Najlepsze konto. Aktualny ranking kont osobistych (konto firmowe i osobiste)

Najlepsze konto

Najlepsze konto

Szukasz konta osobistego? Otwierasz firmę? A może po prostu szukasz sposobu na obniżenie kosztów prowadzenia rachunku firmowego? Najlepsze konto możesz wybrać w wyszukiwarce poniżej.

Poniższa wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepsze konto firmowe i osobiste. Niektóre z rachunków dla przedsiębiorców nie tylko nic nie kosztują, ale także umożliwiają uzyskanie zwrotów za przelewy do ZUS itp. 

Wybór konta dla siebie, czy dla firmy to nie decyzja, jaką podejmujesz raz na całe życie, więc zawsze możesz go zmienić, jednak warto przemyśleć swój wybór, zanim podpiszesz umowę z bankiem. Nie musisz ufać reklamom banków i miłym doradcom w placówkach. Wybór najlepszego konta dla firmy ułatwi Ci Internet. Wystarczy około 5 minut, aby porównywać rachunki bankowe dla firm.

Więc jaki rachunek firmowy wybrać dla swojej firmy? A jaki wybrać dla siebie osobiście? Poniżej znajdziesz aktualny ranking najlepszych kont, zapraszamy Cię do lektury!

Rodzaje kont

Najlepsze konto

Konto firmowe to rachunek bankowy przeznaczony dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Wybór takiego konta nie jest może kluczowym czynnikiem determinującym sukces biznesowego przedsięwzięcia, jednak mimo wszystko warto poświęcić trochę czasu, aby wybrać najbardziej korzystną ofertę. Takie z pozoru mało istotne decyzje w dłuższej perspektywie mogą przynieść Twojej firmie oszczędności rzędu kilkuset złotych.

Konto osobiste to podstawowy rachunek bankowy, który przydaje się w przeróżnych sytuacjach życiowych. Może ono służyć m.in. do wypłaty wynagrodzenia, płatności kartą, opłacania rachunków i rat kredytów. Banki komercyjne mają aktualnie w swojej ofercie sumie ponad 25 kont osobistych. Oceniliśmy je wszystkie w oparciu o szczegółowe kryteria. Przekonaj się, jaki rachunek osobisty okazał się obecnie najlepszy na rynku.

Ranking konto w tym roku

Jeżeli szukasz najlepszego konta osobistego, albo firmowego w polskim banku, to w naszym rankingu kont osobistych albo firmowych  znajdziesz aktualne zestawienie najciekawszych ofert przygotowanych przez banki.

Przygotowane przez nas porównanie kont osobistych i firmowych uwzględnia wszystkie najważniejsze cechy rachunku. Możesz się zdecydować na w pełni darmowe konta osobiste lub te z niewielkimi opłatami. Wszystkie założysz szybko i prosto przez Internet.

Najlepsze konto to rachunek bankowy bardzo funkcjonalny, nowoczesny, z wielkimi możliwościami, charakteryzujący się dużym komfortem korzystania i dobrą obsługą.

Jeśli szukasz najtańszych kont, w tym bezwarunkowo darmowych możesz wybrać tą opcję w kreatorze na górze strony. Doceniamy jakość, gdzie koszt jest ważnym, ale nie najważniejszym elementem w ocenie konta osobistego. Ocena jest wypadkową funkcjonalności, kosztu i dodatkowych korzyści jakie oferują banki posiadaczom kont.

Konto wspólne

Konta wspólne mają bardzo wiele minusów, dlatego trzeba zastanowić się czy w ogóle warto takowe zakładać:

  • nie można skorzystać z wielu wysoko oprocentowanych lokat oszczędnościowych
  • z promocji np. lokatowych można skorzystać tylko raz, z uwagi na jedno konto
  • niweczy możliwość uzyskania kredytu gotówkowego lub innego, lub uzyskania go na dobrych warunkach
  • dodatkowa karta do konta jest płatna, więc kosztowo to wychodzi wszystko podobnie jak przy koncie indywidualnym

Zawsze można tez ustanowić pełnomocnictwo do konta i wyrobić kartę, także działa to praktycznie tak samo jak konto wspólne.

