SEO copywriting i webwriting:

SEO copywriting i webwriting 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Dlaczego warto zapytać nas o ofertę dla usług takich jak SEO copywriting i webwriting?

  SEO copywriting

  Może się często wydawać, że wszyscy teraz oglądają treści wizualne a czytanie jest już niemodne. Ludzie są zajęci i coraz częściej wolą przeglądać informacje w formacie wideo lub graficznym, czy głosowym (radio, podcast). Nie oznacza to jednak, że teksty i słowa pisane straciły swoją wartość. Statystyki te i dane liczbowe nie pozostawiają wątpliwości. Liczne badania jasno wskazują, że kiedy dodamy wysokiej jakości treści na stronę internetową zwiększa ruch nawet do 55%.


  Czym jest webwriting?

  Tworzenie tekstów do internetu nie zawsze jest ściśle związane z zasadami SEO copywritingu, który jest szerszą koncepcją. Natomiast webwriting to pisanie w sieci o niższych wymaganiach technicznych. Artykuły publikowane w serwisach informacyjnych nie muszą uwzględniać pozycjonowania. Ważna jest umiejętność szybkiego reagowania na bieżące wydarzenia i dokładnego przekazywania informacji. Autor musi tylko zwrócić uwagę na przyciągnięcie uwagi ludzi. W tym celu szybko pisze ciekawy tytuł i wskazówki. Ponadto wykorzystuje zasadę odwróconej piramidy, w tym umieszczanie najciekawszych informacji w pierwszym akapicie. Dzięki temu znudzeni czytelnicy nie uciekną po kilku sekundach, ale pozostaną na stronie dłużej. Każda sekunda spędzona na Twojej stronie jest zamieniana na dodatkowe przychody z reklam. Pisanie stron internetowych można rozszerzyć o zasady SEO copywriting. W tym przypadku tworzenie tekstu na stronę internetową wiąże się z koniecznością wdrożenia środków i zabiegów branych pod uwagę przez roboty wyszukiwarek.

  Co to jest SEO copywriting?

  SEO copywriting to sztuka pisania wartościowych treści na strony internetowe, czyli takich, które są przyjazne dla klienta (sprzedają produkt), ale również dla wyszukiwarek internetowych.

  Pomagają one poprawić widoczność witryny w wynikach, a także zaspokoić potrzeby informacyjne potencjalnych klientów.

  Dzięki nim generowany jest wartościowy ruch na stronie. Osoba odpowiedzialna za SEO copywriting powinna posiadać nie tylko lekkie pióro, ale także znajomość zasad pozycjonowania.

  Jakie teksty tworzymy?

  webwriting

  Nasz webwriting i copywriting to:

  • teksty na bloga
  • teksty na stronę internetową
  • newsy, wiadomości
  • teksty zapleczowe
  • opisy produktów
  • opisy kategorii
  • wpisy sponsorowane
  • artykuły eksperckie
  • e-booki i poradniki

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  SEO copywriting i webwriting 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że SEO copywriting i webwriting to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Czym jest copywriting?

  Copywriting to sztuka pisania dla wydawców internetowych lub drukowanych, tworzenie reklam i materiałów marketingowych, takich jak blogi, opisy produktów lub strony docelowe. Te pisane słowa nazywane są „tekstem” lub contentem. Copywriting jest niezbędny dla Twojej firmy, ponieważ pomaga pozycjonować produkt, markę lub usługę w najlepszym możliwym świetle, aby dotrzeć do docelowych odbiorców. Pomaga również w pozycjonowaniu według określonych słów kluczowych w głównych wyszukiwarkach – w tym może pomóc ekspercka agencja copywritingowa, taka jak UniqueSEO.

  Dlaczego potrzebujesz agencji copywriterskiej?

  Jedną z głównych korzyści płynących z korzystania z agencji copywritingu jest posiadanie pod ręką kogoś z odpowiednim doświadczeniem w zakresie pisania i branży, które pomoże Ci najlepiej pozycjonować Twoją markę, ofertę i usługi za pomocą przekonujących treści. Posiadanie eksperta nie tylko pomaga zaoszczędzić czas, ale także zapewnia, że Twoje treści seo są zgodne z marką, przyjazne dla wyszukiwarek i spełniają potrzeby docelowych odbiorców.

  Czy copywriting pomaga w SEO?

  Tak. Skuteczny copywriting SEO ma na celu generowanie organicznego ruchu w wyszukiwarkach, aby Twoje treści trafiały do właściwych osób. Obejmuje to kierowanie na określone słowa kluczowe, które są najbardziej odpowiednie dla produktów lub usług, które próbujesz sprzedać. Czyli całościowy content marketing. To naprawdę zależy od Twojej strategii i celów, ponieważ różne rodzaje treści wspierają różne potrzeby na różnych etapach podróży zakupowej. Blogi mogą być wykorzystywane do budowania świadomości, a kupowanie poradników wspiera badania i dobieranie grupy docelowej – a opisy produktów znajdują się w punkcie konwersji. Na każdym etapie istnieje możliwość użycia słów kluczowych, które przyciągną ważny ruch do Twojej witryny. To wszystko robi seo copywriter. Czyli każda fraza, to sposób żeby zoptymalizować treści pod algorytm. Ale tekst musi być również merytoryczny, żeby było do czego linkować.

  Co to jest webwriting?

  Copywriting w Internecie, zwany także „pisaniem dla sieci” web writing, to proces pisania treści online, treści reklam, postów w mediach społecznościowych i innych materiałów marketingowych. Dobrze przygotowany copywriting może utrzymać zaangażowanie czytelników i często skłania ich do podjęcia jakiejś formy działania, na przykład dokonania zakupu lub przesłania formularza.

