6 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet

Jak zarobić pieniądze przez internet
Jak zarobić pieniądze przez internet – 15 najlepszych sposobów
6 grudnia, 2020
klikanie w reklamy
Klikanie w reklamy – poradnik jak zarabiać na klikaniu
6 grudnia, 2020
zarabianie przez internet

Chciałbyś wiedzieć, jak zacząć zarabianie przez internet pracując w własnym domu?

Na tej stronie znajdziesz najlepsze sposoby na zarabianie w internecie, które sprawdziliśmy. 

Sposoby na zarabianie są od najłatwiejszych do nieco trudniejszych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zarezerwuj sobie 10 minut i zarób swoje pierwsze pieniądze przez internet już DZIŚ! (tak, to możliwe!)

Zaczynajmy…

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Zarabianie Przez Internet

Zarabianie przez internet jako praca dodatkowa, lub stała

Zarabianie na wypełnianiu ankiet

Wypełnianie ankiet online to łatwy sposób na zarobienie dodatkowej gotówki lub nagród, takich jak karty podarunkowe.

Firmy zajmujące się badaniami rynku udostępniają ankiety, o które proszą ich inne firmy, które chcą coś zbadać. Mogą to być nawet firmy, które produkują chipsy i chcą się dowiedzieć jakie nowe smaki chcielibyśmy, żeby pojawiły się w sklepach. Nie mogą tego zrobić w ciemno, gdyż jeśli nowy smak nie przypadłby do gustu ponieśliby oni wielomilionowe straty.

Dlatego zawsze najpierw muszą przebadać opinie konsumentów.

Szukając możliwości wypełnienia ankiet, trzymaj się firm, które mają udokumentowane doświadczenie w płaceniu za odpowiedzi na ankiety i które nie są oszustwami mającymi na celu uzyskanie Twoich danych osobowych.

Dlatego prowadzimy ogólny ranking i badanie takich firm na podstawie opinii realnych użytkowników i obecnie najlepiej jest się zarejestrować w tych podanych niżej:

Nazwa programuPróg wypłatySposób wypłatyLink do rejestracji
6 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet 1od 10$ PayPal, Bony na Amazon, Skrill6 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet 2
6 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet 3od 50zł Doładowanie do telefonu, PayPal, Przelew6 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet 2
6 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet 5od 80zł PayPal6 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet 2
6 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet 7 5$ na start, wypłata od 30$ PayPal6 Najlepszych Sposobów na Zarabianie Przez Internet 2
Obowiązkowo zarejestruj się we wszystkich programach aby zarabiać więcej przez internet!

W celu zwiększenia zysków zarejestruj się we wszystkich firmach podanych powyżej (zajmie to tylko kilka minut).

Powyższe firmy zostały sprawdzone przez setki użytkowników i są w pełni WYPŁACALNE.

Należy również pamiętać, że możesz nie kwalifikować się do udziału w niektórych ankietach, ponieważ nie pasujesz do danych demograficznych, których szuka firma. Na przykład możesz być za stary lub za młody.

Główne zalety korzystania z programów do klikania i wypełniania ankiet to:

 • łatwe do wykonania zadania (użytkownik nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy);
 • praca w wybranym przez siebie czasie – wystarczy 5-25 minut dziennie;
 • Można rejestrować się w kilku firmach i zwiększać swoje zyski;

Przykładowa wypłata z programu – prawie 100 euro:

wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy

Praca jako freelancer online

Jeśli masz do zaoferowania określoną usługę opartą na umiejętnościach, którą możesz wykonywać zdalnie, taką jak usługi IT, pisanie tekstów, tłumaczenia, lub projektowanie graficzne, możesz ją zaoferować jako freelancer online.

Jeśli jesteś w stanie znaleźć i zaakceptować wystarczającą liczbę klientów, możesz zostać pełnoetatowym freelancerem w swojej dziedzinie.

Możesz także podejmować się sporadycznych zleceń, aby uzupełnić dochód z głównej pracy.

Możesz znaleźć zlecenia, korzystając z witryn dla freelancerów.

Jednym z najpopularniejszych jest Fiverr, tu masz link. Olbrzymim plusem jest to że jest to portal o zasięgu międzynarodowym, więc klientów i pracy jest bardzo dużo. W dodatku dla kogoś z USA, czy UK -Polskie stawki, nawet jeśli wysoko wycenisz swoją pracę, są wciąż niskie.

