Refunder opinie. Aplikacja zwrot za zakupy cashback (nawet allegro refunder.pl)

freelancer jak zacząć
Freelancer jak zacząć. Zarobki i ponad 30 pomysłów na pracę jako freelancer (freelancing i zarabiać)
7 grudnia, 2020
Najlepsze konto
Najlepsze konto. Aktualny ranking kont osobistych (konto firmowe i osobiste -2022)
7 grudnia, 2020
refunder zwrot-pieniedzy-za-kupowanie.

Refunder – zwrot pieniędzy za zakupy w internecie, najlepsza aplikacja cashback (allegro, zalando, pyszne.pl, booking, groupon i inne)

Większość z nas przed dokonaniem zakupów rozgląda się, gdzie można je zrobić najtaniej. Jednym ze sposobów uzyskania najkorzystniejszej ceny jest rozpoczęcie transakcji w serwisie Refunder.pl, który jest polskim odpowiednikiem największej w Skandynawii platformy pozwalającej uzyskać zwrot części wydatków.

Bonus 10 zł i podwójny zwrot za pierwsze zakupy rejestrując się z tego linka!

Nie są to może wielkie kwoty, raptem kilka lub kilkanaście procent, ale grosz do grosza i można uzbierać znaczną sumkę.

Zwrot pieniędzy za zakupy przez internet

Codzienne życie wiąże się z wieloma wydatkami. Sztuką nie jest zrealizowanie ich terminowo i zaspokojenie swoich potrzeb, ale takie działanie, by wydać jak najmniej, by posiadanych pieniędzy starczyło na wiele. Nie potrzeba do tego żadnej wiedzy tajemnej, wystarczy korzystanie z różnych rozwiązań, które są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Refunder – co to takiego?

Refunder.pl to strona z której rozpoczynasz swoje zakupy w internecie.

Logując się do konta na Refunder.pl i przechodząc dalej do sklepów internetowych, zyskujesz zwrot pieniędzy za zakupy zrobione w tych sklepach, które z nami współpracują.

Aby zyskać zwrot za zakupy musisz tylko zarejestrować się tutaj i robić zakupy. Założenie konta jest darmowe a poza tym dostajesz zwroty pieniędzy przy każdych zakupach.

Swoje zwroty zbierasz w Refunder.pl i w każdym momencie możesz na swoim koncie zobaczyć ich status. Zebrane pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe, jak tylko zbierzesz co najmniej 45 zł.

Witryna prowadzona jest we współpracy z PayPal i Trustly, podłączonych jest do niej kilkaset sklepów online podzielonych na różne kategorie. Są wśród nich zarówno uznane i popularne marki, duże sieci handlowe, jak i mniej znane firmy.

Refunder opinie. Aplikacja zwrot za zakupy cashback (nawet allegro refunder.pl) 1
Ciekawe sposoby na

Skąd Refunder ma pieniądze na zwrot cashback?

Czym jest cachback? Cashback to zwrot części gotówki wydanej na zakupy w sklepie. Wysokość zwrotu zależna jest od danego sklepu. Każdy sklep ma dokładną informację ile procent zwrotu możesz otrzymać. 

Przykładowo jeśli w sklepie jest 10% cashbacku to robiąc zakupy za 100 zł otrzymasz spowrotem na swoje konto aż 10 zł.

Refunder opinie. Aplikacja zwrot za zakupy cashback (nawet allegro refunder.pl) 2
Ciekawe sposoby na

Zapewne zadajesz sobie pytanie, skąd Refunder ma pieniądze, by je rozdawać? Istota usługi tkwi w prowizji, jaką firma otrzymuje od sklepu za to, że skierowała do niego swoich użytkowników. Jest ona wypłacana tylko wtedy, gdy zakup faktycznie dojdzie do skutku, czyli nie zostanie przez Ciebie anulowany lub zwrócony.

Ile można otrzymać zwrotu za zakupy?

Kwota zwrotu za zakupy różni się od sklepu, przykładowo wygląda tak:

Refunder opinie. Aplikacja zwrot za zakupy cashback (nawet allegro refunder.pl) 3

Jeśli zdecydujesz się zrobić zakupy przez internet np.na Groupon na kwotę 200 złotych, na twoim koncie pojawi się do 6% zwrotu, czyli 12 zł. 

Refunder wtyczka

Chciałbyś mieć 100% pewność, iż żadna udostępniona możliwość zwrotu pieniędzy przez twórców strony, nie przejdzie Ci koło nosa?

Tylko dlatego, że np. zapomnisz o wejściu na stronę? Wystarczy, że zainstalujesz wtyczkę Refunder. To ona na czas poinformuje Cię o wszystkich dostępnych zniżkach.

Dzięki wtyczce Refunder już nigdy nie przegapisz żadnego zwrotu tylko dlatego, że zapomniałaś wejść na naszą stronę.

refunder
Ciekawe sposoby na

Zaproś znajomych na Refunder.pl i odbierz 10 zł na zakupy

Z Refunderem można zarabiać, nie tylko otrzymując zwroty, ale także polecając jego usługi. Wystarczy, że prześlesz swój unikalny link referencyjny (znajdziesz go po zalogowaniu się w dolnej części strony głównej, po prawej stronie) znajomemu w wiadomości mailowej, przez komunikator lub udostępnisz go w mediach społecznościowych, np. na Facebooku lub Instagramie, a on zarejestruje się na stronie Refunder.pl i w ciągu 30 dni zrobi zakupy o łącznej wartości min. 50 zł. Ważne, by osoba polecona nie korzystała dotąd z Refundera.

Podkreślmy, że 10 zł premii zostanie przekazane zarówno Tobie, jak i Twojemu znajomemu.

Czy cashback łączy się z promocjami w sklepach?

Tak! Wraz z uzyskanym cashbackiem możesz skorzystać często z promocji, jakie oferują sklepy. W ten sposób zaoszczędzisz „podwójnie”. Nie tylko otrzymasz zwrot części pieniędzy na swoje konto osobiste ale również skorzystasz na specjalnym rabacie od sklepu, który bezpośrednio go może oferować. Opcje typu cashback łączą się z pozostałymi promocjami, więc jeżeli planujesz zakupy dzięki ofercie sklepu, to warto „dorzucić” do tego zakupy z cashbackiem i zyskać dodatkowy zwrot pieniędzy.

Wtyczka refunder (Zakupy online refundera)

Świetnie działa jeśli przeglądarka to Twoje główne źródło zakupów online. Poza tym możesz u nich łatwo wypłacić pieniądze. Zarejestruj się i otrzymaj zwrot za zakupy w internecie (allegro, booking.com , rtv eur agd, aliexpress, douglas, smart shopping i inne)

Cashback i refunder.pl, czy warto? Opinie

Możliwości, jakie daje Refunder.pl, docenią osoby, które są zwolennikami powiedzenia grosz do grosza, a będzie kokosza.

Moim zdaniem to słuszne podejście, bo przecież nie trzeba robić nic specjalnego, by coś zyskać, wystarczy tylko zacząć zakupy na stronie Refundera.

Chętnie poznam Twoje zdanie na temat tego sposobu na „zarabianie”. Napisz w komentarzu czy już zacząłeś/zaczęłaś : ) Jeszcze raz załączam link do rejestracji i darmowego bonusu 10 zł

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)