkowników uważa, że ​​platforma jest przyjemna i łatwa w codziennym użyciu.

Jak działa Myiyo?


Myiyo dostarcza dane z badań rynkowych swoim firmom partnerskim, które potrzebują cennego wkładu konsumentów. Pomaga to firmom takim w opracowywaniu i ulepszaniu produktów i usług, które są bardziej atrakcyjne dla potencjalnych nabywców.

Dane te mogą również pomóc w budowaniu lojalności wobec marki i skutecznych strategiach marketingowych w celu rozwoju firmy. Myiyo nagradza członków nagrodami pieniężnymi, które są wpłacane bezpośrednio na konto PayPal użytkownika.

Wypełnienie ankiet zajmuje maksymalnie kilka minut.

Zarejestruj się w MYIYO tutaj (link)

następnie zarejestruj się również w innych programach, żeby dostawać więcej ankiet i zarabiać więcej pod tym linkiem: BAZA NAJLEPIEJ WYPŁACANYCH PROGRAMÓW Z ANKIETAMI

Niestety każdy program ma ograniczoną liczbę dlatego tak ważne jest żeby zarejestrować się we wszystkich z powyższego linku.

Wysokość zarobków

Za wypełnienie ankiety zostają naliczone punkty, które są następnie przeliczane na euro.

1 000 punktów to 1 euro. W zależności od rodzaju ankiety (czyli od jej tematyki i długości) użytkownik otrzymuje od 0,5 Euro do 10 Euro (czyli od 500 do 10 000 punktów).

Po uzbieraniu 20 Euro (20 000 punktów) może zostać zlecona wypłata. Wypłata następuje za pośrednictwem systemu płatności PayPal.

MYIYO sposoby na dodatkowy zarobek. Opinie użytkowników. Zarobki i wypłaty (płatne ankiety) 4

Poradnik – Jak się zarejestrować w MYIYO i zarabiać:

Rejestracja w MYIYO jest bardzo prosta i składa się zaledwie z kilku kroków:

Krok 1: Kliknij w link poniżej i przejdź do strony z rejestracją

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY SIĘ ZAREJESTROWAĆ I ZACZĄĆ ZARABIAĆ Z MYIYO

MYIYO sposoby na dodatkowy zarobek. Opinie użytkowników. Zarobki i wypłaty (płatne ankiety) 5

Proces rejestracji w Myiyo jest dość prosty. Rejestrujesz się bezpośrednio w serwisie, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, a następnie ustawiasz hasło.

Jeśli spojrzysz na jakąkolwiek stronę z ankietami lub w szczególności recenzję Myiyo, zauważysz, że dogłębny profil jest również niezbędny. Profil pomaga platformie ankietowej zidentyfikować Twoją grupę demograficzną i określić, które ankiety możesz wypełnić.

Wypełniając swój profil, należy być uczciwym i otwartym, jeśli tego nie zrobisz, ankiety będą nudne do wypełnienia, a Twoje szanse na dyskwalifikację będą większe.

Myiyo nagrodzi Cię 100 punktami po kliknięciu linku potwierdzającego w e-mailu i kolejnymi 500 punktami po uzupełnieniu profilu.

Wtedy jesteś gotowy na wysyłanie płatnych ankiet i możesz zabrać się do pracy. Nowi użytkownicy Myiyo muszą mieć co najmniej 18 lat, a platforma skupia się głównie na gromadzeniu danych europejskich.

Żeby się zarejestrować w myiyo kliknij ten link

MYIYO opinie użytkowników w internecie:

“Polecam program, za samo wypełnienie profilu dostałam kilka złotych. Jestem z nmi prawie 2 lata”

“Polecam 10/10 – wypłacają regularnie”

MYIYO wypłaty z programu:

MYIYO sposoby na dodatkowy zarobek. Opinie użytkowników. Zarobki i wypłaty (płatne ankiety) 6

Zarobki na ankietę, rejestracja myiyo.com

Każda pomyślnie wypełniona ankieta zostanie nagrodzona punktami w przedziale od 1000 do 3000 punktów, w zależności od długości i złożoności.

1000 punktów to równowartość 1 euro.

Ankiety składają się średnio z 20 pytań i ich ukończenie zajmuje 4-12 minut.

MYIYO, wypłaty, zarobki, opinie. Czy warto?

Jak każdy inny panel ankietowy, Myiyo ma swoje wzloty i upadki. Mogę tylko powiedzieć z całą pewnością, że to prawdziwy panel, więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich informacji. Jeśli chodzi o zyski, tak samo jest z większością innych paneli. Twój potencjał zarobkowy z pewnością zależy od Twojej lokalizacji i profilu demograficznego.

Więc wydałbym werdykt, że panel warto wypróbować. Zarejestruj się i wypróbuj przez dzień lub dwa. Kto wie, może Ci się spodoba.

Tu masz link do rejestracji.

Zapraszamy do komentowania i wyrażania swoich opinii o MYIYO.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)