GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje]

GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje]

green panthera greenpanthera

Rejestracja w Greenpanthera jest bardzo prosta i nie sprawi żadnych problemów nawet osobom początkującym. Wypłaty, opinie, zarobki.

Sprawdź czy warto, rejestracja poniżej:

GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 1

GreenPanthera, to strona internetowa, na której możesz zarabiać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet przez Internet. Wypłaty dokonywane są za pośrednictwem procesora PayPal.

Co to jest Green Panthera i co oferuje?

GreenPanthera.com to przede wszystkim strona z płatnymi ankietami, na której możesz zarabiać, dzieląc się swoimi opiniami na różne tematy. Ale oferuje również kilka innych sposobów zarabiania pieniędzy.

Zacznijmy więc od omówienia metod zarabiania oferowanych przez Green Panthera i ich skuteczności, aby sprawdzić, czy jest to witryna dla Ciebie, czy nie.

Greenpanthera jak zarabiać?

Zgodnie z polityką witryny można na niej zarabiać dzięki:

 • Kupowaniu określonych produktów wybranych marek;
 • Wypełnianiu ankiet;
 • Kompletowaniu ofert;
 • Oglądaniu reklam w postaci filmików;
 • Promowaniu strony;
 • Rejestracji (otrzymasz około 5 $ za rejestracje).

Do zapamiętania, metody zarabiania:

Płatne wypełnianie ankiet przez Internet (płatne ankiety), zapraszanie znajomych (program partnerski), „cashback”, czyli zwrot niewielkiej części pieniędzy za zakupy internetowe (dokonywane w sklepach współpracujących z GreenPanthera).

Zarabianie na wypełnianiu ankiet jest legalne, prawo nie zakazuje w ten sposób zarabiać.

Członkostwo w GreenPanthera  jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, zakupów czy inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w tym panelu. 

Do panelu GreenPanthera możesz dołączyć wyłącznie wtedy, jeśli masz skończone 18 lat. Możesz mieć tylko jedno konto w programie. Niezgodne z regulaminem jest posiadanie wielu kont oraz podawanie fałszywych danych — podczas rejestracji oraz w płatnych ankietach.

Poziom trudności: Łatwy (ale trzeba codziennie się logować i sprawdzać dostępność ankiet na stronie GreenPathera).  Po zalogowaniu się na stronę GreenPanthera widoczne są routery z ankietami, które warto codziennie przejrzeć

diagram marketingowy jak budować świadomość za pomocą reklam social media, Google Ads i SEO


REKLAMA

agencja seo social media reklama google ads facebook marketing
Sprawdź naszą ofertę

KONIEC REKLAMY

Opcja 1 – ankiety Green Panthera:

GreenPanthera to, jak wspomniano, przede wszystkim strona z płatnymi ankietami i to jest główny sposób zarabiania na tej stronie.

Zwykle oferuje kilka płatnych ankiet dziennie. Otrzymasz wiadomość e-mail za każdym razem, gdy pojawi się nowa ankieta, więc nie musisz logować się do serwisu, aby to sprawdzać.

Jednak i tak możesz zalogować się raz na jakiś czas, ponieważ niektóre inne metody zarabiania są dostępne tylko na samej platformie (przejdę do nich poniżej), a także możesz uzyskać przegląd dostępnych ankiet wśród członków.

Musisz jednak mieć świadomość, że znalezienie faktycznie dostępnych ankiet wymaga trochę cierpliwości – mniej więcej wszystkie witryny z ankietami będą zawierały ankiety, do których się nie kwalifikujesz lub które nie są dostępne.

Więc jeśli chcesz zarabiać na GreenPanthera biorąc udział w ankietach, musisz być trochę cierpliwy i nie poddawać się, nawet jeśli otrzymujesz e-maile z zaproszeniami do ankiet, które są zamknięte.

Opcja 2 – Zakupy online:

GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 2

Jeśli lubisz robić zakupy online, GreenPanthera współpracuje z wieloma sklepami internetowymi.

To nie jest sposób na zarabianie pieniędzy, ale sposób na ich oszczędzanie. Jeśli robisz zakupy w jednym ze sklepów internetowych, otrzymasz rabat. Więc, może to być sposób na zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy.

Opcja 3 – kupony:

Na GreenPanthera możesz również znaleźć kupony, aby zaoszczędzić pieniądze.

A przynajmniej tak jest napisane na stronie. Nie miałem żadnych dostępnych kuponów, ale może to być również spowodowane indywidualnymi preferencjami, więc dla Ciebie może być inaczej.

