Magnes seo

katalogi seo
Katalogi seo, czy mogą polepszyć pozycjonowanie stron?
1 lutego, 2022
Ahrefs
Ahrefs
1 lutego, 2022
magnes seo
magnes seo

Sekret pozycjonowania: jak zrobić magnes seo na linki?

W sieci mamy wiele postów na temat SEO i content marketingu. Wszyscy w branży są zgodni co do jednego: jakość jest kluczem do wysokiej pozycji. Ale nasze wyjaśnienie, jak i dlaczego to działa otworzy Ci oczy na to dlaczego ta strategia działa i zawsze będzie działać.

To prawda, że ​​dobry content to taki, do którego ludzie linkują, i to te linki pomagają ci w rankingu. Ale jakość to tylko połowa tajemnicy SEO. Ciągle czegoś brakuje.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Jakość i widoczność niczym magnes agencja

Wysokiej jakości post, którego nikt nie czyta, nic dla ciebie nie robi. Bez widoczności, bez linków, bez rangi. To samo tyczy się jeśli wykonujesz swoją pracę jak mistrz ale nikt jej nie widzi i nie może podziwiać.

Zatem drugim kryterium jest widoczność. Rozumiemy przez to ruch. Tak… możesz i powinieneś zwiększyć ruch poprzez promocję w mediach społecznościowych. Opublikuj i udostępnij. Więc, możesz i powinieneś promować swoje posty także poprzez e-mail. Blog bez newslettera jest jak obiad bez soli…

Jednak zarówno marketing społecznościowy, jak i e-mailowy są pracochłonne, a korzyści związane z ruchem są tymczasowe. Więc jaki jest sekret prowadzenia długoterminowej strategii poprawiania widoczności? Niespodzianka! To właśnie SEO. A konkretniej…

Magnes SEO!

Sekret polega na tym, aby post pojawił się w rankingu google, nawet dla mniej popularnej frazy kluczowej, nawet jeśli jest tylko na dalszych pozycjach na pierwszej stronie. Jeśli znajdzie się w rankingu, może pozostać widoczny przez długi czas.

magnes seo

Niektórzy z odwiedzających, których przyciągnie, będą innymi blogerami. Ci blogerzy jeśli polubią ten post, czyli pomyślą, że: „Jest przydatny i łatwy do przeczytania”, to podzielą się nim, albo użyją jako źródła czy odwołania w swoim artykule/wpisie. I w ten sposób właśnie przyciągasz całkowicie organiczne linki w stylu white hat. A te linki pomagają podnieść pozycję strony. Masz teraz magnes seo z linkami.

Jeśli śledzisz proces pozycjonowania, to zobaczysz te linki pojawiają się w kilku miejscach:

 • Pingbacki WordPress
 • Google search console (gsc): Narzędzia Google dla webmasterów
 • Narzędzia do śledzenia linków/rankingów np ahrefs, semrush, czy se ranking.

Śledź linki lub po prostu zignoruj ​​te statystyki i pisz kolejny wysokiej jakości, dobrze widoczny post! Tak czy inaczej, oto jak to się robi:

 1. Napisz świetny post. Niech będzie użyteczny. Powinien uczyć lub pomagać w rozwiązaniu problemu. Ton powinien być przystępny, napisany konwersacyjnym tonem i głosem. Będziesz wiedział, że to dobry post, jeśli podobało Ci się pisanie. Nie bój się, jeśli zajmie Ci to trochę czasu. Celem jest stworzenie najlepszej strony w sieci dla danego tematu. Idź na dużą skalę.
 2. Daj mu widoczność SEO. Nie przesadzaj. Po prostu przeprowadź badanie słów kluczowych i wybierz frazę, która nie jest zbyt konkurencyjna. Następnie postępuj zgodnie z podstawami SEO, używając frazy docelowej w tytule i nagłówku. Użyj jej co najmniej trzy, cztery razy na stronie (prawdopodobnie i tak używasz jej częściej). Również dodaj link wewnętrzny do strony z kilku starszych postów, używając frazy kluczowej w anchor linkach.
 3. Promuj ile tylko się da! Oczywiście udostępnij go w mediach społecznościowych, wyślij jako e-mail na swoją listę i udostępnij osobiście kilku blogerom lub osobom, które mogą to polubić.