Najpopularniejsze zawody wśród freelancerów to:

 • seo copywriter / lub „zwykły” copywriter – zarabia głownie na pisaniu artykułów, wpisów na blogowych, tekstach do reklamy, opisów sprzedawanych produktów oraz innego rodzaju treści umieszczanych na stronach i sklepach internetowych. Osoby, które się temu poświęcają i biorą dużo zleceń mogą zarobić nawet 10.000 miesięcznie!
 • grafik komputerowy – zajmuje się tworzeniem zarówno video/filmów i całych stron internetowych, jak i ich poszczególnych elementów: banerów, elementów dekoracyjnych, logo, materiałów reklamowych itp. Najczęściej korzysta przy tym z programów GIMP, daVinci Resolve, CorelDRAW, Photoshop, Flash. Początkujący grafik na pełen etat zarabia ok. 2000-3500 zł. Jeśli natomiast masz już doświadczenie i tworzysz ciekawe filmy to te zarobki możesz pomnożyć kilkukrotnie.
 • programista – tego nie nauczysz się w weekend. Jeśli chodzi o programowanie aplikacji (głównie backend), aby dojść do poziomu seniora potrzebujesz kilku lat. Zasadniczo rok nauki to takie minimum, żeby być w miarę „samodzielnym”. Frontendu natomiast, głównie javascipt, HTML, CSS, wordpress możesz nauczyć się znacznie szybciej, ale zarobki też są niższe. Programiści zaawansowani programują różnorodne systemy, gry, programy użytkowe, CRM-y itp. Przykładowe programy: PHP, Ruby, Python oraz Java. Kursów możesz uczyć się np. na Youtube.com lub w kursach online. Zarobki programistów są bardzo zróżnicowane. Początkujący programista zarabia średnio od 2000-3500 zł. Bardziej doświadczeni programiści mogą zarabiać od 10 000 zł w górę!
 • tłumacz – jeśli dobrze znasz jakiś język obcy, możesz spróbować swoich sił jako tłumacz (w większości przypadków nie musisz być tłumaczem przysięgłym).
 • fotograf – otrzymuje zlecenia na podstawie zaprezentowanych na specjalnych witrynach internetowych zdjęć; tworzy także fotoreportaże. Polecam posiadanie swojej strony internetowej jako portfolio.

Zarabianie na blogu

Blogowanie w starym stylu żyje i kwitnie. Jeśli regularnie dostarczasz wartościowe treści, przyciągasz podobnie myślących ludzi zainteresowanych twoimi niszowymi informacjami i produktami. Twoi czytelnicy chętnie do Ciebie wracają, aby dowiedzieć się więcej.

Osoby te są przygotowane do kupowania Twoich produktów za pośrednictwem reklam lub linków partnerskich w Twoich postach. Czemu? Ponieważ udostępniasz przydatne bezpłatne (ukierunkowane) treści, a ludzie Cię poznali i zaufali.

Ponadto, musisz sprawiać, że Twoja witryna / witryna sklepu internetowego jest atrakcyjna w oczach Google, regularnie dodając przydatne informacje w postaci artykułów, filmów itp.

To skutkuje wyższymi pozycjami w wyszukiwarce Google, więc miejmy nadzieję, że pojawiasz się na pierwszej stronie, ponieważ większość ludzi szuka tylko na pierwszej stronie w Google. Po prostu chodzi o SEO i pozycjonowanie.

Istnieje wiele sposobów zarabiania na blogu. Możesz promować produkty jako partner, promować własne produkty i usługi, a także umieszczać reklamy na swoim blogu.

Własny sklep internetowy

Podobnym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie – ale być może wymaga to trochę więcej pracy z Twojej strony – jest e-commerce.

Możesz sprzedawać produkty/usługi ze swojej witryny internetowej, własne, które tworzysz, lub te dostępne na rynku.Jeśli wybierzesz tę drugą trasę, najczęstszym i bezproblemowym sposobem realizacji zamówień jest wysyłka dropshipping .

Ty zdobywasz klientów i przyjmujesz ich zamówienia, ale firma zewnętrzna magazynuje i wysyła produkty dla Ciebie.

Jeśli chcesz sprzedawać produkty online, możesz to zrobić na 3 sposoby:

 1. Tworzysz własny sklep e-commerce
 2. Korzystasz z platformy trzeciej jak np. Amazon, Allegro, Ebay
 3. Dropshipping – tutaj znajdziesz poradnik na temat dropshippingu.

Obecnie najlepsze platformy do dropshippingu:

SkyShop – możesz sprzedawać przez sklep, na Allegro oraz w dropshippingu. Dodatkowo BEZPŁATNA integracja z allegro, ebay, facebook sklep. Jednym słowem wszystko w jednym miejscu.

RedCart – kolejna machina do zarabiania. Allegro, eBay, Empik, Facebook … i ponad 550+ zintegrowanych hurtowni i dostawców. Wiesz co to znaczy?

Że odchodzi Tobie największy problem w dropshippingu.

Wybór produktu, hurtowni i integracja.

Oferuj kursy online

Oferuj kursy pdf, jako e-booki, czy nagrania online.

