GreenPanthera – Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach)

ranking hostingów
Ranking hostingów. Jaki hosting wybrać w 2022 (najlepszy serwer) + jakich obowiązkowo UNIKAĆ!
9 grudnia, 2020
tajemniczy klient
Tajemniczy klient (mystery shopper) – kim jest, jak zostać,7 korzyści, zarobki
10 grudnia, 2020
green panthera greenpanthera
GreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 1

GreenPanthera, to strona internetowa, na której możesz zarabiać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet przez Internet. Wypłaty dokonywane są za pośrednictwem procesora PayPal.

Co to jest Green Panthera i co oferuje?

GreenPanthera.com to przede wszystkim strona z płatnymi ankietami, na której możesz zarabiać, dzieląc się swoimi opiniami na różne tematy. Ale oferuje również kilka innych sposobów zarabiania pieniędzy.

Zacznijmy więc od omówienia metod zarabiania oferowanych przez Green Panthera i ich skuteczności, aby sprawdzić, czy jest to witryna dla Ciebie, czy nie.

Greenpanthera jak zarabiać?

Zgodnie z polityką witryny można na niej zarabiać dzięki:

 • Kupowaniu określonych produktów wybranych marek;
 • Wypełnianiu ankiet;
 • Kompletowaniu ofert;
 • Oglądaniu reklam w postaci filmików;
 • Promowaniu strony;
 • Rejestracji (otrzymasz około 5 $ za rejestracje).

Do zapamiętania, metody zarabiania:

Płatne wypełnianie ankiet przez Internet (płatne ankiety), zapraszanie znajomych (program partnerski), „cashback”, czyli zwrot niewielkiej części pieniędzy za zakupy internetowe (dokonywane w sklepach współpracujących z GreenPanthera).

Zarabianie na wypełnianiu ankiet jest legalne, prawo nie zakazuje w ten sposób zarabiać.

Członkostwo w GreenPanthera  jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, zakupów czy inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w tym panelu. 

Do panelu GreenPanthera możesz dołączyć wyłącznie wtedy, jeśli masz skończone 18 lat. Możesz mieć tylko jedno konto w programie. Niezgodne z regulaminem jest posiadanie wielu kont oraz podawanie fałszywych danych — podczas rejestracji oraz w płatnych ankietach.

Poziom trudności: Łatwy (ale trzeba codziennie się logować i sprawdzać dostępność ankiet na stronie GreenPathera).  Po zalogowaniu się na stronę GreenPanthera widoczne są routery z ankietami, które warto codziennie przejrzeć

Opcja 1 – ankiety Green Panthera:

GreenPanthera to, jak wspomniano, przede wszystkim strona z płatnymi ankietami i to jest główny sposób zarabiania na tej stronie.

Zwykle oferuje kilka płatnych ankiet dziennie. Otrzymasz wiadomość e-mail za każdym razem, gdy pojawi się nowa ankieta, więc nie musisz logować się do serwisu, aby to sprawdzać.

Jednak i tak możesz zalogować się raz na jakiś czas, ponieważ niektóre inne metody zarabiania są dostępne tylko na samej platformie (przejdę do nich poniżej), a także możesz uzyskać przegląd dostępnych ankiet wśród członków.

Musisz jednak mieć świadomość, że znalezienie faktycznie dostępnych ankiet wymaga trochę cierpliwości – mniej więcej wszystkie witryny z ankietami będą zawierały ankiety, do których się nie kwalifikujesz lub które nie są dostępne.

Więc jeśli chcesz zarabiać na GreenPanthera biorąc udział w ankietach, musisz być trochę cierpliwy i nie poddawać się, nawet jeśli otrzymujesz e-maile z zaproszeniami do ankiet, które są zamknięte.

Opcja 2 – Zakupy online:

GreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 2

Jeśli lubisz robić zakupy online, GreenPanthera współpracuje z wieloma sklepami internetowymi.

To nie jest sposób na zarabianie pieniędzy, ale sposób na ich oszczędzanie. Jeśli robisz zakupy w jednym ze sklepów internetowych, otrzymasz rabat. Więc, może to być sposób na zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy.

Opcja 3 – kupony:

Na GreenPanthera możesz również znaleźć kupony, aby zaoszczędzić pieniądze.

A przynajmniej tak jest napisane na stronie. Nie miałem żadnych dostępnych kuponów, ale może to być również spowodowane indywidualnymi preferencjami, więc dla Ciebie może być inaczej.

O portalu GreenPanthera:

Jest to jedna ze starszych platform do zarabiania w internecie. Funkcjonuje od kilku lat i posiada kilkaset tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Platforma zarządzana jest przez firmę a&K International Inc. Za rejestrację w serwisie otrzymujemy na start 5$. Natomiast wypłata możliwa jest po uzbieraniu kwoty 30 $. Kwota jaką możemy uzyskać za wypełnienie ankiety waha się od 0,5 do 1$. Możemy również trafić na lepiej płatne ankiety.

Informacje praktyczne

 • Aby móc dokonać rejestracji, trzeba być osobą pełnoletnią
 • Rejestracja jest bezpłatna, tak samo jak członkostwo.
 • Zarabianie jest całkowicie legalne.
 • Minimum, które można wypłacić z konta, to 30 $.
 • Na wypłatę czeka się od 4 do 10 dni roboczych.
 • Stawki za wypełniane ankiety są różne – w zależności od stopnia zaangażowania.
 • Każdej osobie przysługuje tylko jedno konto.
 • Dziennie można wypełnić tylko jedną ankietę, do której użytkownik zgłasza się w swoim panelu.
 • Na nowych użytkowników czeka mały bonus – przy rejestracji każdy otrzymuje 5 $.

