Czarny snapchat, tryb ciemny motyw darmode, oto jak go ustawić

Snapchat
Snapchat, co to jest snap pl INC (komunikator internetowy, aplikacja i jak wysyłać snapa)
31 grudnia, 2021
Snap story
Snap story, aplikacja snapchat pozwalająca zapisać stories ze swojej historii
31 grudnia, 2021
czarny snapchat
Czarny snapchat, tryb ciemny motyw darmode

Czarny snapchat, jak włączyć tryb ciemny (motyw darmode)

Jeśli chodzi o technologię mobilną, czasami nawet ta pozorna najmniejsza zmiana, może naprawdę sprawić, że wrażenia użytkownika (user experience UX) stają się o wiele przyjemniejsze. Podobnie jak fakt, że wszystkie telefony mają możliwość szybkiego przełączania z dźwięku na wibracje czy inne niezwykle pomocne jak na przykład ruch ręką aby uruchomić jakąś aplikację.
Jednak dla zmęczonych oczu wszędzie tryb ciemny jest zdecydowanie najlepszym dodatkiem, ale jak go uruchomić na Snapchacie? Czy Snapchat ma w ogóle tryb ciemny, tzw darkmode? Tak. Oto, jak sprawić, by działał w Twojej aplikacji.

Jak ustawić: czarny snapchat android i czarny snapchat ios iphone

snapchat darkmode

To dość prosty proces:

 • Otwórz swoją aplikację Snapchat. Upewnij się, że został zaktualizowany do najnowszej wersji.
 • Następnie kliknij swoje zdjęcie profilowe na snapie.
 • Dotknij „ustawienia”.
 • Następnie przewiń w dół do „wyglądu aplikacji, app appearance” i dotknij.
 • Zostanie wyświetlona jedna z trzech opcji: „Zawsze jasny”, „Dopasuj system, match system” i „Zawsze ciemny”.
czarny snapchat

Wszystko, co robi „Match System”, dopasowuje się do dowolnego motywu, który aktualnie masz na telefonie, więc jeśli korzystasz z trybu ciemnego już na swoim urządzeniu i chcesz, aby Snapchat zrobił to samo, to właśnie tak się stanie. Może się to przydać, jeśli używasz telefonu na zewnątrz w szczególnie jasny dzień, a tryb ciemny naprawdę działa przeciwko tobie jeśli chodzi o czytelność i wyświetlanie ekranu. Możesz też po prostu nacisnąć „Zawsze ciemno”.
Zrób to i gotowe! Masz włączony tryb ciemny na Snapchacie.
Czekaj, dlaczego czarny Snapchat był dostępny tak późno?
Ponieważ Snapchat spóźnił się na imprezę, jeśli chodzi o włączenie trybu ciemnego w swojej aplikacji, użytkownicy, którzy mieli włączony tryb ciemny na swoich urządzeniach, mogli przyzwyczaić się do logowania się do Snapchata i oglądania jego tradycyjnego jaśniejszego ekranu. Jednak najnowsza aktualizacja aplikacji domyślnie pasuje do trybu aplikacji dla większości użytkowników, więc niektórzy użytkownicy są zszokowani nagłą zmianą podczas uruchamiania Snapchata.

Chcę używać trybu ciemnego na Snapchacie, ale nie wiem, jak zaktualizować aplikacje na moim telefonie?

Oto jak to zrobić.Niezależnie od tego, czy korzystasz z urządzenia z systemem Android, czy iOS, aktualizowanie aplikacji jest dość łatwe. Oba mobilne systemy operacyjne umożliwiają szybką aktualizację całego oprogramowania zainstalowanego na urządzeniu. Jeśli korzystasz z iPhone’a, wykonaj następujące czynności:

 • Otwórz aplikację App Store.
 • Dotknij pole u dołu ekranu.
 • Stuknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu.
 • Przewiń w dół do aplikacji Snapchat, aby zaktualizować ją ręcznie, lub naciśnij aktualizuj wszystko.
 • W podobny sposób możesz ustawić automatyczne aktualizowanie określonych aplikacji, które zwykle działają w tle, gdy masz połączenie z Wi-Fi.

Jeśli korzystasz z Androida, jest to podobny proces:

 • Otwórz Sklep Google Play.
 • Dotknij pole szukaj aplikacji.
 • Wpisz snapchat
 • Przewiń w dół do aplikacji, którą chcesz zaktualizować, lub naciśnij aktualizuj wszystko.

Podczas gdy wielu użytkowników korzysta z aktualizacji trybu ciemnego Snapchata, inni szukają sposobu, aby go wyłączyć.
Zawsze możesz wrócić do ustawienia aplikacji aby zawsze była jasna, jeśli jest to dla Ciebie niewygodne. Wygląda na to, że wiele osób różnie podchodzi co do estetyki aplikacji w trybie ciemnym.

Co to jest tryb ciemny snapchat

Snapchat to popularna aplikacja do przesyłania wiadomości, która pozwala użytkownikom wymieniać się zdjęciami i filmami (zwanymi snapami), które mają znikać po ich obejrzeniu. Jest reklamowany jako „nowy typ aparatu”, ponieważ jego podstawową funkcją jest zrobienie zdjęcia lub nagranie wideo, dodanie filtrów, soczewek lub innych efektów i udostępnienie ich znajomym.
Opcje które pozwalają wysyłać ciekawe wiadomości na stałe zakorzeniły się w świecie online, a sam tryb ciemny w wielu sytuacjach, jak na przykład w bardzo jasny dzień pozwala lepiej zobaczyć co jest na ekrenie naszego smartfona. Więc jeśli zastanawiałeś się jak uzyskać tryb ciemny na snapchacie to właśnie otrzymałeś odpowiedź w tym artykule. I możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób.
Co myślisz? Czy jesteś fanem trybu ciemnego Snapchata? A może uważasz, że biały i żółty wygląda lepiej?

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)