🥇POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM PRZECZYTA GO KONKURENCJA

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży.💸💸💸

🔐 Twoje dane są bezpieczne.🔐 (sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu).

darmowy newsletter marketingowy i SEO SEM Reklamy PPC

O portalu GreenPanthera:

Jest to jedna ze starszych platform do zarabiania w internecie. Funkcjonuje od kilku lat i posiada kilkaset tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Platforma zarządzana jest przez firmę a&K International Inc. Za rejestrację w serwisie otrzymujemy na start 5$. Natomiast wypłata możliwa jest po uzbieraniu kwoty 30 $. Kwota jaką możemy uzyskać za wypełnienie ankiety waha się od 0,5 do 1$. Możemy również trafić na lepiej płatne ankiety.

Informacje praktyczne

 • Aby móc dokonać rejestracji, trzeba być osobą pełnoletnią
 • Rejestracja jest bezpłatna, tak samo jak członkostwo.
 • Zarabianie jest całkowicie legalne.
 • Minimum, które można wypłacić z konta, to 30 $.
 • Na wypłatę czeka się od 4 do 10 dni roboczych.
 • Stawki za wypełniane ankiety są różne – w zależności od stopnia zaangażowania.
 • Każdej osobie przysługuje tylko jedno konto.
 • Dziennie można wypełnić tylko jedną ankietę, do której użytkownik zgłasza się w swoim panelu.
 • Na nowych użytkowników czeka mały bonus – przy rejestracji każdy otrzymuje 5 $.

Czy możesz używać Green Panthera na telefonie komórkowym?

Osobiście wolę witryny z ankietami, które są dostępne na urządzeniach mobilnych, ponieważ ułatwia to zarabianie będąc w trakcie dnia w ruchu.

Teoretycznie możesz używać Green Panthera na urządzeniach mobilnych. Nie ma jednak aplikacji Green Panthera, którą można pobrać, ale możesz zalogować się do witryny za pomocą telefonu komórkowego.

Sama witryna nie jest jednak zbyt dobrze zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, więc aby móc poruszać się po mniejszych ekranach, trzeba ją powiększać i pomniejszać.

Możesz więc brać udział w ankietach Green Panthera na urządzeniach mobilnych, ale sama strona nie jest moim zdaniem zbyt wygodna w użyciu na smartfonach.

Inne polecane firmy płacące za wypełnianie ankiet

Nazwa programuPróg wypłatySposób wypłatyLink do rejestracji
GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 3od 10$ PayPal, Bony na Amazon, SkrillGreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 4
GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 5od 50zł Doładowanie do telefonu, PayPal, PrzelewGreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 4
GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 7od 80zł PayPalGreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 4
GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 9 5$ na start, wypłata od 30$ PayPalGreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 4
Obowiązkowo zarejestruj się we wszystkich programach aby zarabiać więcej przez internet!

Wypłata z Greenpanthera

Za dużego wyboru nie mamy, jeśli chodzi o wypłatę z serwisu, gdyż do dyspozycji jest tylko jeden portfel internetowy, a dokładniej PayPal. Wypłatę możemy zlecić po uzbieraniu przynajmniej 30$ na wewnętrznym saldzie w panelu, a czas jej realizacji to od 4 do 10 dni. Środki wypłacimy wchodząc w zakładkę „Twój gabinet„, a potem klikając na przycisk „Wypłacić środki„.

Greenpanthera wady/zalety, plusy i minusy opinie

Co najczęściej jest wymieniane jako zaleta GreenPanther?

 1. Darmowe członkostwo.
 2. Program partnerski, dzięki którym od każdej zaproszonej osoby ,,promotor” otrzymuje 10% jej zarobków.
 3. Dużo zaproszeń do ankiet, które przesyłane są regularnie na maila.
 4. Dobra wypłacalność; w Internecie bez problemu można znaleźć dowody wypłat innych użytkowników.
 5. Bonus 5$ na start.

Co najczęściej jest wymieniane jako wada Greenpanther?

 1. Dość powolne zarabianie; trzeba wytrwale dążyć, by dobić do nieco wygórowanego minimum wypłaty.
 2. Niski potencjał, jeśli chodzi o zarobki – jest to raczej praca dla osób, chcących dorobić do kieszonkowego.

Opinie użytkowników serwisu są bardzo pozytywne. Dużą popularność zdobył głównie dzięki wiarygodności i możliwości dużego zarobku. W internecie istnieje wiele podobnych portali, ale Greenpanthera wyróżnia się na tym tle. Użytkownicy chwalą serwis za szybkie i bezproblemowe wypłaty na PayPal.

Jak widać zatem minusów jest zdecydowanie mniej, niż zadeklarowanych zalet. Zwłaszcza, że wymagania, aby rozpocząć swoją przygodę z GreenPanther są naprawdę niewielkie.

Jak się zarejestrować w Green Panthera?

Rejestracja jest całkowicie bezproblemowa i mogą jej dokonać nawet osoby, które średnio radzą sobie w informatycznym środowisku.

Kliknij tutaj i zarejestruj się – Otrzymasz 5$ na start!

