Agencja SEO SEM, pozycjonowanie i marketing internetowy seo/sem

agencja seo sem
Agencja SEO SEM 1

Wypełnij formularz i odbierz wycenę
  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz.
  Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  unique seo marketing social media

  Dlaczego warto współpracować z UniqueSEO

  17% średni spadek wydatków ponoszonych przez naszych klientów

  37% średni wzrost przychodów naszych klientów

  97,2% naszych klientów przedłuża współpracę


  Twoja Agencja SEO SEM, pozycjonowanie i marketing seo/sem

  Jeśli zbudujesz „piękną” i błyszczącą stronę internetową to ludzie sami przyjdą.
  Jasne, a dobry produkt sam się sprzeda. Zainteresowani po prostu za pomocą impulsów ultradźwiękowych jak delfiny będą przesyłać sobie informacje.
  Skoro tu jesteś to w to nie wierzysz i bardzo dobrze! Bo nawet osoby, które konkretnie szukają Twojej witryny, mogą jej nie znaleźć — lub mogą najpierw natknąć się na witrynę konkurencji — jeśli Twoja nie została odpowiednio zoptymalizowana i reklamowana.

  Co to jest agencja SEO SEM?

  Chcesz zaprezentować swoją witrynę, markę lub produkt przed nowymi klientami? Najskuteczniejszym i najlepszym sposobem na to jest reklama cyfrowa, a agencje SEO SEM – znane również jako agencje marketingu w wyszukiwarkach – specjalizują się w marketingu cyfrowym. Ich zadaniem jest poznanie Twojej firmy i klientów, opracowanie strategii docierania do klientów online, a następnie dostarczanie tych klientów Tobie.

  Być może znasz SEO lub optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Tam, gdzie SEO wykorzystuje strategie techniczne, aby Twoja witryna była bardziej widoczna w sposób organiczny, agencje SEM wdrażają płatne strategie reklamowe, które wykorzystują dane, wiedzę, kreatywność i różnorodne zasoby cyfrowe, aby zwiększyć widoczność Twojej witryny na stronach wyników wyszukiwania SERP. Zasoby, z których korzystamy, zostaną starannie dobrane w oparciu o specyfikę Twojej firmy, marki i klientów i mogą obejmować media społecznościowe, reklamy YouTube, reklamy aplikacji mobilnych, kampanie Google Ads (dawniej google adwords) i Bing Ads, Pay Per Click, reklamy displayowe, facebook, tiktok i inne.

  Korzyści z korzystania z agencji SEO/SEM

  Marketing w wyszukiwarkach stawia Cię przed potencjalnymi klientami, którzy szukają Twojej usługi lub produktu, i robi to w niemal natychmiastowy sposób. Doświadczona i skuteczna agencja SEO/SEM będzie w stanie wskazać najlepsze możliwości precyzyjnego targetowania grupy demograficznej, do której chcesz dotrzeć, zapewniając znacznie większą szansę na przyciągnięcie nowych odwiedzających i osiągnięcie konwersji.

  Czego szukać w agencji SEO/SEM

  Wyszukuj w Google termin „agencja SEM”, a otrzymasz setki odpowiedzi — a te pozycje na pierwszej stronie to te, które najtrudniej jest zdobyć! Prawie każda agencja obiecuje spektakularne wyniki i uzna się za najlepszych, ale są konkretne rzeczy, na które możesz spojrzeć i które pomogą Ci w podjęciu decyzji.

  agencja sem seo

  Agencja SEO SEM

  W ramach działania z naszą agencją dostajesz:

  • wielu specjalistów z różnych dziedzin którzy czuwają nad widocznością Twojej strony. M.in. osoby pracujące nad zyskiwaniem pozycji w google to zespół w skład którego wchodzą: pozycjonerzy, copywriter i osoby do linkbuildingu. W razie jakichkolwiek pytań które mogą się pojawić lub wątpliwości do dyspozycji masz stały kontakt z managerem Twojego konta, który odpowiada za rzetelną komunikację i raportowaniem wszystkich działań.
  • SEO szerokie – o co tutaj chodzi? Dzięki temu że działamy w systemie abonamentowym, to nie musisz płacić za pozycjonowanie i zbieranie widoczności na pewne frazy, co przekłada się na to że zyskujesz więcej w SERP’ach google. Więc budujesz widoczność na wszystkich najważniejszych dla Ciebie podstronach. Takie działania pozwolą Ci na szersze, lepsze i skuteczniejsze dotarcie do klientów.
  • złożone działania – tu nie ma znaczenia czy działasz lokalnie i kierujesz działania do klientów z Łodzi, czy do ludzi całej Polski, nasze podejście do pozycjonowania jest w pełni kompleksowe. Od audytu strony przez budowę strategii i jej realizację, aż po optymalizację konwersji. Pora już przestać marzyć o widoczności i skuteczności w internecie a najwyższa pora zacząć działać właśnie z nami.
  • profesjonalne narzędzia – Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl. Pozycjonując Twoją stronę z Łodzi na bazie tych narzędzi przesyłamy Ci raporty pełne ważnych detali z efektami prowadzonych działań.
  • szkolenia dla chcących się rozwijać klientów – klienci agencji UniqueSEO często otrzymują zaproszenia na cykliczne spotkania szkoleniowe z naszymi ekspertami odbywające się stacjonarnie lub online. Dzięki nim będziesz wiedzieć jak przebiega proces pozycjonowania, SEO i reklama w internecie.Dowiesz się jak analizować lejek marketingowy oraz jak samodzielnie możesz wesprzeć rozwój Twoje firmy.

  Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że nowoczesne projekty będą wymagały przede wszystkim zastosowania najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Przedsiębiorca nie musi posiadać wiedzy związanej ze zdobywaniem klientów. Wspomniane zadanie może bowiem wykonać profesjonalna agencja SEO SEM.

  Dlaczego współpraca z agencją jest świetną inwestycją?

  Warto wiedzieć, że prze pozycjonowanie strony internetowej można uzyskać zarówno satysfakcjonujący ruch, jak i kontakty czy sprzedaż. Należy pamiętać, że osiągnięcie odpowiednich efektów będzie wymagało od przedsiębiorcy cierpliwości. Wyniki będą jednak nie tylko stabilne, ale również długotrwałe. Oznacza to, że inwestycja w działania SEO SEM jest opłacalna. Stanowi pewnego rodzaju szansę dotarcia przez firmę do bardzo dużej liczby osób poszukujących oferowanych przez nią usług i produktów.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy:
  Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Agencja SEO SEM 2

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że Agencja SEO/SEM to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

  zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie narzędzia, które rozwiną Twój biznes i dostarczą Ci nowych klientów. Napisz teraz! Darmowa wycena czeka!

  Działamy również w innych miastach (Cała Polska)

  E-commerce, domena, marketing internetowy stron www. To tylko niektóre pojęcia związane z tym co robi agencja marketingu internetowego. Specjalista seo i sem to osoba która musi znać dodatkowo działanie ppc, google ads (dawniej google adwords), facebook, Linkedin i innych platform, które moga pomóc w pozycjonowaniu lokalnym i globalnym. Kampanie seo sem musza współdziałać z formami reklamy płatnej jak np facebook ads. To taki standard branżowy. Prowadzimy usługi z zakresu rozwoju Twojego biznesu. Marketing w internecie, seo/sem i ppc to wysokie pozycje w google. Gotowy skorzystać z usług naszej agencji seo sem? Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron.

  Działania seo/sem i sxo, promocja i sukces!

  Każda branża w którą jest zaangażowany content marketing bardzo szybko się rozwija. Klasyczny audyt seo i social media to za mało. Nasza agencja SEO/SEM wie jak wygląda cykl biznesowy. Więc jaki jest następny krok? Poznaj SXO! Rozumiemy potrzeby jaki ma Twój sklep internetowy e-commerce lub firma produkcyjno/usługowa i znamy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Sprawimy że zdobędziesz dodatkowy ruch na stronie i potrafimy pomagać w wielu działaniach (m.in. wiemy jak pozyskać wiele wartościowych linków, jak sprawdzić co robi Twoja konkurencja, metody jak zwiększyć sprzedaż i ruch organiczny). Wzrost widoczności jeszcze nigdy nie był taki łatwy jeśli znasz podstawy! Dzięki działaniom seo sem i google ads + social media jesteś w stanie być na szczycie bez znaczenia czy chodzi Ci tylko o pozycjonowanie stron czy pozycjonowanie lokalne. Zainwestuj w marketing internetowy z UniqueSEO!

  Aby dowiedzieć się więcej przewiń swój kursor na zakładkę kontakt i napisz do nas!

  Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

  Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

  POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

  Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)