Sky Shop

SafeSearch
SafeSearch
8 marca, 2022
Precyzyjne targetowanie Facebook już nie istnieje!
8 marca, 2022
Sky Shop
Sky Shop

Czym jest platforma Sky Shop?

Coraz większa liczba osób decyduje się na założenie sklepu internetowego. Jest to interesujący pomysł na biznes, który może stać się doskonałym sposobem na życie. Dodatkowo założenie sklepu internetowego może być banalnie proste nawet dla laika. Wystarczy skorzystać z platformy Sky Shop. Czym jest Sky Shop? Jakie ma zalety?

Sklep internetowy – od czego zacząć?

Przed założeniem sklepu internetowego należy dokładnie zastanowić się, co będzie w nim sprzedawane. Warto wcześniej zrobić biznesplan, który wskaże odpowiednią drogę i strategię działania. Jeśli decyzja o założeniu sklepu zapadła, to najlepszą opcją jest skorzystanie z platformy e-commerce Sky Shop.

Jak poprawic dostarczalnosc wiadomosci e mail

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM Go SKASUJEMY

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam…

(sekrety prosto ze źródła, tylko konkrety-zero spamu)

Co to takiego jest?

Jest to pełne oprogramowanie, które przeznaczone jest do sprzedaży internetowej. Działa ono na zasadzie SaaS, co oznacza, że właściciel sklepu online płaci abonament. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących sprzedawać różne rzeczy przez Internet z obrotem miesięcznym nieprzekraczającym 30 000 złotych. Projekt Sky Shop powstał w 2009 roku, a jego pomysłodawcą i twórcą był Przemysław Matoga. Na platformie można korzystać z gotowych integracji. W ofercie Sky Shop można liczyć na różnego rodzaju pakiety. Im bardziej jest on rozbudowany, tym kwota miesięcznego abonamentu jest wyższa. Jednak podstawowy pakiet standard w zupełności wystarczy, aby prowadzić z powodzeniem sklep online.

Działanie Sky Shop

Oprogramowanie jest niezwykle przyjazne i łatwe w obsłudze. Każda osoba bez problemu poradzi sobie bez pomocy informatyka z założeniem sklepu. W programie do dyspozycji są niezbędne narzędzia, dzięki którym można szybko rozpocząć sprzedaż online.

W Sky Shop jest możliwość wyboru szablonów, które można dopasować do wielu rodzajów działalności. Do dyspozycji jest ponad 70 projektów, które oczywiście można modyfikować we własnym zakresie. Wszystkie zmiany są natychmiast widoczne po ich zapisaniu. Kreator jest bardzo przyjazny i intuicyjny. Oczywiście dla bardziej wymagających klientów jest opcja skorzystania z droższych i bardziej zaawansowanych szablonów. Sky Shop posiada rozbudowany panel administracyjny, w którym znajduje się sporo udogodnień. Wszystkie funkcje są opisane, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na szukanie informacji w Internecie. W ofercie znajduje się moduł księgowy czy opcja zarządzania dużą ilością produktów w jednym czasie.

Pierwsze kroki ze Sky Shop

Z oprogramowania można skorzystać w każdej chwili. Dużym atutem jest możliwość wypróbowania platformy za darmo. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić formularz.

Następnym krokiem jest założenie sklepu online. Przez 14 dni można testować oprogramowanie. Proces konfiguracji jest prosty, a cały system działa na zasadzie przeciągania i upuszczania modułów i poszczególnych elementów szablonu. Istnieje także możliwość skorzystania z pomocy fachowców, którzy są do dyspozycji w razie problemów.

Zalety platformy Sky Shop

Program jest doskonale zaprojektowany, dzięki czemu można osiągnąć znakomite wyniki sprzedażowe. Szablony są czytelne i przejrzyste, dzięki czemu klienci sklepu internetowego mogą bez problemu znaleźć wszystko na stronie. Bardzo ważne jest to, że Sky Shop daje możliwość stworzenia niestandardowych sposobów wysyłki.

Jest także opcja dodania gratisów do zamówienia czy integracji z innymi platformami w tym także z Allegro, czy OLX. Platforma może zostać zintegrowana z dużą ilością porównywarek cenowych, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Bez dodatkowych opłat zyskuje się dostęp do aplikacji mobilnej. Dzięki temu zarządzanie sklepem jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Aplikację można zainstalować na telefony z systemem iOS oraz Android.

Sky Shop
Sky Shop

Czy Sky Shop ma jakieś wady?

Niestety żadna platforma nie jest idealna i tak też jest ze Sky Shop. Oprogramowanie pomimo tego, że jest bardzo popularne i chętnie wybierane, to jednak posiada kilka minusów, o których trzeba wspomnieć. Pierwszym z nich są niejasne do końca koszty abonamentu. Niektóre opcje są dodatkowo płatne, jednak ciężko jest od razu na stronie znaleźć pełen cennik. Drugą dość poważną wadą jest kwestia także związana z finansowym aspektem. Sky Shop promuje własne płatności, a więc wybór innego rozwiązani wiąże się z dodatkowymi opłatami. Bardzo wymagający klienci mogą nie być usatysfakcjonowani oprogramowaniem, gdyż nie można samodzielnie przygotować własnego rozbudowanego e-commerce.

Czy warto wybrać Sky Shop?

Każda osoba, która chciałaby rozpocząć sprzedaż internetową, powinna zdecydować się na tę platformę. Pomimo kilku niewielkich wad jest ona odpowiednio zaprojektowana i stworzona do łatwego zarządzania własnym sklepem online. Na pewno każdy, kogo nie interesują zawiłe systemy informatyczne, będzie w pełni zadowolony ze Sky Shop. Platforma jest intuicyjna, dzięki czemu każdy szybko poradzi sobie z założeniem sklepu. Kwestie techniczne pozostają w gestii specjalistów, którzy są do dyspozycji cały czas. Dodatkowo jest także możliwość przetestowania oprogramowania przez dwa tygodnie za darmo. Dzięki temu można sprawdzić, czy platforma jest wystarczająca i spełnia wymagania danej osoby.

Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
Rafał Szrajnert- uniqueSEO team
UniqueSEO to najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Tworzymy i kreujemy udane kampanie SEM, pozycjonowanie, SEO i całą strategię ecommerce. Nie czekaj, dołącz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Uwaga!Pobierz Darmowy Raport

Ten całkowicie nowy DARMOWY raport ujawnia najpotężniejsze nowe sposoby żeby zredukować koszty pozyskania nowych klientów i wystrzelić w kosmos swój ROAS z reklam… i dodatkowo osiągnąć taką sprzedaż jak nigdy dotąd.

POBIERZ SWÓJ DARMOWY RAPORT TERAZ ZANIM TA STRONA ZNIKNIE

Ten DARMOWY raport ujawnia sekrety  które spowodują znaczny wzrost Twoich zarobków i sprzedaży z reklam... (sekrety prosto ze źródła)