Agencja marketingowa Kraków

Agencja marketingowa Kraków
Agencja marketingowa Warszawa

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  agencja marketingowa
  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Agencja marketingowa Kraków

  Kompleksowa agencja marketingowa w Krakowie ma na celu zbudowanie określonego, pożądanego wizerunku całej firmy, pojedynczego produktu lub usługi od A do Z dzięki rozmaitym działaniom w obszarach takich jak: promocja, public relations, web developing, SEM, projektowanie graficzne, multimedia, content marketing czy obsługa mediów społecznościowych. Dysponuje odpowiednimi narzędziami i posiada wystarczające zasoby, by w pełni zadbać o Twój biznes od strony marketingowej.

  Niewątpliwą zaletą kompleksowej agencji marketingowej w Krakowie jest to, że chcąc skorzystać z jej usług, nie musisz mieć gotowego projektu czy nawet planu w głowie. Wystarczy, że przedstawisz swoje oczekiwania i priorytety, a zespół specjalistów opracuje odpowiednią strategię i zaproponuje najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

  Skutecznie reklamujemy w Krakowie!

  Kampanie SEM – wykorzystaj w pełnym zakresie moc marketingu, odpowiednio inwestując swój budżet.

  Kompleksowa obsługa, ścisły harmonogram prac, przyjazne raporty i skuteczne działania.

  Pokaż się jako najlepszy w swojej branży.

  Pamiętaj – Król jest tylko jeden!

  Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy łączą swoje siły, tworząc skuteczne działania marketingowe. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie marketingu. Wszyscy razem tworzymy agencję marketingową i jesteśmy Twoim osobistym działem reklamy i marketingu w jednym.

  Kompleksowo zajmiemy się promocją Twojej firmy bez wydawania pieniędzy na głupot – od zaprojektowania i wydrukowania materiałów reklamowych przez prowadzenie kont w social media po pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Chcesz wyświetlać się na pierwszych pozycjach w Google? Zostaw to nam, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić na dalszy rozwój swojej firmy.

  Krok po kroku doprowadzimy Cię na sam szczyt, jednak żeby się na niego wspiąć, musisz nam zaufać w kwestii pozycjonowania i rozwoju mediów społecznościowych.


  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Agencja marketingowa Kraków 1

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że Agencja Marketingowa Kraków to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Agencja reklamowa musi zadbać o Twój profesjonalny wygląd w internecie. Trzeba sprawdzić i wdrażać to aby identyfikacja wizualna była stworzona w kreatywny i profesjonalny sposób. Dobrze zarządzane kampanie powodują pewne kluczowe zwroty dla wyników organicznych (tj. bez sponsorowanych), do których użytkownicy mają największe zaufanie. Należy jednak pamiętać, że domena może zająć kilka miesięcy lub kilkanaście miesięcy, aby znaleźć się w tak zwanych szczytach. W oczekiwaniu na wpływ działalności SEO agencja marketingowa 360° musi być aktywna na innych kanałach, takich jak media społecznościowe. Kanały społecznościowe łączą miliony potencjalnych klientów, dlatego warto promować tam swoją firmę. Facebook, Twitter, Instagram i inne platformy oferują ogromne możliwości. Reklamy sponsorowane, targetowanie, sprzedaż produktów – to tylko wybrane przedmioty oferowane przez dobrą agencję marketingową. Media społecznościowe działają przede wszystkim jako uzupełnienie kampanii internetowych. Tworzą inny kanał dystrybucji treści. Content marketing jest jednym z szczególnie istotnych obszarów, że agencja marketingowa zajmuje się. Co to jest? Koncepcja ta obejmuje content marketing: artykuły na blogach, newslettery, materiały wideo, e-booki, treści na stronie internetowej. Dobre bilety są niezwykle ważne, ponieważ są rodzajem wizytówki. Świadczą o profesjonalnym podejściu do klientów. Okazują się również okazją do zaprezentowania się jako specjalista branżowy. Jednak to nie wszystkie jego zalety. Środki te pomagają również w pozycjonowaniu strony internetowej. Algorytmy Google oceniają strony internetowe analizując ich treści. Im bardziej przygotowana jest treść, tym większe szanse na zwiększenie widoczności danej domeny w internecie. Kraków, Stołeczne Królewskie Miasto Kraków – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce nad Wisłą, drugie co do liczby mieszkańców i powierzchni miasto kraju. W czym możemy Ci pomóc i co możemy realizować: m.in. google ads, dawniej google adwords, facebook, linkedin, tiktok, youtube, lejki marketingowe i lejki sprzedażowe, a także inne.

  Agencja marketingowa Kraków 1

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że Agencja Marketingowa Kraków to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!