Jak usunąć snapa, lub reaktywować konto na snapchacie

Snap story
Snap story, aplikacja snapchat pozwalająca zapisać stories ze swojej historii
31 grudnia, 2021
Reklama Snapchat
Reklama Snapchat ads w social media i marketing (snap ads manager)
2 stycznia, 2022
Jak usunąć snapa
Jak usunąć swoje konto Snapchat

Poradnik jak usuwać bezpiecznie konto snapchat

Snapchat różni się od innych aplikacji społecznościowych, a jego zdjęcia znikają już po kilku sekundach. A biorąc pod uwagę wszystkie zabawne funkcje, takie jak selfie, aktualizacje w czasie rzeczywistym i filtry, platforma do udostępniania zdjęć i wideo łatwo daje się ponieść emocjom.

Ale co robisz, gdy chcesz odpocząć od Snapchata? A może nawet usunąć swoje konto Snapchat? Jeśli chcesz przeprowadzić pełny detoks z mediów społecznościowych, możesz również postępować zgodnie z naszymi instrukcjami dotyczącymi usuwania TikTok i Instagram.

Niezależnie od tego, czy usuwasz Snapchata na rzecz stories na Instagramie, ponieważ nienawidzisz funkcji Snap Map, czy po prostu dlatego, że ci się nie podoba, usunięcie lub dezaktywacja konta zajmuje tylko kilka minut.

Aplikacja Snapchata jasno mówi że gdy Twoje konto jest dezaktywowane, Twoi znajomi nie będą mogli się z Tobą kontaktować ani wchodzić w interakcje na Snapchacie. Po 30 dniach Twoje konto zostanie trwale usunięte. Oznacza to, że Twoje konto, ustawienia konta, znajomi, Snapy, Czaty, historia, dane urządzenia i dane lokalizacji w głównej bazie danych użytkowników zostaną usunięte.

Jak usunąć Snapa

1. Przejdź do portalu konta Snapchat (https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account).Dostęp do tej strony można również uzyskać, przechodząc do Snapchat.com, przewijając w dół strony i wybierając „ikona support”. Następnie przejdź do „Moje konto i zabezpieczenia” i kliknij „Informacje o koncie”. Na koniec wybierz „Usuń konto”.

Jak usunąć snapa


2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło.

3. Wprowadź kod zabezpieczający wysłany na numer telefonu powiązany z kontem i kliknij „Prześlij”.

4. Wprowadź ponownie swoją nazwę użytkownika i hasło. Następnie kliknij „Kontynuuj”, a Twoje konto zostanie dezaktywowane.

Jak usunąć swoje konto Snapchat

Przejdź do https://accounts.snapchat.com/accounts (delete account) i wpisz nazwę użytkownika i hasło do konta, które chcesz usunąć. (Miej te informacje pod ręką, jeśli zmienisz zdanie i zechcesz ponownie aktywować konto).
Po podjęciu kroków w celu usunięcia konta zostanie ono najpierw dezaktywowane na 30 dni. Gdy Twoje konto jest dezaktywowane, Twoi znajomi nie będą mogli się z Tobą w żaden sposób skontaktować ani wejść w interakcje na Snapie.
Pamiętaj że po 30 dniach Twoje konto zostanie na zawsze usunięte z historii snapchata wraz ze wszystkimi danymi oprócz…
Snapchat może jednak przechowywać niektóre dane osobowe dla określonych potrzeb prawnych, bezpieczeństwa i biznesowych. Na przykład zachowują informacje o wszelkich zakupach dokonanych przez Snapchata oraz o zaakceptowaniu przez Ciebie Warunków korzystania z usługi i Polityki prywatności.

Wie jak dezaktywować konto ale jak mogę je reaktywować?

Chcesz ponownie aktywować konto? Wystarczy zalogować się w ciągu 30 dni, a wszystko zostanie całkowicie przywrócone. (Po dezaktywacji nie będziesz mógł zmienić hasła, więc pamiętaj o tym na wypadek, gdybyś chciał ponownie aktywować konto.)

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)