Grupa SEO, cykliczne spotkania dla osób które interesuje pozycjonowanie stron internetowych i content marketing

Pozycjonowanie bloga
Pozycjonowanie bloga, nie tylko seo wordpress ale także blog firmowy (słowa kluczowe na blogu)
26 grudnia, 2021
Poradnik SEO
Poradnik SEO podstawy dla początkujących (pozycjonowanie stron i optymalizacja)
26 grudnia, 2021
Grupa SEO
Grupa SEO

Grupa SEO, cykliczne spotkania dla osób które interesuje pozycjonowanie stron internetowych i content marketing

Witajcie na naszym blogu! Organizujemy cykliczne spotkania u nas w siedzibie w UniqueSEO jak grupa-seo czyli forum wymiany opinii i doświadczenia. Dla kogo są te spotkania? Wszystkie wiadomości poniżej:

Więc Co to jest Grupa SEO?

SEO, to magiczne słowo kluczowe. Większość z nas wie, że to skrót od Search Engine Optimization, ale co to właściwie jest i dlaczego zdecydowaliśmy się wystąpić jako organizator spotkań i wydarzeń?

Otóż obecnie projekt jest dostępny tylko dla naszych klientów w formie bezpłatnych szkoleń jak generować olbrzymią widoczność w internecie. Obecnie działamy tylko stacjonarnie w naszej siedzibie. Więc nasi klienci którzy mają siedziby w różnych miastach Polski m.in. Poznań, Warszawa, Kraków, Gdynia, Wrocław czy inne cyklicznie przyjeżdżają do nas na te darmowe szkolenia.

Ale dlaczego to tak ważne?

Otóż Optymalizacja SEO i zrozumienie content marketing, ma ułatwić znalezienie Twojej witryny lub strony, co pozwala przeciętnemu użytkownikowi trafić na Twój sklep internetowy e-commerce lub domenę www i wchodzić w interakcję z biznesem który oferujesz.

Podstawowe równanie jest proste:

Google szuka rzeczy za pomocą słowa kluczowego + Twoja witryna używa słowa kluczowego + pillar content + link building =Google znajdzie Twoją witrynę.

Więc jeśli ludzie używają Google (lub innych wyszukiwarek, np bing lub yandex) do wyszukiwania tego słowa kluczowego, ludzie będą również mogli znaleźć Twoją witrynę. Nazywamy to ruchem organicznym, ponieważ niezależnie od algorytmów, odwiedzający trafił na Twoją witrynę bez nienaturalnych wpływów (takich jak płatne reklamy PPC lub ktoś wysyłający z linkiem jako polecenie).

Gdy Google sprawdzi Twoją stronę internetową, zacznie umieszczać ją w wynikach wyszukiwania. Kolejność tych wyników nazywana jest pozycją i odnosi się do tego, gdy na zapytanie pojawia się Twoja strona internetowa: kluczowe jest na której stronie wyników i jak blisko góry strony się wyświetlasz.

I to wszystko.

Naprawdę.

Dlaczego SEO jest tak trudne?

OK, więc nie do końca to tak jest. Trzeba po prostu wiedzieć na co reaguje algorytm google. Dlatego nasz grupa seo regularnie omawia takie tematy. W grę wchodzi wiele czynników, ale przyjrzymy się tylko kilku z nich — najciekawszym, a także tym, które mogą mieć wpływ na planowanie spotkań i wydarzeń.

1. Inni ludzie

Gdyby nikt inny nie tworzył stron internetowych, to my nie mielibyśmy pracy. Niestety, inne osoby również tworzą strony internetowe i je pozycjonują, co oznacza, że ​​często konkurują z Tobą z Tobą o te same słowa kluczowe. Może to być trudne, jeśli istnieje duża konkurencja o jedno z kluczowych słów kluczowych. Wtedy fraza jest trudna.

2. Popularność

Oczywiście Google jest również zainteresowany popularnymi zasobami, więc jeśli Twoja strona lub witryna ma bardzo duży ruch, zauważysz, że wyskakujesz w górę w rankingach wyszukiwania dla określonego słowa kluczowego.

3. Schema.org

Są to zasadniczo dane strukturalne Google, co oznacza sposób organizowania danych, który Google może łatwiej przeglądać. A im łatwiej jest robotom spojrzeć na coś, tym szybciej to zrobią.

Co sugeruje nasza agencja seo jeśli nie należysz do grupy?

Jeśli musisz samodzielnie zajmować się pozycjonowaniem strony internetowej, zapoznaj się z naszymi materiałami w których opisujemy działania SEO. W przeciwnym razie najlepszym sposobem na wsparcie zespołu marketingowego jest przeprowadzenie niektórych działań z marketingu internetowego związanych z wydarzeniami, aby witryny z wiadomościami lub inne strony internetowe udostępniały linki do strony wydarzeń. Nazywa się to „budowaniem linków” i jest integralną częścią jak może działać nie tylko grupa SEO, ale także każda inna niezależnie w jakiej branży jesteś.

Przy okazji.
Jeśli interesuje Ciebie nasza grupa seo i chcesz zwiększyć pozycje w wynikach wyszukiwania to warto abyśmy zrobili dla Ciebie działania związane z SEO, dzięki temu ruch na stronie gwałtownie wzrośnie a konwersja będzie wysoka niczym z google ads. Zapraszamy na nasz audyt seo abyś był widoczny wśród wyników wyszukiwarek internetowych!

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie, pozycjonowanie, SEO i całą strategię internet marketing. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)