Dokonałeś wyboru? Załóż najlepsze konto przez Internet

Nieustannie analizujemy oferty produktów finansowych – naszym celem jest pomóc Ci zadecydować, gdzie założyć najlepsze konto bankowe. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas posiada inne potrzeby i wymagania.  Z tego względu zbieramy wszystkie informacje o rachunkach bankowych i przedstawiamy je w postaci czytelnego rankingu. Nieważne czy szukasz taniego lub darmowego konta osobistego, funkcjonalnego rachunku firmowego, najwyżej oprocentowanego konta oszczędnościowego czy korzystnego konta walutowego – w naszych porównaniach z pewnością znajdziesz idealną ofertę dla siebie.

Jak otworzyć konto osobiste przez Internet? Wystarczy, że wejdziesz w odpowiednią zakładkę (wyróżniliśmy je powyżej) i wypełniasz formularz na stronie banku.

We wniosku podasz swoje dane osobowe i wybierzesz sposób zawarcia umowy z bankiem.

W zależności od banku będziesz mógł skorzystać z kilku opcji: zawrzeć umowę za pośrednictwem kuriera, za pomocą przelewu weryfikacyjnego, wideorozmowy, rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku lub wizyty w oddziale.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Najlepsze konto. Aktualny ranking kont osobistych (konto firmowe i osobiste)

🥇POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM PRZECZYTA GO KONKURENCJA

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży.💸💸💸

🔐 Twoje dane są bezpieczne.🔐 (sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu).

darmowy newsletter marketingowy i SEO SEM Reklamy PPC

Konto osobiste – co to właściwie jest?

Konto osobiste to prosty produkt do codziennego wykorzystania środków. Na to wpływa nasza pensja, a zgromadzone środki wykorzystujemy do przelewania i płacenia w sklepie – czy to kartą debetową, czy po wypłacie w bankomacie.

Za pomocą listy kont osobistych możesz łatwo znaleźć konto, które odpowiada Twoim potrzebom. Mogą one być bardzo zróżnicowane, dla jednych priorytetem mogą być niskie opłaty, dla innych szeroki wachlarz usług dodatkowych, dostęp do ulg oszczędnościowych, korzystne rozliczanie transakcji walutowych, czy aplikacje mobilne Nowoczesne rozwiązania.

Dlatego uwzględniliśmy różne kryteria oceny, aby była kompleksowa i wiarygodna. Z doświadczenia wiemy, że nie ma relacji ani doskonałej, ani całkowicie beznadziejnej. W każdym cytacie możemy znaleźć pewne zalety i wady.Nasz ranking kont osobistych pomoże Ci wybrać konto osobiste, które odpowiada Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy szukasz swojego pierwszego konta, idealnego konta głównego, odpowiednich ofert świątecznych, czy po prostu chcesz otrzymać bonusy, otwierając konto – zawsze jest coś dla Ciebie!
Poświęć więc kilka minut na znalezienie najlepszego konta bankowego i podejmij świadomą decyzję, która zaprocentuje w przyszłości.

Szanujemy Twój czas – codziennie monitorujemy dane konta osobistego i aktualizujemy je, gdy zmieniają się notowania bankowe.

Wypłata z bankomatów alior bank ma opcję wpływ na konto ing bank. Konto przekorzystne posiada promocje bankowe. Więc warto korzystać z konta bo opłata za prowadzenie konta ROR i założenie rachunku. Darmowe wypłaty bank millennium dlatego warto mieć konto direct co mają niektóre banki . Nest bank oferuje w polsce.

Z nami każda firma może się rozwijać. Tworzymy firmy i rozwijamy istniejące w internecie, a nasz marketing=WYNIKI. Z resztą zobacz co możemy osiągnąć w kilka miesięcy:

Czy warto inwestować w seo: dlaczego pozycjonowanie się opłaca

Zacznij współpracę z partnerem godnym zaufania!

Marketing w internecie, reklama i rozwijanie firm to nasza pasja i chleb powszedni. Na bieżąco jesteśmy zawsze z najnowszymi trendami, po to aby dawać Tobie to co najlepiej działa. Konkretny wynik, bez przepalania budżetu. Dla każdego zadania posiadamy wyszkolonych specjalistów, którzy dowiozą obiecane wyniki.

Skontaktuj się z nami:

pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy
Nasza oferta: pozycjonowanie, seo, reklama google ads, facebook, szeroko pojęty marketing internetowy

Jak bardzo spodobała Ci się ta strona?

Kliknij na gwiazdki aby ocenić! (dobre opinie sprawiają, że piszemy więcej)

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 555

Jeszcze nie ma głosów. Bądź pierwszą osobą.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!