  Czy oferujecie usługi SEO?

  Tak, oferujemy usługi SEO copywriting. Korzystając z zabójczego połączenia umiejętności copywritingu, doświadczenia branżowego i know-how w zakresie SEO, dostarczamy kampanie, które stale poprawiają wyniki Twojej firmy. Kluczową rzeczą do zapamiętania w SEO jest to, że zajmuje to trochę czasu i nie ma żadnych gwarancji, więc musisz być realistą i mądrze wybierać. Nie ma sensu szukać bardzo konkurencyjnych słów kluczowych przy ograniczonym budżecie. Pozycjonowanie stron przez naszą firmę może pomóc Ci wybrać jakie odpowiednie tworzyć treści, dzięki czemu każda zainwestowana kwota generuje dodatni zwrot z inwestycji. Nie pracujemy z nikim i ze wszystkimi – pracujemy tylko z klientami, z którymi możemy dodać znaczącą wartość.

  Jak to działa?

  Zazwyczaj zaczynasz od przesłania nam briefu do przejrzenia (możesz to zrobić na tej stronie www). Po zapoznaniu się z Twoim briefem z chęcią porozmawiamy z Tobą, aby o tym porozmawiać, a nawet spotkać się, jeśli chcesz. Ważne jest, aby poradzić sobie z firmą, ofertą, grupą docelową i celami, zanim przedstawimy propozycję. W zależności od zakresu zazwyczaj przedstawiamy kilka opcji, które dokładnie nakreślą, co proponujemy zrobić, jak to zrobimy i jakie są oczekiwane rezultaty w stosunku do budżetu. Gdy zgodzimy się na współpracę, przydzielimy Ci opiekuna konta, który będzie Twoim codziennym kontaktem, i umówimy się na wstępną rozmowę, aby rozpocząć.

  Jak SEO copywriting może zwiększyć wartość mojej firmy?

  Jedną z głównych korzyści płynących z korzystania z profesjonalnych copywriterów jest posiadanie kogoś, kto pomoże Ci najlepiej pozycjonować Twoją markę, ofertę i usługi za pomocą przekonujących treści. Posiadanie profesjonalnego copywritera nie tylko oszczędza Twój czas, ale także zapewnia, że Twoja kopia jest przyjazna dla wyszukiwarek i odpowiada potrzebom docelowych odbiorców. Już samo wymyślenie chwytliwego nagłówka dla wielu jest nie lada zadaniem, a to dopiero początek! Optymalizacja to klucz. Każda podstrona musi sprzedawać. W statystykach możesz to łatwo sprawdzić.

  Jak piszesz teksty, które brzmią jak moja firma, a nie Twoja?

  Nasz doświadczony zespół copywriterów potrafi uczyć się i dostosowywać ton głosu marki (sposób, w jaki mówisz i komunikujesz się z odbiorcami). Znając Ciebie i Twoją grupę docelową naprawdę dobrze, tworzymy przekonującą kopię, która brzmi dokładnie tak jak Ty.

  Jak tworzysz artykuły i blogi dla swoich klientów?

  W zależności od tego, czy potrzebujemy Twojej wiedzy eksperckiej, nasi pisarze zazwyczaj badają branże, tematy i opinie. Korzystając z Twoich spostrzeżeń i słów kluczowych, tworzymy wnikliwe teksty na bloga, które nie tylko angażują Twoich odbiorców, ale także zapewniają zadowolenie wyszukiwarek, wspierając generowanie ruchu i szersze działania marketingowe.

  Jak przygotować się do briefingu?

  Brief to sposób, w jaki poznajemy Ciebie i Twój biznes. Wszystko, co możesz wnieść na wstępne spotkanie, będzie pomocne, ale kluczowe rzeczy, które prawdopodobnie omówimy, to:

  • Wytyczne dotyczące marki
  • Ton głosu
  • Strategia SEO
  • Cele biznesowe
  • Docelowi odbiorcy
  • Strategia/wiadomość
  • Jak chciałbyś żeby Ciebie wyszukiwać?
  • Treści na potrzeby celu

  Jeśli masz jakieś przykłady świetnego pisania lub stylów, które lubisz, a które widziałeś gdzie indziej, przynieś je ze sobą!

  Chcemy poznać Twoją historię! Pomoże to nam później, kiedy copywriter seo stworzy opis dla internautów i aby pozyskać więcej linków. Odpowiednia optymalizacja twojego tekstu poprawia pozycje w google. Wartościowy content zapewnia miejsce wysoko w wynikach wyszukiwania i zapewnia przychylność algorytmów google.

  Ruch organiczny to coś co pragnie każdy. Musisz posiadać dobre teksty, napisane zgodnie z zasadami seo. Dodajesz do tego linkowanie wewnętrzne, zgarniasz ruch z długiego ogona i to ten moment kiedy jesteś zadowolony z tekstów seo. Dobór odpowiednich słów kluczowych i tytuł artykułu zapewniają Tobie więcej korzystnych pozycji w wynikach wyszukiwania. Więc treści pod seo dla Twojej strony spowodują że roboty google pozytywnie będą rankować artykuły czy produkty sklepu internetowego.

  Podsumujmy. Pisanie tekstów pod seo, działania seo, dobór fraz kluczowych i jakość tekstu która wpływa na wyszukiwarki google wymaga tego aby napisany tekst był w pełni optymalny.

  Więc tworzenie treści na strony i zlecenia pisania artykułów zostaw nam i zajmij się tym w czym jesteś mistrzem!

  Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

  Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)