Agencja marketingu internetowego

Agencja marketingu internetowego

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Agencja marketingu internetowego

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  agencja marketingowa
  Agencja marketingu internetowego

  Dlaczego warto współpracować z agencją marketingu internetowego UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Agencja marketingu internetowego

  promocja, public relations, web developing, SEM, projektowanie graficzne, multimedia, content marketing czy obsługa mediów społecznościowych.

  Czym zajmuje się agencja marketingu internetowego?

  Agencje marketingu internetowego mają na celu świadczenie usług poprzez promocję, public relations, tworzenie stron internetowych, SEM, projektowanie graficzne, multimedia, marketing treści lub usługi medialne. Media społecznościowe. Posiada odpowiednie narzędzia i wystarczające zasoby, aby zadbać o Twój biznes pod kątem marketingu.

  Niewątpliwą zaletą agencji marketingu zintegrowanego jest to, że chcąc skorzystać z jej usług, nie trzeba mieć w głowie gotowego projektu, a nawet planu. Wystarczy, że przedstawisz swoje oczekiwania i priorytety, a zespół ekspertów opracuje odpowiednie strategie i zaproponuje najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

  Co mówi na ten temat wikipedia?

  Marketing internetowy – forma marketingu, używająca jako medium Internetu i strony WWW (World Wide Web). Służy do przesłania informacji marketingowej i pozyskania klientów. Przykłady marketingu internetowego to przede wszystkim różne formy reklamy między innymi strony rezultatów wyszukiwarki, baner, reklamy multimedialne, reklamy serwisów społecznościowych, interstitial, ogłoszenia reklamowe w Internecie, sieci reklamowe oraz e-mail marketing, łącznie z e-mail spam. Początkowo reklama w Internecie przyjmowała formę tzw. mailingu, czyli wysyłania reklam za pomocą poczty elektronicznej. W 1993 roku nastąpiła rewolucja – powstała przeglądarka internetowa Mosaic, która potrafiła wyświetlać grafikę i ramki. Od tej pory reklamodawcy mogli dotrzeć do większej liczby potencjalnych odbiorców, a sama reklama mogła przyjąć formę graficzną. Druga połowa lat 90. XX wieku, to bardzo dynamiczny rozwój Internetu i technologii z nim związanych, w tym także reklamy. Jedną z popularniejszych form jaką przyjmuje reklama internetowa są banery. Oprócz nich, według badań Gemiusa najbardziej znaną formą reklamy internetowej jest mailing reklamowy. Za reklamę można uznać również ogłoszenia internetowe lub aukcje internetowe.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_internetowy

  Skutecznie reklamujemy jako agencja reklamowa w internecie!

  Kampanie SEM – wykorzystaj w pełnym zakresie moc marketingu, odpowiednio inwestując swój budżet.

  Kompleksowa obsługa, ścisły harmonogram prac, przyjazne raporty i skuteczne działania.

  Pokaż się jako najlepszy w swojej branży.

  Pamiętaj – Król jest tylko jeden!

  Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy łączą swoje siły, tworząc skuteczne działania marketingowe. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie marketingu. Wszyscy razem tworzymy agencję marketingową i jesteśmy Twoim osobistym działem reklamy i marketingu w jednym.

  Kompleksowo zajmiemy się promocją Twojej firmy bez wydawania pieniędzy na głupot – od zaprojektowania i wydrukowania materiałów reklamowych przez prowadzenie kont w social media po pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Chcesz wyświetlać się na pierwszych pozycjach w Google? Zostaw to nam, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić na dalszy rozwój swojej firmy.

  Krok po kroku doprowadzimy Cię na sam szczyt, jednak żeby się na niego wspiąć, musisz nam zaufać w kwestii pozycjonowania i rozwoju mediów społecznościowych.


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Agencja marketingu internetowego 1

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że Agencja marketingu internetowego to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Jako agencja marketingu internetowego działamy również w innych miastach (praktycznie cała Polska):

  Agencja interaktywna ma za zadnie wykonać dla Ciebie wiele czynności. Zadbanie o obraz wizerunku marki, identyfikacji wizualnej, to jak konwertuje Twoja strona internetowa, projektowanie kampanii marketingowych i strategie marketingowe. Chcemy oferować kreatywny marketing internetowy. Facebook ads i google ads to tylko podstawy. Jest tego znacznie więcej.

  Większość firm, które chcą istnieć w Internecie jako podstawa traktuje własną stronę internetową. Istnieją firmy, które polegają na aktywności w mediach społecznościowych, ale ta właściwie stworzona strona internetowa jest bazą informacji o firmie. Dlatego głównym zajęciem agencji interaktywnych jest obecnie tworzenie takich stron internetowych. Są to systemy e-commerce, B2C i B2B, które są najczęstszymi prostymi sklepami internetowymi. Strona internetowa może być tworzona od podstaw, co oznacza, że opracowywana jest indywidualnie i posiada dobrany system zarządzania. Ta opcja działa najlepiej, gdy klient wymaga złożonych technologii i zaawansowanych mechanizmów lokalizacji.

  Optymalizacja firmy to nie jest proste zadanie. W sumie jeśli siedzisz w biznesie to już to wiesz. Firma marketingowa i kampanie reklamowe to coś z czego już od dawna korzysta Twoja konkurencja. Dlaczego? Bo to przynosi nowych klientów! Proponujemy darmowy audyt i określenie usług marketingowych które najbardziej potrzebujesz.

  Jeszcze to czytasz?Chcesz sprawdzić jak działa nasza agencja marketingu internetowego?


  Gotowy rozpocząć współpracę z agencją? Kliknij i poznaj usługi z zakresu zwiększania widoczności w internecie!

  Agencja marketingu internetowego 1

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że Agencja marketingu internetowego to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!