1. Wystarczy wejść na witrynę i kliknąć w zakładkę ,,Rejestracja”.

GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 11

2. Tutaj czeka na nowych użytkowników krótki formularz, który należy uzupełnić.

3. Po podaniu swoich danych, należy odczekać parę minut, aż na e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem weryfikującym.

4. Na sam koniec wystarczy wejść w podany link i zacząć zarabiać na nowo utworzonym koncie.

Adres firmy: A & K International Inc, 157 Barlow Drive South Brooklin, NY 11243

Czy warto zarejestrować się na Greenpanthera.pl ?

To chyba jedno z najczęściej zadawanych pytań na forach internetowych. Większość takich stron budzi (nieraz słuszne) zastrzeżenia – nic dziwnego; często słyszy się o oszustwach ze strony podobnych ,,firm”. Szemrana umowa, nieterminowa wypłata, brak gwarancji na faktyczne powodzenie w zarobkowaniu… na GreenPanthera możesz o tym zapomnieć i wreszcie skupić się na tym, co najważniejsze. Zarabianie pieniędzy przez Internet jeszcze nigdy nie było tak przyjemne – przekonaj się o tym już dziś!

Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Serwis ten jest bardzo solidny i wiarygodny. Posiada pozytywne opinie użytkowników. Najważniejszym powodem, dla którego warto z niego korzystać- jest możliwość zarobienia większych pieniędzy niż w porównaniu do innych konkurencyjnych serwisów. Ankiety do wypełnienia przychodzą na adres e-mail bardzo często. Na pochwałę zasługuje również fakt prostej obsługi w języku polskim.

Serwis greenpanthera.com rejestracja i opinie użytkowników

Zarobek ankietowy może być bardzo atrakcyjny dla osób które szukają dodatkowej pracy.

Korzystałeś z GreenPanthera? Podziel się swoją opinią o GreenPanthera z innymi!

Nazwa programuPróg wypłatySposób wypłatyLink do rejestracji
GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 3od 10$ PayPal, Bony na Amazon, SkrillGreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 4
GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 5od 50zł Doładowanie do telefonu, PayPal, PrzelewGreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 4
GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 7od 80zł PayPalGreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 4
GreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 9 5$ na start, wypłata od 30$ PayPalGreenPanthera -jak zarabiać na ankietach? [Opinie, Wypłaty. 5$ bonus za rejestracje] 4
Obowiązkowo zarejestruj się we wszystkich programach aby zarabiać więcej przez internet!

GreenPanthera to międzynarodowa firma badawcza, która umożliwia ludziom zarabianie pieniędzy na wypełnianiu ankiet online. Firma została założona w 2008 roku i ma siedzibę w Wielkiej Brytanii. GreenPanthera współpracuje z różnymi firmami z całego świata, które szukają opinii klientów na temat swoich produktów i usług. Uczestnicy ankiet GreenPanthera mogą zarabiać pieniądze w różnych walutach, w tym w euro, dolarach amerykańskich i funtach brytyjskich.

Aby rozpocząć pracę w GreenPanthera, należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Po zarejestrowaniu się będziesz mógł przeglądać dostępne ankiety i wybrać te, które Cię interesują. Czas trwania ankiet może się różnić, ale zazwyczaj trwają od kilku minut do kilku godzin. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz wynagrodzenie w postaci gotówki lub bonów upominkowych.

GreenPanthera to legalna firma, która wypłaca pieniądze swoim uczestnikom. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nie można zarabiać dużych pieniędzy na wypełnianiu ankiet. GreenPanthera to dobry sposób na dorobienie dorywczo, ale nie jest to sposób na życie.

Z nami każda firma może się rozwijać. Tworzymy firmy i rozwijamy istniejące w internecie, a nasz marketing=WYNIKI. Z resztą zobacz co możemy osiągnąć w kilka miesięcy:

Czy warto inwestować w seo: dlaczego pozycjonowanie się opłaca

Zacznij współpracę z partnerem godnym zaufania!

Marketing w internecie, reklama i rozwijanie firm to nasza pasja i chleb powszedni. Na bieżąco jesteśmy zawsze z najnowszymi trendami, po to aby dawać Tobie to co najlepiej działa. Konkretny wynik, bez przepalania budżetu. Dla każdego zadania posiadamy wyszkolonych specjalistów, którzy dowiozą obiecane wyniki.

Skontaktuj się z nami:

pozycjonowanie seo reklama google ads facebook marketing internetowy
Nasza oferta: pozycjonowanie, seo, reklama google ads, facebook, szeroko pojęty marketing internetowy

Jak bardzo spodobała Ci się ta strona?

Kliknij na gwiazdki aby ocenić! (dobre opinie sprawiają, że piszemy więcej)

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 555

Jeszcze nie ma głosów. Bądź pierwszą osobą.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!