Kursy online generują dochód pasywny po ich utworzeniu i udostępnieniu online.

Jeśli masz talent do nauczania i zestaw umiejętności, którymi chciałbyś się podzielić z innymi, rozważ tą drogę jako sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Podstawową witryną internetową, na której możesz publikować swoje kursy – i otrzymywać za nie wynagrodzenie – jest Udemy .

Ale podobnie jak w przypadku innych firm internetowych, jeśli jesteś w stanie zbudować reputację, możesz odnieść sukces, oferując kursy za pośrednictwem własnej witryny.

Oprócz wiedzy z określonego obszaru tematycznego, będziesz potrzebować umiejętności wzbudzania zaciekawienia w swoich filmach. Jeśli nie możesz zatrzymać uwagi potencjalnych uczniów, nie wrócą oni na więcej zajęć, ani więcej nie kupią od Ciebie.

A jeśli chcesz otrzymywać więcej informacji jak zarobić pieniądze przez internet, którymi nie dzielę się na blogu to zapraszam na newsletter.

Zapis poniżej.

Wskazówki tylko dla zamkniętej grupy osób- Zarabianie Przez Internet (szybko)

* wymagane

Marketing afiliacyjny

Marketing afiliacyjny może być tanim i stosunkowo łatwym sposobem zarabiania pieniędzy w internecie.

Nie musisz mieć żadnych własnych produktów lub usług do sprzedaży; marketing afiliacyjny daje szansę zarabiania prowizji od dużych firm.

Promujesz produkty lub usługi firmy na swojej stronie internetowej / blogu lub koncie w mediach społecznościowych, podając linki do ofert firmy lub kody rabatowe.

Jest to teraz bardzo popularne na instagramie, kiedy ludzie mają kody rabatowe do jakiś sklepów w opisie swojego profilu.

Te linki do śledzenia partnerów zapewniają, że otrzymasz prowizję za dostarczenie płacącego klienta do witryny firmy, więc jako nagrodę otrzymasz procent sprzedaży.

Zarabianie przez internet związane z marketingiem afiliacyjnym jest zapewnienie ludziom powodu do odwiedzenia Twojej witryny / bloga – lub Instagrama, Facebooka, Twittera czy innego konta w mediach społecznościowych – i zbudowanie dużej grupy odwiedzających i obserwujących.

Aby to zrobić, powinieneś udostępniać treści, które mogą przyciągnąć osoby zainteresowane kupnem tego, do czego próbujesz skłonić ludzi.

Na przykład możesz pisać i nagrywać filmy o kosmetykach – jak ich używać i / lub które z nich są najlepsze.

W Polsce zdecydowanie najbardziej popularne jest Ceneo.

Można tu kupić prawie wszystko. Rejestrujesz się przez ten link, a następnie zarabiasz jak ludzie klikają lub coś kupią, a także zapraszasz znajomych i z nich masz prowizję!

Zarabianie czy oszczędzanie pieniędzy: co jest ważniejsze?


Niezależnie od tego, czy chcesz zostać swoim własnym szefem, czy zarobić dodatkowe pieniądze, każda z wymienionych powyżej strategii może pomóc.

Znajdując sposoby na zwiększenie dochodów, możesz uwolnić więcej gotówki na spłatę zadłużenia, oszczędzić na przyszłość lub zainwestować.

Oszczędzanie pieniędzy to tylko połowa sukcesu. A jeśli naprawdę chcesz iść do przodu, możesz zarabianie przez internet, bez zbędnej zwłoki.

W międzyczasie sensowne jest również oszczędzanie jak największej ilości pieniędzy – poprzez odpowiedzialne wydawanie, anulowanie lub zmniejszanie istniejących rachunków lub tworzenie budżetu i planu wydatków, które pomogą Ci wydać mniej niż zarabiasz.

Powiedzenie „zaoszczędzony grosz to zarobiony grosz” nie jest tylko grą słów; to jest absolutnie prawdziwe. Chociaż może istnieć emocjonalna lub intelektualna różnica, Twój portfel nie zna różnicy. Pod koniec dnia wszystkie zarobione lub zaoszczędzone złotówki wyglądają w ten sam sposób.

Więc dlaczego nie zarabiać i oszczędzać?

Warto również przeczytać dwa inne posty z większą ilością sposobów zarabiania pieniędzy: jak zarobić pieniądze przez internet ,a także Zarabiane w internecie.

Jaki jest Twój ulubiony sposób na oszczędzanie pieniędzy? Czy planujesz użyć którąś ze strategii na zarabianie przez internet z wymienionych w tym poście?

Zapraszamy do dyskusji na temat zarabiania przez internet w komentarzach poniżej. Podziel się swoim sposobem na pracę przez internet.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)