IdoSell Shop (IAI-shop) sklep internetowy

SOTE
SOTE sklepy internetowe (jak je reklamować online). Pozycjonowanie SEO e-commerce
23 kwietnia, 2022
API Interfejs programowania aplikacji (application programming interface)
API Interfejs programowania aplikacji (application programming interface)
23 kwietnia, 2022
Idosell
Idosell

Jakie zalety ma platforma Idosell Shop? Dawniej znane jako IAI-shop

Idosell Shop jest to jedna z najpopularniejszych na rynku polskich platform e-commerce, dzięki której każdy jest w stanie założyć swój wymarzony sklep internetowy.

Platforma zadebiutowała w 2000 roku, a w chwili obecnej z jej dobrodziejstwa korzysta ponad 6000 właścicieli sklepów online. Nowoczesne narzędzie zaprojektowane zostało w taki sposób, aby znacząco poprawić kontakt z klientami i usprawnić wysyłkę zamówień.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Dlaczego warto działać z IDO Sell w handlu internetowym?

Dzięki zaawansowanym modułom można za pośrednictwem intuicyjnego panelu obsługiwać hurtownie internetowe. Dostępne są także specjalne rozwiązania, dzięki którym można zbudować lojalność klientów i poprawić wizerunek swojej marki.

Pamiętań należy o tym, że założenie profesjonalnego sklepu internetowego to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest również to, aby postawić na marketing internetowy i promocję w sieci. Platforma Idosell Shop bardzo duży nacisk kładzie również na bezpieczeństwo danych.

Ma to olbrzymie znaczenie zwłaszcza że w dzisiejszych czasach niestety coraz częściej dochodzi do ataków hakerskich. Jako użytkownicy można skorzystać także z fachowej opieki webmasterskiej i pomocy doświadczonych grafików, dzięki czemu można swój sklep idealnie dostosować do aktualnych trendów i preferencji potencjalnych klientów.

agencja seo social media reklama google ads facebook marketing

Jakie największe zalety ma IdoSell?

Idosell Shop to bardzo elastyczne rozwiązanie, które zaspokoi oczekiwania nie tylko początkujących, ale również zaawansowanych użytkowników. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim WMS, czyli wbudowany system zarządzania zamówieniami.

Jak wspomniano powyżej platforma udostępnia zaawansowane moduły, które umożliwiają kontrolowanie dostępności poszczególnych towarów z wielu różnych magazynów.

Jest to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla tych osób, które współpracują z wieloma dostawcami. Do dyspozycji jest bardzo wiele darmowych i płatnych szablonów, które przystosowane są pod potrzeby konkretnych branż.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zatrudnić doświadczonego grafika, który przygotuje indywidualny projekt. Do dyspozycji są oczywiście nie tylko darmowe, ale również płatne moduły, które znacząco rozszerzają funkcjonalność.

Dla kogo?

Idosell Shop jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które chcą uruchomić niewielki sklep internetowy, jak i również dla osób, które chcą sprzedawać online setki produktów.

W 100% skalowalny system bez problemu poradzi sobie z plikami sprzedażowymi, które przekraczają nawet 300 000 towarów. Dzięki przejrzystej strukturze i zaawansowany filtrom można liczyć na pełny headless.

Idosell Shop zaprojektowany został w taki sposób, aby bez problemu dokonać integracji z wieloma popularnymi systemami zewnętrznymi.

Mowa tutaj oczywiście nie tylko o systemach płatności, ale również o systemach kurierskich, czy też o popularnych porównywarkach cenowych, które wśród klientów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Większość rozwiązań zewnętrznych można włączyć za pomocą jednego kliknięcia.

Idosell Shop jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które chcą prowadzić sprzedaż międzynarodową. W prosty sposób podpiąć można płatności w różnych walutach, jak i również można ustawić kilka różnych wersji językowych.

Dzięki programowi POS istnieje także możliwość równoczesnego prowadzenia sklepu stacjonarnego.

Sprawne pozycjonowanie

Idosell Shop przystosowany został nie tylko pod użytkowników, ale również pod najnowsze wytyczne wyszukiwarki Google. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że można znacząco poprawić pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Roboty Google zwracają szczególną uwagę nie tylko na wysokiej jakości content, ale również na optymalizacje kodu.

Każdy nowo założony sklep internetowy w standardzie otrzymuje certyfikat SSL, który znacząco podnosi nie tylko poziom bezpieczeństwa, ale również pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

Google coraz częściej promuje szyfrowane strony i sklepy internetowe, które korzystają z protokołu HTTPS. Nowoczesne szablony Idosell Shop osiągają bardzo dobre wyniki w Google Page Speed Index.

Nawet przy setkach dodanych produktów nie ma najmniejszych problemów z indeksowanie poszczególnych podstron.

Nawet osoby bez zaawansowanej wiedzy z branży SEO mogą spróbować samodzielnie wypozycjonować swój sklep internetowy.

Funkcjonalność i uniwersalność

W ramach abonamentu Idosell Shop można uzyskać dostęp do bardzo wielu ciekawych funkcjonalności. Warto wyraźnie zaznaczyć, że platforma jest cały czas rozwijana, dlatego też można liczyć nie tylko na aktualizacje, ale również na nowe moduły.

W ostatnim czasie bardzo mocno rozwijany jest marketing wielokanałowy. Warto sprawdzić newslettery, kampanie promocyjne, czy też specjalne programy lojalnościowe.

Idosell Shop zintegrować można oczywiście z wszystkimi narzędziami Google, dzięki czemu można monitorować swoje działania marketingowe.

Idosell Shop umożliwia także wygodne zarządzanie klientami. Platforma umożliwia importowanie i eksportowanie danych klientów, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest tworzyć indywidualne albo grupowe rabaty.

Nierzetelnych klientów można z kolei dodać do czarnej listy.

pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy
IdoSell Shop dawniej IAI-shop sklep internetowy

Podsumowanie

pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy

Co myślisz o wpisie dzisiejszym pt. IdoSell Shop (IAI-shop) sklep internetowy?

Działasz w handlu internetowym?

Daj znać w komentarzu.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)