SEO London, czyli pozycjonowanie stron po angielsku

w3c
w3c
4 lutego, 2022
pozycjonowanie strony za granicą
Pozycjonowanie strony za granicą
4 lutego, 2022
SEO London
SEO London

SEO London, czyli pozycjonowanie stron po angielsku

Interested in SEO London service? Contact us now, we can speak english.

Wejście na rynek angielskojęzyczny to ogromny moment na drodze rozwoju każdej firmy. To początek zdobywania nowych regionów, nowych klientów, wprowadzania nowych produktów — i wiele innych.

Dla każdej firmy, która rozważa ekspansję na Anglię, wielką Brytanię lub już dąży do światowej dominacji, TERAZ nadszedł czas na zbudowanie planu gry SEO London.

Jak powie Ci każda agencja SEO w Londynie, najgorszą rzeczą, jaka może się zdarzyć, jest wejście na nowy rynek z zerową widoczności online, a Twoi międzynarodowi odbiorcy nie mają pojęcia o Twoim istnieniu.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

W tym miejscu pojawia się międzynarodowe SEO, czyli w tym przypadku pozycjonowanie na Londyn.

Pozycjonowanie na rynek angielski to proces optymalizacji witryny i treści, tak aby wyszukiwarki mogły zobaczyć, na które kraje i języki chcesz kierować reklamy.

To jak kierowanie geograficzne, z tą różnicą, że zamiast przyciągać ruch z określonego miasta lub stanu, Twoja witryna jest kierowana na określony kraj i języki, albo nawet rejony jak na przykład Londyn.

Ten wpis obejmuje wszystkie istotne aspekty Londyńskiego SEO, aby pomóc Ci opracować solidny plan, który wyniesie Twoją witrynę na szczyty odpowiednich, dochodowych rankingów — bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Interested in SEO London service? Contact us now, we can speak english.

SEO London

Co to jest SEO London?

Mówiąc najprościej, pozycjonowanie lokalne w Londynie odnosi się do procesu optymalizacji Twojej obecności w wyszukiwarce dla osób, które są właśnie w tym rejonie.

Jeśli wiesz, że duża część odwiedzających Twoją witrynę pochodzi z innego kraju, mówi różnymi językami lub z obu, międzynarodowe SEO może zapewnić lepsze wrażenia dla odwiedzających z zagranicy. Dlatego jeśli chcesz wejść na rynek angielski potrzebujesz SEO.

Jak działa międzynarodowe SEO?

Pozycjonowanie międzynarodowe polega na dopasowywaniu wyników wyszukiwania do języka i lokalizacji osoby wyszukującej. Wykorzystuje specjalne sygnały, takie jak kierowanie geograficzne, tagi hreflang i inne sygnały lokalizacyjne, aby kierować treści do użytkowników na całym świecie. Sygnały te pomagają Google i innym wyszukiwarkom wiedzieć, kiedy witryna zawiera treść odpowiednią dla kogoś, kto przebywa w określonym kraju lub wyszukuje w określonym języku.

Marketerzy, którzy chcą stworzyć i pozycjonować całkowicie wielojęzykową witrynę (tj. taką, która jest kierowana konkretnie na inny kraj i inny język), muszą wykonać następujące czynności:

  • Określ kraj i/lub region docelowy za pomocą międzynarodowej struktury adresów URL (kierowanie na kraj)
  • Ustal, na jaki język są kierowane ich strony za pomocą tagów językowych (Language Targeting)
  • Twórz treści w językach docelowych odbiorców

CDN a SEO London

Kolejna bardzo ważna rzecz to używaj CDN.

Content delivery netowrk lub CDN są niezbędne dla Twojego międzynarodowego SEO.

CDN to zasadniczo grupa serwerów rozmieszczonych na całym świecie, które współpracują ze sobą w celu dostarczania treści online, takich jak strony internetowe, obrazy i filmy, w oparciu o lokalizację użytkownika.

Prawdziwą zaletą sieci CDN jest to, że dostarczają treści szybko i bez przerw.

Do międzynarodowego SEO potrzebujesz sieci CDN o dobrej globalnej obecności, takiej jak np. Cloudflare.

Załóżmy, że Twoja witryna znajduje się w Londynie albo innym mieście w Wielkiej Brytanii. Osoby uzyskujące do niej dostęp w Szkocji otrzymają zawartość znacznie szybciej niż osoby uzyskujące do niej dostęp z Nowego Jorku.

Bez sieci CDN o dobrym zasięgu globalnym użytkownicy będą musieli stawić czoła frustrującym czasom ładowania.

Szybkość ładowania strony wpływa nie tylko na wrażenia użytkownika, ale także na ranking wyszukiwania.

Dobrą wiadomością jest to, że każdy CMS, z którego warto korzystać, będzie miał możliwość integracji z CDN.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)