Kolejne skuteczne taktyki na seo magnes żeby zdobyć widoczność w google

Nadal chcesz więcej?
Spróbuj tego…

 • Popraw jakość postu, jakkolwiek to możliwe. Dodaj przykłady, statystyki, szczegóły, dowody, cytaty itp.
 • Link do posta z kilku innych miejsc w sieci.
 • Udostępnij post blogerom, którzy piszą na Twój temat.
 • Napisz gościnny post na podobny temat dla obecnego z popularnego bloga i umieść link z powrotem do oryginalnego posta z wpisu gościnnego.
 • Umieść przydatne zasoby w swojej witrynie. Ludzie uwielbiają quizy, ankiety i inne interaktywne narzędzia, dzięki którym mogą się czegoś dowiedzieć. Jeśli prowadzisz działalność finansową udostępnij kalkulatory.
 • Przeprowadź ankietę wśród odwiedzających Twoją witrynę (możesz zaoferować im darmowy e-book itp. za spędzenie czasu). Udostępnij podsumowanie wyników odwiedzającym, jeśli zostawią swój adres e-mail. Zrób to, wysyłając link do strony internetowej. To sprawi, że ludzie wrócą. Niektórzy z nich będą również linkować do Ciebie.
 • Stwórz sekcję z wiadomościami, trendami, wskazówkami itp. Jeśli jesteś na przykład szkoleniowcem forex, możesz podać ruchy cen par walutowych, prognozy i inne powiązane informacje, które mogą zainteresować odwiedzających. Spowoduje to, że inne witryny będą zawierać linki do Ciebie.
 • Prowadź program partnerski dla osób z komplementarnych biznesów. Jeśli zajmujesz się kosmetyką, możesz zachęcić salony do zostania Twoimi partnerami.
 • Bloguj o sprawach kontrowersyjnych i pasjonujących się ludźmi.
 • Pisanie artykułów „Jak……” dotyczących trudnych problemów pomoże uzyskać dużą liczbę linków zwrotnych. np. Jak nakarmić dziecko kiedy płacze?, Jak zrzucić 5 kg bez ćwiczeń?, Jak odłożyć na wakacje? to wszystkie tematy, którymi ludzie są zainteresowani. Będą one nie tylko przyciągać powracających użytkowników, ale także wiele linków zwrotnych niczym magnes.

Efekt kuli śnieżnej

Jeśli chcesz umieścić w rankingu frazę o wysokiej wartości w przeliczeniu na google Ads i wysokiej konkurencji, nie martw się o to. Po prostu zacznij pisać wysokiej rangi treści na wiele powiązanych tematów. Najpierw musisz wypełnić swoją witrynę magnesami z linkami.

Linki, które przyciągną Twoje wpisy, w końcu sprawią, że będziesz bardziej widoczny w rankingu dla tej ważnej frazy.

Wskazówka! Jeśli masz magnes seo na linki, upewnij się, że przekazuje wartość do innych stron za pomocą kilku wewnętrznych linków. Każdy świetny magnes na pozycjonowanie ma wewnętrzny link do strony produktu lub usługi. Pamiętaj, że jest to również magnes dla ruchu, więc chcesz kierować tych odwiedzających na swoje strony marketingowe.

Wniosek

Jakość i widoczność. To naprawdę wielki sekret magnesu SEO i w stosunku do dobrych treści.

Jeśli masz jakieś „wielkie sekrety” SEO, zostaw je w komentarzach poniżej.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)