Czy możesz używać Green Panthera na telefonie komórkowym?

Osobiście wolę witryny z ankietami, które są dostępne na urządzeniach mobilnych, ponieważ ułatwia to zarabianie będąc w trakcie dnia w ruchu.

Teoretycznie możesz używać Green Panthera na urządzeniach mobilnych. Nie ma jednak aplikacji Green Panthera, którą można pobrać, ale możesz zalogować się do witryny za pomocą telefonu komórkowego.

Sama witryna nie jest jednak zbyt dobrze zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, więc aby móc poruszać się po mniejszych ekranach, trzeba ją powiększać i pomniejszać.

Możesz więc brać udział w ankietach Green Panthera na urządzeniach mobilnych, ale sama strona nie jest moim zdaniem zbyt wygodna w użyciu na smartfonach.

Inne polecane firmy płacące za wypełnianie ankiet

Nazwa programuPróg wypłatySposób wypłatyLink do rejestracji
GreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 3od 10$ PayPal, Bony na Amazon, SkrillGreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 4
GreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 5od 50zł Doładowanie do telefonu, PayPal, PrzelewGreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 4
GreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 7od 80zł PayPalGreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 4
GreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 9 5$ na start, wypłata od 30$ PayPalGreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 4
Obowiązkowo zarejestruj się we wszystkich programach aby zarabiać więcej przez internet!

Wypłata z Greenpanthera

Za dużego wyboru nie mamy, jeśli chodzi o wypłatę z serwisu, gdyż do dyspozycji jest tylko jeden portfel internetowy, a dokładniej PayPal. Wypłatę możemy zlecić po uzbieraniu przynajmniej 30$ na wewnętrznym saldzie w panelu, a czas jej realizacji to od 4 do 10 dni. Środki wypłacimy wchodząc w zakładkę „Twój gabinet„, a potem klikając na przycisk „Wypłacić środki„.

Greenpanthera wady/zalety, plusy i minusy opinie

Co najczęściej jest wymieniane jako zaleta GreenPanther?

 1. Darmowe członkostwo.
 2. Program partnerski, dzięki którym od każdej zaproszonej osoby ,,promotor” otrzymuje 10% jej zarobków.
 3. Dużo zaproszeń do ankiet, które przesyłane są regularnie na maila.
 4. Dobra wypłacalność; w Internecie bez problemu można znaleźć dowody wypłat innych użytkowników.
 5. Bonus 5$ na start.

Co najczęściej jest wymieniane jako wada Greenpanther?

 1. Dość powolne zarabianie; trzeba wytrwale dążyć, by dobić do nieco wygórowanego minimum wypłaty.
 2. Niski potencjał, jeśli chodzi o zarobki – jest to raczej praca dla osób, chcących dorobić do kieszonkowego.

Opinie użytkowników serwisu są bardzo pozytywne. Dużą popularność zdobył głównie dzięki wiarygodności i możliwości dużego zarobku. W internecie istnieje wiele podobnych portali, ale Greenpanthera wyróżnia się na tym tle. Użytkownicy chwalą serwis za szybkie i bezproblemowe wypłaty na PayPal.

Jak widać zatem minusów jest zdecydowanie mniej, niż zadeklarowanych zalet. Zwłaszcza, że wymagania, aby rozpocząć swoją przygodę z GreenPanther są naprawdę niewielkie.

Jak się zarejestrować w Green Panthera?

Rejestracja jest całkowicie bezproblemowa i mogą jej dokonać nawet osoby, które średnio radzą sobie w informatycznym środowisku.

Kliknij tutaj i zarejestruj się – Otrzymasz 5$ na start!

1. Wystarczy wejść na witrynę i kliknąć w zakładkę ,,Rejestracja”.

GreenPanthera - Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje. (jak zarabiać na ankietach) 11

2. Tutaj czeka na nowych użytkowników krótki formularz, który należy uzupełnić.

3. Po podaniu swoich danych, należy odczekać parę minut, aż na e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem weryfikującym.

4. Na sam koniec wystarczy wejść w podany link i zacząć zarabiać na nowo utworzonym koncie.

Adres firmy: A & K International Inc, 157 Barlow Drive South Brooklin, NY 11243

Czy warto zarejestrować się na Greenpanthera.pl ?

To chyba jedno z najczęściej zadawanych pytań na forach internetowych. Większość takich stron budzi (nieraz słuszne) zastrzeżenia – nic dziwnego; często słyszy się o oszustwach ze strony podobnych ,,firm”. Szemrana umowa, nieterminowa wypłata, brak gwarancji na faktyczne powodzenie w zarobkowaniu… na GreenPanthera możesz o tym zapomnieć i wreszcie skupić się na tym, co najważniejsze. Zarabianie pieniędzy przez Internet jeszcze nigdy nie było tak przyjemne – przekonaj się o tym już dziś!

Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Serwis ten jest bardzo solidny i wiarygodny. Posiada pozytywne opinie użytkowników. Najważniejszym powodem, dla którego warto z niego korzystać- jest możliwość zarobienia większych pieniędzy niż w porównaniu do innych konkurencyjnych serwisów. Ankiety do wypełnienia przychodzą na adres e-mail bardzo często. Na pochwałę zasługuje również fakt prostej obsługi w języku polskim.

Serwis greenpanthera.com rejestracja i opinie użytkowników

Zarobek ankietowy może być bardzo atrakcyjny dla osób które szukają dodatkowej pracy.

Korzystałeś z GreenPanthera? Podziel się swoją opinią o GreenPanthera z innymi!

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)